Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Що відбувається з телефонами Apple, Samsung і Nokia при суворому морозі

Творці мобільних телефонів, якими ми користуємося, як правило, живуть в таких широтах, де немає приводу замислюватися про мінусовій температурі. У нас, на жаль, приводів для цього більш ніж достатньо. Навіть в Москві останнім часом температура раз у раз опускається до 15-20 градусів морозу, а якщо взяти схід, то і -30 ° - не межа. Електроніка в таких умовах веде себе дивно. Наші фінські побратими по нещастю з видання MikroPC вирішили з'ясувати , Як саме популярні телефони реагують на мороз. Для цього вони відібрали п'ятнадцять пристроїв, помістили їх в холодильну установку та почали поступово знижувати температуру.

Перші проблеми виникли при -5 °. iPhone 4S повідомив про помилку при доступі до SIM-картки, а Nokia N9 поскаржилася на невисокий рівень заряду батареї. При -10 ° різні збої були відзначені ще у трьох апаратів (iPhone 4, Samsung Gio і Samsung Mini), а iPhone 4S повністю розрядився і вимкнувся.

До цього моменту майже всі пристрої з рідкокристалічними дисплеями відображали інформацію з очевидним уповільненням. Це пояснюється тим, що при низькій температурі рідкі кристали стають більш в'язкими. Що стосується проблем з зарядом, від яких на морозі страждають багато електронні пристрої, то вони викликані уповільненням хімічних реакцій в батареї.

Зниження температури нижче позначки -10 ° стало суворим випробуванням для переважної більшості смартфонів, відібраних для тесту. Nokia C6-01 відключилася при -15 °, а двадцятиградусний мороз не пережили iPhone 4, Nokia C5-03, Nokia E7, Nokia N8, Nokia N9 і HTC Evo 3D.

Прості телефони продовжували працювати при -20 °, хоча і не без огріхів, але до -25 ° засбоілі і вони. При -25 ° відключилися Nokia 700, Nokia C5-00 і Samsung Galaxy S Plus. -30 ° доконали Samsung Gio і Samsung Mini. Після цього у експериментаторів залишився тільки один працюючий смартфон - Samsung Galaxy S II. Він відключився при температурі -35 ° разом з Nokia C2-02 і Samsung Xcover.

При температурі -40 ° перестали працювати останні телефони, які все ще трималися, - простенькі "нокії" E65 і C1-01.

На цій ілюстрації хід випробувань показаний наочно. Натисніть на неї , Щоб відкрити велику версію картинки.

Натисніть на неї   , Щоб відкрити велику версію картинки

Чи можна зробити з цих даних практичні висновки? Можна, але вони не мають відношення до змагання між Samsung і Apple. Оскільки до тих пір, поки пристрій лежить в кишені або сумці, вулична температура не діє на нього безпосередньо, подібні проблеми з телефонами по-справжньому заважають тільки людям, які часто і довго бувають на морозі. Але в такому випадку різниця між часом відключення смартфонів і простих телефонів представляється несуттєвою. Для постійного використання при низькій температурі простий телефон підійде краще будь-якого смартфона. І не тільки тому, що він морозостійкість. Не потрібно забувати ще й про те, що при -20 ° кнопки куди зручніше будь-якого тачскрін.

Чи можна зробити з цих даних практичні висновки?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика