Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Швидкий браузер для слабких ноутбуків.

Дуже часто наші клієнти скаржаться, що їх старий ноутбук почав останнім часом гальмувати, браузер повільно відкриває сторінки, а якщо відкрити більше п'яти вкладок, то взагалі ноутбук задихається. Причина зрозуміла - більш нові версії браузерів споживають все більше ресурсів, та й сайти стають більш "важкими". Що робити?

Ми рекомендуємо використовувати на слабких ноутбуках браузер Pale Moon - програму з відкритим кодом, засновану на Mozilla Firefox. Автор браузера зосередився саме на підвищенні швидкодії програми, і це йому вдалося - так, наприклад, на нетбуці з 1Гб ОЗУ можна вільно відкривати 10 вкладок і комфортно перемикатися між ними.

Завантажити браузер можна тут: https://www.palemoon.org/

Існують як 32-bit, так і 64-bit версії, як інсталятори, так і portable версії, так само є версії, оптимізовані для певних процесорів.

У системних вимогах вказана мінімально Windows XP3, але якщо у вас Windows XP SP2, то потрібно з розділу з архівними версіями завантажити версію браузера 24.0 - вона відмінно буде працювати.

Pale Moon підтримує більшість розширень Firefox, так що недоліку функціоналу не буде, і кожен зможе облаштувати браузер відповідно до своїх звичок і вимогам.

Що робити?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика