Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Очікування виправдалися: iPhone 7 Plus найпотужніший смартфон серед конкурентів

Інтернет-магазин Stylus.ua розповів про нові смартфонах Apple і порівняв їх з флагманами Samsung і Google. Як з'ясувалося, Apple iPhone 7 Plus обходить конкурентів за багатьма параметрами.

Через місяць після презентації Apple iPhone 7 Plus інтернет-мережу наповнилася інформацією про продуктивність смартфона. Він обходить основних конкурентів - Samsung Galaxy Note 7, Samsung Galaxy S7 Edge і вийшов недавно Google Pixel. Інформаційний ресурс MacDigger і відеоблог PhoneBuff повідомляють, що фаблет швидше молодшої моделі.

Обсяг ОЗУ безпосередньо впливає на швидкість системи. Geekbench демонструє перевагу нового айфона над усіма сучасними смартфонами, що заявили про високу продуктивність.

Інтернет-магазин Stylus

Творці каналу PhoneBuff виклали на YouTube підтвердження швидкості роботи Айфон 7 Плюс в порівнянні з Айфон 7. Швидкість першого запуску додатків ідентична - обидва пристрої однаково швидко відкривають гри і програми. Але при повторному відкритті додатків швидкість запуску помітно відрізняється. Вдруге фаблет завантажує всі програми та ігри миттєво, тоді як його 4,7-дюймова версія працює повільніше. Причина - різниця в ОЗУ. У iPhone 7 Plus - 3 ГБ, у iPhone 7 - 2 ГБ. Трьох гігабайт вистачає для безлічі процесів, тому не доводиться якийсь з них вивантажувати для запуску іншого, як робить це менша «сімка».

Також PhoneBuff виклав відео, в якому Айфон 7 Плюс порівнюється з Samsung Galaxy Note 7. З метою отримання максимально достовірного результату на iOS і Android запускалися ідентичні програми. iPhone, який спочатку тесту відставав від Samsung, обіграв суперника при запуску ігор, монтажі відео і особливо - під час відкриття Photoshop. Що примітно, у самсунга на 1 ГБ більше оперативної пам'яті.

Виграє iPhone і у Galaxy S7 Edge. GFXBench показав перевагу айфона в одноядерному тесті. Багатоядерний тест демонструє практично ідентичний результат (спостерігається невелика перевага чіпа «корейців»). Набагато краще айфон справляється і з візуалізацією графіки. Його результат практично у всіх тестах бенчмарка - 60 кадрів / с.

Смартфони жовтня 2016 року - Google Pixel і Pixel XL. Як і у випадку з «яблуком», одна модель трохи більше і має деякі апаратні переваги. «Залізо» обох пристроїв очолив новий процесор компанії Qualcomm - 4-ядерний Snapdragon 821. На борту 4 ГБ оперативної пам'яті LPDDR4, а керує всім операційна система Android 7.1 Nougat.

Згідно з результатами бенчмарка Geekbench 4, «гугловський» творіння набагато поступаються iPhone 7 Plus в швидкодії. Однопотоковий тест показав 1 580 балів, багато-- 4 100 балів. В аналогічному тестуванні айфон демонструє 3 430 та 5 600 очок відповідно. Google Pixel навіть не перевершують торішній iPhone 6s і представлений навесні цього року iPhone SE.

Мабуть, єдине, в чому Pixel і Pixel XL можуть конкурувати з iPhone 7 Plus , - це камера. Фахівці DxOMark привласнили андроїдним смартфонам 89 балів, що є максимальним показником на сьогодні. Результат «яблокофона» - 86 очок. Цифри цифрами, але все ж не варто забувати про наявність у айфона двухмодульной камери, яка дозволяє використовувати оптичний зум і робити знімки з ефектом глибини різкості, властивим дзеркальних фотокамер.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика