Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт iPod nano 6G

Вид робіт

вартість

терміни

Діагностика Безкоштовно * від 30 хвилин Заміна дисплея (екрану) з сенсорним склом 600 грн від 1 години Заміна акумулятора (батареї) 450 грн від 1 години Заміна аудіороз'єми 400 грн від 1 години Заміна роз'єму зарядки (синхронізації) 400 грн від 1 години Заміна кнопки вкл ./викл. 350 грн від 1 години Заміна кнопок управління гучністю 350 грн від 1 години Відновлення після попадання вологи від 150 грн від 2-х годин
* При ремонті в нашому сервісному центрі - діагностика безкоштовна, в разі відмови, ціна за діагностику складе 100 грн.
Діагностика Безкоштовно * від 30 хвилин Заміна дисплея (екрану) з сенсорним склом 600 грн від 1 години Заміна акумулятора (батареї) 450 грн від 1 години Заміна аудіороз'єми 400 грн від 1 години Заміна роз'єму зарядки (синхронізації) 400 грн від 1 години Заміна кнопки вкл

Коли мова йде про ремонті і обслуговуванні техніки Apple в Києві, важливо, що б цим питанням займалися професіонали. Саме сервісний центр MyAppleSpace займається обслуговуванням iPod Nano 6G професійно, а саме тому, принісши ваш апарат до нас ви можете бути впевнені у високій якості роботи наших майстрів.

Основними поломками iPod Nano 6G є:

 • Знос натискного механізму кнопок;
 • Механічне пошкодження роз'єму для навушників;
 • Не включається після повного розряду батареї;
 • Некоректна робота після впливу води;

  Ремонт будь-якої складності iPod Nano 6G
  У рядових сервісних центрах Ви можете здійснити простий модульний ремонт, тоді як в нашому сервісному центрі MyAppleSpace Ви можете розраховувати на відновлення Вашого гаджета навіть після серйозної поломки. За рахунок наявності всіх необхідних компонентів, а також спеціального обладнання ми здійснюємо будь-який ремонт, незалежно від його складності.

  Запчастини оригінальної якості!
  Для кожного ремонту ми використовуємо тільки запчастини оригінальної якості для того, щоб убезпечити Вас від передчасного гарантійного ремонту і незручностей пов'язаних з поганою якістю комплектуючих. На всі запчастини ми надаємо гарантію, що є підтвердженням наших слів про чудову якість наших компонентів.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика