Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


SMS / MMS - Програми та софт для Acer beTouch E101

 1. Завантажити софт «SMS / MMS» для Acer beTouch E101

Windows Mobile 6.5 Professional. Вага: 118 г. Розмір: 113 * 56 * 12.8 мм. Qualcomm MSM 7225 528 МГц. 256 Мб ОЗУ і 512 Мб ПЗУ. 1140 mA. 240 * 400 ( "3.2). Камера: 2.0 МП. всі характеристики

Завантажити софт «SMS / MMS» для Acer beTouch E101

На цій сторінці представлені корисні програми для смартфона Acer beTouch E101 по темі «SMS / MMS». Ви можете сортувати програми для beTouch E101 по популярності або рейтингу. Зверніть також увагу на незалежну оцінку додатків нашими відвідувачами.

 • SMS Canceller v1.0 для Windows Mobile 2003, 2003 SE, 5.0, 6.x for Pocket PC

  Надає можливість скасувати відправку СМС після того, як була натиснута кнопка «Надіслати». Таким чином, програма дає деякий час якщо ви передумали, помилилися або забули додати всіх адресатів.

  Програма завантажена 105

 • TransparentSMS v3.11.2010 для Windows Mobile 5.0, 6.x for Pocket PC

  TransparentSMS - програма за мотивами RoadSMS для Samsung Galaxy, введення тексту SMS на комунікаторі з прозорим фоном. Досить кумедна програма.

  Програма завантажена 1250 разів

 • MyMobile SMS Transfer v2.02 для Windows Mobile 5.0, 6.x for Pocket PC

  MyMobile SMS Transfer - програма призначена для збереження SMS повідомлень, а також їх відновлення. Програма володіє простим інтерфейсом, так що проблем з її експлуатацією виникнути не повинно.

  Програма завантажена 297 разів

 • Transfer Suite v2.0 для Windows Mobile 5.0, 6.x for Pocket PC

  GodswMobile Windows Mobile Transfer Suite - проста у використанні програма для бекапа і відновлення текстових повідомлень і контактів на Windows Mobile. Програма має клієнт для настільного комп'ютера, куди можна імпортувати всі свої SMS повідомлення.

  Програма завантажена 1 188 разів

 • Pocket Call Blocker v1.0 для Windows Mobile 6.x for Pocket PC

  Блокування небажаних викликів і СМС. Можна блокувати як окремі номери, так і використовувати шаблони і створювати фільтри.

  Програма завантажена 1833 рази

 • SmsTranslitIt для Java (J2ME)

  Програма дозволяє друкувати і відправляти SMS повідомлення з подальшим переведенням їх в трансліт Програма дозволяє друкувати і відправляти SMS повідомлення з подальшим переведенням їх в трансліт.

  Програма завантажена 97342 рази

 • EXSMS Adv v3.1 для Windows Mobile 5.0, 6.x for Pocket PC

  EXSMS Adv - програма для спілкування за типом ICQ, проте транспортом в даному випадку буде SMS. Програма працює дуже схоже на інтернет-пейджери, при цьому SMS повідомлення не потрапляють в Inbox на Pocket PC.

  Програма завантажена 393 разиЧитайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика