Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Термін служби акумулятора та час зарядки

  1. Термін служби акумулятора Телефон корисний користувачеві лише тоді, коли він заряджається, тому надзвичайно...

Термін служби акумулятора

Телефон корисний користувачеві лише тоді, коли він заряджається, тому надзвичайно важливим є достатній час роботи акумулятора. Зважаючи на різні фактори як апаратного, так і програмного забезпечення, неможливо визначити, як довго буде тривати пристрій, виходячи лише з ємності акумулятора. Навіть все-таки ємність акумулятора пристрою може дати деяку ступінь розуміння того, як довго пристрій повинен тривати, враховуючи також обладнання, яке він має для живлення. У випадку з P8 Lite, в апараті витрачається 8,36 Вт-год акумулятор, який насправді менше, ніж у телефону, як у 2015 Moto Moto з меншим дисплеєм. Це пояснюється більш обмеженим простором, що надається шасі P7 Lite товщиною 7,7 мм.

Для того, щоб охарактеризувати час роботи акумулятора P8 Lite в різних сценаріях, я запускав його за допомогою стандартних тестів на акумулятори. По-перше, це тест веб-перегляду WiFi, щоб перевірити термін служби акумулятора у більш обмеженому робочому процесі, а потім BaseMark OS II, GFXBench 3.0 для тестування важкого робочого циклу GPU та закінчення PCMark, який є досить збалансованим тестом всіх компонентів.

0 для тестування важкого робочого циклу GPU та закінчення PCMark, який є досить збалансованим тестом всіх компонентів

У нашому тесті веб-перегляду WiFi P8 Lite дещо не відповідає медіані. Він оточений Lumia 640 та Google Nexus 6, а ASUS Zenfone 2 сидить далі під ним, але не настільки сильно. На мою думку, виробники оригіналу дійсно повинні орієнтуватися десь на 9–10 годин роботи акумулятора для веб-перегляду в 200 ніт, а в 7,8 годин P8 Lite не робить цього. Що мене хвилює, це те, що Zenfone 2 не дуже відстає, і він коштує на 50 доларів дешевше, значно швидше і має набагато чіткіший дисплей. Кращий час автономної роботи в Інтернеті, безумовно, дав би P8 Lite дуже потрібну перевагу перед конкуренцією.

Кращий час автономної роботи в Інтернеті, безумовно, дав би P8 Lite дуже потрібну перевагу перед конкуренцією

У тесті акумулятора BaseMark OS II P8 Lite зовсім не працює. Мало того, що термін служби акумулятора є найкоротшим пристроєм на діаграмі, але і стабільна продуктивність протягом всього тесту набагато нижча, ніж у багатьох інших пристроїв, що призводить до того, що він також отримує найнижчий заряд акумулятора з перелічених нами пристроїв.

Завдяки меншому акумулятору та набагато вищій продуктивності, ніж такі пристрої, як Moto G, Moto E та Lumia 640, не дивно, що P8 Lite триває значно коротший час тестування батареї GFXBench. Однак результат не сильно відстає від багатьох інших пристроїв на графіку, і P8 Lite досягає подібних показників за своєю рідною роздільною здатністю. Що я можу сказати про час роботи акумулятора в інтенсивних сценаріях GPU на P8 Lite, це те, що він пристойний, і це зовсім не несподівано, враховуючи апаратне забезпечення пристрою та ємність акумулятора.

P8 Lite демонструє невтішний термін служби акумулятора в еталоні батареї PCMark. Цей орієнтир складається з проходження всіх стандартних тестів PCMark в циклі, який дає хороше уявлення про те, яким буде час роботи акумулятора, коли телефон протягом певного періоду часу буде піддаватися різним випадкам використання. За 4,68 години P8 Lite значно відстає від інших наших смартфонів і значно відстає від 2015 Moto E, який є менш дорогим пристроєм.

З наших тестів на акумулятори видно, що термін служби акумулятора P8 Lite досить короткий. Це було досить очевидно при використанні пристрою протягом дня. Тут явно не показано, що, як видається, є велика кількість розряду акумулятора, коли пристрій працює в режимі очікування. Я часто знаходив акумулятор, що потребує заряду, навіть у часи, коли пристрій лежав на моєму столі протягом ночі після мінімального використання протягом дня. Що стосується як активного, так і простою батареї, P8 Lite розчаровує.

Час зарядки

Час зарядки часто не замислюється при розгляді того, який пристрій придбати, але це може суттєво вплинути на досвід роботи користувача. Якщо телефон триває недовго і заряджає багато часу, то користувач може бути без корисного пристрою набагато довший період, ніж це означало б лише час роботи акумулятора. З іншого боку, короткий час зарядки може покращити роботу пристрою із меншим, ніж бажаним, часом заряду акумулятора, завдяки чому він швидко повернеться до стану користування.

P8 Lite поставляється із зарядним пристроєм на 5 Вт. На жаль, P8 Lite зі своїм зарядним пристроєм має найдовший час зарядки серед усіх останніх пристроїв. Ця проблема поєднується з коротким часом роботи акумулятора P8 Lite, оскільки це означає, що пристрій швидко закінчиться, а потім знадобиться багато часу, щоб знову повернутися до 100% заряду.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика