Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Скільки місця на iPhone 6s займатимуть 4K-відео і «живі фото»

Користувачі, які хочуть за допомогою iPhone 6s знімати відео з роздільною здатністю 4K, повинні зробити свій вибір на користь моделі з об'ємом пам'яті як мінімум 64 ГБ. Власники смартфона з внутрішнім сховищем на 16 ГБ будуть зазнавати труднощів з нестачею пам'яті навіть при зйомці зовсім коротких роликів надвисокої чіткості.


iPhone 6s

Варто зазначити, що з 16 ГБ власникам iPhone 6s доступні тільки 12 ГБ. Безумовно, 4K-відео виглядає приголомшливо, проте вимагає 375 МБ пам'яті на кожну хвилину зйомки. Не потрібно бути великим математиком для того, щоб зрозуміти, що 12 ГБ вичерпаються дуже швидко. Якщо бути точніше, то цього обсягу пам'яті вистачить на зйомку 32-хвилинного відео з роздільною здатністю 4K. Так, неповний футбольний тайм або концерт повністю «заб'ють» пам'ять 16-гігабайтного iPhone 6s, і це тільки в разі, якщо на ньому більше нічого не буде зберігатися.

На щастя, користувач може відмовитися від зйомки 4K-відео, вибравши дозвіл 720p з частотою 30 кадрів в секунду або 1080p з частотою 30 або 60 кадрів в секунду. Чим нижче дозвіл, тим менше потрібно пам'яті:

720p з частотою 30 кадрів = 60 МБ / хв (1 МБ / с);

1080p з частотою 30 кадрів = 130 МБ / хв (2,2 МБ / с);

1080p з частотою 60 кадрів = 200 МБ / хв (3,3 МБ / с);

4K з частотою 30 кадрів = 375 МБ / хв (6,25 МБ / с).

Модель iPhone 6s на 16 ГБ - чудовий смартфон, і якщо користувач обмежений у коштах, то може сміливо його купувати Модель iPhone 6s на 16 ГБ - чудовий смартфон, і якщо користувач обмежений у коштах, то може сміливо його купувати. Однак необхідно розуміти, що для зйомки 4K-відео - це не найкраще рішення. Тим, хто має намір багато знімати, краще придбати версію на 64 ГБ.

Ще краще зупинити свій вибір на моделі з об'ємом вбудованого сховища 128 ГБ. З них користувачеві будуть доступні приблизно 120 ГБ, яких повинно вистачити на 320 хвилин (5,3 години) зйомки 4K-відео. Версія iPhone 6s на 64 ГБ дозволить знімати відео надвисокої чіткості протягом 155 хвилин (2,5 години).

Крім зйомки роликів з дозволом 4K, в iPhone 6s також з'явилася функція   Live Photos   , Що дозволяє супроводжувати фотографії 3-секундними відео Крім зйомки роликів з дозволом 4K, в iPhone 6s також з'явилася функція Live Photos , Що дозволяє супроводжувати фотографії 3-секундними відео. Завдяки їй статичні знімки в буквальному сенсі оживають на екрані.

Для того щоб створити «живу» фотографію, користувачеві досить просто натиснути на кнопку, і після дотику до екрану зображення починає рухатися.

«Живі» фотографії активні на всіх iPhone, iPad, Mac і Apple Watch, що працюють під управлінням iOS 9 . Apple має намір відкрити API для розробників додатків, щоб вони могли реалізовувати підтримку Live Photos в своїх продуктах. Facebook вже підтвердила плани по впровадженню підтримки цієї функції в своєму iOS-додатку.

Варто зазначити, що формат фотографій Live Photos займає в два рази більше місця в порівнянні зі стандартними 12-мегапіксельними зображеннями. За словами Меттью Панцаріно з TechCrunch, iPhone починає фотографувати з моменту запуску програми «Камера», однак зберігається тільки останнє фото, зроблене при натисканні на кнопку спуска. Live Photos буде брати ці попередні знімки і стискати їх у новому форматі.

За даними користувача Twitter під ніком DanMatte, кожна фотографія Live Photos є серією JPEG-зображень. Завдяки цьому ними можна легко обмінюватися з пристроями, не підтримують Live Photos.

Дивіться також:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика