Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ремонт планшетів

 1. Короткий опис
 2. Основні відмінності планшетів від ноутбуків
 3. Розглянемо основні види поломок планшетних комп'ютерів
 4. Основні види робіт по ремонту:
викликати спеціаліста

Уявіть собі на секундочку життя без гаджетів. Це вже здається чимось нереальним. Гаджети настільки щільно зайняли свої ніші в нашому житті, що стали незамінними помічниками у справах і дозвіллі. Розглянемо один з найбільш затребуваних гаджетів - планшет, він же планшетний персональний комп'ютер.

Короткий опис

Планшет - це портативний комп'ютер з сенсорним екраном і без повноцінної клавіатури (мається тільки віртуальна клавіатура). Управління пристроєм здійснюється за допомогою дотику пальців рук або стилуса. Так само, за бажанням, можна під'єднати клавіатуру і мишу. Створення планшета проходило за подобою персонального комп'ютера, з установкою повноцінних операційних систем: Android, сімейства Microsoft Windows NT, Apple Mac OS X, Linux, що дає безмежні можливості у використанні програмного забезпечення.

Основні відмінності планшетів від ноутбуків

 • Мабуть, головною відмінністю планшета від ноутбука є більш компактні розміри девайса і його вага.
 • Відмінність інтерфейсів. Планшет дозволяє відкривати всього одне вікно в додатку, в той час як в ноутбуці можна відкрити відразу декілька вікон різних додатків одночасно.
 • Функціональні можливості планшета і ефективність програмного забезпечення мають вельми скромні параметри в порівнянні з ноутбуком і не справляються з вирішенням складних багатоступеневих завдань. Зате вони прекрасно підходять для виконання нескладних мультимедійних завдань, читання книг, відеоігор, роботи в мережі Інтернет, в подорожах і роботи на ходу.

Основні відмінності планшетів від смартфонів

 • Головна відмінність - це розміри девайсів. Діагональ дисплея планшета варіюється від 7 до 12 дюймів і більше підходить до сімейства нетбуків і ультрабуків. Популярні моделі смартфонів мають діагональ від 4,7 до 5,5 дюймів.
 • За функціональним призначенням смартфон або комунікатор класифікується як засіб стільникового зв'язку з доповненими функціями персонального комп'ютера. Планшет позиціонується як портативний комп'ютер, в якому функція мобільного зв'язку стоїть на другому плані.

На сьогоднішній день планшетні комп'ютери знаходяться на піку своєї популярності і є середня ланка між телефоном і ноутбуком. І це не дивно! Адже від смартфонів планшету дісталися компактність розмірів, мобільність і зручність, а від ноутбуків - розширені функціональні можливості.

Переваг у цього гаджета багато, але, як і скрізь, є зворотна сторона медалі. Вона полягає в тому, що основна начинка планшета - це екран і плата, на якій розташовані робочі елементи і якщо з ладу виходить один з вузлів, то це позначається на роботі всього пристрою в цілому. Особлива конструкція планшетів має ряд найбільш поширених поломок, найчастіше вони носять механічний характер.

Розглянемо основні види поломок планшетних комп'ютерів

Розглянемо основні види поломок планшетних комп'ютерів

Попадання води - одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються власники гаджетів. При виникненні даної проблеми потрібно відразу ж відключити пристрій і витягнути батарею, інакше не уникнути короткого замикання, яке призведе до поломки більш серйозного характеру і, отже, до більш дорогого ремонту. Проникнення води на плату з струмопровідними елементами призводить до її окислення, тому рекомендуємо відразу звернутися в Сервісний Центр, де кваліфіковані майстри нададуть професійну допомогу в реабілітації вашого девайса. Такі ж заходи щодо безпеки слід провести, якщо ви «втопили» свій планшет або в нього потрапила будь-яка інша рідина крім води: чай, кава, сік, молоко, морська вода і ін.

Пошкодження сенсорного екрану - ще одна не менш поширена проблема. Падіння на тверду поверхню, необережні удари, тиск великим вагою призводять до різних дефектів на сенсорному екрані. Пошкодження і тріщини можуть дрібними і не заважати в експлуатації девайса, але трапляються глибокі пошкодження, які можуть частково або повністю зашкодити не тільки сенсор, але і дисплей (матриця), в результаті чого планшет не включатиметься. У подібній ситуації не обійтися без послуг Сервісного Центру, в якому кваліфіковані майстри зроблять заміну тачскрін (сенсорне скло), відновлять всі неробочі вузли і повернуть вашого «улюбленця» до життя.

Механічні пошкодження корпусу, пов'язані з падінням, ударами і недбалою експлуатацією неминуче змусять вас звернутися за допомогою до майстра. На сьогоднішній день Сервіс-Центри мають запчастини практично для всіх моделей планшетів, китайських в тому числі.

Зверніть увагу: ремонт девайса, залитого рідиною, з дефектами сенсорного екрану, а так само з механічними пошкодженнями не входять до числа гарантійного ремонту, отже, діагностику і ремонт планшета доведеться виконувати не по гарантії.

Проблеми в роботі програмного забезпечення спостерігаються у планшетів, в роботі яких відбуваються «глюки»: гаджет перестав включатися або мимовільно перезавантажуватися, додатки зависають, гальмують або дають збої, не бачить сім-карту, мережа, wi-fi і ін. Аналогічні несправності. Найчастіше подібні проблеми трапляються з вини користувачів, найпоширеніші причини - це зараження системних файлів вірусами з мережі Інтернет, а так само завантаженням великої кількості додатків. Досить часто зустрічається, що в моделях китайських планшетів, прошивка злітає сама по собі. Прошивка - це процедура установки операційної системи на внутрішню пам'ять девайса. Відповідно, перепрошивка планшета - це процес переустановлення операційної системи.

Планшет перестав заряджатися. Причин даної неполадки може бути кілька:

 • Пошкоджені зарядні пристрої - найпоширеніша несправність. Найчастіше таку проблему схильні китайські планшети, чиї зарядні пристрої не відрізняються високою якістю і швидко виходять з ладу. Рекомендуємо придбати нову мережеву зарядку.
 • Проблеми з батареєю - не менше поширена проблема. Неможливо зарядити телефон, або заряджається, але швидко сідає. Тут варто задуматися про зміну батареї, ціна яких досить демократична.
 • Пошкодження гнізда харчування. При заряді девайса поворушіть кабелем зарядки з боку в бік, якщо в певному положенні заряд почнеться - це означає, що проблема полягає в гнізді харчування. Варто вдатися до послуг фахівців.
 • Проблеми з «залізом» - це якщо жодна з перерахованих вище причин не підходить під ваш випадок. Самий легких варіант - відставання шлейфу харчування, найгірші з них - вигоряння процесора або інших деталей при стрибку напруги або поломка контролера харчування. Виявити проблемний модуль і усунути неполадку допоможуть діагностика і ремонт пристрою.

При будь-яких обставинах, хоч би якою була причина поломки, Сервісний Центр Мегакомп виконає безкоштовну діагностику і якісний ремонт планшета на професійному обладнанні. Іноді складність ремонту полягає в тому, що власники самі намагалися полагодити свій девайс, чим завдали шкоди пристрою і додали роботу майстру. Тому при виникненні несправностей в гаджеті краще відразу віднести його в сервіс-центр, де після діагностики буде видна повна картина поломки, і вона може бути не там, де ви думали.

Основні види робіт по ремонту:

 • Заміна сенсорного скла (екрану);
 • Заміна дисплея (матриці);
 • Заміна порту харчування;
 • Прошивка / перепрошивка ОС;
 • Встановлення / оновлення ПЗ;
 • Відновлення роботи планшета після попадання рідини;
 • Відновлення корпусів;
 • Ремонт системної плати (заміна контролера харчування, BGA-пайка процесора або пам'яті);

Ми працюємо по всіх районах міста Харкова: Холодна Гора, Гагаріна, Салтівка, ХТЗ, Олексіївка, Героїв Праці, Одеська. А так же області: Мерефа, Південний, Буди, Нова-Водолага, Високий, Покотилівка, Пісочин.

Нас Сервісний Центр спеціалізується на ремонті планшетів всіляких брендів: Apple, Samsung, Lenovo, Acer, Asus, Prestigio, Assistant, Sony, Fly, Xiaomi, LG, Bravis, Ergo, Amazon, Pocketbook, Huawei, Teclast, ChuWi, Dell, HP, Panasonic, Microsoft, Mystery, Sigma, ViewSonic, Elenberg, Impression, Toshiba, ремонт китайських планшетів.

Якщо виникли будь-які питання або потрібна консультація - Телефонуйте! Наші майстри із задоволенням допоможуть у вирішенні проблеми. Будемо раді відповісти на питання, що цікавлять!

Планшети Найменування роботи Ціна, грн. Безкоштовна діагностика 0 Відновлення акумуляторної батареї 80 - 300 Відновлення контактних майданчиків і \ або провідників на платі 80 - 320 Відновлення корпусу 110 - 340 Відновлення матриці \ підсвічування 110 - 280 Відновлення мікрокнопка 50 - 210 Відновлення шлейфу 80 - 320 Відновлення \ перенесення інформації 80 - 350 заміна акумуляторної батареї 80 - 260 заміна динаміка 45 - 70 заміна дисплейного модуля 160- 550 заміна дисплея в китайському планшеті 90 - 350 заміна дисплея в планшеті Asus \ Acer \ Samsung \ Lenovo \ Dell 280 - 780 заміна камери 60 заміна материнської плати 110 - 28 0 Заміна мікрокнопка 80 - 220 Заміна мікрофона 55 - 85 Заміна роз'єму 140 - 250 Заміна гнізда для SIM \ Flash 140 - 460 Заміна сенсорного скла в китайському планшеті 160 - 380 Заміна сенсорного скла в планшеті Asus \ Acer \ Samsung \ Lenovo \ Dell 220 - 580 заміна шлейфу 80 - 280 Відмивання материнської плати після залиття 110 - 340 Пайка BGA-чіпа 250 - 980 Пайка SMD-компонентів 90 - 240 Прошивка 140- 350 Ремонт зарядного пристрою 70 - 190 Скидання до заводських налаштувань 50

Примітка: Ціна зазначена за окремо взяту роботу і не включає в себе вартість комплектуючих, що вимагають заміни; конкретна вартість роботи залежить від складності її виконання.

Ваш Сервісний Центр Мегакомп.

викликати спеціаліста

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика