Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Нові технології в ПК: відеокарти підтримкою DirectX 12 і стандарт Wi-Fi 802.11ac

Потужність графічних ядер ЦП Skylake помітно збільшилася: тепер вони без проблем відтворюють відео в форматі 4К і підтримують новий стандарт тривимірної графіки DirectX 12. Проте, для нових важких 3D-ігор потрібно встановити дискретну відеокарту зі значно більшою продуктивністю в режимі роботи з тривимірними зображеннями .

Обидва виробники чіпів для тривимірної графіки (AMD і NVIDIA) разом зі своїми новітніми мікроархітектури відеопроцесорів змінювали один одного на верхній сходинці нашого рейтингу - зараз її займає технологія NVIDIA Maxwell на картах GeForce GTX 980 і 970. Мікроархітектура Graphics Core Next 1.2 на Radeon R9 Fury виробництва AMD по продуктивності і, перш за все, енергоефективності, поки не може скласти конкуренції NVIDIA.

2 на Radeon R9 Fury виробництва AMD по продуктивності і, перш за все, енергоефективності, поки не може скласти конкуренції NVIDIA

Графічний процесор NVIDIA GeForce GTX 980 Ti на мікроархітектурі Maxwell другого покоління (внизу) в даний час є найпотужнішим. AMD використовує на Radeon R9 Nano новий стандарт високошвидкісної графічної пам'яті High Bandwidth Memory (HBM), що дозволяє випускати дуже компактні та енергоефективні відеокарти.

Обидві мікроархітектури підтримують сучасні стандарти, без яких покупка нової відеокарти втрачає сенс. Завдяки покращеній ефективності графічний API DirectX 12 дозволяє досягти більш високої продуктивності і відображати новітні спецефекти в іграх. Інтерфейс PCIe 3.0 × 16 є стандартом вже для кількох поколінь материнських плат, а для підключення монітора карта повинна бути забезпечена роз'ємами DisplayPort і бажано HDMI 2.0.

Оскільки відеокарта швидко зберігає величезну кількість інформації і звертається до неї, пропускна здатність її пам'яті грає більш важливу роль, ніж оперативної пам'яті ПК. NVIDIA використовує стандартну пам'ять GDDR5, тоді як AMD в своїх топових моделях R9 Fury і R9 Nano вже ввела «широкосмуговий» стандарт High Bandwidth Memory, який дозволяє досягти високої щільності запису даних і швидкості таким же способом, як і технологія тривимірної флеш-пам'яті твердотільних накопичувачів .

NVIDIA використовує стандартну пам'ять GDDR5, тоді як AMD в своїх топових моделях R9 Fury і R9 Nano вже ввела «широкосмуговий» стандарт High Bandwidth Memory, який дозволяє досягти високої щільності запису даних і швидкості таким же способом, як і технологія тривимірної флеш-пам'яті твердотільних накопичувачів

У кристалах пам'яті HBM осередку DRAM розташовуються в кілька шарів. Маленькі мікросхеми (1) розташовуються у графічного процесора (2) близько один до одного і споживають зовсім небагато енергії, тому для їх охолодження потрібно всього лише один маленький кулер. Надкомпактна відеокарта забезпечує необхідну для роботи з тривимірними зображеннями потужність також для звичайних комп'ютерів з вітальні.

Тобто шляхом розподілу елементів пам'яті DRAM в шари і паралельного звернення до них. В результаті ширина шини пам'яті помітно збільшується (до 4 096 біт; для порівняння: на NVIDIA GeForce GTX 980 Ti 384 біт). Однак перетворити цю можливість у реальну перевагу в продуктивності можна тільки в іграх на вирішенні 4К. На низькій роздільній здатності пропускна здатність пам'яті не так важлива, тому перевага надається все-таки за більш швидкими графічними процесорами NVIDIA.

Карти знову будуть мінятися місцями в нашому рейтингу з появою в другому кварталі 2016 року нової мікроархітектури AMD Arctic Island і NVIDIA Pascal, тому, якщо ваша відеокарта зараз ще хоча б скільки-небудь актуальна, краще трохи почекайте з переоснащенням.

Карти знову будуть мінятися місцями в нашому рейтингу з появою в другому кварталі 2016 року нової мікроархітектури AMD Arctic Island і NVIDIA Pascal, тому, якщо ваша відеокарта зараз ще хоча б скільки-небудь актуальна, краще трохи почекайте з переоснащенням

Щоб подивитися в магазині, яку версію стандарту бездротової мережі підтримує комп'ютер, натисніть [Win] + [Pause], виберіть розділ «Диспетчер пристроїв» і далі «Мережеві адаптери». Потім пошукайте в Інтернеті інформацію про ці адаптери бездротової мережі. Якщо вам зручніше підключатися до домашньої мережі не по кабелю, а по WLAN, практичним рішенням для вас стане материнська плата з інтегрованим модулем бездротової мережі. Всі платформи Skylake з роз'ємом LGA 1151 і модулем стандарту 802.11 уже підтримують версію «ac», яка обіцяє хороший радіус дії і високу швидкість.

Але якщо ви підключаєтеся до мережі не стільки для веб-серфінгу, скільки для передачі даних (наприклад, для роботи з мережевим сховищем), при виборі пристрою звертайте увагу на підтримку бездротової мережі гідної швидкості передачі даних: в технічних характеристиках материнської плати повинна бути вказана швидкість в 300 Мбіт / с, а модуль повинен бути трехантенним, що можна визначити по фотографіях продукту, як, наприклад, материнської плати ASUS Z170-Deluxe вартістю 21 500 руб.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика