Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ноутбуки Lenovo: що очікується в 2012 році? Дистриб'юторська компанія MICS

Зовсім недавно в блозі компанії Lenovo я підводив підсумки і розповідав про найбільш помітних тенденціях в нових моделях ноутбуків 2011 року Зовсім недавно в блозі компанії Lenovo я підводив підсумки і розповідав про найбільш помітних тенденціях в нових моделях ноутбуків 2011 року. Прийшла черга розповісти про те, чого можна очікувати в нинішньому році. Тим більше, що досить скоро новинки Lenovo, представлені в січні цього року, почнуть з'являтися в продажу. Під катом - опис найбільш цікавих моделей, включаючи новий ігровий ноутбук IdeaPad Y580, перший ультрабук ThinkPad T430u, перший Lenovo з інтерфейсом Thunderbolt і парочку інших новинок.
Якщо коротко підсумувати все, що нас очікує в світі ноутбуків (про планшети я вже розповідав раніше), то вийде приблизно так. У ультракомпактних моделях все частіше буде використовуватися дискретна графіка, а за обсягом сховища даних (до 1 терабайта) вони не поступатимуться повнорозмірним лептоп. Звичайно ж, практично у всіх моделях з'явиться USB 3.0, а не тільки в обраних, як це відбувається зараз. Ультрабуки стануть трохи дешевше, включаючи і модель ThinkPad T430u, вартість якої, за мірками ThinkPad, буде невисока. Нарешті, за рахунок довгоочікуваної зміни покоління процесорів (через це більшість моделей і з'являться в продажу тільки на початку літа) збільшиться час автономної роботи і загальна продуктивність.

IdeaPad Y580 - вища продуктивність в іграх

В цілому дизайн ігрової серії ноутбуків Lenovo став ще більш лаконічним, що вже було помітно в нинішній серії Y570 / Y470, де пластмаса палмреста і кришки дисплея була замінена благородним металом. У Y580 тенденція триває, але це мабуть не найважливіше. Набагато цікавіше, що ці домашні ноутбуки радикально зміняться по частині начинки. Почати потрібно з того, що і в 15-дюймовому Y580, і в 14-дюймовому Y480 з'являться (нарешті!) Дисплеї FullHD. Для любителів ігор це може бути і не найкраща новина (підвищиться навантаження на відеокарту), але для інших завдань дозвіл 1920x1080 буде набагато приємніше. Ще одне важливе нововведення по частині заліза - підсвічування клавіатури.
Ігрові можливості Y-серії не повинні серйозно постраждати завдяки новій відеокарті NVIDIA GeForce 660M з 2 гігабайтами власної пам'яті. Поки в мережі немає жодного бенчмарка для цього прискорювача, але можна ознайомитися з технічними характеристиками на сайті NVIDIA. У порівнянні з використовуваної в Y570 відкритий GeForce 555M значно збільшилася кількість шейдерних блоків (зі 144 до 384), зросла смуга пропускання шини пам'яті (з 43,2 до 64 ГБ в секунду). У новому прискорювачі буде використовуватися пам'ять тільки стандарту GDDR5, в той час як для GeForce 555M допускалася і DDR3. В цілому, новий Y580 цілком готовий до збільшеного вирішення дисплея з точки зору ігор.
У продажу ноутбуки IdeaPad Y-серії з'являться в квітні в США, у нас швидше за все - на місяць пізніше. Заявлена ​​вартість ноутбуків (від $ 899 в США) - не змінилася в порівнянні з Y570, незважаючи на набагато більш цікаву залізну начинку. Крім цієї серії ноутбуків оновилися також більш доступні за ціною IdeaPad Z (будуть оснащуватися графікою GeForce 640M), а в серії IdeaPad U з'являться два недорогих (від $ 700) ультрабука. Примітно, що обидві серії обіцяють повну підтримку технології Intel Wireless Display.
Lenovo G580 - дешево, але не сердито

Доступні за ціною ноутбуки Lenovo G-серії також залишаться приблизно в тій же ціновій категорії, що і раніше - від $ 400 в США і приблизно стільки ж у нас. Проте, і ця серія лаптопов «виросте» по частині технічних характеристик, найбільш помітно це позначиться на відеокарті. Якщо в моделях цього року використовувалася не дуже далеко пішла від інтегрованого відео графіка AMD (за винятком потужного G770), то в оновленій версії з'явиться досить потужна NVIDIA GeForce 630M (96 процесорних блоків, на рівні продуктивних відеокарт сезону 2011). В іншому ці моделі отримають лише невелику косметичне оновлення.
ThinkPad T430u - перший ультрабук в серії

Товщина цього 14-дюймового ноутбука складе всього 21 міліметр (як зазвичай для ультрабуків Lenovo, це реальна товщина в будь-якій частині моделі), вага - менше 1,8 кг. Але під стандартним покриттям, універсальним майже для всіх ноутбуків ThinkPad на цей раз ховається не магнієвий сплав, а алюміній. В результаті перший ультрабук в серії ThinkPad виявився на 5 міліметрів тонше і на 100 грам важче попередника - моделі T420s. Що ще зміниться? Точні специфікації поки не розкриті, але точно виросте час автономної роботи - до шести годин зі стандартною батареєю.

Але це мабуть не найцікавіше: в кінці кінців, зміна одного залізного корпусу на інший може і не вразити тих, кому знайомі ноутбуки ThinkPad. Важливим є те, що в цей тонкий корпус обіцяють вмістити дискретну графіку і терабайтний сховище даних (або повнорозмірний SSD, на вибір). А ось це вже серйозний прогрес для компактних моделей: в нинішньому найтоншому ThinkPad, моделі X1 можна зберегти максимум 400 гігабайт даних, а відео - тільки інтегроване. Вартість моделі при цьому буде на досить розумному рівні - від $ 900 в США, що трохи дешевше першого ультрабука Lenovo - моделі U300s .
ThinkPad Edge S430 - тепер з Thunderbolt

Новий ThinkPad Edge S430 продовжує серію тонких моделей ThinkPad Edge, в минулому році його аналогами були ноутбуки Edge E220s і E420s. Позбавлений частини «фірмових» технологій Lenovo, таких як роз'єм для док-станції, новий S430 не відстає від класичних ThinkPad по частині заліза. Це перший ноутбук Lenovo (і взагалі перший ноутбук на Windows) з підтримкою «нормальної» версії інтерфейсу Intel Thunderbolt. Я спеціально обмовився про «нормальної» реалізації, так як у одного нашого конкурента є, еее, не сама нормальна, сумісна тільки сама з собою. Крім Thunderbolt, в ноутбуці заявлені порти USB 3.0 і гібридна графіка NVIDIA Optimus.
Вперше в серії Edge вбудований оптичний привід можна буде замінити на другий жорсткий диск: раніше ця опція була доступна тільки в ThinkPad T і W серії. За допомогою такої операції ноутбук зможе отримати до терабайта додаткового місця під дані. Вартість моделі в США складе від $ 750 доларів і в продаж вона з'явиться приблизно на початку літа. Крім неї оновилися і інші ноутбуки серії Edge, в тому числі повернулася на ринок 13-дюймова версія (E330 / 335) з процесорами Intel або AMD.
Як бачите, Lenovo продовжує розвивати напрямок ультрабуків, причому моделі цього року, крім інших достоїнств, будуть відрізнятися і розумною ціною. Ще одна приємна тенденція - поява екранів FullHD в більшій кількості моделей, а також можливість заміни далеко не завжди актуального оптичного приводу на другий жорсткий диск. Революції на ринку ноутбуків не станеться, але нові моделі явно стануть більш продуктивними і автономними, так що тим, хто планує покупку в кінці весни, можна порекомендувати почекати до літа. Буде цікаво!

05 квітня 2012 р

Що ще зміниться?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика