Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Lenovo K910 Vibe Z Original Black в Києві і Україні

  1. Що таке сенсорний екран і яким чином пристрій функціонує Зараз фактично будь-який сучасний телефон...
  2. Заміна сенсорного екрану для Lenovo K910 Vibe Z
  3. Підбір і покупка тачскрін для Lenovo K910 Vibe Z
  4. Часті питання.
  5. Процедура виконання ремонту:

Що таке сенсорний екран і яким чином пристрій функціонує

Зараз фактично будь-який сучасний телефон вважається сенсорним. Люди настільки звикли до цього типу смартфонів, що, часом, зовсім не думаємо, як дисплей функціонує. Насправді, телефон з сенсорним екраном - реальний прорив техніки. Дійсно, раніше мобільник ділився на дві частини: екран і панель кнопок. Сьогодні, лицьова частина смартфона єдина, що істотно полегшує користування пристроєм. Контрольна панель над смартфоном розташована в одній частині - на дисплеї. Що зручно і практично, та й виглядають нинішні смартфони куди стильний і естетичний.

Безпосередньо термін «сенсорний телефон» має на увазі собою управління гаджетом за допомогою натискання пальцем на дисплей. Дана можливість реалізована завдяки сенсору. Дисплей реагує на натискання пальця, і телефон здійснює вказане дію.

З технологічної позиції, сенсорна панель - просто дисплей з сенсором. На сучасних телефонах і екран і touch screen завжди є одним об'єктом. Ободок скельця тачскрін має певної рамкою, яка стане відрізнятися відповідно моделі комунікатора.

Деякі особливості сенсорного дисплея з тачскріном

1. Перше на що слід звернути увагу - це збільшення актуальною площі телефону. Оскільки тільки на склі і виводиться інформація, і з його участю здійснюється контроль над смартфоном.

2. Зручність. Керувати таким телефоном дуже комфортно. Наприклад, клавіатура відкривається тільки по команді користувача, а, скажімо, для ігор відкрита повна площину дисплея.

3. Оперативна реакція на команди користувача. Звичайно, швидкість реакції на дотики стане залежати від моделі телефону. У більш дорогих флагманів вона максимально висока.

4. Будь-яка сенсорна панель висвітлюється при натисканні. Так що навіть при абсолютній відсутності світла, управляти сенсорним телефоном комфортно і легко.

Заміна сенсорного екрану для Lenovo K910 Vibe Z

Дисплей з тачскріном - це одна з найважливіших запчастин смартфона. Тому будь-який виробник смартфонів намагається зробити її не просто працездатною (яскравість, контрастність, оперативність реакції на натискання), а й ефективною. Різні екрани частково захищені від зовнішніх впливів: зіткнення, ударів, попадання води. Однак, на жаль, пошкодження скла і тачскрін телефону - це найбільш популярна подія серед всіляких поломок.

Бувають випадки, в яких можливо здійснити ремонт екрану. Але, звичайно, рекомендують купити новий екран. Найчастіше, при заміні екрану змінюється і тачскрін, так як ці 2 запчастини є неподільним модулем. Чи потрібно говорити, що вартість подібної заміни буде вище? Ні в якому разі. Нехай і часом сенсор коштує досить небагато. При будь-яких умовах - раціональніше купити новенький екран, ніж піддати смартфон можливості куди великої несправності.

Підбір і покупка тачскрін для Lenovo K910 Vibe Z

Всі знають, що під кожну модель смартфона пропонуються унікальні сенсори. Тому, до здійснення придбання упевніться в наступному: вибір ваш упав на відповідні вашому апарату деталі. Радять ставити виключно оригінальні дисплеї і сенсори. На крайній випадок придбайте hight copy - досить високоякісна копія. З недорогими дублікатами краще навіть не експериментувати.

Купити сенсор можливо, і по дислокації в своєму районі, так і в мережі, з доставкою на пошту або додому. Досить часто, онлайн покупка обійдеться дешевше. Монтаж краще надати експертам з обслуговуючого відділу.

Сенсорний екран Lenovo K910 Vibe Z Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Lenovo K910 Vibe Z Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Чи потрібно говорити, що вартість подібної заміни буде вище?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика