Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Наслідки перегріву ПК. Чому небезпечний перегрів комп'ютера?

В одній з минулих статей була розглянута можливість захисту ноутбука від перегріву в літній час , А в даній статті мова піде про системному блоці комп'ютера і наслідки перегріву його обладнання. проявіть свою увагу до температури ПК, щоб уникнути перегріву!

(2) Перегрів ПК завжди небезпечний для його компонентів. Найчастіше він проявляється регулярними зависаннями після запуску або несподіваним виключенням. Щоб попередити перегрів можна систематично стежити за температурою основних вузлів комп'ютера, наприклад, через BIOS або сторонньої програми, такої як EVEREST або Speksy. Для повноти діагностичної інформації можна скористатися програмою SpeedFan, завдяки якій можна не тільки відслідковувати температурний режим частин системного блоку, але і видить швидкість обертання вентиляторів і відрегулювати їх. Офіційний сайт програми SpeedFan: http://www.almico.com/sfdownload.php

  • В першу чергу процесор чутливо реагує на підвищення температури. Симптомами є зависання і раптові виключення. іноді з'являється BSOD ( «синій екран смерті») . Висока температура скорочує термін його стабільної роботи. Хоча сучасні пристрої автоматично вимикаються при критичній температурі, регулярне її підвищення призводить до помилок процесора і навіть виходу чіпа з ладу.
  • Другий, а іноді і першої, в «гарячій» черзі стоїть відеокарта. В основному це відбувається при використанні серйозних графічних і відеопрограм, в іграх. На екрані з'являються різного роду артефакти або, навпаки, зображення зникає зовсім. Кілька таких інцидентів - дорога в магазин за новою відеокартою.
  • Не менш болючими наслідками загрожує перегрів жорсткого диска , Адже на ньому зберігаються важливі дані. Про нього свідчать характерні потьохкування з корпусу ПК, неможливість завантажити ОС. Сумно, що ці ознаки з'являються лише після того, як температура вже завдала непоправної шкоди жорсткого диска. Допомогти зазвичай можуть тільки в сервіс-центрі, де, якщо вдасться, скопіюють інформацію на інший носій. Саме тому важливо стежити за поточним станом «хард диска».
  • А вже якщо перегрівся блок живлення, то ви відразу відчуєте запах гару і, швидше за все, відразу станеться вимикання ПК. Найчастіше вийшов з ладу блок живлення відновленню не підлягає, але ремонт в цьому випадку не такий дорогий, як міг би бути.
  • Під удар може потрапити материнська плата і наслідки цього бувають найрізноманітніші: неправильна робота клавіатури, миші, портів USB і т. Д. Ремонт обходиться в значну суму.

Втім, нагрітися може будь-який компонент всередині системного блоку, тому при покупці треба звернути особливу увагу на отвори в ньому. Вони допоможуть налагодити відведення теплого повітря. Кількість вентиляторів і радіаторів розташованих в системному блоці комп'ютера, також накладають на Вас обов'язок періодичної профілактики з очищенням від пилу всіх вузлів ПК.

поділіться з друзями:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика