Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Немає зображення на моніторі

Буває, трапляється така ситуація, що при включенні вашого комп'ютера, відсутня зображення на моніторі Буває, трапляється така ситуація, що при включенні вашого комп'ютера, відсутня зображення на моніторі. І що ж в таких випадках робити? Найпростішим і логічним шляхом буде для початку перевірити шнури харчування, а також в обов'язковому порядку слід перевірити шнур на предмет цілісності. Буває, що трапляється навіть так, що відійшов штекер від живлення електромережі, і внаслідок чого, ви не можете побачити зображення на моніторі вашого комп'ютера.

Якщо ви переконалися в цілісності ваших проводів, то тепер слід уважніше придивитися і обдумати варіанти дій. Для початку ви повинні будете зауважити, а включається ваш комп'ютер взагалі? Тобто може бути так, що ви натискаєте кнопку включення на вашому комп'ютері, а він ніяк на неї не реагує. У більшості таких випадків винна або материнська плата, або блок живлення.

Але якщо ваш комп'ютер все, же запускається, то потрібно зробити висновок і подумати. За виведення інформації з комп'ютера на ваш монітор відповідає саме відеокарта. А раз комп'ютер запускається, але зображення немає, то тут явно винна відеокарта.Самим оперативним способом для перевірки цілісності відеокарти є один перевірений спосіб. А саме, вам потрібно витягнути роз'єм з вашої відеокарти, і увіткнути штекер в дискретну або так звану вбудовану відеокарту. Вся справа в тому, що в багато сучасні материнські плати, вбудовують дискретну відеокарту. Звичайно вона дуже слабка, і в великі іграшки з нею не пограєш, але вона відмінно справляється зі своїм головним завданням - виводити зображення з комп'ютера на монітор. І якщо, після з'єднання роз'єму на дискретній відеокарті з'явилося зображення, то сумнівів бути не може, винна саме відеокарта. Але буває і так, що після з'єднання дискретної відеокарти немає зображення.
Тоді вам потрібно уважно переглянути вашу відеокарту, на предмет роздутих або лопнули конденсаторів. Пам'ятайте, що навіть при поломці одного конденсатора, ваша материнська плата і відеокарта не видаватимуть зображення на ваш монітор.

Якщо вам не допоміг жоден з цих рад, то вам краще рекомендується викликати досвідченого і професійного фахівця, або відвезти ваш комп'ютер в спеціалізований комп'ютерний сервіс , Де вашим комп'ютером займуться досвідчені фахівці, які оснащені професійним обладнанням, і зможуть досить швидко з'ясувати справжню причину поломку вашого комп'ютера ..

Якщо вам не допоміг жоден з цих рад, то вам краще рекомендується викликати досвідченого і професійного фахівця, або відвезти ваш комп'ютер в спеціалізований   комп'ютерний сервіс   , Де вашим комп'ютером займуться досвідчені фахівці, які оснащені професійним обладнанням, і зможуть досить швидко з'ясувати справжню причину поломку вашого комп'ютера

І що ж в таких випадках робити?
Для початку ви повинні будете зауважити, а включається ваш комп'ютер взагалі?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика