Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Установка Windows 7 на нетбук Acer Aspire One 532h | AlterVision | Антон AlterVision Резниченко

 1. Установка Windows 7 на нетбук Acer Aspire One 532h Нетбуки стають все більш популярними серед місцевого...
 2. Процес установки Windows 7 на нетбук
 3. Налаштування Windows - драйвера і гучні мати
 4. резюме
 5. Установка Windows 7 на нетбук Acer Aspire One 532h
 6. Як встановити Windows 7 з флешки
 7. Процес установки Windows 7 на нетбук
 8. Налаштування Windows - драйвера і гучні мати
 9. резюме
 10. Установка Windows 7 на нетбук Acer Aspire One 532h
 11. Як встановити Windows 7 з флешки
 12. Процес установки Windows 7 на нетбук
 13. Налаштування Windows - драйвера і гучні мати
 14. резюме

Установка Windows 7 на нетбук Acer Aspire One 532h

Нетбуки стають все більш популярними серед місцевого населення нашої неосяжної Батьківщини. Невеликий комп'ютер, як показала практика, є найкращим подарунком коханій жінці на день народження. Ще більше практика вказала на що став популярним нетбук Acer Aspire One 532h в прекрасній сріблястою або красненькой колірній гамі, настільки улюбленої нашими дамами. Але який же може бути нетбук без встановленої на ньому красивою ОС Windows 7 в нормальній комплектації? Зрозуміло, ніякої.

Зрозуміло, ніякої

Acer Aspire One 532h

У цій статті я розповім про повний цикл установки Windows 7 на нетбуки Acer Aspire One 532h, враховуючи всі дрібні і неприємні особливості цього процесу.

 1. Створення завантажувального образу Windows 7 для нетбуків без DVD-приводу
 2. Процес установки Windows 7
 3. Налаштування системи - драйвери і гучний мат

Мабуть, план буде саме такий. Перш за все, Вам потрібно власне нетбук Acer Aspire One 523h, яких переді мною стоїть зараз дві штучки, обидва гарненькі, сріблясті брати-близнюки, хоча за характером здається, що все таки сестри. Буде потрібно Вам також флешка об'ємом від 4 гб і вище. Запасіться, крім того, інтернетом і двома годинами терпіння (з чаєм, пивом і пляшками).

Як встановити Windows 7 з флешки

Створення завантажувального образу Windows 7 для нетбуків без DVD-приводу виявилося не настільки страшним, як це може здатися на перший погляд. Для установки нам буде потрібно завантажити два елементи:

 1. Установчий образ Windows 7.
  Ви можете скористатися улюбленим дистрибутивом, або завантажити ось цей образ: торрент-завантаження з OpenSharing (Для завантаження потрібна uTorrent або Opera ). Цей образ виявиться неймовірно корисний в майбутньому для установки будь-якого з офіційних дистрибутивів Windows 7.
 2. Програма Windows 7 USB / DVD Tool.
  Ця безкоштовна утиліта від Microsoft дозволяє Вам легко і швидко створити завантажувальний флешку з установочними чином Windows 7 при наявності образу. Завантажити можна: прямо звідси, з сайту www.av13.ru або офіційного сайту Microsoft .

Після того, як у Вас будуть завантажені обидві програми, можемо приступати до створення образу.

 1. Відформатуйте Вашу флешку. Це необов'язково, але я думаю, що стане в нагоді.
 2. Встановіть програму Windows 7 USB / DVD Tool - установка не повинна викликати у Вас будь-яких складнощів, кілька разів натиснути «Далі» зможе навіть дитина.
 3. Запустіть «Windows 7 USB DVD Download Tool» з робочого столу. У вікні, натисніть Browse, виберіть завантажений файл образу диска установки Windows 7, і натисніть Next.
 4. У наступному вікні вибирайте USB Device. Ваша флешка при цьому вже має бути вставлена ​​в комп'ютер.
 5. Вибирайте в списку Вашу флешку. Може знадобитися натиснути на кнопку поновлення поруч зі списком. Вибравши флешку, тисніть на «Begin copying».
 6. Дочекайтеся закінчення процесу, закрийте програму і виймайте флешку - установник готовий.

За допомогою отриманого флеш-установника Ви можете встановити Windows 7 на будь-якому комп'ютері, що підтримує автозапуск з флеш-накопичувачів.

Процес установки Windows 7 на нетбук

Установка Windows 7 виявиться простим заняттям навіть для новачка. Вам буде потрібно установча флешка з пункту 1 і Ваш дорогоцінний нетбук. Першу зламайте руками, другий розбийте об голову. Підключіть нетбук до розетки, відкрийте кришечку, помилуйтеся цим дивом технології, закрийте кришечку, помилуйтеся ще трохи, і приступайте до роботи.

 1. Вставте флешку в нетбук. Так-так, це найкраще робити з відключеним нетбуком, щоб при запуску вона вже визначилася БІОС.
 2. Включайте нетбук. При запуску приготуйтеся практично відразу ж тиснути на F2 для запуску утиліти налаштування BIOS. Як тільки зліва знизу з'явиться напис «Press F2 to enter setup» або подібна їй, натискайте F2 і Добжен запуску утиліти налаштування BIOS.
 3. У відкрилася програмі перейдіть на закладку Boot, виберіть USB ****** (тут має вказуватися назва Вашої флешки) і клавішами F5 або F6 перемістіть цей пункт на перше місце. Перейдіть на останню закладку биоса і виберіть пункт «Save an exit setup».
 4. Відбудеться перезапуск комп'ютера. При цьому відразу ж повинна запуститися програма установки Windows. Якщо цього не відбулося, включіть мозок і поверніться до пункту 1.
 5. В процесі установки дотримуйтеся інструкцій на екрані. При виборі розділу, можу дати таку рекомендацію - видаліть всі існуючі розділи і створіть розбивку самостійно. Найбільш зручним варіантом буде створення двох дисків на 35 і 110гб відповідно. Для видалення і створення дисків, на сторінці вибору натисніть на «Налаштувати диск», видаліть розділи, послідовно створіть два розділи (при створенні першого вкажіть розмір 35000, при створенні другого погодьтеся із запропонованим розміром), виберіть перший створений розділ (швидше за все, він буде другим в списку після розділу з підписом «Зарезервовано системою»), натисніть «Форматувати», і «Далі».
 6. Установка Windows пройде в автоматичному режимі. Слідкуйте за станом комп'ютера до першого перезавантаження. Як тільки почнеться перша перезавантаження, способом, описаним в пунктах 2 і 3 поверніть стан закладки Boot до первісного (тобто перемістить USB *** з першого місця ближче до кінця списку), збережіть налаштування і продовжуйте установку в автоматичному режимі.
 7. Установка Windows 7 завершиться декількома питаннями з боку системи. Вкажіть Ваше ім'я користувача, назва комп'ютера, підберіть пароль, налаштуйте оновлення та вкажіть Ваш ліцензійний ключ (він знаходиться на ліцензійній наклейці під ноутбуком ).

На цьому перший етап установки системи закінчений, Windows включиться, налаштує себе і надасть Вам повний карт-бланш - дійте далі. Флешку можна вже витягнути і відкласти в сторону.

Налаштування Windows - драйвера і гучні мати

Після установки ОС, Ви гарантовано помітите, що чогось не вистачає. Це щось - пара драйверів, а точніше кажучи, драйвер для відео, бездротової мережі і тачпада.

Перш за все, Вам будуть потрібні наступні пакети драйверів:

 1. Intel VGA Driver - скачати тут або знайти на сайті Acer
 2. Atheros Wi-Fi Driver - скачати тут або знайти на сайті Acer
 3. Synaptics TouchPad - скачати тут або знайти на сайті Acer

Після завантаження, розпакуйте ці драйвера і встановіть їх відповідно до інструкції, нічому не дивуючись. Після установки можете спокійно поматериться - драйвер бездротової мережі не був встановлений. Для його установки слід виконати такі дії.

 1. Відкрийте «Диспетчер пристроїв», наприклад, через «Пуск», правий клік по «Комп'ютер», там «Управління», і вибираємо «Диспетчер пристроїв».
 2. Знаходимо в диспетчері жовту іконку з підписом «Мережевий контролер», подвійний клік, закладка «Драйвер», тиснемо «Оновити», продовжуємо знущання.
 3. При появі майстра установки драйверів, вибираємо «Установка вручну», «Вибрати драйвер зі списку постачальників», «Показати всі пристрої», і нарешті пункт «Установка з диска».
 4. У вікні тиснемо на «Обзор» і задаємо шлях до таткові ndis6xWin7 лежить в WLAN_Atheros_8.0.0.259_Win7x86 там, де ми його розпакували.
 5. Після вибору місця установки, перед нами з'явиться список драйверів, зліва вибираємо Atheros, праворуч повільно гортаючи знаходимо драйвер для мікросхеми AR5B95 (він з таким словом там один, не помилитеся). Попередньо рекомендую уточнити модель Вашого бездротового чіпа, вона написана на одній з етикеток на дні нетбука.
 6. Погоджуємося з ризиками, встановлюємо драйвер, насолоджуємося бездротовою мережею.

Після установки драйверів рекомендую перезапуститися, і злегка налаштувати систему.

 1. Перш за все, правий клік по «Комп'ютер» в меню Пуск, там «Властивості», звідти «Захист системи» зліва, і відключіть захист системи взагалі. Якщо, звичайно, впевнені в собі.
 2. Відкрийте «Панель управління» з пуску, там «Система і безпека» та пункт «Перевірка оновлень» в розділі «Центр оновлень Windows», встановіть всі свіжі оновлення - це корисно для системи.
 3. Ще один правий клік по «Копмьютер» з Пуска, «Управління» і «Служби» - там знайдіть службу NET Framework (або схожу на неї) і вимкніть. Як це робиться, додумайтесь самостійно.
 4. Встановіть антивірус. Можна скористатися безкоштовним AVG: http://biblprog.org.ua/ru/avg_antivirus/ - або поставити свій улюблений, наприклад, НСД або Каспер.
 5. Подумайте про фаєрволі, можна скористатися безкоштовним Comodo Personal Firewall.
 6. Задумайтесь про вічне - антивірус і фаєрвол вічно туплять і довго ставляться ...

Тепер нетбук готовий до використання. Ах так, зовсім забув сказати, тепер Ви можете забути про гарантії - Ви тільки що її втратили, але це дрібниця в порівнянні з тим, що тепер Ваш нетбук почав працювати в 5 разів швидше, ніж при покупці!

резюме

Якщо Ви не скористалися можливістю розбити цей нетбук про голову двома пунктами раніше, утримайтеся від цього і зараз - Ви його налаштували. Ну або майже набудували ...

Тепер задумайтеся про встановлення корисного софта:

 1. WinRar - http://www.rarlab.com/download.htm
 2. K-Lite Codec Pack - http://codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_full.htm
 3. OpenOffice 3 - http://download.openoffice.org/
 4. WinAmp - http://www.winamp.com/media-player/ru
 5. Opera - http://www.opera.com/browser/
 6. Mozilla Firefox - http://www.mozilla-europe.org/ru/firefox/
 7. Skype - http://www.skype.com/intl/ru/business/download
 8. uTorrent - http://www.utorrent.com/downloads
 9. Foxit PDF Reader - http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader/addons.php

Ось мабуть і все! Насолоджуйтесь! З Вас пиво!)

Установка Windows 7 на нетбук Acer Aspire One 532h

Нетбуки стають все більш популярними серед місцевого населення нашої неосяжної Батьківщини. Невеликий комп'ютер, як показала практика, є найкращим подарунком коханій жінці на день народження. Ще більше практика вказала на що став популярним нетбук Acer Aspire One 532h в прекрасній сріблястою або красненькой колірній гамі, настільки улюбленої нашими дамами. Але який же може бути нетбук без встановленої на ньому красивою ОС Windows 7 в нормальній комплектації? Зрозуміло, ніякої.

Зрозуміло, ніякої

Acer Aspire One 532h

У цій статті я розповім про повний цикл установки Windows 7 на нетбуки Acer Aspire One 532h, враховуючи всі дрібні і неприємні особливості цього процесу.

 1. Створення завантажувального образу Windows 7 для нетбуків без DVD-приводу
 2. Процес установки Windows 7
 3. Налаштування системи - драйвери і гучний мат

Мабуть, план буде саме такий. Перш за все, Вам потрібно власне нетбук Acer Aspire One 523h, яких переді мною стоїть зараз дві штучки, обидва гарненькі, сріблясті брати-близнюки, хоча за характером здається, що все таки сестри. Буде потрібно Вам також флешка об'ємом від 4 гб і вище. Запасіться, крім того, інтернетом і двома годинами терпіння (з чаєм, пивом і пляшками).

Як встановити Windows 7 з флешки

Створення завантажувального образу Windows 7 для нетбуків без DVD-приводу виявилося не настільки страшним, як це може здатися на перший погляд. Для установки нам буде потрібно завантажити два елементи:

 1. Установчий образ Windows 7.
  Ви можете скористатися улюбленим дистрибутивом, або завантажити ось цей образ: торрент-завантаження з OpenSharing (Для завантаження потрібна uTorrent або Opera ). Цей образ виявиться неймовірно корисний в майбутньому для установки будь-якого з офіційних дистрибутивів Windows 7.
 2. Програма Windows 7 USB / DVD Tool.
  Ця безкоштовна утиліта від Microsoft дозволяє Вам легко і швидко створити завантажувальний флешку з установочними чином Windows 7 при наявності образу. Завантажити можна: прямо звідси, з сайту www.av13.ru або офіційного сайту Microsoft .

Після того, як у Вас будуть завантажені обидві програми, можемо приступати до створення образу.

 1. Відформатуйте Вашу флешку. Це необов'язково, але я думаю, що стане в нагоді.
 2. Встановіть програму Windows 7 USB / DVD Tool - установка не повинна викликати у Вас будь-яких складнощів, кілька разів натиснути «Далі» зможе навіть дитина.
 3. Запустіть «Windows 7 USB DVD Download Tool» з робочого столу. У вікні, натисніть Browse, виберіть завантажений файл образу диска установки Windows 7, і натисніть Next.
 4. У наступному вікні вибирайте USB Device. Ваша флешка при цьому вже має бути вставлена ​​в комп'ютер.
 5. Вибирайте в списку Вашу флешку. Може знадобитися натиснути на кнопку поновлення поруч зі списком. Вибравши флешку, тисніть на «Begin copying».
 6. Дочекайтеся закінчення процесу, закрийте програму і виймайте флешку - установник готовий.

За допомогою отриманого флеш-установника Ви можете встановити Windows 7 на будь-якому комп'ютері, що підтримує автозапуск з флеш-накопичувачів.

Процес установки Windows 7 на нетбук

Установка Windows 7 виявиться простим заняттям навіть для новачка. Вам буде потрібно установча флешка з пункту 1 і Ваш дорогоцінний нетбук. Першу зламайте руками, другий розбийте об голову. Підключіть нетбук до розетки, відкрийте кришечку, помилуйтеся цим дивом технології, закрийте кришечку, помилуйтеся ще трохи, і приступайте до роботи.

 1. Вставте флешку в нетбук. Так-так, це найкраще робити з відключеним нетбуком, щоб при запуску вона вже визначилася БІОС.
 2. Включайте нетбук. При запуску приготуйтеся практично відразу ж тиснути на F2 для запуску утиліти налаштування BIOS. Як тільки зліва знизу з'явиться напис «Press F2 to enter setup» або подібна їй, натискайте F2 і Добжен запуску утиліти налаштування BIOS.
 3. У відкрилася програмі перейдіть на закладку Boot, виберіть USB ****** (тут має вказуватися назва Вашої флешки) і клавішами F5 або F6 перемістіть цей пункт на перше місце. Перейдіть на останню закладку биоса і виберіть пункт «Save an exit setup».
 4. Відбудеться перезапуск комп'ютера. При цьому відразу ж повинна запуститися програма установки Windows. Якщо цього не відбулося, включіть мозок і поверніться до пункту 1.
 5. В процесі установки дотримуйтеся інструкцій на екрані. При виборі розділу, можу дати таку рекомендацію - видаліть всі існуючі розділи і створіть розбивку самостійно. Найбільш зручним варіантом буде створення двох дисків на 35 і 110гб відповідно. Для видалення і створення дисків, на сторінці вибору натисніть на «Налаштувати диск», видаліть розділи, послідовно створіть два розділи (при створенні першого вкажіть розмір 35000, при створенні другого погодьтеся із запропонованим розміром), виберіть перший створений розділ (швидше за все, він буде другим в списку після розділу з підписом «Зарезервовано системою»), натисніть «Форматувати», і «Далі».
 6. Установка Windows пройде в автоматичному режимі. Слідкуйте за станом комп'ютера до першого перезавантаження. Як тільки почнеться перша перезавантаження, способом, описаним в пунктах 2 і 3 поверніть стан закладки Boot до первісного (тобто перемістить USB *** з першого місця ближче до кінця списку), збережіть налаштування і продовжуйте установку в автоматичному режимі.
 7. Установка Windows 7 завершиться декількома питаннями з боку системи. Вкажіть Ваше ім'я користувача, назва комп'ютера, підберіть пароль, налаштуйте оновлення та вкажіть Ваш ліцензійний ключ (він знаходиться на ліцензійній наклейці під ноутбуком ).

На цьому перший етап установки системи закінчений, Windows включиться, налаштує себе і надасть Вам повний карт-бланш - дійте далі. Флешку можна вже витягнути і відкласти в сторону.

Налаштування Windows - драйвера і гучні мати

Після установки ОС, Ви гарантовано помітите, що чогось не вистачає. Це щось - пара драйверів, а точніше кажучи, драйвер для відео, бездротової мережі і тачпада.

Перш за все, Вам будуть потрібні наступні пакети драйверів:

 1. Intel VGA Driver - скачати тут або знайти на сайті Acer
 2. Atheros Wi-Fi Driver - скачати тут або знайти на сайті Acer
 3. Synaptics TouchPad - скачати тут або знайти на сайті Acer

Після завантаження, розпакуйте ці драйвера і встановіть їх відповідно до інструкції, нічому не дивуючись. Після установки можете спокійно поматериться - драйвер бездротової мережі не був встановлений. Для його установки слід виконати такі дії.

 1. Відкрийте «Диспетчер пристроїв», наприклад, через «Пуск», правий клік по «Комп'ютер», там «Управління», і вибираємо «Диспетчер пристроїв».
 2. Знаходимо в диспетчері жовту іконку з підписом «Мережевий контролер», подвійний клік, закладка «Драйвер», тиснемо «Оновити», продовжуємо знущання.
 3. При появі майстра установки драйверів, вибираємо «Установка вручну», «Вибрати драйвер зі списку постачальників», «Показати всі пристрої», і нарешті пункт «Установка з диска».
 4. У вікні тиснемо на «Обзор» і задаємо шлях до таткові ndis6xWin7 лежить в WLAN_Atheros_8.0.0.259_Win7x86 там, де ми його розпакували.
 5. Після вибору місця установки, перед нами з'явиться список драйверів, зліва вибираємо Atheros, праворуч повільно гортаючи знаходимо драйвер для мікросхеми AR5B95 (він з таким словом там один, не помилитеся). Попередньо рекомендую уточнити модель Вашого бездротового чіпа, вона написана на одній з етикеток на дні нетбука.
 6. Погоджуємося з ризиками, встановлюємо драйвер, насолоджуємося бездротовою мережею.

Після установки драйверів рекомендую перезапуститися, і злегка налаштувати систему.

 1. Перш за все, правий клік по «Комп'ютер» в меню Пуск, там «Властивості», звідти «Захист системи» зліва, і відключіть захист системи взагалі. Якщо, звичайно, впевнені в собі.
 2. Відкрийте «Панель управління» з пуску, там «Система і безпека» та пункт «Перевірка оновлень» в розділі «Центр оновлень Windows», встановіть всі свіжі оновлення - це корисно для системи.
 3. Ще один правий клік по «Копмьютер» з Пуска, «Управління» і «Служби» - там знайдіть службу NET Framework (або схожу на неї) і вимкніть. Як це робиться, додумайтесь самостійно.
 4. Встановіть антивірус. Можна скористатися безкоштовним AVG: http://biblprog.org.ua/ru/avg_antivirus/ - або поставити свій улюблений, наприклад, НСД або Каспер.
 5. Подумайте про фаєрволі, можна скористатися безкоштовним Comodo Personal Firewall.
 6. Задумайтесь про вічне - антивірус і фаєрвол вічно туплять і довго ставляться ...

Тепер нетбук готовий до використання. Ах так, зовсім забув сказати, тепер Ви можете забути про гарантії - Ви тільки що її втратили, але це дрібниця в порівнянні з тим, що тепер Ваш нетбук почав працювати в 5 разів швидше, ніж при покупці!

резюме

Якщо Ви не скористалися можливістю розбити цей нетбук про голову двома пунктами раніше, утримайтеся від цього і зараз - Ви його налаштували. Ну або майже набудували ...

Тепер задумайтеся про встановлення корисного софта:

 1. WinRar - http://www.rarlab.com/download.htm
 2. K-Lite Codec Pack - http://codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_full.htm
 3. OpenOffice 3 - http://download.openoffice.org/
 4. WinAmp - http://www.winamp.com/media-player/ru
 5. Opera - http://www.opera.com/browser/
 6. Mozilla Firefox - http://www.mozilla-europe.org/ru/firefox/
 7. Skype - http://www.skype.com/intl/ru/business/download
 8. uTorrent - http://www.utorrent.com/downloads
 9. Foxit PDF Reader - http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader/addons.php

Ось мабуть і все! Насолоджуйтесь! З Вас пиво!)

Установка Windows 7 на нетбук Acer Aspire One 532h

Нетбуки стають все більш популярними серед місцевого населення нашої неосяжної Батьківщини. Невеликий комп'ютер, як показала практика, є найкращим подарунком коханій жінці на день народження. Ще більше практика вказала на що став популярним нетбук Acer Aspire One 532h в прекрасній сріблястою або красненькой колірній гамі, настільки улюбленої нашими дамами. Але який же може бути нетбук без встановленої на ньому красивою ОС Windows 7 в нормальній комплектації? Зрозуміло, ніякої.

Зрозуміло, ніякої

Acer Aspire One 532h

У цій статті я розповім про повний цикл установки Windows 7 на нетбуки Acer Aspire One 532h, враховуючи всі дрібні і неприємні особливості цього процесу.

 1. Створення завантажувального образу Windows 7 для нетбуків без DVD-приводу
 2. Процес установки Windows 7
 3. Налаштування системи - драйвери і гучний мат

Мабуть, план буде саме такий. Перш за все, Вам потрібно власне нетбук Acer Aspire One 523h, яких переді мною стоїть зараз дві штучки, обидва гарненькі, сріблясті брати-близнюки, хоча за характером здається, що все таки сестри. Буде потрібно Вам також флешка об'ємом від 4 гб і вище. Запасіться, крім того, інтернетом і двома годинами терпіння (з чаєм, пивом і пляшками).

Як встановити Windows 7 з флешки

Створення завантажувального образу Windows 7 для нетбуків без DVD-приводу виявилося не настільки страшним, як це може здатися на перший погляд. Для установки нам буде потрібно завантажити два елементи:

 1. Установчий образ Windows 7.
  Ви можете скористатися улюбленим дистрибутивом, або завантажити ось цей образ: торрент-завантаження з OpenSharing (Для завантаження потрібна uTorrent або Opera ). Цей образ виявиться неймовірно корисний в майбутньому для установки будь-якого з офіційних дистрибутивів Windows 7.
 2. Програма Windows 7 USB / DVD Tool.
  Ця безкоштовна утиліта від Microsoft дозволяє Вам легко і швидко створити завантажувальний флешку з установочними чином Windows 7 при наявності образу. Завантажити можна: прямо звідси, з сайту www.av13.ru або офіційного сайту Microsoft .

Після того, як у Вас будуть завантажені обидві програми, можемо приступати до створення образу.

 1. Відформатуйте Вашу флешку. Це необов'язково, але я думаю, що стане в нагоді.
 2. Встановіть програму Windows 7 USB / DVD Tool - установка не повинна викликати у Вас будь-яких складнощів, кілька разів натиснути «Далі» зможе навіть дитина.
 3. Запустіть «Windows 7 USB DVD Download Tool» з робочого столу. У вікні, натисніть Browse, виберіть завантажений файл образу диска установки Windows 7, і натисніть Next.
 4. У наступному вікні вибирайте USB Device. Ваша флешка при цьому вже має бути вставлена ​​в комп'ютер.
 5. Вибирайте в списку Вашу флешку. Може знадобитися натиснути на кнопку поновлення поруч зі списком. Вибравши флешку, тисніть на «Begin copying».
 6. Дочекайтеся закінчення процесу, закрийте програму і виймайте флешку - установник готовий.

За допомогою отриманого флеш-установника Ви можете встановити Windows 7 на будь-якому комп'ютері, що підтримує автозапуск з флеш-накопичувачів.

Процес установки Windows 7 на нетбук

Установка Windows 7 виявиться простим заняттям навіть для новачка. Вам буде потрібно установча флешка з пункту 1 і Ваш дорогоцінний нетбук. Першу зламайте руками, другий розбийте об голову. Підключіть нетбук до розетки, відкрийте кришечку, помилуйтеся цим дивом технології, закрийте кришечку, помилуйтеся ще трохи, і приступайте до роботи.

 1. Вставте флешку в нетбук. Так-так, це найкраще робити з відключеним нетбуком, щоб при запуску вона вже визначилася БІОС.
 2. Включайте нетбук. При запуску приготуйтеся практично відразу ж тиснути на F2 для запуску утиліти налаштування BIOS. Як тільки зліва знизу з'явиться напис «Press F2 to enter setup» або подібна їй, натискайте F2 і Добжен запуску утиліти налаштування BIOS.
 3. У відкрилася програмі перейдіть на закладку Boot, виберіть USB ****** (тут має вказуватися назва Вашої флешки) і клавішами F5 або F6 перемістіть цей пункт на перше місце. Перейдіть на останню закладку биоса і виберіть пункт «Save an exit setup».
 4. Відбудеться перезапуск комп'ютера. При цьому відразу ж повинна запуститися програма установки Windows. Якщо цього не відбулося, включіть мозок і поверніться до пункту 1.
 5. В процесі установки дотримуйтеся інструкцій на екрані. При виборі розділу, можу дати таку рекомендацію - видаліть всі існуючі розділи і створіть розбивку самостійно. Найбільш зручним варіантом буде створення двох дисків на 35 і 110гб відповідно. Для видалення і створення дисків, на сторінці вибору натисніть на «Налаштувати диск», видаліть розділи, послідовно створіть два розділи (при створенні першого вкажіть розмір 35000, при створенні другого погодьтеся із запропонованим розміром), виберіть перший створений розділ (швидше за все, він буде другим в списку після розділу з підписом «Зарезервовано системою»), натисніть «Форматувати», і «Далі».
 6. Установка Windows пройде в автоматичному режимі. Слідкуйте за станом комп'ютера до першого перезавантаження. Як тільки почнеться перша перезавантаження, способом, описаним в пунктах 2 і 3 поверніть стан закладки Boot до первісного (тобто перемістить USB *** з першого місця ближче до кінця списку), збережіть налаштування і продовжуйте установку в автоматичному режимі.
 7. Установка Windows 7 завершиться декількома питаннями з боку системи. Вкажіть Ваше ім'я користувача, назва комп'ютера, підберіть пароль, налаштуйте оновлення та вкажіть Ваш ліцензійний ключ (він знаходиться на ліцензійній наклейці під ноутбуком ).

На цьому перший етап установки системи закінчений, Windows включиться, налаштує себе і надасть Вам повний карт-бланш - дійте далі. Флешку можна вже витягнути і відкласти в сторону.

Налаштування Windows - драйвера і гучні мати

Після установки ОС, Ви гарантовано помітите, що чогось не вистачає. Це щось - пара драйверів, а точніше кажучи, драйвер для відео, бездротової мережі і тачпада.

Перш за все, Вам будуть потрібні наступні пакети драйверів:

 1. Intel VGA Driver - скачати тут або знайти на сайті Acer
 2. Atheros Wi-Fi Driver - скачати тут або знайти на сайті Acer
 3. Synaptics TouchPad - скачати тут або знайти на сайті Acer

Після завантаження, розпакуйте ці драйвера і встановіть їх відповідно до інструкції, нічому не дивуючись. Після установки можете спокійно поматериться - драйвер бездротової мережі не був встановлений. Для його установки слід виконати такі дії.

 1. Відкрийте «Диспетчер пристроїв», наприклад, через «Пуск», правий клік по «Комп'ютер», там «Управління», і вибираємо «Диспетчер пристроїв».
 2. Знаходимо в диспетчері жовту іконку з підписом «Мережевий контролер», подвійний клік, закладка «Драйвер», тиснемо «Оновити», продовжуємо знущання.
 3. При появі майстра установки драйверів, вибираємо «Установка вручну», «Вибрати драйвер зі списку постачальників», «Показати всі пристрої», і нарешті пункт «Установка з диска».
 4. У вікні тиснемо на «Обзор» і задаємо шлях до таткові ndis6xWin7 лежить в WLAN_Atheros_8.0.0.259_Win7x86 там, де ми його розпакували.
 5. Після вибору місця установки, перед нами з'явиться список драйверів, зліва вибираємо Atheros, праворуч повільно гортаючи знаходимо драйвер для мікросхеми AR5B95 (він з таким словом там один, не помилитеся). Попередньо рекомендую уточнити модель Вашого бездротового чіпа, вона написана на одній з етикеток на дні нетбука.
 6. Погоджуємося з ризиками, встановлюємо драйвер, насолоджуємося бездротовою мережею.

Після установки драйверів рекомендую перезапуститися, і злегка налаштувати систему.

 1. Перш за все, правий клік по «Комп'ютер» в меню Пуск, там «Властивості», звідти «Захист системи» зліва, і відключіть захист системи взагалі. Якщо, звичайно, впевнені в собі.
 2. Відкрийте «Панель управління» з пуску, там «Система і безпека» та пункт «Перевірка оновлень» в розділі «Центр оновлень Windows», встановіть всі свіжі оновлення - це корисно для системи.
 3. Ще один правий клік по «Копмьютер» з Пуска, «Управління» і «Служби» - там знайдіть службу NET Framework (або схожу на неї) і вимкніть. Як це робиться, додумайтесь самостійно.
 4. Встановіть антивірус. Можна скористатися безкоштовним AVG: http://biblprog.org.ua/ru/avg_antivirus/ - або поставити свій улюблений, наприклад, НСД або Каспер.
 5. Подумайте про фаєрволі, можна скористатися безкоштовним Comodo Personal Firewall.
 6. Задумайтесь про вічне - антивірус і фаєрвол вічно туплять і довго ставляться ...

Тепер нетбук готовий до використання. Ах так, зовсім забув сказати, тепер Ви можете забути про гарантії - Ви тільки що її втратили, але це дрібниця в порівнянні з тим, що тепер Ваш нетбук почав працювати в 5 разів швидше, ніж при покупці!

резюме

Якщо Ви не скористалися можливістю розбити цей нетбук про голову двома пунктами раніше, утримайтеся від цього і зараз - Ви його налаштували. Ну або майже набудували ...

Тепер задумайтеся про встановлення корисного софта:

 1. WinRar - http://www.rarlab.com/download.htm
 2. K-Lite Codec Pack - http://codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_full.htm
 3. OpenOffice 3 - http://download.openoffice.org/
 4. WinAmp - http://www.winamp.com/media-player/ru
 5. Opera - http://www.opera.com/browser/
 6. Mozilla Firefox - http://www.mozilla-europe.org/ru/firefox/
 7. Skype - http://www.skype.com/intl/ru/business/download
 8. uTorrent - http://www.utorrent.com/downloads
 9. Foxit PDF Reader - http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader/addons.php

Ось мабуть і все! Насолоджуйтесь! З Вас пиво!)

Але який же може бути нетбук без встановленої на ньому красивою ОС Windows 7 в нормальній комплектації?
Але який же може бути нетбук без встановленої на ньому красивою ОС Windows 7 в нормальній комплектації?
Але який же може бути нетбук без встановленої на ньому красивою ОС Windows 7 в нормальній комплектації?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика