Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ᐈ Купити екран Huawei Ascend G730-U10 Original в Україні і Києві

Дисплей для телефону Huawei Ascend

Дисплей для стільникового апарату потрібно для відмінного вистави прийнятої і міститься інформації, а також, для управління девайсом, тому дуже важливо, щоб він був в нормальній кондиції. Трапляється, що, через свою ламкості, дисплейний модуль пошкоджується і частково або цілком вибуває з роботи. Це трапляється, частіше за все, з огляду на всіляких несвідомих впливів, наприклад, ударів, падінь мобільного пристрою, проникнення під дисплей будь-якої рідини.

Виняткові якості екрану для стільникового апарата

Так як, за допомогою компактного і високопродуктивного девайса, оснащеного досить великим і яскравим дисплеєм, запросто вирішуються різні завдання, то, пошкодження цієї важливої ​​деталі є значною труднощами. Пошкоджену екранну частина нереально полагодити, дисплей можливо тільки замінити. Слід зазначити, що тільки оригінальний екран, або його високоякісна копія, зроблена з дорогих комплектуючих, може збільшити період служби пристрою.

Рекомендації щодо захисту

Якщо Ви хочете, щоб екран мобільного телефону перебував в цілості й цілості, слід подбати про безпеку модуля. Для цього розроблені зручні спеціалізовані атрибути - футляри, зроблені з досить різних фактур, наприклад:

  • силіконові чохли;
  • футляри з неприродною або натуральної шкіри;
  • футляри з тканини;
  • поліуретанові чохли.

Крім цього, уникнути виникнення рисок і потертостей, і ще, невеликих сколів на дисплеї можуть допомогти охоронні мегапрочние скельця, вони прикріплюються на площину дисплея, або ледь видимі плівки на дисплей.

Якщо девайс опинився в рідини, то його необхідно звідти витягти і вимкнути, щоб не сталося небажане замикання. Коли рідина все ж проникла під екран, картинка буде пропадати або помітно змінюватися. Крім цього, використовувати телефон буде неможливим після сильного наголоси по дисплею або падіння мобільного апарату. Для відновлення функціональності потрібно заміна пошкодженої деталі.

Гарантійні зобов'язання

Справжні екрани доставляються на базу компанії безпосередньо з оптового складу виробника, і проходять багатоступеневу перевірку, це дає право гарантувати високу якість запасних деталей, що ми пропонуємо всім клієнтам.

Щоб відремонтований мобільний телефон тривало ще радував своїми неперевершеними функціональними опціями і естетичними властивостями, придбаний, краще, справжній екран бути повинен монтований гранично ввічливо в спеціальних умовах майстерні сервісного центру.

Часті питання.

  • В: - Чим відрізняється оригінальний дисплей куплений в офіційному сервісному центрі від його технічної копії?

Про: - І той, і інший працюють без збоїв, але відмінності є. У копії найчастіше використовується технологія TN + film (проста і дешева технологія), яка не може похвалитися контрастністю і кутами огляду. Оригінальний дисплей в багатьох телефонах використовує технологія IPS, а це висока контрастність, перенесення кольорів, зменшене енергоспоживання і кути огляду 178%. У деяких моделях телефонів використовуються ще власні розробки компаній виробників AMOLED, Super LCD, Retina.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість ремонту мобільного телефону , В тому числі і заміни дисплея Huawei Ascend G730-U10 Original в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки екрану в тій чи іншій моделі. Так само слід розуміти, що в нових моделях мобільних телефонів часто використовують Oled і AMOLED-дисплей, в результаті чого можна або цілком замінити весь модуль (вартість ремонту від 100 до 300 грн) або ж окремо одну з його складових - екран або тачскрін, вартість такого типу роботи значно вище 200 - 500 грн, але завдяки чому ви можете значно заощадити на запчастинах.

В: - Чи зможу я самостійно замінити дисплей?

Про: - В домашніх умовах, без спеціального обладнання і навичок пов'язаних з ремонтом мобільних телефонів таку процедуру навряд чи вийде зробити, в результаті чого це може призвести до пошкодження деталі і ще більших витрат. Звертайтесь до професіоналів!


На всі комплектуючі до мобільних телефонів гарантія 1 місяць. Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.

Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта)

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Команда АКС спеціалізується на ремонті і відновленні мобільної техніки, з АКС заміни модуля пам'яті корпус, АКБ ставати

легко і швидко, а головне без проблем! Ми гарантуємо якість роботи всіх встановлених деталей. Зробіть замовлення зараз і

отримаєте знижку.

Купити дисплей Huawei Ascend G730-U10 Original в AKS.ua (044) 377-51-55 можна з доставкою по всій Україні: Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Володимир-Волинський, Олександрія та інші.

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика