Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Софт та інтернет - Графічний ключ Android, чи є шанси на успіх, частина-1.

Останнім часом, мені в житті попалося кілька планшетів, а також на форумі нашого клубу і в сервісі ВіО, багато питань пов'язаних з перевищенням спроб введення графічного ключа

Останнім часом, мені в житті попалося кілька планшетів, а також на форумі нашого клубу і в сервісі ВіО, багато питань пов'язаних з перевищенням спроб введення графічного ключа. І користувачі Android пристроїв ставлять одне і те ж питання, - "як розблокувати планшет, смартфон" ..? Багатьом користувачам цікаво, що ж робити в тій ситуації, коли пароль, пошта, логін і ключ "благополучно забуті" ... Дуже часто дана "біда" трапляється у користувачів з вини їхніх друзів, родичів, знайомих або їх недосвідченість, що і служить причиною блокування девайсів на OS Android.

Даний матеріал наданий в ознайомлювальних цілях, і автор в особі мене знімає всю відповідальність з себе за ваші прямі звивини і криві руки. Невірне трактування статті і ваші дії, - це тільки ваше рішення !!!

Якщо ви потрапили в подібну ситуацію і забули пароль (вводиться символ). Для початку, можна спробувати зробити наступні дії: при введенні 5 неправильних паролів / символів вам не посміхнулося щастя, то не поспішайте і почекайте 30-60 секунд, потім натисніть кнопку - "забув пароль", і після цього вводите ваші конфіденційні дані, тобто дані облікового запису google (логін і пароль), в окремих випадках може допомогти "секретне питання".

Як бути в ситуації, якщо всі вищеописані дії ви виконали, але вони не дали результату і кількість спроб введення ключа перевищено. Варіанти для порятунку вашого пристрою є і вони різноманітні, але в тій чи іншій мірі вимагають навичок і знань. Один з найпростіших варіантів - це hard reset, тобто скидання налаштувань і параметрів до заводських. Робиться це приблизно так, приблизно бо це лише один з багатьох способів і не факт, що він вам допоможе: Вимикаєте / перезавантажуєте планшет або смартфон, далі натискаєте і утримуєте volume мінус (збавити звук) і кнопку включення (іноді з утриманням, але частіше лише натискання), очікуєте появи "меню", потім в меню кнопками volume плюс і мінус вибираєте: wipe data / factory reset і підтверджуєте клавішею включення, очікуєте поки втечуть настройки створені вами в процесі експлуатації, і відновляться заводські настройки. Увага: Даний метод видалить не тільки настройки, але і ваші дані з пам'яті пристрою !!! Сім-карту і флешку на момент виконання скидання, рекомендую витягти.

Розглянемо приклад з моєї практики на планшеті фірми ZTE, а саме пристрій зроблене даними вендором для Ростелекома і відоме як RTK V9, фотознімків на свій жаль я не робив, але це не проблема, можна "сперти" картинки в гуглі :)

І так, потрапив до мене цей планшет і природно при його включенні видавалася напис: кількість спроб ввести графічний ключ перевищено. Господар даного пристрою звернувся в Ростелеком, але там йому сказали, що це його вина і якщо йому потрібно то нехай щастить планшет в сервісний центр, а знаходиться СЦ за 300км, тобто в іншому місті.

Запустивши планшет і побачивши цю заставку, що кількість спроб введення ключа перевищено, я зняв флеш-карту і сім-карту. Перезавантажив планшет і натиснувши кнопку живлення та затиснувши (натискання з утриманням) клавішу гучності вниз (плюс / мінус) я сподівався потрапити в меню рекавери, щоб зробити описаний мною вище hard reset або на худий кінець перепрошити планшет, так як налагодження по usb на ньому була відключена (в деяких випадках, якщо була включена дана функція, то з планшетом розібратися справа нехитра, але про цьому способі я напишу наступного разу) і вихід був тільки один, - хард ресет або перепрошивка, але як виявилося в подальшому - це були тільки мої думки і не більше, тому що з'ясувалося пізніше, що для продукції ZTE є інженерний код (ключ) при введенні якого графічний ключ буде видалений, але про це трохи пізніше. Зараз же я продовжу описувати подальшу долю даного планшетника :)

Планшет запустився і тут стався облом, так як замість меню рекавери випала картинка - біло-сірий квадрат з чорними буквами, що саме було написано на жаль не запам'ятав. Всі мої подальші спроби потрапити в рекавери закінчилися крахом. Зі зрозумілих причин я не міг ні скинути настройки ні прошити планшет. І тоді я "пішов в гугл", в надії отримати хоч якусь інформацію, як же бути. Оскільки моїх знань і досвіду не вистачало, і спроби зняти ключ різними способами, розсипалися на очах як пазли , Але я знав, що рішення є.

Чому подумаєте ви, я був упевнений, що рішення є. Подумавши, поміркувавши і виходячи з особисто досвіду, я давно переконався, що кожен пристрій має інженерне меню, код, ключ і т.д., для прикладу можу навести, - це домофони, сім-карти та інші електронні пристрої. Начебто не маючи ключа в будинок не потрапити, тому що висить домофон, але до кожного домофону є код, також і з сім-картами, а точніше в даному випадку з "хітропродуманнимі" провайдерами і як приклад: переказ коштів з одного оператора на іншого без комісії (не знаю як зараз, але раніше була комісія ), адже деякі люди до сих пір платять за це гроші, та що там деякі платять гроші, багато хто взагалі не знають, що їх можна переводити. Або інший приклад, нібито "золочені" 3G модеми.

Повернемося мабуть до наших баранів, а точніше до "ростелекомовскому" планшету. І так я "пішов" гуглити і списався з деякими камрадами по інтернету, також зайшов на кілька профільних ресурсів, на яких рад мені дали масу, ще більше рекомендацій і посилань, крім цього я подзвонив і в тих. підтримку "вендора", а точніше в ту контору, чий планшет я не міг "розкрити". Оскільки на сайті реального виробника, тобто ZTE не було прошивки з доповненим функціоналом для Ростелекома, принаймні на той момент. Клієнт же хотів щоб планшет був як з магазину. І тому я зателефонував в RT (Ростелеком), щоб дізнатися чому немає кастомной прошивки, тобто ростелекомовской на їхньому сайті, там помичалі і мене відіслали, наостанок я побажав "старшому інженеру" щастя і довгих років життя: cens:

І тут мені відписався, один мій старий і добрий камрад. І то що він мені написав, трохи вибило мене з колії, тому що на ділі більшість пристроїв від ZTE мають таку фішку, яка дозволяє в кілька хвилин зняти графічний ключ. Що для цього потрібно: Натискаєте на кнопку екстрений виклик, потім набираєте комбінацію цифр і символів: * 983 * 987 #, далі у вікні, натискаєте на кнопку "скинути настройки", - підтверджуючи ви повинні розуміти, що всі ваші дані на планшеті або смартфоні будуть знищені! Надалі даний метод був перевірений ще на парі смартфонів даного виробника (ZTE). Код виручав завжди :) Планшет запустився і я побачив робочий стіл.

На цьому етапі даного матеріалу, з практичною частиною ми закінчуємо, і поговоримо наостанок безпосередньо про сам графічному ключі, що це таке і для чого потрібно. Спочатку графічний ключ був придуманий з благими намірами. Для чого вигадувати і запам'ятовувати складні паролі, вони більше не потрібні, адже є більш зручний і відповідний для сенсорного екрану Android пристроїв графічний ключ. На мою цілком логічні слова і їх реалізація на ділі, але в деяких випадках графічний ключ може створити проблеми, як ви самі переконалися вище. Після створення ключа, щоб розблокувати пристрій, потрібно виконати прості дії: намалювати пальцем заздалегідь задану символ / фігуру - це і є графічний ключ, наприклад: квадрат, трикутник або більш складну фігуру, залежить від фантазії того хто задає ключ. Поки ключ не введений пристроєм користуватися не можна, залишається лише екстрений виклик: cop:

Необхідно знати, що створення графічного ключа ні яким чином не захистить ваші дані, що знаходяться в пам'яті пристрою (смартфон або планшет), а тим більше на карті пам'яті встановленої в ньому. Зняти карту пам'яті простіше простого і це може будь-хто, хто має фізичний доступ до вашого пристрою. Зчитати інформацію з внутрішньої пам'яті планшета або смартфона, при певних навичках, також не складає великих труднощів. Тому від технічно грамотних злодіїв, такий захист вас не врятує. Люди найчастіше, як дорослі так і діти встановлюють ключ, щоб приховати будь-яку інформацію від своїх цікавих родичів і друзів, для даних цілей створення графічного ключа підходить, але часто виявляється, що творець ключ потім проклинає не тільки собі, а й своїх близьких : E

Хоча деякий час назад вважалося, що графічний ключ Android не піддався хакерам ФБР B-)

Хоча деякий час назад вважалося, що   графічний ключ Android не піддався хакерам ФБР   B-)

Потім того прощаюся. Буду радий коментарям від любителів і професіоналів.

Хочу висловити подяку Адміністрації Клубу Експертів та особисто Олександру Холянову aka fooroogelm!

34381

65

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика