Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Samsung Galaxy Grand 2 Duos G7102, G7105, G7106, G7108 Black в Києві і Україні

  1. Розглянемо переваги сприймають дисплеїв Samsung Galaxy Grand 2:
  2. часті питання
  3. Процедура виконання ремонту:

Що є сприймає панель для гаджета Samsung Galaxy Grand 2?

Сприймає панель або так званий touchscrean - ймовірно одна з найважливіших деталей сучасних смартфонів і стільникових, адже недаремно їх назвали сенсорними апаратами. Завдання сприймає панелі полягає в наступному: управляти функціями, які відтворюються на екрані комунікатора. Виникнення сенсорних панелей значно спростило роботу з телефонами, а також підвищило їх опціонально на порядок. Якщо раніше була потреба здійснювати всі маніпуляції за допомогою кнопочок, і не завжди зручно було керувати апаратом вночі, навіть з підсвічуванням, то з виникненням touchscrean не потрібно розшукувати конкретну кнопочку, до того ж дисплей почав виконувати опцію керуючого меню, і навіть в темряві користуватися зручно. Тепер будь-яку опцію телефону можливо викликати простим дотиком пальця або палички.

Розглянемо переваги сприймають дисплеїв Samsung Galaxy Grand 2:

  • Покращена активна площа комунікатора, раніше активна область телефону поділялася на екран і кнопки управління, зараз, всю або фактично всю площу займає екран з сенсором.
  • Просто управляти комунікаторів за допомогою однієї кисті, або 1 пальця;
  • Сенсор в робочому режимі завжди підсвічується, отже, і ввечері немає труднощів з використанням.

Проаналізуємо типи тачскрін Samsung Galaxy Grand 2:

Ємнісні. Скло покритий шаром, який збирає ресурс. Натискаючи рукою по конкретній області дисплея, ви вивільняєте ресурс в цьому місці. Зниження ресурсу враховується мікросхемами, розраховується процесором і відправляється в драйвер сенсорної панелі. Переваги: ​​зберігає 90% початкової освітлення; чіткість картинки.

Хвилеподібні. За крайкам екрану розташовані два перетворювача (передавальний і отримує), ще на екрані розташовані відбивачі, що посилають електричний сигнал, який проходить між редукторами. Натисканням пальців або палички ви замикаєте акустичний вал, відомості про це переправляються на приймаючий редуктор. Переваги: ​​залишає 100% початкового освітлення; хоча чіткість зображення при тому гірше, ніж в ємнісних сенсорах.

Резистивні або просто «пружні». Скло покрите провідником і еластичної металевої плівкою. Між передавачем і металевою плівкою зберігається незайняте місце. При доторку до екрана електричний сигнал проходить через дані два рівня. Здійснюється розрахунок точки натискання і обробка даних.

Технологія у всіх типах сприймають панелей різна, хоча є ідентичний недолік - податливість всіляким впливам. Тачскріни псуються майже завжди через некоректну експлуатації. Як правило подібне призводить до того, що вашому комунікатора потрібна зміна сенсорного дисплея. Купити подібну деталь як сенсор ви можете за оптимальною ціною на порталі інтернет магазину aks.ua. Який обіцяє найвищу обслуговування і доброякісність товарів, а ще виробляє доставку по Києву та в інші українські міста.

Сенсорний екран Samsung Galaxy Grand 2 Duos G7102, Galaxy Grand 2 LTE G7105, Galaxy Grand 2 Duos G7106 в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

часті питання

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Samsung Galaxy Grand 2 Duos G7102, Galaxy Grand 2 LTE G7105, Galaxy Grand 2 Duos G7106, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Можливий н самовивезення.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика