Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018) - ITC.ua

  1. Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018) Останні флагманські лінійки злегка зросли в ціні, і так...
  2. Дизайн і зручність використання
  3. дисплей
  4. звук
  5. Сканери відбитків пальців і особи
  6. Продуктивність і ПО
  7. автономність
  8. камери
  9. Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)
  10. Комплектація і перші враження
  11. Дизайн і зручність використання
  12. дисплей
  13. звук
  14. Сканери відбитків пальців і особи
  15. Продуктивність і ПО
  16. автономність
  17. камери
  18. Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)
  19. Комплектація і перші враження
  20. Дизайн і зручність використання
  21. дисплей
  22. звук
  23. Сканери відбитків пальців і особи
  24. Продуктивність і ПО
  25. автономність
  26. камери
  27. Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)
  28. Комплектація і перші враження
  29. Дизайн і зручність використання
  30. дисплей
  31. звук
  32. Сканери відбитків пальців і особи
  33. Продуктивність і ПО
  34. автономність
  35. камери
  36. Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)
  37. Комплектація і перші враження
  38. Дизайн і зручність використання
  39. дисплей
  40. звук
  41. Сканери відбитків пальців і особи
  42. Продуктивність і ПО
  43. автономність
  44. камери

Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)

Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)

Останні флагманські лінійки злегка зросли в ціні, і так сталося не тільки у Samsung, але і у інших А-брендів. Але, на щастя, це не заважає виробникам займатися і більш дешевими пристроями, які частенько розпродаються більш високими тиражами. У Samsung же є пара недорогих лінійок A і J, і сьогодні поглянемо на топову модель в своїй серії - оновлений Galaxy J8.

від 4 900 грн

Пропозицій: 14

Комплектація і перші враження

Поставляється Galaxy J8 (2018) з самим стандартним комплектом: зарядний пристрій, знімний кабель, гарнітура, «шпилька» для літаків операторських карток і microSD. Нічого іншого смартфону, на мій погляд, не потрібно. У нас не було можливості оцінити якість комплекту, гаджет потрапив до редакції навіть без коробки.

У таких моделях виробники не використовують свої самі передові розробки, але при цьому можна відразу наткнуться на якісь обмеження, наприклад, Samsung Galaxy J8 не підтримує роботу Wi-Fi в діапазоні 5 ГГц. Страшного в цьому, звичайно, нічого немає, просто факт. Зате є окремі слоти для двох SIM-карт і карти пам'яті окремо, чим може похвалитися далеко не кожен смартфон.

Дизайн і зручність використання

Практично всі пристрої Samsung почали випускатися в досить схожому стилі. Їх відрізняє велика кількість дрібних деталей, таких як розміщення робочих елементів, матеріали корпусу і його властивості, але концепція схожа у всіх гаджетів. J8 зроблений з пластику, а лінії стиків задньої кришки і окантовки оформлені в стилі старших моделей. У чорному кольорі смартфон виглядає акуратно і строго. Ще в українському роздробі представлені «золотий» і «лавандовий» варіанти, але в інших країнах повинні зустрічатися синій і бузковий, якщо вірити картинкам на сторінці офіційного сайту.

Витягнутий і великий дисплей відповідно вплинув на розміри всього гаджета: 159.2 × 75.7 × 8,2 мм, вага - 177 грам. Корпус J8 більше Galaxy S9 + або iPhone 8 Plus , Але і дисплей аж ніяк не менше. Це не робить смартфон зручним в повсякденному використанні, коли доводиться користуватися гаджетом однією рукою. Але тим, у кого великі долоні, проблем це не завдасть. Тим більше, з точки зору не управління, а споживання контенту, великий екран таки значно приємніше.

Тим більше, з точки зору не управління, а споживання контенту, великий екран таки значно приємніше

Серед робочих елементів сюрпризом стало розташування основного динаміка, який чомусь опинився аж над кнопкою включення на правій боковині. Не сказав би, що це дискомфортно або доставляє сильне незручність, але рішення досить рідкісне і незвичне. Всі інші органи управління та роз'єми знаходяться на стандартних місцях і не вимагають багато часу на освоєння.

Тестовий зразок зібраний відмінно. Нехай корпус і пластиковий, він абсолютно не видає ніяких сторонніх звуків і не прогинається під тиском. До всього він ще й не слизький, а сліди рук на ньому малопомітні. Теж саме стосується і дрібних подряпин, не думаю, що вони будуть кидатися в очі. Тому тим користувачам, які ніколи не кидають смартфон, ймовірно можна буде обійтися без чохла, який тільки ускладнить використання.

дисплей

Левова частка фронтального боку відведена екрану. Тут немає ні логотипів, ні сенсорних кнопок. Але є невеликі рамки. Діагональ дисплея становить 6 дюймів. При цьому дуже високою роздільною здатністю матриці не дісталося - 1480 × 720 пікселів (274 ppi), а співвідношення сторін 18.5: 9. Порівняно з флагманами, звичайно, не таке й високий дозвіл, але у використанні цілком терпимо. Правда, більш досвідчений користувач помітить, що для такого типу матриці дозвіл коштував би зробити трохи вище. Ну і з таким співвідношенням сторін при перегляді відео потрібно буде вибирати між картинкою на весь екран, але злегка обрізаної зверху і знизу, або миритися з чорними лініями з боків.

Super AMOLED-матриці вже давненько стали візитною карткою компанії. Вони дійсно гарні у флагмани, але в бюджетних смартфонах все не так райдужно. Картинка соковита і насичена, тут питань немає, але вона сильно віддає зеленуватим відтінком. При погляді навіть під невеликим кутом це стає дуже помітно і не кожному таке сподобається.

Колірними профілями, звичайно, м'якість картинки можна поправити, але це вплине на насиченість. На сонці дисплей буде читатися, але, ясна річ, не так добре, як флагмани. Датчика освітлення немає, що доставляє трохи незручностей і змушує часто звертатися до «шторкою» для регулювання рівня підсвічування.

звук

Основний динамік, як уже згадувалося, знаходиться не знизу, як це найчастіше буває, а збоку. Це не завадило йому добре звучати. Ефекту «зіпсованого радіо» у нього явно немає, хіба що хотілося б злегка додати баса і трохи більше пікової гучності. Хоча і без цього звук влаштовує. З недорогих смартфонів нікуди не пропадають роз'єми для навушників, і в J8 він теж є.

До розмовної динаміку також немає претензій, навіть біля дороги користувач добре почує співрозмовника. Мікрофон дуже чутливий і буде вловлювати те, що не варто було б (більшість шумів навколо), але голос володаря не загубиться.

Сканери відбитків пальців і особи

Все складніше знайти смартфон, який не вмів би впізнавати власника різними способами. Дактилоскопічний датчиком вже давно нікого не здивувати. Тутешній працює швидко і знаходиться на зручному для пальця місці.

Фронтальна камера вміє сканувати обличчя власника. Точність досить хороша і камера дійсно дізнається користувача. Навіть коли я був з шарфом під підборіддя і в шапці, вона все одно дозволила не вводити пароль для доступу до даних. Але сонцезахисні окуляри стануть перешкодою. Розчаровує швидкість розблокування: потрібно натиснути на кнопку включення, навести на себе камеру, пройде близько секунди на «впізнання» ...

Зі сканером відбитка все значно швидше: досить просто доторкнутися до нього і він практично відразу «відкриє» пристрій.

Продуктивність і ПО

Наш тестовий зразок оснащений восьмиядерна процесором Qualcomm Snapdragon 450 з відео Adreno 506. Моделі молодшого віку в цій же лінійці поставляються з процесорами Exynos, але J8 дістався саме Snapdragon. Оперативної пам'яті складає 3 ГБ, а ємність накопичувача - 32 ГБ з можливістю установки карти пам'яті. (На інших ринках зустрічається модель з 4 ГБ ОЗУ і 64-гігабайтним накопичувачем.) При цьому, microSD не займе місце другий SIM-карти, як це часто буває. Природно, є підтримка LTE, Wi-Fi n-стандарту (не підтримує роботу в діапазоні 5 ГГц) і Bluetooth 4.2. Бракує тільки NFC для безконтактних платежів.

На роботу бюджетного смартфона скаржитися не варто. Для важких ігор, звичайно, продуктивності замало, але для всіх інших завдань, з якими стикається пересічний користувач, цього повинно вистачати. Навіть якщо розділити екран на дві задачі (наприклад, YouTube і браузер), помітних проблем не виникає. З швидкодією у смартфона все в порядку. Хочеться вірити, що з часом він цю швидкість не втратить.

Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 8.0 з фірмовим інтерфейсом Samsung.

автономність

Використання далеко не найсильніших процесорів в таких смартфонах відмінно позначається на тривалості роботи. У тесті автономності PCMark результат о 12 годині 49 хвилин є дуже хорошим. При 3-4 години роботи екрану в день можна розраховувати на пару днів без розетки, і запас все одно залишиться. Це з урахуванням використання навігації, камери і браузера поза зоною дії Wi-Fi. Дуже погано. Ємність батареї становить 3500 мА • год.

Про підтримку швидкої зарядки мови немає. Скільки займе відновлення заряду від комплектного блоку живлення у нас немає можливості перевірити, але від стороннього на це йде близько трьох годин. Підтримки індукційної зарядки, звичайно ж, немає.

камери

Одна з найсильніших сторін смартфонів Samsung - камери. Флагманські сенсори по праву вважаються одними з кращих. У J8 вони теж можуть сміливо претендувати на подібне звання в своєму класі. В основному блоці є дві камери з роздільною здатністю 16 (f / 1.7) і 5 (f / 1.9) мегапікселів. Друга потрібна для функції Live Focus (боке). Спереду теж не найпростіша камера - 16 МП зі світлосилою f / 1.9.

Можливості основної пари камер досить гарні. Серед конкурентів це явно один з фаворитів, який з легкістю зможе позмагатися зі злегка застарілими флагманськими рішеннями. Як вдень, так і ввечері камера може знімати відмінні фотографії. Автоматичний режим досить точно підбирає необхідні настройки, а кадр виходить з хорошим динамічним діапазоном і з досить точними квітами. Від камери смартфона з таким цінником особисто я очікую набагато менше, ніж може ця. Єдине, вона досить часто промахується з фокусуванням і потрібно переглядати фото відразу на місці, адже можливо доведеться зробити знімок ще разок.

Боке, заради якого тут є друга камера, функція не першої необхідності. Фокус поки складний навіть для топових пристроїв, не кажучи про бюджетні. Але при хороших умовах камера досить непогано «бачить» глибину кадру і милить фон. При цьому можна вибрати ступінь розмиття, що дозволить знизити інтенсивність і зробити кадр трохи більш природним. Налаштовувати це, як і застосувати пару інших ефектів, можна навіть вже зроблено.

Відео можна записувати максимум в Full HD-дозволі. Тут картинка теж хороша, але через відсутність стабілізації ролик буде досить сильно тремтіти.

Фронтальна камера теж значно перевершує більшість конкурентів. Навіть в складних для таких камер умовах (теплий домашній світло, наприклад), камера здатна зробити не зовсім жовтий знімок. При цьому світла вона збирає не так і мало, і деталізація у неї хороша. В умовах денного освітлення і зовсім все відмінно. Про всяк випадок виробник знайшов місце і для окремого діода спалаху, а не моргає білим кольором екрану.

Про всяк випадок виробник знайшов місце і для окремого діода спалаху, а не моргає білим кольором екрану

Фірмовий додаток у Samsung теж вийшло на славу. Воно, логічно, схоже на таке у флагманів, хоч і трохи простіше. Є кілька корисних режимів і зручних налаштувань, але автомат впорається з більшістю ситуацій без необхідності в будь-яких маніпуляціях.

Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)

Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)

Останні флагманські лінійки злегка зросли в ціні, і так сталося не тільки у Samsung, але і у інших А-брендів. Але, на щастя, це не заважає виробникам займатися і більш дешевими пристроями, які частенько розпродаються більш високими тиражами. У Samsung же є пара недорогих лінійок A і J, і сьогодні поглянемо на топову модель в своїй серії - оновлений Galaxy J8.

від 4 900 грн

Пропозицій: 14

Комплектація і перші враження

Поставляється Galaxy J8 (2018) з самим стандартним комплектом: зарядний пристрій, знімний кабель, гарнітура, «шпилька» для літаків операторських карток і microSD. Нічого іншого смартфону, на мій погляд, не потрібно. У нас не було можливості оцінити якість комплекту, гаджет потрапив до редакції навіть без коробки.

У таких моделях виробники не використовують свої самі передові розробки, але при цьому можна відразу наткнуться на якісь обмеження, наприклад, Samsung Galaxy J8 не підтримує роботу Wi-Fi в діапазоні 5 ГГц. Страшного в цьому, звичайно, нічого немає, просто факт. Зате є окремі слоти для двох SIM-карт і карти пам'яті окремо, чим може похвалитися далеко не кожен смартфон.

Дизайн і зручність використання

Практично всі пристрої Samsung почали випускатися в досить схожому стилі. Їх відрізняє велика кількість дрібних деталей, таких як розміщення робочих елементів, матеріали корпусу і його властивості, але концепція схожа у всіх гаджетів. J8 зроблений з пластику, а лінії стиків задньої кришки і окантовки оформлені в стилі старших моделей. У чорному кольорі смартфон виглядає акуратно і строго. Ще в українському роздробі представлені «золотий» і «лавандовий» варіанти, але в інших країнах повинні зустрічатися синій і бузковий, якщо вірити картинкам на сторінці офіційного сайту.

Витягнутий і великий дисплей відповідно вплинув на розміри всього гаджета: 159.2 × 75.7 × 8,2 мм, вага - 177 грам. Корпус J8 більше Galaxy S9 + або iPhone 8 Plus , Але і дисплей аж ніяк не менше. Це не робить смартфон зручним в повсякденному використанні, коли доводиться користуватися гаджетом однією рукою. Але тим, у кого великі долоні, проблем це не завдасть. Тим більше, з точки зору не управління, а споживання контенту, великий екран таки значно приємніше.

Тим більше, з точки зору не управління, а споживання контенту, великий екран таки значно приємніше

Серед робочих елементів сюрпризом стало розташування основного динаміка, який чомусь опинився аж над кнопкою включення на правій боковині. Не сказав би, що це дискомфортно або доставляє сильне незручність, але рішення досить рідкісне і незвичне. Всі інші органи управління та роз'єми знаходяться на стандартних місцях і не вимагають багато часу на освоєння.

Тестовий зразок зібраний відмінно. Нехай корпус і пластиковий, він абсолютно не видає ніяких сторонніх звуків і не прогинається під тиском. До всього він ще й не слизький, а сліди рук на ньому малопомітні. Теж саме стосується і дрібних подряпин, не думаю, що вони будуть кидатися в очі. Тому тим користувачам, які ніколи не кидають смартфон, ймовірно можна буде обійтися без чохла, який тільки ускладнить використання.

дисплей

Левова частка фронтального боку відведена екрану. Тут немає ні логотипів, ні сенсорних кнопок. Але є невеликі рамки. Діагональ дисплея становить 6 дюймів. При цьому дуже високою роздільною здатністю матриці не дісталося - 1480 × 720 пікселів (274 ppi), а співвідношення сторін 18.5: 9. Порівняно з флагманами, звичайно, не таке й високий дозвіл, але у використанні цілком терпимо. Правда, більш досвідчений користувач помітить, що для такого типу матриці дозвіл коштував би зробити трохи вище. Ну і з таким співвідношенням сторін при перегляді відео потрібно буде вибирати між картинкою на весь екран, але злегка обрізаної зверху і знизу, або миритися з чорними лініями з боків.

Super AMOLED-матриці вже давненько стали візитною карткою компанії. Вони дійсно гарні у флагмани, але в бюджетних смартфонах все не так райдужно. Картинка соковита і насичена, тут питань немає, але вона сильно віддає зеленуватим відтінком. При погляді навіть під невеликим кутом це стає дуже помітно і не кожному таке сподобається.

Колірними профілями, звичайно, м'якість картинки можна поправити, але це вплине на насиченість. На сонці дисплей буде читатися, але, ясна річ, не так добре, як флагмани. Датчика освітлення немає, що доставляє трохи незручностей і змушує часто звертатися до «шторкою» для регулювання рівня підсвічування.

звук

Основний динамік, як уже згадувалося, знаходиться не знизу, як це найчастіше буває, а збоку. Це не завадило йому добре звучати. Ефекту «зіпсованого радіо» у нього явно немає, хіба що хотілося б злегка додати баса і трохи більше пікової гучності. Хоча і без цього звук влаштовує. З недорогих смартфонів нікуди не пропадають роз'єми для навушників, і в J8 він теж є.

До розмовної динаміку також немає претензій, навіть біля дороги користувач добре почує співрозмовника. Мікрофон дуже чутливий і буде вловлювати те, що не варто було б (більшість шумів навколо), але голос володаря не загубиться.

Сканери відбитків пальців і особи

Все складніше знайти смартфон, який не вмів би впізнавати власника різними способами. Дактилоскопічний датчиком вже давно нікого не здивувати. Тутешній працює швидко і знаходиться на зручному для пальця місці.

Фронтальна камера вміє сканувати обличчя власника. Точність досить хороша і камера дійсно дізнається користувача. Навіть коли я був з шарфом під підборіддя і в шапці, вона все одно дозволила не вводити пароль для доступу до даних. Але сонцезахисні окуляри стануть перешкодою. Розчаровує швидкість розблокування: потрібно натиснути на кнопку включення, навести на себе камеру, пройде близько секунди на «впізнання» ...

Зі сканером відбитка все значно швидше: досить просто доторкнутися до нього і він практично відразу «відкриє» пристрій.

Продуктивність і ПО

Наш тестовий зразок оснащений восьмиядерна процесором Qualcomm Snapdragon 450 з відео Adreno 506. Моделі молодшого віку в цій же лінійці поставляються з процесорами Exynos, але J8 дістався саме Snapdragon. Оперативної пам'яті складає 3 ГБ, а ємність накопичувача - 32 ГБ з можливістю установки карти пам'яті. (На інших ринках зустрічається модель з 4 ГБ ОЗУ і 64-гігабайтним накопичувачем.) При цьому, microSD не займе місце другий SIM-карти, як це часто буває. Природно, є підтримка LTE, Wi-Fi n-стандарту (не підтримує роботу в діапазоні 5 ГГц) і Bluetooth 4.2. Бракує тільки NFC для безконтактних платежів.

На роботу бюджетного смартфона скаржитися не варто. Для важких ігор, звичайно, продуктивності замало, але для всіх інших завдань, з якими стикається пересічний користувач, цього повинно вистачати. Навіть якщо розділити екран на дві задачі (наприклад, YouTube і браузер), помітних проблем не виникає. З швидкодією у смартфона все в порядку. Хочеться вірити, що з часом він цю швидкість не втратить.

Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 8.0 з фірмовим інтерфейсом Samsung.

автономність

Використання далеко не найсильніших процесорів в таких смартфонах відмінно позначається на тривалості роботи. У тесті автономності PCMark результат о 12 годині 49 хвилин є дуже хорошим. При 3-4 години роботи екрану в день можна розраховувати на пару днів без розетки, і запас все одно залишиться. Це з урахуванням використання навігації, камери і браузера поза зоною дії Wi-Fi. Дуже погано. Ємність батареї становить 3500 мА • год.

Про підтримку швидкої зарядки мови немає. Скільки займе відновлення заряду від комплектного блоку живлення у нас немає можливості перевірити, але від стороннього на це йде близько трьох годин. Підтримки індукційної зарядки, звичайно ж, немає.

камери

Одна з найсильніших сторін смартфонів Samsung - камери. Флагманські сенсори по праву вважаються одними з кращих. У J8 вони теж можуть сміливо претендувати на подібне звання в своєму класі. В основному блоці є дві камери з роздільною здатністю 16 (f / 1.7) і 5 (f / 1.9) мегапікселів. Друга потрібна для функції Live Focus (боке). Спереду теж не найпростіша камера - 16 МП зі світлосилою f / 1.9.

Можливості основної пари камер досить гарні. Серед конкурентів це явно один з фаворитів, який з легкістю зможе позмагатися зі злегка застарілими флагманськими рішеннями. Як вдень, так і ввечері камера може знімати відмінні фотографії. Автоматичний режим досить точно підбирає необхідні настройки, а кадр виходить з хорошим динамічним діапазоном і з досить точними квітами. Від камери смартфона з таким цінником особисто я очікую набагато менше, ніж може ця. Єдине, вона досить часто промахується з фокусуванням і потрібно переглядати фото відразу на місці, адже можливо доведеться зробити знімок ще разок.

Боке, заради якого тут є друга камера, функція не першої необхідності. Фокус поки складний навіть для топових пристроїв, не кажучи про бюджетні. Але при хороших умовах камера досить непогано «бачить» глибину кадру і милить фон. При цьому можна вибрати ступінь розмиття, що дозволить знизити інтенсивність і зробити кадр трохи більш природним. Налаштовувати це, як і застосувати пару інших ефектів, можна навіть вже зроблено.

Відео можна записувати максимум в Full HD-дозволі. Тут картинка теж хороша, але через відсутність стабілізації ролик буде досить сильно тремтіти.

Фронтальна камера теж значно перевершує більшість конкурентів. Навіть в складних для таких камер умовах (теплий домашній світло, наприклад), камера здатна зробити не зовсім жовтий знімок. При цьому світла вона збирає не так і мало, і деталізація у неї хороша. В умовах денного освітлення і зовсім все відмінно. Про всяк випадок виробник знайшов місце і для окремого діода спалаху, а не моргає білим кольором екрану.

Про всяк випадок виробник знайшов місце і для окремого діода спалаху, а не моргає білим кольором екрану

Фірмовий додаток у Samsung теж вийшло на славу. Воно, логічно, схоже на таке у флагманів, хоч і трохи простіше. Є кілька корисних режимів і зручних налаштувань, але автомат впорається з більшістю ситуацій без необхідності в будь-яких маніпуляціях.

Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)

Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)

Останні флагманські лінійки злегка зросли в ціні, і так сталося не тільки у Samsung, але і у інших А-брендів. Але, на щастя, це не заважає виробникам займатися і більш дешевими пристроями, які частенько розпродаються більш високими тиражами. У Samsung же є пара недорогих лінійок A і J, і сьогодні поглянемо на топову модель в своїй серії - оновлений Galaxy J8.

від 4 900 грн

Пропозицій: 14

Комплектація і перші враження

Поставляється Galaxy J8 (2018) з самим стандартним комплектом: зарядний пристрій, знімний кабель, гарнітура, «шпилька» для літаків операторських карток і microSD. Нічого іншого смартфону, на мій погляд, не потрібно. У нас не було можливості оцінити якість комплекту, гаджет потрапив до редакції навіть без коробки.

У таких моделях виробники не використовують свої самі передові розробки, але при цьому можна відразу наткнуться на якісь обмеження, наприклад, Samsung Galaxy J8 не підтримує роботу Wi-Fi в діапазоні 5 ГГц. Страшного в цьому, звичайно, нічого немає, просто факт. Зате є окремі слоти для двох SIM-карт і карти пам'яті окремо, чим може похвалитися далеко не кожен смартфон.

Дизайн і зручність використання

Практично всі пристрої Samsung почали випускатися в досить схожому стилі. Їх відрізняє велика кількість дрібних деталей, таких як розміщення робочих елементів, матеріали корпусу і його властивості, але концепція схожа у всіх гаджетів. J8 зроблений з пластику, а лінії стиків задньої кришки і окантовки оформлені в стилі старших моделей. У чорному кольорі смартфон виглядає акуратно і строго. Ще в українському роздробі представлені «золотий» і «лавандовий» варіанти, але в інших країнах повинні зустрічатися синій і бузковий, якщо вірити картинкам на сторінці офіційного сайту.

Витягнутий і великий дисплей відповідно вплинув на розміри всього гаджета: 159.2 × 75.7 × 8,2 мм, вага - 177 грам. Корпус J8 більше Galaxy S9 + або iPhone 8 Plus , Але і дисплей аж ніяк не менше. Це не робить смартфон зручним в повсякденному використанні, коли доводиться користуватися гаджетом однією рукою. Але тим, у кого великі долоні, проблем це не завдасть. Тим більше, з точки зору не управління, а споживання контенту, великий екран таки значно приємніше.

Тим більше, з точки зору не управління, а споживання контенту, великий екран таки значно приємніше

Серед робочих елементів сюрпризом стало розташування основного динаміка, який чомусь опинився аж над кнопкою включення на правій боковині. Не сказав би, що це дискомфортно або доставляє сильне незручність, але рішення досить рідкісне і незвичне. Всі інші органи управління та роз'єми знаходяться на стандартних місцях і не вимагають багато часу на освоєння.

Тестовий зразок зібраний відмінно. Нехай корпус і пластиковий, він абсолютно не видає ніяких сторонніх звуків і не прогинається під тиском. До всього він ще й не слизький, а сліди рук на ньому малопомітні. Теж саме стосується і дрібних подряпин, не думаю, що вони будуть кидатися в очі. Тому тим користувачам, які ніколи не кидають смартфон, ймовірно можна буде обійтися без чохла, який тільки ускладнить використання.

дисплей

Левова частка фронтального боку відведена екрану. Тут немає ні логотипів, ні сенсорних кнопок. Але є невеликі рамки. Діагональ дисплея становить 6 дюймів. При цьому дуже високою роздільною здатністю матриці не дісталося - 1480 × 720 пікселів (274 ppi), а співвідношення сторін 18.5: 9. Порівняно з флагманами, звичайно, не таке й високий дозвіл, але у використанні цілком терпимо. Правда, більш досвідчений користувач помітить, що для такого типу матриці дозвіл коштував би зробити трохи вище. Ну і з таким співвідношенням сторін при перегляді відео потрібно буде вибирати між картинкою на весь екран, але злегка обрізаної зверху і знизу, або миритися з чорними лініями з боків.

Super AMOLED-матриці вже давненько стали візитною карткою компанії. Вони дійсно гарні у флагмани, але в бюджетних смартфонах все не так райдужно. Картинка соковита і насичена, тут питань немає, але вона сильно віддає зеленуватим відтінком. При погляді навіть під невеликим кутом це стає дуже помітно і не кожному таке сподобається.

Колірними профілями, звичайно, м'якість картинки можна поправити, але це вплине на насиченість. На сонці дисплей буде читатися, але, ясна річ, не так добре, як флагмани. Датчика освітлення немає, що доставляє трохи незручностей і змушує часто звертатися до «шторкою» для регулювання рівня підсвічування.

звук

Основний динамік, як уже згадувалося, знаходиться не знизу, як це найчастіше буває, а збоку. Це не завадило йому добре звучати. Ефекту «зіпсованого радіо» у нього явно немає, хіба що хотілося б злегка додати баса і трохи більше пікової гучності. Хоча і без цього звук влаштовує. З недорогих смартфонів нікуди не пропадають роз'єми для навушників, і в J8 він теж є.

До розмовної динаміку також немає претензій, навіть біля дороги користувач добре почує співрозмовника. Мікрофон дуже чутливий і буде вловлювати те, що не варто було б (більшість шумів навколо), але голос володаря не загубиться.

Сканери відбитків пальців і особи

Все складніше знайти смартфон, який не вмів би впізнавати власника різними способами. Дактилоскопічний датчиком вже давно нікого не здивувати. Тутешній працює швидко і знаходиться на зручному для пальця місці.

Фронтальна камера вміє сканувати обличчя власника. Точність досить хороша і камера дійсно дізнається користувача. Навіть коли я був з шарфом під підборіддя і в шапці, вона все одно дозволила не вводити пароль для доступу до даних. Але сонцезахисні окуляри стануть перешкодою. Розчаровує швидкість розблокування: потрібно натиснути на кнопку включення, навести на себе камеру, пройде близько секунди на «впізнання» ...

Зі сканером відбитка все значно швидше: досить просто доторкнутися до нього і він практично відразу «відкриє» пристрій.

Продуктивність і ПО

Наш тестовий зразок оснащений восьмиядерна процесором Qualcomm Snapdragon 450 з відео Adreno 506. Моделі молодшого віку в цій же лінійці поставляються з процесорами Exynos, але J8 дістався саме Snapdragon. Оперативної пам'яті складає 3 ГБ, а ємність накопичувача - 32 ГБ з можливістю установки карти пам'яті. (На інших ринках зустрічається модель з 4 ГБ ОЗУ і 64-гігабайтним накопичувачем.) При цьому, microSD не займе місце другий SIM-карти, як це часто буває. Природно, є підтримка LTE, Wi-Fi n-стандарту (не підтримує роботу в діапазоні 5 ГГц) і Bluetooth 4.2. Бракує тільки NFC для безконтактних платежів.

На роботу бюджетного смартфона скаржитися не варто. Для важких ігор, звичайно, продуктивності замало, але для всіх інших завдань, з якими стикається пересічний користувач, цього повинно вистачати. Навіть якщо розділити екран на дві задачі (наприклад, YouTube і браузер), помітних проблем не виникає. З швидкодією у смартфона все в порядку. Хочеться вірити, що з часом він цю швидкість не втратить.

Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 8.0 з фірмовим інтерфейсом Samsung.

автономність

Використання далеко не найсильніших процесорів в таких смартфонах відмінно позначається на тривалості роботи. У тесті автономності PCMark результат о 12 годині 49 хвилин є дуже хорошим. При 3-4 години роботи екрану в день можна розраховувати на пару днів без розетки, і запас все одно залишиться. Це з урахуванням використання навігації, камери і браузера поза зоною дії Wi-Fi. Дуже погано. Ємність батареї становить 3500 мА • год.

Про підтримку швидкої зарядки мови немає. Скільки займе відновлення заряду від комплектного блоку живлення у нас немає можливості перевірити, але від стороннього на це йде близько трьох годин. Підтримки індукційної зарядки, звичайно ж, немає.

камери

Одна з найсильніших сторін смартфонів Samsung - камери. Флагманські сенсори по праву вважаються одними з кращих. У J8 вони теж можуть сміливо претендувати на подібне звання в своєму класі. В основному блоці є дві камери з роздільною здатністю 16 (f / 1.7) і 5 (f / 1.9) мегапікселів. Друга потрібна для функції Live Focus (боке). Спереду теж не найпростіша камера - 16 МП зі світлосилою f / 1.9.

Можливості основної пари камер досить гарні. Серед конкурентів це явно один з фаворитів, який з легкістю зможе позмагатися зі злегка застарілими флагманськими рішеннями. Як вдень, так і ввечері камера може знімати відмінні фотографії. Автоматичний режим досить точно підбирає необхідні настройки, а кадр виходить з хорошим динамічним діапазоном і з досить точними квітами. Від камери смартфона з таким цінником особисто я очікую набагато менше, ніж може ця. Єдине, вона досить часто промахується з фокусуванням і потрібно переглядати фото відразу на місці, адже можливо доведеться зробити знімок ще разок.

Боке, заради якого тут є друга камера, функція не першої необхідності. Фокус поки складний навіть для топових пристроїв, не кажучи про бюджетні. Але при хороших умовах камера досить непогано «бачить» глибину кадру і милить фон. При цьому можна вибрати ступінь розмиття, що дозволить знизити інтенсивність і зробити кадр трохи більш природним. Налаштовувати це, як і застосувати пару інших ефектів, можна навіть вже зроблено.

Відео можна записувати максимум в Full HD-дозволі. Тут картинка теж хороша, але через відсутність стабілізації ролик буде досить сильно тремтіти.

Фронтальна камера теж значно перевершує більшість конкурентів. Навіть в складних для таких камер умовах (теплий домашній світло, наприклад), камера здатна зробити не зовсім жовтий знімок. При цьому світла вона збирає не так і мало, і деталізація у неї хороша. В умовах денного освітлення і зовсім все відмінно. Про всяк випадок виробник знайшов місце і для окремого діода спалаху, а не моргає білим кольором екрану.

Про всяк випадок виробник знайшов місце і для окремого діода спалаху, а не моргає білим кольором екрану

Фірмовий додаток у Samsung теж вийшло на славу. Воно, логічно, схоже на таке у флагманів, хоч і трохи простіше. Є кілька корисних режимів і зручних налаштувань, але автомат впорається з більшістю ситуацій без необхідності в будь-яких маніпуляціях.

Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)

Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)

Останні флагманські лінійки злегка зросли в ціні, і так сталося не тільки у Samsung, але і у інших А-брендів. Але, на щастя, це не заважає виробникам займатися і більш дешевими пристроями, які частенько розпродаються більш високими тиражами. У Samsung же є пара недорогих лінійок A і J, і сьогодні поглянемо на топову модель в своїй серії - оновлений Galaxy J8.

від 4 900 грн

Пропозицій: 14

Комплектація і перші враження

Поставляється Galaxy J8 (2018) з самим стандартним комплектом: зарядний пристрій, знімний кабель, гарнітура, «шпилька» для літаків операторських карток і microSD. Нічого іншого смартфону, на мій погляд, не потрібно. У нас не було можливості оцінити якість комплекту, гаджет потрапив до редакції навіть без коробки.

У таких моделях виробники не використовують свої самі передові розробки, але при цьому можна відразу наткнуться на якісь обмеження, наприклад, Samsung Galaxy J8 не підтримує роботу Wi-Fi в діапазоні 5 ГГц. Страшного в цьому, звичайно, нічого немає, просто факт. Зате є окремі слоти для двох SIM-карт і карти пам'яті окремо, чим може похвалитися далеко не кожен смартфон.

Дизайн і зручність використання

Практично всі пристрої Samsung почали випускатися в досить схожому стилі. Їх відрізняє велика кількість дрібних деталей, таких як розміщення робочих елементів, матеріали корпусу і його властивості, але концепція схожа у всіх гаджетів. J8 зроблений з пластику, а лінії стиків задньої кришки і окантовки оформлені в стилі старших моделей. У чорному кольорі смартфон виглядає акуратно і строго. Ще в українському роздробі представлені «золотий» і «лавандовий» варіанти, але в інших країнах повинні зустрічатися синій і бузковий, якщо вірити картинкам на сторінці офіційного сайту.

Витягнутий і великий дисплей відповідно вплинув на розміри всього гаджета: 159.2 × 75.7 × 8,2 мм, вага - 177 грам. Корпус J8 більше Galaxy S9 + або iPhone 8 Plus , Але і дисплей аж ніяк не менше. Це не робить смартфон зручним в повсякденному використанні, коли доводиться користуватися гаджетом однією рукою. Але тим, у кого великі долоні, проблем це не завдасть. Тим більше, з точки зору не управління, а споживання контенту, великий екран таки значно приємніше.

Тим більше, з точки зору не управління, а споживання контенту, великий екран таки значно приємніше

Серед робочих елементів сюрпризом стало розташування основного динаміка, який чомусь опинився аж над кнопкою включення на правій боковині. Не сказав би, що це дискомфортно або доставляє сильне незручність, але рішення досить рідкісне і незвичне. Всі інші органи управління та роз'єми знаходяться на стандартних місцях і не вимагають багато часу на освоєння.

Тестовий зразок зібраний відмінно. Нехай корпус і пластиковий, він абсолютно не видає ніяких сторонніх звуків і не прогинається під тиском. До всього він ще й не слизький, а сліди рук на ньому малопомітні. Теж саме стосується і дрібних подряпин, не думаю, що вони будуть кидатися в очі. Тому тим користувачам, які ніколи не кидають смартфон, ймовірно можна буде обійтися без чохла, який тільки ускладнить використання.

дисплей

Левова частка фронтального боку відведена екрану. Тут немає ні логотипів, ні сенсорних кнопок. Але є невеликі рамки. Діагональ дисплея становить 6 дюймів. При цьому дуже високою роздільною здатністю матриці не дісталося - 1480 × 720 пікселів (274 ppi), а співвідношення сторін 18.5: 9. Порівняно з флагманами, звичайно, не таке й високий дозвіл, але у використанні цілком терпимо. Правда, більш досвідчений користувач помітить, що для такого типу матриці дозвіл коштував би зробити трохи вище. Ну і з таким співвідношенням сторін при перегляді відео потрібно буде вибирати між картинкою на весь екран, але злегка обрізаної зверху і знизу, або миритися з чорними лініями з боків.

Super AMOLED-матриці вже давненько стали візитною карткою компанії. Вони дійсно гарні у флагмани, але в бюджетних смартфонах все не так райдужно. Картинка соковита і насичена, тут питань немає, але вона сильно віддає зеленуватим відтінком. При погляді навіть під невеликим кутом це стає дуже помітно і не кожному таке сподобається.

Колірними профілями, звичайно, м'якість картинки можна поправити, але це вплине на насиченість. На сонці дисплей буде читатися, але, ясна річ, не так добре, як флагмани. Датчика освітлення немає, що доставляє трохи незручностей і змушує часто звертатися до «шторкою» для регулювання рівня підсвічування.

звук

Основний динамік, як уже згадувалося, знаходиться не знизу, як це найчастіше буває, а збоку. Це не завадило йому добре звучати. Ефекту «зіпсованого радіо» у нього явно немає, хіба що хотілося б злегка додати баса і трохи більше пікової гучності. Хоча і без цього звук влаштовує. З недорогих смартфонів нікуди не пропадають роз'єми для навушників, і в J8 він теж є.

До розмовної динаміку також немає претензій, навіть біля дороги користувач добре почує співрозмовника. Мікрофон дуже чутливий і буде вловлювати те, що не варто було б (більшість шумів навколо), але голос володаря не загубиться.

Сканери відбитків пальців і особи

Все складніше знайти смартфон, який не вмів би впізнавати власника різними способами. Дактилоскопічний датчиком вже давно нікого не здивувати. Тутешній працює швидко і знаходиться на зручному для пальця місці.

Фронтальна камера вміє сканувати обличчя власника. Точність досить хороша і камера дійсно дізнається користувача. Навіть коли я був з шарфом під підборіддя і в шапці, вона все одно дозволила не вводити пароль для доступу до даних. Але сонцезахисні окуляри стануть перешкодою. Розчаровує швидкість розблокування: потрібно натиснути на кнопку включення, навести на себе камеру, пройде близько секунди на «впізнання» ...

Зі сканером відбитка все значно швидше: досить просто доторкнутися до нього і він практично відразу «відкриє» пристрій.

Продуктивність і ПО

Наш тестовий зразок оснащений восьмиядерна процесором Qualcomm Snapdragon 450 з відео Adreno 506. Моделі молодшого віку в цій же лінійці поставляються з процесорами Exynos, але J8 дістався саме Snapdragon. Оперативної пам'яті складає 3 ГБ, а ємність накопичувача - 32 ГБ з можливістю установки карти пам'яті. (На інших ринках зустрічається модель з 4 ГБ ОЗУ і 64-гігабайтним накопичувачем.) При цьому, microSD не займе місце другий SIM-карти, як це часто буває. Природно, є підтримка LTE, Wi-Fi n-стандарту (не підтримує роботу в діапазоні 5 ГГц) і Bluetooth 4.2. Бракує тільки NFC для безконтактних платежів.

На роботу бюджетного смартфона скаржитися не варто. Для важких ігор, звичайно, продуктивності замало, але для всіх інших завдань, з якими стикається пересічний користувач, цього повинно вистачати. Навіть якщо розділити екран на дві задачі (наприклад, YouTube і браузер), помітних проблем не виникає. З швидкодією у смартфона все в порядку. Хочеться вірити, що з часом він цю швидкість не втратить.

Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 8.0 з фірмовим інтерфейсом Samsung.

автономність

Використання далеко не найсильніших процесорів в таких смартфонах відмінно позначається на тривалості роботи. У тесті автономності PCMark результат о 12 годині 49 хвилин є дуже хорошим. При 3-4 години роботи екрану в день можна розраховувати на пару днів без розетки, і запас все одно залишиться. Це з урахуванням використання навігації, камери і браузера поза зоною дії Wi-Fi. Дуже погано. Ємність батареї становить 3500 мА • год.

Про підтримку швидкої зарядки мови немає. Скільки займе відновлення заряду від комплектного блоку живлення у нас немає можливості перевірити, але від стороннього на це йде близько трьох годин. Підтримки індукційної зарядки, звичайно ж, немає.

камери

Одна з найсильніших сторін смартфонів Samsung - камери. Флагманські сенсори по праву вважаються одними з кращих. У J8 вони теж можуть сміливо претендувати на подібне звання в своєму класі. В основному блоці є дві камери з роздільною здатністю 16 (f / 1.7) і 5 (f / 1.9) мегапікселів. Друга потрібна для функції Live Focus (боке). Спереду теж не найпростіша камера - 16 МП зі світлосилою f / 1.9.

Можливості основної пари камер досить гарні. Серед конкурентів це явно один з фаворитів, який з легкістю зможе позмагатися зі злегка застарілими флагманськими рішеннями. Як вдень, так і ввечері камера може знімати відмінні фотографії. Автоматичний режим досить точно підбирає необхідні настройки, а кадр виходить з хорошим динамічним діапазоном і з досить точними квітами. Від камери смартфона з таким цінником особисто я очікую набагато менше, ніж може ця. Єдине, вона досить часто промахується з фокусуванням і потрібно переглядати фото відразу на місці, адже можливо доведеться зробити знімок ще разок.

Боке, заради якого тут є друга камера, функція не першої необхідності. Фокус поки складний навіть для топових пристроїв, не кажучи про бюджетні. Але при хороших умовах камера досить непогано «бачить» глибину кадру і милить фон. При цьому можна вибрати ступінь розмиття, що дозволить знизити інтенсивність і зробити кадр трохи більш природним. Налаштовувати це, як і застосувати пару інших ефектів, можна навіть вже зроблено.

Відео можна записувати максимум в Full HD-дозволі. Тут картинка теж хороша, але через відсутність стабілізації ролик буде досить сильно тремтіти.

Фронтальна камера теж значно перевершує більшість конкурентів. Навіть в складних для таких камер умовах (теплий домашній світло, наприклад), камера здатна зробити не зовсім жовтий знімок. При цьому світла вона збирає не так і мало, і деталізація у неї хороша. В умовах денного освітлення і зовсім все відмінно. Про всяк випадок виробник знайшов місце і для окремого діода спалаху, а не моргає білим кольором екрану.

Про всяк випадок виробник знайшов місце і для окремого діода спалаху, а не моргає білим кольором екрану

Фірмовий додаток у Samsung теж вийшло на славу. Воно, логічно, схоже на таке у флагманів, хоч і трохи простіше. Є кілька корисних режимів і зручних налаштувань, але автомат впорається з більшістю ситуацій без необхідності в будь-яких маніпуляціях.

Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)

Огляд смартфона Samsung Galaxy J8 (2018)

Останні флагманські лінійки злегка зросли в ціні, і так сталося не тільки у Samsung, але і у інших А-брендів. Але, на щастя, це не заважає виробникам займатися і більш дешевими пристроями, які частенько розпродаються більш високими тиражами. У Samsung же є пара недорогих лінійок A і J, і сьогодні поглянемо на топову модель в своїй серії - оновлений Galaxy J8.

від 4 900 грн

Пропозицій: 14

Комплектація і перші враження

Поставляється Galaxy J8 (2018) з самим стандартним комплектом: зарядний пристрій, знімний кабель, гарнітура, «шпилька» для літаків операторських карток і microSD. Нічого іншого смартфону, на мій погляд, не потрібно. У нас не було можливості оцінити якість комплекту, гаджет потрапив до редакції навіть без коробки.

У таких моделях виробники не використовують свої самі передові розробки, але при цьому можна відразу наткнуться на якісь обмеження, наприклад, Samsung Galaxy J8 не підтримує роботу Wi-Fi в діапазоні 5 ГГц. Страшного в цьому, звичайно, нічого немає, просто факт. Зате є окремі слоти для двох SIM-карт і карти пам'яті окремо, чим може похвалитися далеко не кожен смартфон.

Дизайн і зручність використання

Практично всі пристрої Samsung почали випускатися в досить схожому стилі. Їх відрізняє велика кількість дрібних деталей, таких як розміщення робочих елементів, матеріали корпусу і його властивості, але концепція схожа у всіх гаджетів. J8 зроблений з пластику, а лінії стиків задньої кришки і окантовки оформлені в стилі старших моделей. У чорному кольорі смартфон виглядає акуратно і строго. Ще в українському роздробі представлені «золотий» і «лавандовий» варіанти, але в інших країнах повинні зустрічатися синій і бузковий, якщо вірити картинкам на сторінці офіційного сайту.

Витягнутий і великий дисплей відповідно вплинув на розміри всього гаджета: 159.2 × 75.7 × 8,2 мм, вага - 177 грам. Корпус J8 більше Galaxy S9 + або iPhone 8 Plus , Але і дисплей аж ніяк не менше. Це не робить смартфон зручним в повсякденному використанні, коли доводиться користуватися гаджетом однією рукою. Але тим, у кого великі долоні, проблем це не завдасть. Тим більше, з точки зору не управління, а споживання контенту, великий екран таки значно приємніше.

Тим більше, з точки зору не управління, а споживання контенту, великий екран таки значно приємніше

Серед робочих елементів сюрпризом стало розташування основного динаміка, який чомусь опинився аж над кнопкою включення на правій боковині. Не сказав би, що це дискомфортно або доставляє сильне незручність, але рішення досить рідкісне і незвичне. Всі інші органи управління та роз'єми знаходяться на стандартних місцях і не вимагають багато часу на освоєння.

Тестовий зразок зібраний відмінно. Нехай корпус і пластиковий, він абсолютно не видає ніяких сторонніх звуків і не прогинається під тиском. До всього він ще й не слизький, а сліди рук на ньому малопомітні. Теж саме стосується і дрібних подряпин, не думаю, що вони будуть кидатися в очі. Тому тим користувачам, які ніколи не кидають смартфон, ймовірно можна буде обійтися без чохла, який тільки ускладнить використання.

дисплей

Левова частка фронтального боку відведена екрану. Тут немає ні логотипів, ні сенсорних кнопок. Але є невеликі рамки. Діагональ дисплея становить 6 дюймів. При цьому дуже високою роздільною здатністю матриці не дісталося - 1480 × 720 пікселів (274 ppi), а співвідношення сторін 18.5: 9. Порівняно з флагманами, звичайно, не таке й високий дозвіл, але у використанні цілком терпимо. Правда, більш досвідчений користувач помітить, що для такого типу матриці дозвіл коштував би зробити трохи вище. Ну і з таким співвідношенням сторін при перегляді відео потрібно буде вибирати між картинкою на весь екран, але злегка обрізаної зверху і знизу, або миритися з чорними лініями з боків.

Super AMOLED-матриці вже давненько стали візитною карткою компанії. Вони дійсно гарні у флагмани, але в бюджетних смартфонах все не так райдужно. Картинка соковита і насичена, тут питань немає, але вона сильно віддає зеленуватим відтінком. При погляді навіть під невеликим кутом це стає дуже помітно і не кожному таке сподобається.

Колірними профілями, звичайно, м'якість картинки можна поправити, але це вплине на насиченість. На сонці дисплей буде читатися, але, ясна річ, не так добре, як флагмани. Датчика освітлення немає, що доставляє трохи незручностей і змушує часто звертатися до «шторкою» для регулювання рівня підсвічування.

звук

Основний динамік, як уже згадувалося, знаходиться не знизу, як це найчастіше буває, а збоку. Це не завадило йому добре звучати. Ефекту «зіпсованого радіо» у нього явно немає, хіба що хотілося б злегка додати баса і трохи більше пікової гучності. Хоча і без цього звук влаштовує. З недорогих смартфонів нікуди не пропадають роз'єми для навушників, і в J8 він теж є.

До розмовної динаміку також немає претензій, навіть біля дороги користувач добре почує співрозмовника. Мікрофон дуже чутливий і буде вловлювати те, що не варто було б (більшість шумів навколо), але голос володаря не загубиться.

Сканери відбитків пальців і особи

Все складніше знайти смартфон, який не вмів би впізнавати власника різними способами. Дактилоскопічний датчиком вже давно нікого не здивувати. Тутешній працює швидко і знаходиться на зручному для пальця місці.

Фронтальна камера вміє сканувати обличчя власника. Точність досить хороша і камера дійсно дізнається користувача. Навіть коли я був з шарфом під підборіддя і в шапці, вона все одно дозволила не вводити пароль для доступу до даних. Але сонцезахисні окуляри стануть перешкодою. Розчаровує швидкість розблокування: потрібно натиснути на кнопку включення, навести на себе камеру, пройде близько секунди на «впізнання» ...

Зі сканером відбитка все значно швидше: досить просто доторкнутися до нього і він практично відразу «відкриє» пристрій.

Продуктивність і ПО

Наш тестовий зразок оснащений восьмиядерна процесором Qualcomm Snapdragon 450 з відео Adreno 506. Моделі молодшого віку в цій же лінійці поставляються з процесорами Exynos, але J8 дістався саме Snapdragon. Оперативної пам'яті складає 3 ГБ, а ємність накопичувача - 32 ГБ з можливістю установки карти пам'яті. (На інших ринках зустрічається модель з 4 ГБ ОЗУ і 64-гігабайтним накопичувачем.) При цьому, microSD не займе місце другий SIM-карти, як це часто буває. Природно, є підтримка LTE, Wi-Fi n-стандарту (не підтримує роботу в діапазоні 5 ГГц) і Bluetooth 4.2. Бракує тільки NFC для безконтактних платежів.

На роботу бюджетного смартфона скаржитися не варто. Для важких ігор, звичайно, продуктивності замало, але для всіх інших завдань, з якими стикається пересічний користувач, цього повинно вистачати. Навіть якщо розділити екран на дві задачі (наприклад, YouTube і браузер), помітних проблем не виникає. З швидкодією у смартфона все в порядку. Хочеться вірити, що з часом він цю швидкість не втратить.

Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 8.0 з фірмовим інтерфейсом Samsung.

автономність

Використання далеко не найсильніших процесорів в таких смартфонах відмінно позначається на тривалості роботи. У тесті автономності PCMark результат о 12 годині 49 хвилин є дуже хорошим. При 3-4 години роботи екрану в день можна розраховувати на пару днів без розетки, і запас все одно залишиться. Це з урахуванням використання навігації, камери і браузера поза зоною дії Wi-Fi. Дуже погано. Ємність батареї становить 3500 мА • год.

Про підтримку швидкої зарядки мови немає. Скільки займе відновлення заряду від комплектного блоку живлення у нас немає можливості перевірити, але від стороннього на це йде близько трьох годин. Підтримки індукційної зарядки, звичайно ж, немає.

камери

Одна з найсильніших сторін смартфонів Samsung - камери. Флагманські сенсори по праву вважаються одними з кращих. У J8 вони теж можуть сміливо претендувати на подібне звання в своєму класі. В основному блоці є дві камери з роздільною здатністю 16 (f / 1.7) і 5 (f / 1.9) мегапікселів. Друга потрібна для функції Live Focus (боке). Спереду теж не найпростіша камера - 16 МП зі світлосилою f / 1.9.

Можливості основної пари камер досить гарні. Серед конкурентів це явно один з фаворитів, який з легкістю зможе позмагатися зі злегка застарілими флагманськими рішеннями. Як вдень, так і ввечері камера може знімати відмінні фотографії. Автоматичний режим досить точно підбирає необхідні настройки, а кадр виходить з хорошим динамічним діапазоном і з досить точними квітами. Від камери смартфона з таким цінником особисто я очікую набагато менше, ніж може ця. Єдине, вона досить часто промахується з фокусуванням і потрібно переглядати фото відразу на місці, адже можливо доведеться зробити знімок ще разок.

Боке, заради якого тут є друга камера, функція не першої необхідності. Фокус поки складний навіть для топових пристроїв, не кажучи про бюджетні. Але при хороших умовах камера досить непогано «бачить» глибину кадру і милить фон. При цьому можна вибрати ступінь розмиття, що дозволить знизити інтенсивність і зробити кадр трохи більш природним. Налаштовувати це, як і застосувати пару інших ефектів, можна навіть вже зроблено.

Відео можна записувати максимум в Full HD-дозволі. Тут картинка теж хороша, але через відсутність стабілізації ролик буде досить сильно тремтіти.

Фронтальна камера теж значно перевершує більшість конкурентів. Навіть в складних для таких камер умовах (теплий домашній світло, наприклад), камера здатна зробити не зовсім жовтий знімок. При цьому світла вона збирає не так і мало, і деталізація у неї хороша. В умовах денного освітлення і зовсім все відмінно. Про всяк випадок виробник знайшов місце і для окремого діода спалаху, а не моргає білим кольором екрану.

Про всяк випадок виробник знайшов місце і для окремого діода спалаху, а не моргає білим кольором екрану

Фірмовий додаток у Samsung теж вийшло на славу. Воно, логічно, схоже на таке у флагманів, хоч і трохи простіше. Є кілька корисних режимів і зручних налаштувань, але автомат впорається з більшістю ситуацій без необхідності в будь-яких маніпуляціях.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика