Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Смартфон Galaxy X з гнучким дисплеєм буде коштувати майже як два iPhone X

Зростаючі ціни на топові смартфони не радують.

Вартість революційного смартфона Galaxy X з гнучким дисплеєм буде майже в два рази більше, ніж у iPhone X. Як повідомляють обізнані джерела, ціна смартфона складе $ 1850.

Згідно з дослідженням компанії Golden Bridge Investment, революційний смартфон з гнучким дисплеєм від Samsung буде значно дорожче, ніж нинішні флагмани - наприклад, iPhone X. Це пов'язано з більш серйозними витратами при освоєнні нових технологій і виробництві смартфона з гнучким дисплеєм (можливе назва - Galaxy X) . Відповідно, для кінцевих покупців його вартість складе приблизно 2 млн південнокорейських вон ($ 1 850 або приблизно 115 тисяч рублів без обліку податків і витрат на митницю).

Поставка компонентів для «гнучкого» Galaxy X почнеться в листопаді, а виробництво має стартувати трохи пізніше - в кінці листопаді або на початку грудня. Samsung має намір анонсувати Galaxy X на виставці MWC 2019, яка пройде в лютому 2019 року. Передбачуваний обсяг першої партії Galaxy X з гнучким дисплеєм складе не більше 300-500 тисяч пристроїв. Ці дані цілком узгоджуються з інформацією, яка з'явилася близько місяця тому.

Ці дані цілком узгоджуються з інформацією, яка   з'явилася   близько місяця тому

Варто відзначити, що Samsung вже демонструвала концепт пристрою на CES 2018. Як відзначали тоді запрошені, смартфон володіє 7,3-дюймовим OLED дисплеєм, який при згинанні «стискається» до 4,5 дюймового.

Що ще дивляться:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , Telegram і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Смартфон Galaxy X з гнучким дисплеєм буде коштувати майже як два iPhone X

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика