Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Не включається і не заряджається електронна книга Wexler Book e5001, t7001w, e6001b, t7001b, E6002.

Коли не включається Wexler Book, причини, як правило, такі:   1 Коли не включається Wexler Book, причини, як правило, такі:

1. Вийшла з ладу кнопка включення. Відновленню вона не підлягає, потрібно замінити.

2. Батарея вийшла з ладу. Таку АКБ над міняти.

3. Коли було падіння або читалка намокла - необхідно тестування і діагностика.

4. Може, не заряджається електронна книга Wexler Book і тому не включається. Чи не заряджатися може з кількох причин, але, для початку, перевірте кабель, він може бути зламаний. Отже, більше не заряджається Wexler Book, коли:

- Роз'єм механічно пошкоджений, допоможе тільки лише заміна роз'єму.

- Роз'єм може бути в результаті необережного використання частково вирваний з друкованої плати, необхідно робити відновлення.

- Зламалася мікросхема управлінням харчування, мікросхему потрібно замінити.

Виникли несправності або збої в роботі електронної книги Векслер, тоді Вам напевно потрібна допомога професіоналів Виникли несправності або збої в роботі електронної книги Векслер, тоді Вам напевно потрібна допомога професіоналів. Тільки кваліфіковані фахівці зможуть допомогти Вам і повернуть в робочий стан читалку. Якнайшвидше звертайтеся в наш спеціалізований сервісний центр.

Існує величезна кількість проблем, що можуть зустрітися при функціонуванні книжки Векслер, незалежно від моделі - e5001, e6001b, e6002 і t7001b, t7001w. І якщо Ви навіть незначні збої помітили, не варто втрачати час і намагатися самостійно з'ясувати причину неполадки, а відразу приходите в наш сервіс remgsm. Установка оригінальних комплектуючих дозволяє видавати повну гарантію в 99% випадків.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика