Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ноутбук Асер Aspire 5320 постійно вимикається. Ремонт ланцюгів харчування Харків

 1. Ноутбук Асер Aspire 5320 не хоче включаться
 2. відсутні ініціалізації
 3. Перезавантаження або виключення під час запуску БІОСа
 4. Чи не завантажується з жорсткого диска
 5. Ні завантаження Windows, рестарт ноутбука при включенні операційки
 6. Немає зображення на жк екрані на ноутбуці Acer Aspire 5320
 7. Ні харчування від мережі на ноутбуці Acer Aspire 5320
 8. Ноутбук acer Aspire 5320 Заборонено заряджати батарею
 9. Чи не стартує від акумулятора або не працює батарея
 10. Програмні поломки ноутбука Асер Aspire 5320
 11. Механічні пошкодження ноутбука
 12. Дисковод не розпізнає диски
 13. Відвал південного моста, північного моста або відеочипа
 14. Вихід з ладу матриці ноутбука Асер Aspire 5320
 15. Поломка внутрішнього або зовнішнього вузла харчування
 16. Залитие водою Асер Aspire 5320
 17. Вартість ремонту ноутбука Асер Aspire 5320

Подробиці Опубліковано 09 Листопад 2013 Автор: Роман

Буває, приїжджаючи до нас СЦ, клієнти кажуть, що ноутбук Асер Aspire 5320 не включається або не завантажується, однак - це різні ситуації і означають різні несправності Буває, приїжджаючи до нас СЦ, клієнти кажуть, що ноутбук Асер Aspire 5320 не включається або не завантажується, однак - це різні ситуації і означають різні несправності. Не може включаться Windows, а може повністю не бути ініціалізації. Наведемо приклад, якщо в ноутбуці Асер Aspire 5320 відсутня харчування від розетки і не заряджається акумулятор - це як правило різні поломки, хоча дані симптоми часто плутають. Давайте визначимо найбільш часті несправності ноутбука і їх симптоми.

Ноутбук Асер Aspire 5320 не хоче включаться

Ноутбук не відповідає на натискання кнопки старту, тобто, не починає крутитися кулер, що не загоряються ніякі лампочки. У вимкненому стані індикатор заряду акумуляторна батарея може, як горіти, так і бути пасивним. Цей факт при описі несправності необхідно вказати. Причин такої поведінки може бути багато:

 • бита прошивка або відсутній прошивка BIOS
 • коротке замикання в південному або північному мостах, наприклад через пробою по usb
 • проблема у внутрішньому блоці живлення на материнській платі. Тут варіантів може бути купа, короткий кз в ланцюгах харчування або батареї, згоріла мікросхема харчування, або чергового режиму
 • немає контакту в роз'ємі харчування в ноутбуці або в блоці живлення
 • згорів блок живлення, , А батарея посаджена або витягнута. Якщо при натисканні кнопки включення у вас близько 3-х разів загоряється індикатор заряду батареї, проте ноутбук не включається, - це говорить саме про розрядженою батареї і немає зарядки

відсутні ініціалізації

Якщо немає ініціалізації, мають на увазі наступне поведінка: після натискання кнопки живлення, починає крутитися кулер і не зупиняється, гуде постійно на великих оборотах, загоряються індикатори включення і кнопки CaspLock і т.п., але не гаснуть, подальша завантаження не йде, монітор не світиться. Можливі варіації з індикаторами, але єдиним залишається реакція кулера, відсутність картинки, відсутність світіння індикатора вінчестера. Цей дефект не варто плутати зі зниклим зображення на матриці. Отже, причини:

Перезавантаження або виключення під час запуску БІОСа

Не плутати з перезавантаженнями при завантаженні Windows. Тут точно описати симптоми ноутбука складно, необхідна діагностика Асер Aspire 5320 , Проте можливі причини наступні:

 • перегрів південного моста, як правило, через КЗ в ньому. Найбільш часто відбувається внаслідок необережного поводження з ЮСБ флешками
 • перегрів CPU, через забитий сміттям вентилятора або не сильно прилягання радіатора, така поведінка спостерігається рідко, як правило, супроводжується великими оборотами кулера і зазвичай різними моментами виключення
 • немає харчування з блоку живлення, не працює на роз'ємі живлення, ноутбук намагається запуститися від батареї, але оскільки вона розрядилася, він відразу гасне
 • проблеми з bios

Чи не завантажується з жорсткого диска

Не плутати з немає завантаження операційної системи. Зауважимо, що під час даного дефекту, на відміну від інших, практично завжди можливо зайти в bios. Поведінка, що вказують в цю поломку, теж різноманітно. Все може повиснути на заставці bios, може постійно повторювати спроби завантаження з мережевої карти, видати просто темний екран з курсором або сказати що диск не системний. У такому випадку причиною може бути: битий накопичувач або чіп південного моста ноутбука . Перший варіант зустрічається набагато частіше, і причин поведінки вінчестера, таким чином, може бути безліч: починаючи від проблем з роз'ємом підключення, залипання головок, битих блоків, через те, що диск не відформатовано або чи не розбитий. Природно, методи вирішення теж різні.

Ні завантаження Windows, рестарт ноутбука при включенні операційки

Перезавантаження найчастіше через вірусів, іноді просто через збій ОС. Часто простіше переставити Віндовс, ніж намагатися відремонтувати.

Немає зображення на жк екрані на ноутбуці Acer Aspire 5320

Як не дивно, але деколи проблеми досить банальні, та й проблемами з матрицею їх назвати неможливо. Але дуже часто потрібна заміна екрану на ноутбуці . Найбільш часті серед них:

 • зламалася, або запала кнопка вимикання екрана при закритті верхньої кришки.
 • проблема з інвертором монітора ноутбука
 • вийшла з ладу лампа підсвічування
 • проблеми з відеокартою, протестувати можна підключенням зовнішнього екрана, якщо є така можливість. У разі поломки, необхідна ремонт відеокарти ноутбука .
 • зламані шлейфи

Ні харчування від мережі на ноутбуці Acer Aspire 5320

Ця поломка може бути окремим випадком дефекту "ноутбук не включається". В цьому випадку в ноутбуці батарея не заряджає, але ноутбук Асер Aspire 5320 може і працює, але від батареї, в цьому випадку, в системі про це буде сполучаться, зарядна батарея буде по чуть-чуть сідає. Чому так могло статися:

 • проблеми в роз'ємі живлення або з зарядкою ноутбука
 • проблеми з внутрішнім блоком живлення

Ноутбук acer Aspire 5320 Заборонено заряджати батарею

Чи означає, що харчування від мережі йде. Віндовс відображає наявність харчування від мережі, але пропав значок зарядки. Цей дефект зовсім не означає, що обов'язково у вас поламана батарея, але таке теж може бути. причини:

 • неробоча батарея
 • проблеми з внутрішнім блоком живлення
 • недолік потужності зарядного пристрою

Чи не стартує від акумулятора або не працює батарея

Тут треба точно знати, що не стартує від батареї означає, що коли немає підзарядки ноутбук acer Aspire 5320 не включається, це не може означати, що ноутбук працює 10 секунд, потім вимикається.

 • найчастіше неробоча батарея, в такому випадку найчастіше акумулятор і не заряджається
 • проблема в контролером заряду

Програмні поломки ноутбука Асер Aspire 5320

За симптомами несправності ноутбуків можна поділити на програмні, апаратні та змішані. За статистикою програмний ремонт ноутбуків необхідний в двох і десяти випадків. Інші випадки - це або чисто апаратні поломки ноутбуків, або, Віндовс. Симптоми програмних помилок - загальмованість програм, поява різних повідомлень про помилки, віруси. Операційна система і Софт можуть не грузиться зовсім, перезавантажуватися, зависати і т.д. Загалом, серед програмних типові несправності ноутбуків - засміченість і завірусованность Windows. І практично завжди причиною програмних збоїв є сама людина. Відкриття сайтів підозрілим контентом, запуск неперевірених файлів і програм, робота в Internet без антивіруса і відсутність навіть мінімальних профілактичних робіт з Windows - цього достатньо, щоб через короткий термін ноутбук заглючить.

Усунення програмних проблем полягає в лікуванні вірусів, відновлення працездатності Віндовс або повної її перевстановлення зі збереженням файлів.

Механічні пошкодження ноутбука

Апаратні несправності можна розділити на 2 типу - механічні та електронні. Механічні несправності ноутбука - це фізичні поломки, нанесені користувачем, наприклад, пролиття рідин, чаю, кави, води, газованої води, алкогольних напоїв і т.д., падіння ноутбука на землю, удари по ноутбуку, тріснуті матриці або клавіатури сторонніми предметами, поломка роз'єму харчування і розриви дроти зовнішнього блоку живлення.

Крім пролиття води, яка може замкнути в ноутбуці все, що завгодно, найчастіше в ноутбуках пошкоджуються екран і клавіатура. Монітор, розбивають при невдалому відхиленні кришки або під час закриття кришки, коли на клавіатурі лежать сторонні предмети, наприклад, олівці, флешки, мишка, ручки, ключі. А ось небезпекою клавіатури - це звичка їсти за столом, або катують почистити клавіатуру самостійно.

Дисковод не розпізнає диски

Несправності DVD ноутбука іноді виходить, усунути чищенням читаючої головки, але частіше за все усуваються заміною дисковода .

Відвал південного моста, північного моста або відеочипа

симптоми поломки південного моста на ноутбуці acer Aspire 5320 - не працюють ЮСБ, мишка або клавіатура, ноутбук може включатися, але не завантажуватися. При поломки відеочипа ноутбук Acer Aspire 5320 включається, але на моніторі пропадає картинка, або картинка спотворено; буває, що дисплей б'ється на кілька частин. При таких симптомах потрібно ремонт ноутбуків третьої категорії складності - з установкою BGA-компонентів. Поширені причини виходу з ладу ноутбука - неакуратне підключення ЮСБ, перегрів ноутбука через забитої пилом системи охолодження, перевантаження ноутбука відео-додатками і іграми, заводський брак. Для запобігання подібних поломок, рекомендуємо проводити 2 рази на рік чистку ноутбук Асер Aspire 5320 .

Вихід з ладу матриці ноутбука Асер Aspire 5320

характерні несправності дисплея ноутбука - спотворення картинки, зображення з артефактами, повна відсутність підсвічування, мерехтіння екрану. Якщо дисплей зовсім темний, але щось видно під кутом, то це характерні поломки інвертора ноутбука або лампи підсвічування. Якщо мерехтить - то 85% інвертор. Червоне зображення на моніторі видає лампу підсвічування. Артефакти, смуги або перешкоди - поламаний шлейф матриці або дешифратор. Причини поломки - природне старіння, нестабільне харчування, перетирання шлейфа. Найбільш часта з поломок - вихід з ладу лампи підсвічування.

Поломка внутрішнього або зовнішнього вузла харчування

Несправність блоку живлення ноутбука Асер Aspire 5320 призводять до того, що ноутбук зовсім вмикається або не заряджає акумулятор. Внутрішній блок живлення виходить з ладу через вигоряння елементів обв'язки схеми живлення або контролера харчування. Проблеми в короткому замиканні, в неякісному харчуванні, в відсутності заземлення і т.д. Якщо ноутбук Acer Aspire 5320 не працює і не заряджається від розетки, значить варто шукати причину в поломці зовнішнього блоку живлення ноутбука. Буває в зарядному просто розходяться контакти - варто їх випрямити, і ноутбук знову в строю.

Залитие водою Асер Aspire 5320

Вилита вода на ноутбук Асер Aspire 5320 може завдати істотної шкоди. Найстрашніше, що може статися - це вигоряння материнської плати. У цьому випадку потрібна заміна материнської плати ноутбука .

Щоб уникнути походу в сервісний центр, не пийте і не ставте сік біля с ноутбуком. Не рекомендується їсти за ноутбуком. Якщо проблема вже трапилася - ні в якому разі не розбирайте корпус. Це може привести до протікання рідини всередину ноутбука або до пошкодження шлейфу. Обережно дозволить уникнути проблем з поломкою клавіатури і окремих кнопок.

Вартість ремонту ноутбука Асер Aspire 5320

Вартість ремонту залежить від вартості матеріалів і роботи по їх заміні. Приблизну ціну можна дізнатися за контактним телефоном нашого сервісного центру або у відповідному розділі:


Додати коментар

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика