Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


У США знайшовся "безсмертний" гамбургер

"Безсмертний" гамбургер не зіпсувався за 14 років

В американському штаті Юта знайшовся " безсмертний "Гамбургер. Девід Уіппл купив його в McDonald's 14 років тому. Чоловік хотів подивитися, зіпсується чи він, і спостерігав за піддослідним з місяць. Потім він засунув гамбургер в кишеню пальто, прямо в паперовій обгортці і пакеті з чеком, і забув про нього.

Через два роки чек і пакет прийшли в непридатність, але гамбургер був в порядку. Девід Уіппл вирішив почекати ще трохи і подивитися, поміняє свій вигляд булка з котлетою. 14 років по тому гамбургер нітрохи не змінився. Американець показав "довгожителя" на місцевому ток-шоу "Лікарі".

Попередній рекорд - 12 років без змін - також належить гамбургеру з McDonald's. Він навіть потрапив в Книгу рекордів Гіннеса, відзначає телеканал " Росія 24.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Вести.Ru

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика