Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


SilverStone похвалилася повністю пасивним блоком живлення форм-фактора SFX-L

Компанія SilverStone Technology, відома в першу чергу як виробник комп'ютерних корпусів, продемонструвала на виставці Computex 2017 свій перший блок живлення форм-фактора SFX-L (125 x 63,5 x 130 мм), який використовує повністю пасивне охолодження.

Компанія SilverStone Technology, відома в першу чергу як виробник комп'ютерних корпусів, продемонструвала на виставці Computex 2017 свій перший блок живлення форм-фактора SFX-L (125 x 63,5 x 130 мм), який використовує повністю пасивне охолодження

Поки ще безіменна новинка виконана в імовірно алюмінієвому корпусі з ребрами на декількох гранях і примітна повністю модульним дизайном. Блок живлення характеризується номінальною потужністю в 450 ват, може похвалитися сертифікатом енергоефективності 80 Plus Platinum і повинен надійти в продаж в кінці поточного або початку наступного року.

Блок живлення характеризується номінальною потужністю в 450 ват, може похвалитися сертифікатом енергоефективності 80 Plus Platinum і повинен надійти в продаж в кінці поточного або початку наступного року

На жаль, докладні технічні характеристики нового джерела живлення поки не розкриваються. За попередніми даними, пристрій побудований на базі моделі SX800-LTI , Яка характеризується номінальною потужністю 800 Вт і охолоджується силами 120-мм вентилятора. Щодо орієнтовної ціни ніяких відомостей поки не надійшло, але вона напевно буде помітно вище, ніж у доступних на ринку аналогів з активним охолодженням.

джерело:
ComputerBase
SFF.net

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика