Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


UC-браузер і зворотний відлік до Xiaomi Mi 6

Вони більше не зупиняють чутки про те, що вони мають справу з Xiaomi Mi 6 і його функціях, а також про дату випуску. Сьогодні популярний веб-браузер UC Asian підняв число людей, які все ще чекають виходу з Xiaomi Mi 6 , Показуючи зворотний відлік до того, що вони визначили дату конференції з презентації нового пристрою Xiaomi і деяких її технічних характеристик.

Xiaomi Redmi Notes 7 Глобальний 4 / 64gb

ATGRATIS Доставка з Італії 24 / 48h

Використовуйте купон: MENO5_XT

Зворотний відлік повернувся до квітня 11, враховуючи, що разом з 18 це було заперечував Лей червня під час чату з Індії минулого тижня.

Веб-сайт швидко відповів Zang Zhiyuan, директор з маркетингу підрозділу смартфонів Xiaomi, заявивши, що UC використовував цю сторінку для тестування живої теми. Але вибір слів «базовий не правий» - на жаль, перекладений на англійську мову через Google Translate - це «базовий, неправильний», викликав сумніви: що реально в цій статті браузера UC який, здається, згадує Занг Чжіюань?

Виключаючи найвинахідливіші гіпотези, які якимось чином зроблять його зручним для всіх нас, хто хотів би нарешті побачити Mi 6, нічого сказати, що насправді 11 April дійсно буде презентаційної конференцією смартфона, але головний герой буде терміналом Meizu.

Що стосується Xiaomi Mi 6 і Mi 6 Plus, на жаль, я повинен заперечувати те, що я написав раніше на квітень 6, а саме, що це була ймовірна дата, тому що на сайті Міністерства промисловості і технологій TENAA вам не потрібно тепер нові сертифікати мобільних пристроїв Xiaomi, в той час як на цій нескінченній шахті інформації, яка є Weibo, користувачі наполягають на датах, явно цитованих і спростованих генеральним директором Xiaomi, про які я говорив з вами на початку цієї статті.

Ми все ще трохи молодими хлопцями і дівчатами, рано чи пізно ми нарешті зможемо побачити і оцінити цей Xiaomi Mi 6!

Джерело: Weibo | джерело

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика