Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд ігрового ноутбука Dell Alienware 13: зручний розмір

  1. Зовнішній вигляд
  2. продуктивність ноутбука
  3. висновок

Alienware 13 - це ігровий ноутбук, за виробництво якого відповідальна компанія Dell. Цей 13-дюймовий лептоп ставить своїм першочерговим метою запуск самих наворочених ігор. Всередині без сумніву, кращі технологій і залізо, яке ідеально підходить для гейминга.

Ноутбуки серії Alienware не просто так вибирають головні гіки з серіалу «Теорія Великого Вибуху». Так, так - зверніть увагу на світиться інопланетянина, який раз у раз потрапляє в кадр.

Технічні характеристики Alienware 13 (тестована версія):

Процесор

Intel Core i5-4210U, 2,4 ГГц, техпроцес - 22 нм ОЗУ 8 Гб (4 + 4 Samsung DDR3, 800 МГц) Жорсткий диск 1 Тбайт SATA3 Дискретна відеокарта Intel HD Graphics 4400 Mobile, 200 МГц Ігрова відеокарта NVidia GeForce GTX860M, 2Гбайт, 1020 МГц Екран IPS 13,3 "Full-HD 1920x1080 пікс.
панель з покриттям антивідблиску
яскравість - 350 ніт Інтерфейси Мережева плата Killer Networks Gigabit Ethernet
Адаптер бездротової мережі Killer 1525 2x2 802.11ac
Bluetooth 4.0 Порти роз'єм живлення
RJ-45 Gigabit Ethernet
3x USB 3.0
Alienware Graphics Amplifier
Mini Display Port
, HDMI 1.4
3,5 мм вихід (навушники)
3,5 мм (вхід для мікрофона)
замок безпеки Kensington Батарея чотирьохелементний літій-іонний акумулятор (52 Вт • год) Розміри 26,34-27,9х235х328 мм Маса 2,058 кг

Джерело: ZOOM.CNews

Зовнішній вигляд

Alienware 13 - пристрій з досить агресивним зовнішнім виглядом. Скошені кути, зони підсвічування AlienFX, практично відсутність прямих ліній. Дивлячись на цей ноутбук неможливо сказати, що він вирішує офісні завдання, хоча на це він більш ніж здатний. Навіть назва кольору - «епічний срібний» (це не ми придумали!) - говорить про те, що такий ноутбук, напевно, здатний вирішувати практично будь-які завдання.

Це 13-дюймовий ноутбук, який досить великий і в порівнянні з неігровими ноутбуків він толстоват. Передня панель трохи більше 26 міліметрів, задня - майже 28. Вся справа в тому, що тут виділено окремий простір під топову відеокарту від Nvidia і охолодження (2 кулера по двох сторонах).

Вся справа в тому, що тут виділено окремий простір під топову відеокарту від Nvidia і охолодження (2 кулера по двох сторонах)

На правій боковині 2 порти USB 3.0, а також такий важливий саме для ігор (читай - онлайн-ігор) і вже призабутий RJ-45 Gigabit Ethernet порт. Зліва: крім ще одного USB 3.0, розташовуються: вхід для мікрофона і вихід для навушників, замок безпеки Kensington і роз'єм живлення. Здавалося б, можна закінчити з портами, але це ще не все. Позаду - HDMI в версії 1.4, Mini Display Port і специфічний роз'єм для підключення Alienware Graphics Amplifier (зовнішній блок з додатковою повнорозмірною відеокартою і власним блоком живлення).

Важливо відзначити, що в ноутбуці немає DVD-приводу, тобто файли (і ті ж ігри) можна викачувати з Інтернету або переносити на USB-флешці.

Відкривши ноутбук, ви побачите 13,3 дюймовий IPS-дисплей з покриттям і, в нашому випадку, здатністю Full-HD. Екран досить якісний і, не побоїмося цього слова, приємний. В першу чергу, завдяки тому, що він матовий. Незважаючи на IPS-матрицю він не володіє великими кутами огляду, але якщо дивитися на нього прямо картинка радує достатньою яскравістю і контрастністю, кольору і відсутністю засвічення по краях.

Незважаючи на IPS-матрицю він не володіє великими кутами огляду, але якщо дивитися на нього прямо картинка радує достатньою яскравістю і контрастністю, кольору і відсутністю засвічення по краях

Зверху також красується двухмегапиксельная камера, знизу назва компанії виробника. Оперативним центром пристрою є чотиризонний багатобарвна клавіатура з фірмовим підсвічуванням AlienFX. Кожну зону, логотип компанії, її назва і зовнішню частину можна підсвітити різними кольорами веселки, кастомізіруя ноутбук у власному стилі.

Клавіатура тут дуже зручна. Клавіші мають невелику ходом. Розміри пристрою введення не викликають ніяких нарікань. Також і з тачпадом (у нього немає ніякого підсвічування) - він приємно і м'яко клацає. Права і ліва кнопки заховані під ним, а не виділені окремо.

Але головний плюс ноутбука - все-таки його розміри. На тлі конкурентів саме в цьому, ігровому, сегменті перед нами, можна сказати, мініатюрний пристрій - 26,34-27,9х235х328 мм, при цьому ноутбук важить трохи більше 2 кг. Правда сюди варто додати приблизно 400-500 грам, які важить зовнішній блок живлення, але тим не менше результат видатний. Це дійсно портативний пристрій, що володіє всіма інтерфейсами і портами, потрібними для ігор. Хоча це, безумовно, не ультрабук, але і завдання перед Alienware 13 стоять інші.

продуктивність ноутбука

Серцем, яка приїхала на тест моделі, є процесор Intel Core i5-4210U з тактовою частотою 2,4 ГГц. Процесор відрізняється оптимізацією енергоспоживання при досить високій продуктивності, а також виконаний по 22-нанометровому техпроцесу. У Alienware коштує 8 гігабайт оперативної пам'яті, але є версія з 16 гігабайтами.

За графіком відповідає дискретна карта Intel HD Graphics 4400 Mobile, але є і спеціальна ігрова карта, яка включається автоматично в іграх. Це Nvidia GeForce GTX860M з 2 гігабайтами пам'яті - дійсно досить потужне графічне залізо, яке дозволить запускати більшість сучасних ігор. Але тим не менш, це мобільна версія відеокарти, тому в настройках деяких ігор доведеться все-таки покопатися, визначивши максимально комфортне для себе співвідношення продуктивності і якості картинки.

Але тим не менш, це мобільна версія відеокарти, тому в настройках деяких ігор доведеться все-таки покопатися, визначивши максимально комфортне для себе співвідношення продуктивності і якості картинки

В рамках тестування ми пограли в World Of Tanks, War Thunder і превью-версію гри Project CARS, яка досить вимоглива до заліза. За підсумками декількох днів гри-тестування можна сміливо сказати, що всі ігри йдуть без проблем. Для онлайн-проектів Alienware підходить практично ідеально, пропонуючи своєму користувачеві відмінний ігровий досвід.

World Of Tanks непогано запускається на високих настройках, які до речі виставляє як рекомендовані. Під час самих епічних битв кількість кадрів в секунду падає до 32-33, але в інший час тримається на рівні до 45 FPS.


War Thunder також показав себе великим молодцем. На середніх налаштуваннях проект буквально літає. Внутрішній бенчмарк опустився мінімально до 46 FPS, в той час як в більшості випадків цифра більше 100. Картинка плавна і яскрава.

При високих налаштуваннях FPS стає менше, але грати все одно досить комфортно.

War Thunder (середні настройки)

БенчмаркСередній FPSМінімальний FPSРейтингСхідний фронт

150,2 109 14954 Узбережжя 142,6 97,9 7057 Острів Св.Патрик 126,4 110,5 8812 Битва за Берлін 92,2 46,3 8474 Літак 165,3 125,8 4618 танкова битва 66,7 49,6 4076 Війна в Тихому океані (день) 147,3 84,9 33522 Війна в Тихому океані (ранок) 141,6 75,3 32210 Війна в Тихому океані (вечір) 146,2 82,7 33265

Джерело: ZOOM.CNews

Але, як було сказано вище, такий хороший результат досягається не скрізь. І запущений на Alienware 13 симулятор Project CARS ( см. наш огляд ) Виявив ряд проблем. Безумовно, превью білд не позбавлений проблем з оптимізацією, але тим не менше на середніх настройках значення FPS просіло до 10-12. Довелося виставити графічні настройки на мінімум - і симулятор став цілком собі іграбельним. Графіка, звичайно не топ-рівня, для ноутбука масою 2 кг - дуже непогано. Головне - грати можна з усіма суперниками, яких в грі може бути більше півсотні.




В бенчмарках Alienware 13 проявив себе відповідно до своїх якостям і характеристикам, досить потужно для вирішення саме ігрових завдань. 3DMark поставив його врівень з іншими ігровими ноутбуками, рівень яких 3364, у компактного і дійсно портативного Alienware - 3224. PCMark 8 Score - 2155.

3DMarkScoreГрафікаФізикаFire Strike 1.1

3224 3819 3503 Sky Diver 1.0 8849 11845 3889 Cloud Gate 1.1 7933 21576 2469 Ice Storm 1.2 47524 58631 28577

Джерело: ZOOM.CNews

Але, на жаль, за потужність доводиться платити автономністю роботи. Справа в тому, що акумулятор тут зовсім невеликий. Тому доведеться змиритися з тим фактом, що без харчування ноутбук проживе в кращому випадку 3,5 години, а якщо ви будете грати в потужні й ненажерливі на ресурси проекти і того менше. Так що, блок живлення вагою близько півкілограма обов'язковий до переміщення разом з вами. З іншого боку, не в такому далекому минулому часи, коли ми тягали 15-дюймові ноутбуки з блоками живлення (в сумі приблизно 4 кг) і вважали їх еталоном портативності. Було таке звичайно давно і до епохи ультрабуків, але все це до того, що не так-то й страшно носити з собою такого ось одного, якщо у вас танки з літака не погодую, а п'ятий Grand Theft Auto ( см. наш огляд ) До сих пір не пройдений.

висновок

Dell оновив свою лінійку ігрових лептопів гранично просто: представивши три моделі з різними діагоналями і трохи різним залізом. І якщо 15 і 17 дюймова версії, можна сказати, класичні версії ноутбуків для ігор, то Alienware 13 має досить портативністю, для того щоб брати його з собою в подорож, на дачу або відрядження. Популярні MMO-гри йдуть просто чудово, хоча для запуску найбільш просунутих «звичайних» ігор, можливо, доведеться поворожити з настройками.

А тепер дивовижні слова: Alienware 13 - це тонкий, легкий і доступний ігровий ноутбук. На загальному тлі він виділяється адекватними розмірами, прийнятною (навіть для неігрового ноутбука) масою і нормальним цінником. Вартість мінімальної версії становить від 99 000 рублів. Так, за ці гроші можна зібрати відмінний домашній ПК, але з собою в сумці його нікуди не потягнеш. Власне, за можливість «весь свій носити з собою» і плата. А на загальному тлі завищених цін на ігрові ноутбуки, Alienware 13 пропонує більш-менш адекватний своїм можливостям цінник. Також до плюсів віднесемо досить якісний екран і хорошу клавіатуру.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика