Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Samsung запатентувала нові прозорі і гнучкі смартфони

Представники компанії Samsung запатентували кілька нових концепцій смартфонів, які будуть мати згинається корпус, а також прозорі дисплеї. Новий смартфон південнокорейської компанії зможе згинатися в двох місцях одразу.

Новий смартфон південнокорейської компанії зможе згинатися в двох місцях одразу

Багато фахівців пророкують, що вже в нинішньому році компанія Samsung представить новий смартфон, який отримає назву Galaxy X, що стане черговою віхою в конкуренції з корпорацією Apple і їх флагманським девайсом iPhone X. Однак, крім передового смартфона, фахівці компанії також працюють над рядом інноваційних гаджетів, які повинні здивувати користувачів своїм форм-фактором. Один з запатентованих смартфонів компанії матиме відразу два згину, через що в рази зросте його функціональність.

Зауважимо, в списку запатентованих технологій Samsung також значиться і прозорий дисплей, який стане атрибутом гнучких гаджетів. Розробники запевнили, що подібні технології дозволять розширити впровадження доповненої реальності в смартфони.


Олександр Соловйов

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика