Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Transcend StoreJet 25CK3 - корпус, який зробить будь-який жорсткий диск зовнішнім

  1. У чому плюс такої конструкції?
  2. Збірка Transcend StoreJet 25CK3 на відео

Практично у кожної сучасної людини є хоча б один жорсткий диск, який не можна просто так взяти і підключити до комп'ютера. Він міг залишитися після поломки старенького ноутбука, з ігрової консолі Sony PlayStation 4 або від інших подібних пристроїв, що зовсім не важливо. Важливо лише те, що є 2,5-дюймовий ( «ноутбучний») жорсткий диск, на якому можна зберігати якусь інформацію - фільми, документи, музику, серіали та інші файли. В цьому році в продаж надійшов набір під назвою Transcend StoreJet 25CK3, що дозволяє зробити будь-який жорсткий диск зовнішнім і портативним.

Пристрій з назвою Transcend StoreJet 25CK3 вдає із себе комплект з корпусом для установки 2.5 "SSD / HDD. З його допомогою можна перетворити будь-який звичайний жорсткий диск в портативний, який можна підключати до комп'ютера, планшета і будь-якого іншого пристрою за звичним USB. До слова, всі жорсткі диски для внутрішнього використання підключаються до материнської плати через інтерфейс SATA, який неможливо зустріти в якості окремого зовнішнього порту.

Комплект поставки набору Transcend StoreJet 25CK3 дуже багатий - сам корпус, неймовірно зручна викрутка з фірмовим логотипом, кабель USB 3.0 для підключення готового накопичувача до комп'ютера і інформативна інструкція з ілюстраціями по збірці.

Корпус жорсткого диска виконаний із зносостійкого пластика, а верхній кожух (чохол) з дуже приємного на дотик силікону. До цього матеріалу не прилипають волосся, пил і бруд, а також він дуже легко очищається. З лицьової частини є спеціальна і єдина кнопка, що відповідає за початок автоматичного копіювання файлів з комп'ютера на жорсткий диск. Для її роботи необхідно встановити на комп'ютер спеціальне програмне забезпечення Transcend Elite.

Для її роботи необхідно встановити на комп'ютер спеціальне програмне забезпечення Transcend Elite

Усередині корпусу розташовано кілька складових: мікросхема для підключення жорсткого диска, гумовий захисний чохол, який «гасить» удари, ущільнювач, а також чотири невеликих гвинтика, що дозволяють скріпити всю конструкцію.

Взагалі, процес складання жорсткого диска неймовірно простий і зрозумілий. Базовою інструкції, яка входить в комплект, цілком достатньо. В крайньому випадку, можна переглянути офіційну відеоінструкцію, яка знаходиться нижче. Збірка займає близько 10 хвилин, але якщо виконувати це завдання повторно, то вже десь у 2-3 менше.

Коли вся конструкція зібрана, а гвинтики щільно закручені, то жорсткий диск стає монолітним. Всередині нічого не бовтається і не хитається. Варто зауважити, що в нашому випадку ущільнювач, що входить в комплект поставки, що не потрібен. Його варто використовувати в тих випадках, коли накопичувач бовтається всередині гумового чохла, наприклад, якщо це 2,5-дюймовий SSD.

Його варто використовувати в тих випадках, коли накопичувач бовтається всередині гумового чохла, наприклад, якщо це 2,5-дюймовий SSD

Коли тепер уже зовнішній жорсткий диск підключений до комп'ютера, то навколо кнопки копіювання файлів, єдиною на корпусі, горить синій світлодіодний індикатор. Якщо він каже - значить жорсткий диск, підключений за допомогою Transcend StoreJet 25CK3, функціонує і з ним можна працювати.

Якщо він каже - значить жорсткий диск, підключений за допомогою Transcend StoreJet 25CK3, функціонує і з ним можна працювати

Говорити про швидкість обміну даними при використанні цього комплекту для збирання зовнішнього жорсткого диска не доводиться, оскільки вона залежить від швидкості читання і запису на підключається жорсткому диску. Так як в нашому випадку використовувався HDD від нетбука зразка 2012 року, то середня швидкість запису і читання виявилася на рівні 100-120 МБ / с. Знову ж таки, якщо встановити сучасний HDD або флеш-пам'ять SSD, то цей показник може бути в 2-4 рази вище.

Знову ж таки, якщо встановити сучасний HDD або флеш-пам'ять SSD, то цей показник може бути в 2-4 рази вище

У чому плюс такої конструкції?

Тут все дуже просто. Справа в тому, що якщо купуватимуть якийсь накопичувач вже в готовому вигляді, то він може виявитися не зовсім таким, як того хоче покупець. Наприклад, він отримає стильний корпус, але при цьому технічна складова виявиться слабкою. Може трапитися і зворотна ситуація, коли всередині встановлений чудовий HDD, але корпус виглядає настільки погано, що на такий аксесуар просто неприємно дивитися. Тут все дуже просто

Набір в особі Transcend StoreJet 25CK3 геть вирішує цю проблему, оскільки покупець може самостійно придбати потрібний йому 2,5-дюймовий жорсткий диск або флеш-пам'ять, яка буде відповідати його запитам, а потім самостійно зібрати все це в дуже добротний корпус.

При цьому, цей корпус має низку переваг над аналогами:

  • Дуже приємне силіконове покриття, до якого не прилипає пил і бруд. Це реально величезний плюс, оскільки жорсткий диск не хочеться випускати з рук, аж надто він приємний на дотик.
  • Усередині цього корпусу не просто так розташований гумовий чохол. Він «гасить» удари, тим самим знижуючи шкоди жорсткого диска при падіннях. Звичайно, від сильного удару він, напевно, не врятує, але ось при більш дрібних пригодах точно виручить.
  • Якщо жорсткий диск, який знаходиться всередині цього корпусу, через якийсь час вийде з ладу, то його можна буде легко замінити, без необхідності знову переплачувати за корпус.
  • Якщо збирати зовнішній накопичувач самому, то він обійдеться приблизно на 10-25% дешевше свого звичайного аналога. Це дозволяє трохи заощадити при покупці, але на вигоду варто дивитися в останню чергу, оскільки вирішальну роль при виборі повинен грати зовнішній вигляд, захищеність і звичайно ж специфікації самого HDD / SSD.

Збірка Transcend StoreJet 25CK3 на відео

висновок

Безумовно, при створенні цього корпусу для жорстких дисків і флеш-пам'яті компанія Transcend просто скопіювала зовнішній вигляд своїх зовнішніх накопичувачів, що користуються неймовірно великою популярністю у всьому світі, але кому від цього гірше? Ці корпусу відмінно захищені від ударів, їх приємно тримати в руці, а також вони виглядають стильно. Крім того, зовнішній диск з таким корпусом можна покласти в одне відділення рюкзака разом з MacBook. При цьому, жорсткий диск і ультрабук не подряпати один одного, оскільки силікон не здатний завдати якоїсь шкоди металу або пластику.

При загальній вартості в районі $ 25, зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25CK3, який поставляється разом з відмінною викруткою, є відмінним рішенням для людей, охочих зробити якийсь жорсткий диск портативним з можливістю його підключення до MacBook, iMac, Mac Pro і будь-яким іншим комп'ютерам . Рекомендуємо до покупки!

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

У чому плюс такої конструкції?
У чому плюс такої конструкції?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика