Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Power bank: купити зовнішній акумулятор для телефону

 1. Що таке портативний USB power bank?
 2. Принцип роботи портативного зарядного пристрою power bank
 3. Особливості, відмінності і характеристики power bank
 4. Вибір ємності зовнішнього акумулятора
 5. Сила струму при зарядці підключених пристроїв (вихідний струм)
 6. Сила струму підзарядки пауер банку (вхідний струм)
 7. Вибір розмірів і ваги портативного power bank
 8. Порівняння літій іонних і літій полімерних зовнішніх акумуляторів
 9. Вибір матеріалу корпусу повербанка
 10. Додаткові функції зовнішнього акумулятора
 11. Вибір фірми виробника зовнішнього акумулятора
 12. Зовнішні акумулятори Xiaomi Power Bank
 13. Зовнішні акумулятори Remax Power Bank
 14. Портативні батареї Rock Power Bank
 15. Зовнішні USB джерела живлення Momax Power Bank
 16. Рекомендації як правильно вибрати зовнішній акумулятор
 17. Резюме: який саме зовнішній акумулятор вибрати
 18. Легкий компактний повер банк для дівчаток і дівчат
 19. Переносний зовнішній акумулятор для телефону power bank
 20. Додатковий зовнішній акумулятор для смартфона
 21. Портативний зовнішній акумулятор Power Bank для iPhone
 22. Універсальний зовнішній акумулятор для планшета і потужного смартфона
 23. Великий потужний повер банк для подорожей і походів
 24. Гарантії якості та надійності

Топові моделі смартфонів і фаблет часто виявляються майже розряджені в самий невідповідний момент. Основні бренди мобільної техніки, такі як Samsung, Xiaomi, Huawei, Apple, Lenovo, LG, ASUS, Meizu, Sony, HTC, Alcatel і інші, в гонитві за інноваціями і технічним лідерством щорічно анонсують значні гаджети з найпотужнішою начинкою, соковитим екраном великої діагоналі з захмарними дозволом, купою датчиків різного призначення, тачскріном з мультитач. В результаті, ці пристрої швидко розряджаються і не всі з них оснащені великою батареєю. Універсальні зовнішні акумулятори power bank будуть дуже корисні в ситуацію, коли батарейка смартфона майже на нулі, а поблизу немає розетки.

У Росії продаються USB powerbank від декількох десятків фірм виробників, серед них найбільш популярними є:

 • Xiaomi
 • Remax
 • Rock
 • Momax
 • Samsung
 • ASUS
 • Canyon
 • Hame
 • HARPER
 • HIPER
 • InterStep
 • TP-LINK
 • Yoobao

USB пауер банк дає можливість значно збільшити час експлуатації, ефективно виконує роль джерела резервного живлення для різної мобільної техніки: від звичайних телефонів, Bluetooth гарнітур до потужних смартфонів, фаблет, автономного професійного обладнання. Зовнішній акумулятор повер банк за допомогою комплектного USB-кабелю допоможе відновити посаджений гаджет в короткі терміни в будь-якому місці: в маршрутці, метро, ​​поїздці, при прогулянках по парковій зоні або на природі.

Що таке портативний USB power bank?

Універсальний зовнішній акумулятор, або портативний USB power bank - це автономне джерело енергії, який служить для повноцінної підзарядки мобільної техніки (простого телефону, смартфона, таблет, відеокамери, bluetooth навушників, безлічі інших гаджетів і аксесуарів) при недоступності електророзетки (провідний електромережі).

Основну роль в появі і популяризації портативних USB повер банків зіграла все більш часта експлуатація ортатівной техніки, у якій інтегровані батареї здатні забезпечувати працездатність в кращому випадку тільки протягом одного світлового дня. Щороку на ринку з'являються нові технологічні гаджети - потужні смартфони і великі фаблет. З кожним релізом пристрої стають краще: розміри дисплея ростуть, екран стає більш яскравим та чітким (зростає PPI), продуктивність підвищується, встановлюється ще більше вбудованих датчиків, але ємність батареї залишається на тому ж рівні. Основними споживачами енергії смартфона і причиною його швидкої розрядки по праву вважаються продуктивний багатоядерний процесор, великий дисплей з величезним дозволом, хорошою щільністю пікселів (PPI) і тачскрін з великої діагоналлю. Тому, для комфортного використання таких ненажерливих гаджетів при недоступності провідної мережі поблизу, випущені портативні зовнішні акумулятори power bank.

В даний час вже не обійтися без портативного зарядного пристрою пауер банку в дорозі, тривалих відрядженнях, захоплюючі подорожі, виїздах на очікуваний відпочинок (на природу, рибалку або полювання). У таких випадках при недоступності електророзетки і альтернативних джерел живлення, переносний пауер банк є необхідним супутником, що допомагає безперервно підтримувати зв'язок протягом тривалого періоду часу, завдяки йому не потрібно турбуватися, що насолоду фільмом ввечері або цікаве спілкування через соціальні мережі витратять всю енергію ненажерливого смартфона або фаблет.

Стандартний вага портативної зовнішньої батареї коливається в діапазоні 150-300 гр, а місткість батареї 2,5-30 А / ч, найменші моделі допоможуть заповнити енергію смартфона 1-2 рази, а портативні USB power bank з максимально великої батареєю дозволяють відновити харчування смартфона до 10-20 разів. Зовнішні USB пауербанкі оснащені повноцінним роз'ємом USB і мають в комплектації кабель USB-MicroUSB, також існують більш сучасні зовнішні акумулятори з роз'ємом USB Type C . Самі ємкі портативні батареї power bank іноді оснащуються спеціальними адаптерами для живлення ноутбуків. У багатьох портативних акумуляторах powerbank для додаткового комфорту на торці розташований індикатор рівня заряду і інтегрований світлодіодний ліхтарик .


Принцип роботи портативного зарядного пристрою power bank

Коли вбудований акумулятор Вашого гаджета виявився повністю розряджений, то на допомогу прийде портативний зарядний пристрій power bank, здатне відновити рівень заряду девайса до потрібного стану. Портативні зарядникі power bank містять на борту один або більше елементів живлення, які підключені до спеціальної плати-контролера. До контролера припаяні порти Micro-USB або USB Type C для відновлення власної енергії портативного пауер банку, а також один або більше повнорозмірних USB роз'ємів для підзарядки підключених мобільних гаджетів.


Якість інтегрованих елементів живлення і матеріалів, які використовувалися при виготовленні універсального зарядного пристрою power bank, значно впливають на термін його експлуатації. Найбільш якісні комплектуючі, використані у виробництві, гарантують, що у портативного зарядного пристрою power bank надійна конструкція, а термін служби максимальний. Крім цього, термін життя універсального джерела живлення істотно залежить від правильного режиму використання.

Наші рекомендації по правильній експлуатації:

 • не доводити УСБ повер банк до глибокого розряду (можливий вихід з ладу);
 • заряджати АКБ силою струму не більше тієї, що вказана на ньому (підзарядка великими струмами скорочує життєвий цикл елементів живлення);
 • НЕ заряджати і по можливості не експлуатувати девайс при наднизьких або дуже високих температурах (можливо зменшення ємності і часу експлуатації).

При виборі універсального зовнішнього usb акумулятора радимо пропускати моделі з мінімальною ціною, так як при цьому є ризик купити низькоякісний гаджет. Дуже дешеві ЮСБ повербанкі можуть бути неакуратно зібрані, мати неякісні деталі, через що девайс може завчасно перестати функціонувати.


Особливості, відмінності і характеристики power bank

Портативні power bank виробляються в безлічі забарвлень, габаритів, з абсолютно різним дизайном і специфічною конструкцією, але оцінювати їх прийнято за основними характеристиками:

Зупинимося детальніше на цих особливостях, відмінності і характеристиках power bank.


Вибір ємності зовнішнього акумулятора

Ємність - найважливіша характеристика зовнішнього акумулятора powerbank, що відображає час, який пауербанк може забезпечувати резервне живлення підключеним гаджетам. Дана характеристика відображає кількість повних зарядок підключених гаджетів, яке переносний додатковий акумулятор зможе зробити використовуючи енергію своєї вбудованої батареї. Ємність вказується в міліампер-годинах (мА / ч).

При виборі ємності універсального портативного зовнішнього акумулятора слід дотримуватися наступного правила: ємність переносного пауер банку потрібна в 2-2.5 рази більше обсягу вбудованої батарейки заряджається гаджета. Наприклад, вибираючи power bank для iphone 7 з встановленим акумулятором 1960 мА / год, радимо купити додаткову батарею для iPhone ємністю 4000-5000 мА / год , Достатню для 1-2 повних підзарядок, що допоможе бути на зв'язку при постійному використанні Айфона.

Варто відзначити, що справжня ємність універсальних зовнішніх usb акумуляторів (capacity) задана виробником для елементів живлення з вольтажем 3.7 вольт і більшість мобільних гаджетів оснащуються Li-Ion або Li-Pol батареями на 3.7 В. Але при підзарядці мобільного пристрою від портативного джерела енергії ток передається з напругою 5 В. Тому під час підзарядки напруга два рази перетворюється: повер банком з 3.7 В до 5 В і приєднаним пристроєм з 5 В до 3.7-4.2 В. Втрати енергії при цьому можуть бути близько 20-30%. Приклад: якщо заряджати посаджений фаблет на 10000 мА / год портативним зарядним повер банком з аналогічною батареєю, то харчування зовнішнього ЮСБ акумулятора буде досить для поповнення рівня батарейки планшетного ПК тільки на 70-75%.

Кращим вибором зовнішнього акумулятора power bank для простого смартфона є компактний power bank ємністю 5000-10000 мА / год , Він досить маленький і його зручно тягати в кишені або середнього розміру сумці, допоможе при необхідності заряджати різні гаджети на протязі багатьох днів. Власники флагманських смартфонів і фаблет, як правило, купують power bank для смартфона ємністю 10 - 20 А / ч . А для довгої дороги, туризму, далеких поїздок і подорожей будуть корисні потужні повербанкі ємністю 20000 - 30000 мА / год .


Сила струму при зарядці підключених пристроїв (вихідний струм)

Сила струму - основний параметр, що показує швидкість заряджання гаджетів. Сила струму на виході відображає те, як швидко буде заряджені під'єднані девайси. У портативних акб використовується вихідні USB порти на 1 ампер (А) для невимогливих пристроїв і 1.5-2 А для споживачів підвищеної потужності - фаблет або топових смартфонів.

При заповненні енергії девайсів радимо враховувати значення сили струму:

 • до 1 А - звичайні звонилки (не смартфон), bluetooth гарнітури, розумні годинники та інші аксесуари;
 • 1-1.5 А - більша частина смартфонів, навігаторів, відеореєстраторів та інших автономних девайсів;
 • 2-2.4 А - флагманські смартфони з великими батарейками і фаблет.

На швидкість заряджання впливає інтегрований контролер харчування приєднаного девайса, що утримує силу струму в встановлених виробником рамках. Наприклад, у Sony Xperia Z3 максимальний струм обмежений порогом 1.5 А: тому якщо смартфон живити від зовнішнього переносного акумулятора з портом до 1.5 А, то струм буде передаватися без обмежень, а якщо під'єднати до порту з струмом 1.5 ампер і більше, гаджет завдяки контролеру буде як і раніше отримувати не більше 1.5 А. у різних моделей ліміти встановлені виробником індивідуально, але у виняткових моделях (часто на небрендових китайських пристроях) обмеження взагалі може бути не задано, через що девайс може перестати функціонувати ри його приєднанні до USB-портів з великою силою струму на виході без попередньої перевірки сумісності. Найбільш простий спосіб упевнитися - подивитися на характеристики заряджається гаджета або на мережевий зарядний пристрій (СЗУ), яке входить в його комплектацію: коли значення струму на виході (output) СЗУ приблизно дорівнює силі вихідного струму на роз'ємі зовнішнього акб (або трохи вище на 0.1- 0.5 А) мобільний гаджет допускається заряджати від зовнішнього акумулятора power bank. Наприклад, iPhone мають в комплекті СЗУ на 1 А, а з фаблет айпед кладуть більш продуктивні СЗУ на 2 А. Таким чином, радимо айфони заряджати універсальним зовнішнім акумулятором для iPhone з портом 1 А , А щоб відновити енергію планшетів Apple iPad краще придбати зовнішню батарею для iPad з портом 2 А .

Володарям функціональних флагманських девайсів з місткою батареєю радимо купувати універсальний зовнішній акумулятор з швидкою зарядкою і силою струму не менше 2 А (Портативний пауербанк з більш низькою силою струму буде заряджати такий гаджет дуже довго або навіть зовсім не буде при експлуатації акумуляторної пристрою, так як споживання енергії в даному випадку буде перевищувати швидкість її заповнення).

Для уточнення значення сили струму до покупки універсальної портативної батареї, слід знайти позначення близько ЮСБ-порту або на задній стороні зовнішнього пауер банку, потрібні відомості там повинні бути відображені. Останні моделі універсальних зовнішніх акумуляторів для мобільних пристроїв підтримують технологію Quick Charge (Швидка зарядка). Ці додаткові батареї заряджають приєднані гаджети напругою 5/9/12 В і зниженою силою струму, завдяки чому батарейка гаджета за пів години може зарядитися до 50-60% (якщо девайс з підтримкою технології QC).


Сила струму підзарядки пауер банку (вхідний струм)

Заряджати універсальний пауер банк необхідно через розташований на корпусі порт microUSB або в свіжих моделях більш актуальний порт USB Type C . На швидкість заповнення харчування портативного переносного акумулятора впливає сила струму при його підключенні до зарядного пристрою, а також напруга. Сила струму залежить від двох чинників:

 • наскільки великий струм може видавати джерело живлення;
 • наскільки великий струм здатний споживати powerbank.

Для оперативної та правильної підзарядки ЮСБ пауер банку радимо купувати автомобільні (АЗП) або мережеві (СЗУ) зарядки на 1-2 А. Цього ЗУ вистачить для повноцінного і досить швидкого відновлення харчування універсального зарядного пристрою powerbank. Потрібно мати на увазі, що зовнішні акб power bank підтримують різну максимальну силу струму на вході і при підборі ЗУ необхідно враховувати це. Актуальні зовнішні акумулятори з швидкою зарядкою підтримують Quick Charge, яка дає можливість заряджати їх напругою 5, 9 або 12 В значно швидше.

Рекомендуємо купувати бистрозаряжающихся повербанкі з максимальною вхідний силою струму 2 А і більш і підтримкою швидкої зарядки - ці повер банки комфортно і легко заряджати, для них підійде будь-який ЗУ.

Популярні моделі:


Вибір розмірів і ваги портативного power bank

Розміри і вага портативного зовнішнього акумулятора powerbank безпосередньо пов'язані з ємністю. Велика місткість переносного акумулятора power bank свідчить про його великих розмірах і важкій вазі. Вибирайте з обережністю - не буває легких, компактних універсальних powerbank з великою ємністю! Легка вага, скромні розміри і необгрунтовано надмалих ціна ЮСБ повер банку гарантовано говорять про його невеликої ємності і / або низьку якість.

Кращий вибір розмірів і ваги портативного powerbank обумовлений сценарію його застосування:


Порівняння літій іонних і літій полімерних зовнішніх акумуляторів

У переносних USB акумуляторах встановлюються батареї одного з типів:

Виділимо їх плюси і мінуси в зведеній таблиці:

Переваги та недоліки літій-іонних і літій-полімерних елементів живлення Тип елемента живлення Літій-іонні Li-Ion Літій-полімерні Li-Pol Плюси

 • хороша ємність;
 • невеликий саморазряд при зберіганні;
 • немає особливих вимог в обслуговуванні.
 • підвищена ємність (в порівнянні з Li-Ion);
 • невеликий саморазряд при зберіганні;
 • можливе виготовлення батарей товщиною від 1 мм;
 • можливість виробництва у вільній формі і розмірах;
 • повністю відсутній ефект пам'яті *;
 • незначні коливання напруги під час розрядки;
 • функціонують при температурі -20 - +40 ° C
мінуси
 • присутній ефект пам'яті *;
 • припинення функціонування батареї при повній розрядці;
 • скорочення ємності якщо заряджати в мороз або при високій температурі;
 • зменшення терміну життя батареї при зарядці підвищеною силою струму (більше встановленої виробником);
 • зниження ефективності роботи Li-Ion батареї до 40-50% при температурі 0 ° C і нижче.
 • ймовірність загоряння при перезаряді і перегрів **;
 • припинення функціонування батареї при повній розрядці.

* Ефект пам'яті - постійні незавершені цикли зарядки викликають утворення приватних «мікроефекти пам'яті», які згодом складаються. Прояв цього ефекту пов'язано з тим, що в результаті функціонування переносного зовнішнього акумулятора power bank відбуваються процеси вивільнення і вторинного захоплення іонів літію, а при незавершеному циклі даний процес порушується і ефективність роботи батареї погіршується.
** Для зменшення ймовірності загоряння при перезаряді, перегрів і для надійної експлуатації Li-pol батареї оснащені функціональної електронною схемою, яка компенсує можливі ефекти при сверхинтенсивной зарядці.

Тому, при виборі зовнішнього акумулятора краще купувати літій-полімерні батареї , Які є більш досконалими по відношенню до літій-іонним.


Вибір матеріалу корпусу повербанка

Додаткові акумулятори power bank випускаються в самих різних формах, дизайні і розмірах (наприклад, powerbank у вигляді губної помади або у вигляді патрона ), Але на їх функціональність це абсолютно не впливає. Матеріал корпусу портативного джерела живлення в виробництві застосовується одного з типів:

ЮСБ power bank в пластиковому корпусі мають меншу вагу, більш низькою ціною, але не так добре захищені від ушкоджень, як універсальні пауербанкі в металевій оболонці. перевагами зовнішніх акумуляторів пауер банків з металевим корпусом вважаються: хороший захист і надійність оболонки, солідний дизайн, а мінусами - більш висока ціна в порівнянні з пластиковими.

При виборі матеріалу корпусу USB повербанка, радимо купувати моделі з пластика, так як вони більш легкі, а додаткову вагу відчувається при регулярному Тасканії джерела живлення, при цьому найчастіше для оболонки універсального портативного акумулятора застосовується якісний ABS пластик і утворення невеликих подряпин абсолютно не впливає на його використання.

Коли різниця у вазі незначна, краще вибрати захищений повер банк в металевому корпусі - велика надійність корпусу збереже функціональність переносного додаткового акумулятора довше.

Важливим моментом при виборі портативного джерела живлення є існування чохлів для нього. З усіх виробників гаджетів виділяється фірма Сяомей, яка виробляє силіконові чохли для універсальних повербанков з м'якою поверхнею і високоефективно зберігають оболонку, в різних кольорах до деяких своїх джерел живлення.

Найпопулярніші моделі:

Додаткові функції зовнішнього акумулятора

Універсальні мобільні батареї power bank по призначенню є простими пристроями, але і серед них є функціональні екземпляри. Розберемо найкорисніші додаткові функції зовнішнього акумулятора.

Світлодіодний ліхтар. Одна і найкорисніших особливостей, яка допоможе швидко зорієнтуватися при слабкому або відсутньому освітленні. При виборі великого потужного повер банк для відряджень, довгої дороги, походів і регулярних поїздок - присутність ліхтарика вельми корисно. Повер банк з ліхтарем більш кращий, так як світлодіодний ліхтар може допомогти в самій непередбачуваній ситуації;

Другий USB-роз'єм. У ємних зовнішніх джерелах живлення присутність другого USB порту також вельми необхідно і дасть можливість заряджати відразу два гаджета одноразово. Крім цього, в пауер банках з двома USB портами другої USB-роз'єм часто видає підвищений вихідний струм, що допоможе оперативно зарядити флагманський девайс, наприклад, таблетки Apple iPad;

Зарядка зовнішнього акумулятора від мережі. Зазвичай акумуляторні батареї power bank заряджають від ПК або ноутбука через USB роз'єм, але така їх підзарядка відніме багато часу. Можливість заряджати зовнішній акб USB з використанням приєднаного до електричної розетки СЗУ допоможе швидко заповнити заряд і заощадить багато часу;

Індикатор заряду. Відображає рівень харчування зовнішнього повер банку. Висновок залишку енергії - практична особливість, так як попередньо підзаряджені power bank з індикатором заряду врятує від положення, коли поруч немає електророзетки, а харчування смартфона вже на нулі;

Утоплення в корпус кнопки активації акумулятора. Корисна функція, яка позбавить від мимовільної активації або деактивації зовнішнього резервного акумулятора;

Наявність сонячної панелі. Функція особливо корисна мандрівниками, туристам, шанувальникам підкорення гір, в ситуаціях, коли неможливо зарядити навіть портативний повер банк. За допомогою сонячної панелі можливо заряджати портативну батарею від Сонця, але потрібно враховувати, що коефіцієнт корисної дії сонячних панелей складає 12-25% і заповнення енергією Сонця - це нешвидкий процес.

Сценарій експлуатації значно впливає на потребу в присутності тієї чи іншої функціональної особливості в переносному джерелі енергії. З найкорисніших і необхідних функцій слід звертати увагу на присутність індикатор заряджання (Дозволить захиститися від незручних ситуацій), ліхтаря (Може виявитися корисним в непередбачений момент) і другого USB порту для ємних потужних повербанков при одночасній експлуатації декількох гаджетів. Також слід мати на увазі, що присутність кожної додаткової функції впливає на вартість переносного джерела живлення.

Привабливі девайси з оригінальними рішеннями:


Вибір фірми виробника зовнішнього акумулятора

У продажу пропонуються зовнішні акумулятори великої кількості фірм виробників, але з них варто особливо відзначити: Ксіомі , Ремакс , Rock и Momax . Проаналізуємо кожну фірму більш детально.


Зовнішні акумулятори Xiaomi Power Bank

З усіх брендів виробників універсальних пауербанков особливою популярністю користується компанія Сяомей .

Xiaomi і засновник компанії Люей Юнь дотримуються думки, що гарна, комфортна в експлуатації техніка високої якості має мати велику вартість, тому в ціні продукції Xiaomi часто враховуються тільки витрати на комплектуючі і виробництво, тут відсутня «брендовий» частина, яка значно підвищує кінцеву вартість для покупця. Xiaomi намагається створювати досконалу продукцію преміум якості для максимального комфорту цінителів марки. Внаслідок постійних нововведень, динамічного розвитку, втілення цінних актуальних ідей, інновацій та дружній підтримці прихильників є можливим створення нових, привабливих, незвичайних девайсів. Не викликає подиву той факт, що анонс кожного нового пристрою провокує ажіотаж у фанатів компанії. Xiaomi виробляє функціональні та інноваційні девайси за дуже низькою ціною.

Продукція Сяомей, що користується найбільшим попитом:

Зовнішні акумулятори Xiaomi Power Bank завоювали величезну популярність і як наслідок мають шалений попит, мають високу надійність, характеризуються тривалим терміном служби, зроблені з високоякісних комплектуючих, виділяються солідним дизайном, привабливою вартістю, хорошим набором функцій. Портативні зарядні пристрої Xiaomi Power Bank містять захист від перепадів електроенергії, одягнені в надійний корпус і захищають приєднаний гаджет від згубної перезарядки.


Зовнішні акумулятори Remax Power Bank

Remax отримав заслужене визнання, виробляючи великий спектр високоякісних, що запам'ятовуються, барвистих, привабливих аксесуарів: від проводів для зарядки до додаткових переносних акумуляторів . Марка з'явилася в КНР в 2008 р, основний підрозділ фірми розташовується в місті Шеньчжень. Remax став одним з небагатьох постачальників аксесуарів, з якими компанія Еппл має партнерські угоди, що відображає надзвичайний стан фірми і зароблену популярність.

Зовнішні акумулятори Remax Power Bank виділяє від інших неповторний дизайн, зручність експлуатації і високоякісні комплектуючі. Дизайнери компанії, розробляючи нові аксесуари, надихаються модою, поняттями азартність і запалу, молодості і прагнення до кращого, завдяки чому бренд Remax став популярний у молоді. Надійні power bank Remax поєднують комфорт, оригінальність, підвищена якість.

Найбільш цікаві зовнішні акумулятори Remax Power Bank:

На сьогоднішній день Remax ефективно збільшує свою частку в Європі і Росії. Компанія використовує останні актуальні технології при проектуванні і виробництві зручних аксесуарів преміальної якості в оригінальному дизайні.


Портативні батареї Rock Power Bank

Портативні батареї Rock Power Bank символізують дух мінімалізму, відрізняються комфортом в експлуатації і відточеними до дрібниць деталями.

Головні постулати компанії - технологічність і прагнення до інновацій. Бренд Rock (перекладається з англ. Як "скеля") уособлює стійкість і незмінність в наміри компанії.

Як скеля) уособлює стійкість і незмінність в наміри компанії

Компанія Rock випускає високоякісні товари за привабливою вартістю. Всі імпортери комплектуючих для техніки Rock пройшли особливий контроль, а застосовувані у виробництві переносних джерел живлення компоненти відповідає міжнародним вимогам, що підтверджує високу надійність і якість продукції.


Зовнішні USB джерела живлення Momax Power Bank

Зовнішні USB джерела живлення Momax Power Bank не так популярні, як універсальні переносні акумулятори Сяомей і Ремакс, але їх надійність і функціональність дуже близька.

З них виділяються моделі з запам'ятовується формою:


Рекомендації як правильно вибрати зовнішній акумулятор

Підіб'ємо результати за розглянутими раніше частин переносного USB повер банку і представимо загальні рекомендації як правильно вибрати кращий зовнішній акумулятор.

Габарити, вага і місткість портативного power bank:

Сила струму. Для відновлення заряду девайсів радимо враховувати значення сили струму:

 • до 1 А - звичайні звонилки (не смартфон), bluetooth гарнітури, розумні годинники та інші аксесуари;
 • 1-1.5 А - більша частина смартфонів, навігаторів, відеореєстраторів та інших девайсів з незалежним живленням;
 • 2-2.4 А - флагманські смартфони з великими батарейками і фаблет.

Тип елементів живлення. При підборі типу елементів живлення в переносному додатковому акумуляторі краще купувати літій-полімерні батареї , Які є більш ефективними і сучасними по відношенню до Li-Ion.

Матеріал корпусу. При необхідності постійно тягати універсальний пауербанк з собою більше підійдуть легковагі моделі в оболонці з пластика . Коли різниця у вазі незначна, краще вибрати захищений повер банк в металевому корпусі - велика надійність оболонки збереже функціональність переносного джерела живлення протягом більш тривалого часу. Також важливим моментом при виборі портативного пауер банку є існування чохлів до него.

Додаткові опції. Вибираючи додатковий функціонал зовнішніх акумуляторів, слід звертати увагу на присутність індикатор заряджання (Дозволить захиститися від незручних ситуацій), ліхтаря (Може виявитися корисним в непередбачених обставин) і додаткового USB порту для містких потужних повербанков при одночасній експлуатації декількох гаджетів. Також слід мати на увазі, що присутність кожної додаткової функції впливає на вартість портативного мобільного зарядного пристрою повер банк.

Виробник. З усіх брендів виробників портативних пауер банків особливо популярні Сяомей и Ремакс . Powerbank портативні зарядні пристрої брендів Момакс и Rock менш популярні, ніж зовнішні usb батареї Сяомей і Ремакс, але їх надійність і функціональність дуже близька.

Резюме: який саме зовнішній акумулятор вибрати

Як резюме складемо список рекомендацій який саме універсальний зовнішній акумулятор вибрати. Для вибору кращого зовнішнього акумулятора потрібно визначитися з тим, в яких умовах і для чого його планується застосовувати, які девайси потрібно їм заряджати:

Легкий компактний повер банк для дівчаток і дівчат

Представницям прекрасної статі до душі легковагі компактні портативні power bank скромною ємності, кожного з яких достатньо, щоб 1-2 рази повноцінно підзарядити смартфон в разі потреби.

Найбільш ходові моделі:

Найбільш ходові моделі:

Обидва гаджета важать по 70 г, їм точно знайдеться містечко в дамській сумочці внаслідок їх скромних габаритів. Для покупки є інші легкі компактні повер банки для дівчаток і дівчат .


Переносний зовнішній акумулятор для телефону power bank

Коли потрібен портативний зовнішній акумулятор для телефону power bank для повної підзарядки девайсів 1-3 рази, кращим вибором стануть переносні пауер банки для телефону Ксіомі ємністю 5000 мА / год:

 • Зовнішня USB батарея для телефону в стильному металевому корпусі Xiaomi Mi Power Bank 5000 mAh + М'який силіконовий чохол для зовнішнього акумулятора Xiaomi Original case for 5000 ;
 • Портативний ЮСБ повер банк для телефону зі світлодіодною індикацією і підтримкою напруги 5/9/12 В Xiaomi Mi Power Bank ZMI QB805 5000 mAh .

Застосовувані в зовнішніх портативних акб для телефону Сяомей високоякісні матеріали і запчастини, доступна вартість дозволяє вважати їх кращим вибором. решта переносні зовнішні акумулятори для телефону подивитися і купити можна у відповідному розділі.


Додатковий зовнішній акумулятор для смартфона

Оптимальним рішенням при придбанні додаткового зовнішнього акумулятора для смартфона є USB повербанкі Сяомей з швидкою зарядкою і місткістю 10 А / ч, цей портативний пауер банк не дуже великий за розміром, легко влізе в кишеньки куртки або портмоне, здатний з комфортом багаторазово перезаряджати гаджети кілька діб.

Рекомендуємо придивитися до гаджетам:

 • універсальний акумулятор для смартфона з підтримкою Quick Charge в металі Xiaomi Mi Power Bank 2 10000 mAh ;
 • переносний пауербанк для смартфона з підтримкою швидкої зарядки в високоміцної пластиковій оболонці Xiaomi Mi Power Bank ZMI QB810 10000 mAh .

універсальний акумулятор для смартфона з підтримкою Quick Charge в металі  Xiaomi Mi Power Bank 2 10000 mAh  ;  переносний пауербанк для смартфона з підтримкою швидкої зарядки в високоміцної пластиковій оболонці  Xiaomi Mi Power Bank ZMI QB810 10000 mAh

На сайті представлені інші схожі додаткові зовнішні акумулятори для смартфона .


Портативний зовнішній акумулятор Power Bank для iPhone

Щоб прийняти правильне рішення при покупці портативного зовнішнього акумулятора Power Bank для iPhone потрібно уточнити який айфон застосовується:

Кращий вибір моделей:

Кращий вибір моделей:

Не забудьте докупити зарядний кабель для iPhone Lightning !

На сайті доступні до покупки і інші портативні зовнішні акумулятори Power Bank для iPhone .

Універсальний зовнішній акумулятор для планшета і потужного смартфона

Для підзарядки планшетів з широкою діагоналлю і флагманських смартфонів найкраще підійдуть портативні USB батареї ємністю 10-20 А / ч :

решта універсальні зовнішні акумулятори для планшета і потужного смартфона представлені в категорії.


Великий потужний повер банк для подорожей і походів

Для тривалої дороги, любителям далеких поїздок, захоплюючих подорожей і мандрівок знадобляться великі потужні повер банки місткістю 20-30 А / ч , Які можуть повноцінно підзарядити підключений мобільник до 10-20 разів, а фаблет до 3-6 разів. Для використання цих містких батарей не потрібна часта зарядка - величезна ємність дасть можливість протягом великого терміну відновлювати енергію підключених девайсів.

Моделі, на які варто звернути увагу:

Моделі, на які варто звернути увагу:

В наявності є і інші великі потужні повер банки для подорожей і походів .

Гарантії якості та надійності

Інтернет-магазин ВОЛЬТА має в своєму асортименті близько сотні моделей якісних і затребуваних покупцями Power Bank на будь-який смак і гаманець. Ми дуже строго підходимо до формування асортименту, віддаючи предпочт ення тільки перевіреним моделям від надійних виробників. Купуючи портативний зовнішній акумулятор power ban k в нашому інтернет-магазині ви перш за все купуєте гарантію якості товару і швидку його доставку до вашого міста

Що таке портативний USB power bank?
Що таке портативний USB power bank?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика