Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Т2 приставка Alphabox T24m. YouTube + iPTV 300 каналів - Супутникове і Т2 цифрове телебачення Луганськ і ЛНР, продаж і установка, настройка, ремонт супутникових антен і ресіверів, т2 приставок і антен в Луганську і ЛНР

Подробиці Переглядів: 6869

Alphabox T24M - ефірний цифровий DVB-T / T2 ресивер ЛНР   , Новинка від набирає популярність виробника Alphabox Alphabox T24M - ефірний цифровий DVB-T / T2 ресивер ЛНР , Новинка від набирає популярність виробника Alphabox. Модель Т2 приймача Alphabox T24M Луганськ - прекрасний вибір для цінителів простоти, низьку ціну та надійності в експлуатації.

Модель приймача Alphabox T24M з'явилася на ринку разом з "старшим братом" Alphabox T24 але виконана в мініатюрному пластиковому корпусі з виносним табло і розрахована для прихованої установки за телевізором.

Ціна: 1099 руб.

Alphabox T24M може приймати в Луганську і ЛНР сучасне цифрове ефірне Т2 канали у високій якості Full HD 1080p і має підтримку звуку Dolby Digital AC3. У Луганську і ЛНР можна приймати 38 російських каналу.

Як і більшість приймачів, купити Alphabox T24M можна для підключення, як з новими сучасними телевізорами використовуючи цифровий HDMI роз'єм, так і для роботи зі старими моделями, де підключення можливе тільки через аналоговий 3-RCA роз'єм. Виконано Alphabox T24M в мініатюрному корпусі з приємного пластику, максимально лаконічно. На передній панелі немає ні кнопок управління, ні табло, сюди зручно винесені два USB порту, LED табло з ІК приймачем розташоване на виносному блоці, що дає можливість прихованої установки Alphabox T24M. Т2 ресивер спроектований на основі чіпа GX3235 і з тюнером MXL608, що забезпечує прекрасний прийом відкритих телеканалів і, крім того, в Alphabox T24M реалізовані функцій: EPG гід за програмами, PVR запис за таймером або в режимі онлайн, оновлення ПЗ з зовнішнього USB накопичувача і відтворення безлічі популярних форматів аудіо / відео файлів і зображень в режимі медіаплеєра. Крім вищесказаного, картина про Alphabox T24M буде неповною, якщо не згадати про можливість підключення USB Wi-Fi адаптерів на чіпах 5370 і 7601, що відкриває для користувача ще більш широкі можливості мультимедіа. Підключивши Т2 приймач до домашньої Wi-FI мережі Alphabox T24M можна буде використовувати в якості WebTV / IPTV програвача з підтримкою списків каналів IPTV в форматі M3U, з'явиться доступ до безкоштовного відео сервісу YouTube і сотням фільмів на порталі Megogo. Ціна Alphabox T24M знаходиться в рамках бюджетних Т2 ресиверів, що ще раз говорить на користь покупки Alphabox T24M, як хорошого варіанту T2 приймача з розширеними мультимедійними можливостями. Надається гарантія 12 місяців.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика