Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Рішення проблем Wi-Fi за допомогою точки доступу

  1. У чому проблема Wi-Fi
  2. Перехід на частоту 5 ГГц
  3. Посилення сигналу 2.4 ГГц
  4. Установка точки доступу

Причини і вирішення проблем з Wi-Fi, що таке точка доступу і як з її допомогою можна збільшити покриття Wi-Fi в приватному будинку, квартирі або офісі.

Ні для кого не секрет, що незважаючи на заявлені можливості передачі сигналу Wi-Fi на відстань до 400 метрів у відкритому просторі і до 100 метрів в приміщенні, реальні показники виявляються значно нижче.

У чому проблема Wi-Fi

Виною всьому є перепони у вигляді стін, інтерференції з іншими бездротовими мережами, якими кишить сучасний світ, та й сама потужність бездротових пристроїв найчастіше обмежена в слідстві законодавчого унормування і банальних економічних причин.

В результаті багато користувачів стикаються з проблемами при бездротовому підключенні по Wi-Fi у вигляді гальмувань, зависань і періодичного «відвалювання» інтернету.

Дивно, але з цим стикаються не тільки власники великих садиб і працівники офісів, а й порівняно невеликих квартир, так як сигнал в них часто перебивається наведеннями від сусідніх роутерів. Таку картину мені не раз доводилося спостерігати в аналізаторі Wi-Fi.

Технологія Wi-Fi найпоширенішого стандарту 802.11n працює на частоті 2.4 ГГц і передбачає тільки 3 неперекривающіхся діапазону. Значить, якщо бездротових мереж, які ви бачите на вашому ноутбуці або смартфоні більше, вони починають один одному заважати. Виходів з цієї ситуації кілька.

Перехід на частоту 5 ГГц

Цей варіант більш радикальний і передбачає перехід на більш сучасний стандарт 802.11ac з частотою 5 ГГц, який передбачає значно більше неперекривающіхся діапазонів. Крім того, ця частота ще не перевантажена іншими мережами.

Але перехід на частоту 5 ГГц має і кілька істотних мінусів. Перш за все це необхідність придбання більш дорогого Wi-Fi роутера.

Також вам доведеться придбати окремий адаптер 802.11ac для кожного пристрою (комп'ютера, ноутбука), яке не підтримує цей стандарт. Це ще чималі додаткові витрати.

Багато смартфони та планшети так і взагалі не вдасться підключити, так як вони не підтримують частоту 5 ГГц, а підключити до них адаптер досить проблематично і незручно.

Крім того, Wi-Fi на частоті 5 ГГц значно менше далекобійний і більше не чути перешкодами. Так що в разі навіть середньої за розміром квартири, 2-3 стіни від роутера можуть істотно заглушити сигнал передавача.

Посилення сигналу 2.4 ГГц

У цьому випадку все набагато простіше і дешевше, потрібно лише посилити сигнал в поширеному діапазоні 802.11n, який підтримується всіма сучасними пристроями.

Більш сильний сигнал буде краще пробиватися крізь стіни, на більшу відстань і домінувати над конкуруючими мережами, не даючи себе заглушити перешкодами.

Часто для цього досить поміняти роутер на інший з більш потужним передавачем і антенами з великим посиленням.

Вам не доведеться купувати додаткові адаптери для інших пристроїв, а смартфони і планшети будуть підключатися взагалі без проблем.

Але і цей спосіб має кілька недоліків. Більш потужний роутер буде коштувати в 1.5-2 рази дорожче звичайного. Встановивши такий роутер, вже ви будете заважати своїм сусідам і перебивати їм Wi-Fi. Крім того, зайве випромінювання в діапазоні 2.4 ГГц не дуже добре впливає на здоров'я.

Установка точки доступу

Найрозумнішим і правильним варіантом буде установка додаткової точки доступу, які бувають як в діапазоні 5 ГГц, так і в старому доброму 2.4 ГГц. Цей спосіб має ряд істотних переваг.

Точка доступу зазвичай коштує дешевше аналогічного роутера в тому ж діапазоні частот і вона спеціально призначена для ретрансляції сигналу, в той час як не всі роутери вміють працювати в режимі моста.

У великому будинку або квартирі можна встановити кілька додаткових точок доступу, які забезпечать хороше покриття по всьому приміщенню. Вони зазвичай маленькі і їх можна повісити куди завгодно - на стінку, стелю або просто поставити на тумбочку.

Точка доступу досить компактна, не вимагає прокладки інформаційного кабелю, їй необхідна лише розетка неподалік або окремо протягнутий кабель живлення, а деякі можна просто увіткнути в розетку.

Потужність точки доступу обмежена стандартними значеннями, вона не буде заважати вашим сусідам, надавати надмірно негативний вплив на здоров'я і в той же час забезпечить надійне підключення ваших пристроїв до інтернету, так як буде просто ближче до них.

Придбати точку доступу можна в будь-якому комп'ютерному магазині. Але, якщо вас цікавить якісне професійне обладнання для великого житлового приміщення або офісу в Україні, то рекомендуємо звернутися на сайт http://www.technotrade.com.ua/catalog-654 , На ньому також можна придбати окремі потужні антени для віддалених районів або сільській місцевості і найрізноманітніше мережеве обладнання.

TP-LINK RE200
TP-LINK EAP110
TP-LINK TL-WA855RE

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика