Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт Play Station 4. Відремонтувати приставку PS 4 в Москві

  1. Ціни на ремонт ігрових приставок Play Station 4

Ремонт приставок PS4 незмінно популярний в сервісних центрах. Play Station 4 одна з найбільш затребуваних моделей ігрових приставок серед користувачів.

Пояснюється це новими можливостями, які дає свіжа версія PS у порівнянні з іншими, раніше випущеними.

Так, Play Station 4 має новий, привабливий дизайн і сучасний дизайн джойстика, який зручно лягає в руку і дає нові можливості для гри.

Джойстик оснащений новими функціями, такими як вібрація під час гри, що робить її більш реалістичною і захоплюючою. Крім того, щасливі власники PS4 мають можливість ділитися з друзями своїми перемогами в грі в популярних соціальних мережах.

Сучасні технічні особливості, проте, не рятують дану модель від поломок, що робить ремонт PS як і раніше актуальним.

В першу чергу, консоль виходить з ладу через неправильну експлуатацію. На роботу ігрової приставки може впливати тривалість безперервної гри: якщо не давати відпочинку консолі протягом восьми і більше годин, велика ймовірність перегріву і відходу контактів.

Крім цього, PS4 може перегоріти, якщо блок живлення не захищений провідником. Відбувається це, якщо ви придбали приставку за кордоном і підключили до мережі в російських умовах.

В цьому випадку неодмінно знадобиться ремонт блоку живлення, який не підготовлений до перепадів енергії.

Безсумнівно, кваліфікований ремонт PS3 або четвертої моделі необхідний, якщо з'являється жовтий вогонь або «вогонь смерті», як називають його користувачі.

У цьому випадку, крім самого вогню, з'являється ряд характерних ознак несправності консолі: спотворення або відсутність зображення і звуку, перегрів поверхні приставки, раптове відключення консолі під час гри.

Поява хоча б одного з перерахованих ознак робить подальшу експлуатацію неможливою, а значить, сигналізує про необхідність ремонтувати консоль.

Не варто намагатися виправити неполадки власноруч, удари по зворотному боці панелі не принесуть очікуваного результату і можуть привести до більш серйозних пошкоджень і дорогого ремонту.

Ремонт ігрових приставок Play Station 4 в Москві пропонують зробити десятки сервісних центрів. Виберете кращий, щоб приставка прослужила ще довгий час.

Наш сервісний центр пропонує своїм клієнтам якісний ремонт ігрової техніки за розумними цінами. Крім цього, у нас є ще цілий ряд переваг:

  • ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки ремонт, а й прошивку ігрових консолей;
  • перш ніж виправляти неполадки, ми проводимо ретельну діагностику, щоб виявити причину несправності і зробити ремонт;
  • ви можете скористатися спеціальними пропозиціями та акціями, щоб заощадити. Наприклад, можете отримати знижку за попередній запис на прийом до наших фахівців;
  • ми гарантуємо якість ремонту і подальшу безперебійну роботу консолі.

Вам також доступний ремонт PS Vita і ремонт і прошивка інших популярних моделей ігрових консолей. Переконайтеся самі в тому, що наші фахівці здатні впоратися з ремонтом будь-якої складності.

Ціни на ремонт ігрових приставок Play Station 4

Ремонт PlayStation 4 Ціна, руб Перешкоди і спотворення картинки з брижами (Реболло процесора) 3000-8000 Приставка включається, але немає зображення на TV 3000-8000 Приставка включається, сигналу на TV немає, але звук є від 2500 Приставка включається, але звуку немає від 2500 Приставка не включається (тільки видає звук при натисканні) від 3500 Заміна пасти на процесорі (наносимо MX-2) від 300 Заміна або Реболло пам'яті DDR5 16 штук 5000-6500 Заміна або відновлення материнської плати (після стороннього ремонту) від 6000 Заміна корпусу приставки от 2000 Заміна контролерів Wlan, Lan від 3500 Заміна Bluetooth модуля от 3000 Програмування Bluetooth модуля від 3500 Заміна підсилювача сигналу Bluetooth від 500 Заміна USB портів від 2500 Заміна або ремонт блоку живлення від 1500 Заміна HDMI інтерфейсу от 2000 Заміна мікросхеми виведення сигналу по HDMI від 2500 Заміна HDD 500gb при його поломки від 3500 Заміна охолоджуючого вентилятора від 1500 Заміна шлейфів і конекторів харчування від 500 Ремонт механіки приводу від 1000 заміна лазерного механізму приводу PS4 от 2000 Повна заміна Blu-ray приводу PS4 від 3700 заміна плати управління приводу від 1700 заміна аналогів управління на джойстику від 300 Ремонт і заміна маленьких компонен ів на платі PS4 від 1000 Діагностика приставки входить у вартість ремонту * уточніть

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика