Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


«Трійка» кращих SSD на 2017 рік - PROGRAMS.LV - Завантажити безкоштовно програми для комп'ютера, комп'ютерні статті

  1. «Трійка» кращих SSD 2017 року:
  2. 2. Crucial MX200 об'ємом 500 ГБ
  3. 3. Samsung 850 EVO об'ємом 250 ГБ

У сучасному світі SSD-накопичувачі дуже популярні і їх використання зустрічається все частіше. І не дивно, адже вони значно перевершують за всіма параметрами HDD-накопичувачі. Головна перевага SSD перед HDD - швидкість роботи. Але тема SSD відносно молода, і самому зробити вибір на користь одного конкретного продукту часом дуже важко. Ми вже писали про достоїнства і недоліки SSD . Щоб полегшити процес вибору SSD-накопичувача, ми надамо 3 кращих твердотільних накопичувача 2017 роки для середньостатистичного користувача.

«Трійка» кращих SSD 2017 року:

1. Transcend SSD370S об'ємом 256 ГБ

Накопичувач компанії Transcend оснащений контролером Silicon Motion і виконаний на основі чіпа від компанії Micron 20-нм MLC NAND. Якщо стоїть питання купити відмінний бюджетний SSD, і при цьому не сильно втратити в показниках продуктивності, Transcend SSD370S 256 ГБ - кращий вибір.

Контролер Silicon Motion оснащений одноядерним 32-бітовим процесором на основі ARC-архітектури - гнучка конфігурація під певні потреби. Це сприяє зменшенню кількості обчислювальних ресурсів, при цьому не впливаючи на відмінну продуктивність SSD.

Швидкість читання досягає 520 Мб / с, а швидкість запису - 310 Мб / с.

Розробником надається гарантія на товар 3 роки. Ціна такого SSD буде приблизно 90 $.

Ціна такого SSD буде приблизно 90 $

2. Crucial MX200 об'ємом 500 ГБ

Компанія Crucial є дочірнім підприємством Micron, і на сьогоднішній день не дуже популярна на ринку SSD, але вже змогла завоювати популярність, завдяки високій якості своєї продукції.

Тип чіпа - 16-нм MLC NAND від компанії Micron. Показник щільності зберігання даних значно перевищує поширені 19-нм чіпи, і трохи поступаються технології V-NAND від Samsung.

Швидкість читання / запису інформації - 555/500 Мб / с відповідно.

В накопичувач оснащений технологією SLC-кешування - DWA. Вона використовуються відомими брендами, такими як Samsung і SanDisk, але Crucial удосконалила цю технологію. Головна відмінність цієї технології розробника Crucial від інших, це адаптивне і динамічна зміна розміру кеш-пам'яті. Це надає можливість SSD-накопичувача міняти режим роботи з MLC на SLC, і навпаки. Простими словами, SSD Crucial MX200 500 ГБ здійснює свою роботу в основному в режимі SLC і використовує всю доступну пам'ять, а в режим MLC, який є головним, переходить тоді, коли це необхідно.

Розробником SSD-накопичувача надається широкий набір функцій по оновленню програмного забезпечення через Інтернет, налаштування шифрування даних, аналіз роботи диска і багато іншого.

Гарантія 3 роки. Варто накопичувач MX200 500 ГБ приблизно 200 $.

Варто накопичувач MX200 500 ГБ приблизно 200 $

3. Samsung 850 EVO об'ємом 250 ГБ

Він оснащений спеціальною технологією 3D V-NAND і інтерфейсом підключення SATA 6 Гбіт / с. Тип чіпа - TLC. Швидкість читання пристрою становить 540 Мб / с, а швидкість запису - 520 Мб / с.

3D V-NAND - спеціальна технологія, розроблена компанією Samsung, дозволяє збільшити обсяг накопичувача без шкоди продуктивності і зберігання даних. Основна відмінність цієї технології від стандартного типу чіпа NAND, полягає в розташуванні осередків, які відповідають за зберігання інформації.

Режим RAPID - досягнення ще більшої швидкості роботи SSD. За допомогою утиліти Samsung Magician можна досягти приросту швидкості читання практично в 2 рази від стандартних показників. Це можливо за рахунок того, що диском використовується 25% вільної оперативної пам'яті ПК в якості кеша. Функціональність цього режиму безпосередньо залежить від устаткування Вашого комп'ютера.

Для власників ноутбуків цей SSD стане хорошим вибором за рахунок того, що Samsung 850 EVO 250 ГБ має спеціальним режимом сну. Споживання енергії в цьому режимі знижується до 2 мВт. Це при тому, що накопичувач, в порівнянні з іншими виробниками, спочатку споживає в 2 рази менше енергії.

Відмінна програмна підтримка від розробника. За допомогою спеціальних програм, які поставляються в комплекті з накопичувачем, можна без проблем перенести всю інформацію зі старого HDD на новий SSD Samsung 850 EVO 250 ГБ.

На цей накопичувач надається гарантія 5 років безвідмовної роботи або 300 ТБ записи інформації.

Вартість Samsung 850 EVO 250 ГБ на сьогодні в Європі становить близько 105 $, а в Росії такий SSD можна купити приблизно за 8 000 рублів.

SSD - відмінний носій для зберігання інформації, інструмент для збільшення продуктивності і швидкості роботи системи комп'ютера. Вибір на ринку твердотільних накопичувачів величезний. Серед наданої продукції є як і відмінно зарекомендували себе флагмани, так і не зовсім вдалі. Якщо Ви спільно з SSD-накопичувачами використовуєте HDD жорсткі диски, думаємо, Вас зацікавить стаття про ознаках несправності жорстких дисків .

Хорошим рішенням при складанні нового комп'ютера, буде використання SSD для операційної системи, а звичайного HDD жорсткого диска - для зберігання даних. Радимо почитати нашу статтю про виборі жорсткого диска . Сподіваємося, що за допомогою цієї статті Ви зможете зробити правильний вибір.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика