Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт електронних книг Prestigio

Електронні книги Prestigio завоювали велику кількість шанувальників на території України, завдяки своїй компактності, ергономіки і демократичною вартості. Оскільки їх активно купують, то і в ремонт рідериPrestigio потрапляють часто, в основному через механічних пошкоджень при ударах і падіннях. Нерідкі випадки потрапляння вологи всередину апарату. У цьому розділі мова піде про поширених скаргах на роботу книг Prestigioі методах усунення неполадки.

  • Тріщини і смуги на екрані вказує на те, що його вдарили або придавили. Екран змінюється, в нашій майстерні можна встановити новий екран на електронну книгу Prestigio. Для того щоб дізнатися вартість і наявність потрібно зателефонувати за нашими номерами.
  • Рідер не включається. Якщо книга перестала включатися, то проблема може бути з акумулятором, з обв'язкою харчування, з кнопкою включення. Виявити який елемент вийшов з ладу зможе наш фахівець в ході діагностики.
  • Рідер Неможливо зарядити телефон. Чи не заряджатися книга може через розхитаного роз'єму зарядки, згорілого контролера харчування, несправного зарядного пристрою. Знайти неробочий елемент майстер зможе в ході діагностики.
  • Рідер завис. Проблема може бути по платі або ж потрібно зробити прошивку, оновити версію програмного забезпечення. Необхідний вид ремонту (програмний або апаратний) підбере фахівець в ході діагностики.

Хочемо звернути вашу увагу, що діагностика абсолютно безкоштовна, навіть при відмові від ремонту. Будь-який ремонт виконується за допомогою нового обладнання та нових запчастин. У нашій майстерні працюють майстри тільки з технічною освітою і досвідом роботи в сфері ремонту. Встановлюємо, як оригінальні деталі, також можемо підібрати аналоги (за бажанням клієнта). На будь-який ремонт даємо гарантію. Електронна книга - це незамінний щоденний супутник, тому намагаємося робити все ремонти максимально швидко, щоб книга і далі радувала свого власника.

Моделі електронних книг Prestigio, з якими часто звертаються в ремонт:

PrestigioMultiReader Lumen, MultiReader 5664, MultiReader 5574, MultiReader 5364, MultiReader 5474, Prestigio Nobile PER3574B, Prestigio Nobile PER3884, Prestigio Libretto PER3464, PER3562, PER3152, PER3162.

З усіх питань щодо ремонту електронних читалок, телефонуйте за нашими контактними номерами.

Ремонт по Україні

Ремонт по Україні

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика