Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Уважніше при покупці: в смартфонах Samsung Galaxy S9 і S9 + для різних ринків зустрічаються різні камери

Давно відомо, що південнокорейський виробник Samsung в своїх смартфонах часто використовує різні флагманські однокристальні системи і різні датчики зображення (власного виробництва і Sony).

Так було з Samsung Galaxy S7 два роки тому , В минулому році аналогічним шляхом виробник надійшов і з Samsung Galaxy S8 . Отримання практично ідентичних знімків при використанні різних датчиків зображення говорить про те, що в камері смартфонів дуже важливу роль відіграє програмне забезпечення. Те ж саме, до речі, можна сказати про смартфон Pixel 2, який при наявності однієї камери робить одне з кращих боке на ринку. Однак зараз не про це.

Однак зараз не про це

Що стосується Samsung Galaxy S9 і S9 +, то в деяких регіонах в смартфонах застосовується датчик зображення Sony IMX345, а в інших країнах смартфони вийшли з датчиком Samsung Isocell S5K2L3. Останній є покращеною версією S5K2L2, який використовувався в Galaxy S8, S8 + і Note8. А Sony IMX345 схожий на IMX400, який дебютував в Sony Xperia XZs.

Обидва модулі отримали тришаровий дизайн, що включає датчик зображення, процесор обробки і модуль оперативної пам'яті, який відповідає за відеозйомку з частотою 960 к / с.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика