Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Samsung Galaxy Ace Duos S6352, Galaxy Ace Duos S6802 Black в Києві і Україні

  1. Навіщо необхідна сприймає панель для телефону Samsung Galaxy Ace Duos? Сенсорна панель або так званий...
  2. Розглянемо види сенсора Samsung Galaxy Ace Duos:
  3. Часті питання.
  4. Процедура виконання ремонту:

Навіщо необхідна сприймає панель для телефону Samsung Galaxy Ace Duos?

Сенсорна панель або так званий touchscrean - можливо деяка з найбільш значущих деталей сучасних комунікаторів і телефонів, оскільки не дарма їх називають сенсорними апаратами. Мета сприймає дисплея полягає в наступному: керувати опціями, які відтворюються на екрані комунікатора. Поява сенсорних панелей істотно спростило роботу з комунікаторами, а ще поліпшило їх опціонально на порядок. Якщо раніше потрібно було здійснювати всі дії за допомогою кнопочок, і не завжди було зручно управляти телефоном ввечері, нехай і з підсвічуванням, то при появі touchscrean не треба розшукувати певну кнопку, крім того дисплей став виконувати опцію керуючого меню, і до речі в темряві управляти комфортно . Тепер будь-яку функцію комунікатора можливо ініціювати звичайним дотиком руки або стилуса.

Проаналізуємо переваги сенсорних панелей Samsung Galaxy Ace Duos:

Покращена активна область комунікатора, раніше лицьова область телефону поділялася на дисплей і клавіші управління, зараз, всю або фактично всю область займає екран з сенсором.

Просто управляти комунікаторів за допомогою єдиної руки, або пальцем;

Тачскрін в активному режимі завжди освітлений, тому навіть увечері немає проблем з використанням.

Розглянемо види сенсора Samsung Galaxy Ace Duos:

Місткі. Скло покривається кулькою, що накопичує заряд. Проводячи пальцем по певного місця дисплея, ви вивільняєте заряд в даній області. Зменшення ресурсу фіксується платами, обчісляется комп'ютером і передається в програму сприймає панелі. Плюси: зберігає більшість первинного світла; виразно картинки.

Хвилеподібні. По краях екрану розміщені два редуктора (передавальний і отримує), ще на екрані розташовані рефлектори, які відображають електричний імпульс, що проходить між перетворювачами. Дотиком пальців або стилуса ви перериваєте акустичний вал, відомості про це передаються на який одержує редуктор. Переваги: ​​залишає сто відсотків первинного освітлення; хоча якість зображення при цьому гірше, ніж у містких сенсорах.

Резистивні або просто «пружні». Скло покривається провідником і еластичної металевої плівкою. Серед провідника і металевою плівкою зберігається незайняте простір. При доторку до дисплея електричний сигнал проводиться крізь дані два рівня. Здійснюється обчислення координат дотику і обробка інформації.

Методологія в різноманітних видах сенсорних дисплеїв різна, хоча є спільний недолік - податливість зовнішнім впливам. Сенсори ламаються майже завжди через некоректне використання. Нерідко подібне призведе до наступного: коханому смартфону потрібна заміна сенсорного дисплея. Придбати таку запчастина як сенсор ви зможете за оптимальну вартість на сайті онлайн шопа aks.ua. Магазин обіцяє високий сервіс і доброякісність товарів, а ще здійснює доставку по Києву та в інші українські міста.

Сенсорний екран Samsung Galaxy Ace Duos S6352, Galaxy Ace Duos S6802 в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Samsung Galaxy Ace Duos S6352, Galaxy Ace Duos S6802, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівному , Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Навіщо необхідна сприймає панель для телефону Samsung Galaxy Ace Duos?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика