Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Моноблок не бачить відеокарту. Чому ноутбук не бачить відеокарту і як це виправити.

  1. Як включити відеокарту на ноутбуці
  2. Як відключити вбудовану відеокарту
  3. Як переключити відеокарту
  4. Ноутбук не бачить відеокарту
  5. Комп'ютер не бачить дискретну відеокарту
  6. Як змусити відеокарту «вийти з тіні»
  7. альтернативи
  8. На закінчення
  9. Стався збій в роботі ОС Windows
  10. драйвера
  11. Невдале оновлення Windows
  12. Перевірка підключення графічної плати
  13. BIOS
  14. Додаткові можливості

При установці нового системного блоку або заміні відеокарт, або комплектації з різних комплектуючих, комп'ютер не зможе правильно визначити новий графічний адаптер. Навіть якщо комп'ютер до цього працював стабільно.

Часто комп'ютер не бачить відеокарту, хоча вона встановлена ​​і навіть драйвер не може знайти встановлений пристрій . Визначити причину, через яку комп'ютер не працює в нормальному режимі і вирішити як її виправити, можна і самому. Для вирішення таких питань в мережі є багато сайтів з докладними описами виробництва налаштувань. Але якщо користувач новачок, не дуже впевнений у знанні структури і програмного забезпечення комп'ютерної техніки , Краще звернутися в сервісний центр ремонту і обслуговування комп'ютерів.

Найбільш простий метод перевірки працездатності системи. Це візуальне вивчення комп'ютера і його компонування і з'єднань між блоками. Проводиться огляд всіх блоків і з'єднують проводів, їх з'єднання між собою, є чи ні будь-яких порушень при з'єднанні.

Якщо не працює відеокарта і з сполуками все добре, включаємо в мережу і запускаємо перезавантаження комп'ютера. Якщо після перезавантаження результат негативний, слід перевіряти систему BIOS (Базова система введення / виведення).

Інформація, яку видає комп'ютер на моніторі при перезавантаженні, дозволяє визначити які дії потрібно робити для вирішення проблеми з відеокартою. Якщо на моніторі є напис - Press DEL to enter setup - натиснути, дотримуючись правил згідно з інструкцією (на ноутбуках замість DEL для входу в BIOS потрібно натискати F2). Далі заходимо в меню з налаштуваннями. В налаштуваннях знаходимо пункти налагодження відеокарти

Активація Video. VGA і Primary Display

Шина відеокарти:

Клавіша F10 зберігає настройки. Після перезавантаження перевіряємо як відображається відеокарта в переліку:

  • Дискретна карта: AMD Radeon
  • AMD Radeon Mobile Graphics

Якщо і після цього комп'ютер не бачить відеокарту, потрібно встановити її на інший пристрій для визначення її працездатності. Якщо відеокарта справна, можливо необхідна заміна материнської плати. При перевірці можуть виникнути різні ситуації:

  • перегрів відеокарти
  • Запуск аварійного перезавантаження
  • наявність вірусів
  • застарілі драйвера
  • несправна відеокарта

Як включити відеокарту на ноутбуці

Комплектація ноутбуків деяких виробників, а зараз майже всіх, включає дві відеокарти (відеоадаптера), дискретний і вбудований, з можливістю автоматичного перемикання.

Дискретна відеокарта - аналог відеокарт настільного ПК.

Інтегрована відеокарта є частиною процесора або знаходиться на материнській платі.

Більш ранні версії дискретних карт ATI (AMD) управляються утилітою Catlyst Control Center.

Для автоматичного перемикання потрібні драйвера. Встановивши в BIOS "Switchable" меню "Display Mode".

Як відключити вбудовану відеокарту

Щоб відключити вбудовану відеокарту при допомоги BIOS або з допомогою Windows переходимо в управління комп'ютером і вибираємо - відеоадаптери на вкладці диспетчера пристроїв. Кліком по правій кнопці вибираємо - відключити.

Для визначення яка відеокарта, в пошуку Google знаходимо визначення. для відключення зовнішнього адаптера - проводимо всі ті ж операції. Для відключення інтегрованої відеокарти переходимо в BIOS.

Для переходу в BIOS потрібно до завантаження Windows натиснути: Del (для ПК), F2 або F10 (для ноутбуків).

В налаштуваннях, відповідальних за обладнання, маємо: Intergration Video, Primary Video Controller. Визначаємо Disable. Але через різні версій BIOS , Назви налаштувань різні. Відключити відеокарту на ноутбуці можна так само. Різниця тільки в версіях БІОС.

Як переключити відеокарту

Якщо процесор AMD і відеокарта ATI / AMD для перемикання відеокарти потрібно встановити утиліту Catalyst Control Center на обидва відеоадаптера по драйверам.

Перемикання на відеокарту більше за потужністю відбувається автоматично, в залежності яка програма використовується за обсягом інформації, підключена мережа або автономна робота . Ручне управління виконується утилітою Catalyst Control Center також і з трея.

якщо процесор Intel . Карта ATI / AMD, застосовуємо Catalyst Control Сenter.

для автоматичного включення або перемикання, сайт виробника ноутбуків пропонує драйвера. вводимо в BIOS параметри Switchable в меню Display Mode. Завантаження BIOS виробляють в момент включення або перезавантаження. Якщо момент упущений, то потрібно почекати поки завантажиться програма Windows і перезавантажити повторно.

Основними гарячими клавішами є:

  • F1- Lenovo
  • F2- основна клавіша BIOS (Aser. Asus. Samsung. Sony. Simens. Panasonic. Dell. Lenovo.)
  • F10- Hewlett. Packard. Dell.
  • Esc- Toshiba

Ноутбук не бачить відеокарту

Подібні ситуації, коли ноутбук не бачить відеокарту, виникають при перевстановлення операційної системи Windows. Для вирішення подібних завдань, необхідно в першу чергу видалити всі драйвера встановлені раніше, щоб програма не конфліктувати з знову встановлюються програмним забезпеченням. У диспетчері завантажень знаходимо відеокарту, правою кнопкою миші натискаємо на (властивості). На вкладці Драйвер (видалити) і ОК.

Для видалення програм, раніше встановлених, з драйверами відеокарти. На панелі управління відкриємо (Програми та засоби).

Для карти AMD Radeon, видалити все, що пов'язано з AMD (для старих моделей відеокарт - ATI Catalyst).

Для відеокарти nVidia - видалити всі, де згадується nVidia.

Так роблять і для Intel HD Graphics.

Для вирішення питання з установкою драйверів відеокарти, потрібно зайти на сайт виробника знайти свій пристрій і потрібні операційні системи.

Серед безлічі запропонованих, знаходимо потрібні драйвера для відеокарти і встановлюємо. Після установки драйверів перезавантажуємо комп'ютер.

Подібним методом визначається і проводиться налагодження комп'ютера, коли комп'ютер не бачить відеокарту Nvidia або коли відключається відеокарта.

Комп'ютер не бачить дискретну відеокарту

З цією проблемою стикаються часто ті, хто заново операційну системи, коли при установці сталася помилка. Рішення можливо, якщо перезавантажити ОС, або зробити завантаження з Livecd.

Ще вирішення можливе при видаленні всіх драйверів зі згадуванням Nvidia, відключити папку з назвою Nvidia. Почистити реєстр. Відключити інтернет, антивірус, перезавантажити і встановити драйвера знову. АЛЕ якщо запропоновані маніпуляції не допоможуть, потрібно звертатися в сервісний центр. Там вирішать проблеми з ремонтом і налагодженням.

Відеокарта є важливим елементом персонального комп'ютера. Її завдання - перетворення графічного образу, інформація про який зберігається в пам'яті комп'ютера, у відеосигнал, що надходить на монітор для відображення. Коректність забезпечується також останнім встановленим драйвером (Такий драйвер йде в комплекті з покупкою і / або легко знаходиться в Інтернеті).

Іноді при покупці нового системного блоку з усім необхідним вмістом, або після самостійного складання, або при заміні старої відеокарти на нову (наприклад, дискретну, так як це краще і сучасніше) виникає така проблема: комп'ютер не бачить відеокарту. Тобто точно відомо, що відеокарта встановлена ​​в системному блоці, але інформація, яка вказує на її наявність, на комп'ютері відсутня. При цьому драйвер пристрою цілком собі встановлено і правильно. Але цей самий драйвер анітрохи не допомагає.

Про те, що робити, як впоратися з такою невдача і чому вона відбувається, піде мова далі.

Встановити, наприклад, драйвер на пристрій під силу і «чайнику». Але ось вміст системного блоку сприймається більшістю користувачів як «щось складне і абсолютно незрозуміле, що, де і чому». А вирішення питання, якщо комп'ютер перестав бачити відеокарту або ще щось подібне трапилося, зводиться до «я краще нічого не буду чіпати і викликом майстра». Це, безумовно, логічний підхід. Але в умовах наявності сьогодні величезної кількості джерел (звичайно, в першу чергу, це Інтернет-ресурси), з яких можна почерпнути корисну інформацію по будь-якому питанню, варто все-таки спробувати впоратися своїми силами. Головне - диференційовано підходити до джерел, вибираючи надійні, а при маніпуляціях з проводами і кріпленнями діяти акуратно і уважно (нічого не пошкодити і не втратити).

Як змусити відеокарту «вийти з тіні»

Як відомо, рішення будь-якої проблеми, в тому числі і не бачить відеокарту, будь це дискретні Nvidia GeForce або AMD Radeon, необхідно починати з застосування самих простих способів . В даному випадку один з них - це візуальна перевірка конструкції вимкненого комп'ютера. Вам необхідно переконатися, що відеокарта встановлена ​​вірно (в потрібному місці і в потрібному положенні) і з'єднана з материнською платою . Про те, що саме мається на увазі під «вірною» установкою, можна дізнатися з інструкції, що додається до конкретної моделі пристрою. Також потрібно перевірити, чи надійно кріплення проводів, що з'єднують монітор з електричною мережею і з системним блоком.

Якщо з конструктивної точки зору все в порядку, спробуйте ще раз включити систему. Якщо це не дало результату, запустіть перезавантаження. При неефективності названих дій потрібно перевірити настройки BIOS. Дана абревіатура назви програми після розшифровки і перекладу на російську мову дослівно означає «базова система введення / виведення». Саме програма BIOS відповідальна за підключення / відключення окремих компонентів персонального комп'ютера, одним з яких є і відеокарта.

Отже, при включенні або перезавантаженні комп'ютера стежте за інформацією, яка послідовно відображається на моніторі. Коли побачите фразу Press DEL to enter setup, натисніть на клавіатурі відповідну клавішу. У цій фразі може бути вказана інша клавіша або поєднання клавіш, чому це відбувається - не так важливо, натискайте, що написано. У будь-якому випадку коректний. Так ви опинитеся в меню, що містить параметри налаштувань. Там потрібно знайти розділ, який відповідає за налаштування відеокарти. В його назві можуть бути присутніми такі слова, як Graphic, Video, Display або VGA. Справа в тому, що програми BIOS мають варіації назв пунктів меню, тому неможливо вказати тут конкретне найменування розділу. Коли розділ знайдений, спробуйте активувати наступні параметри: Video, VGA, і Primary Display. Встановіть шину вашої моделі відеокарти: PEG, PCI, IGD, або AGP. На завершення натисніть на кнопку F10, щоб зберегти змінені настройки, щоб перезапустити систему. Якщо завантаження пройшла успішно, перевірте, чи з'явилася ваша відеокарта в переліку підключених пристроїв (наприклад, якщо мова про дискретну карту AMD Radeon, пристрій буде AMD Radeon Mobile Graphics BF4).

альтернативи

Якщо пристрій все одно «, не знайдено», спробуйте по можливості піти іншим шляхом: встановіть вашу дискретну відеокарту ( NVidia Geforce , AMD Radeon) на інший комп'ютер. Можливо, тут все буде функціонувати нормально. Тоді справа може бути в несправності вашої материнської плати.

Ще один варіант: підключіть до вашого комп'ютера іншу нову відеокарту (наприклад, замість Nvidia - AMD Radeon). Якщо вона працює нормально, можливо, вихідна відеокарта несправна. Існують програми, що дозволяють протестувати даний компонент комп'ютера - нову або стару відеокарту , Як дискретну, так і будь-яку іншу - на справність. В результаті такої перевірки іноді виявляється, що пристрій сам по собі не здатне нормально функціонувати: під час тестування карта перегрівається або система запускає аварійну перезавантаження. Слід зазначити, що робота з цими програмами вимагає певних знань, інакше ви можете необоротно пошкодити спочатку справну відеокарту, яка не працює / не відображається з інших причин.

Також не зайвим буде перевірка системи на наявність вірусів і оновлення драйверів відеокарти. Хоча спочатку ми і припускали, що драйвер у нас вже стоїть найбільш правильний і останній, проте варто ще раз це перевірити і пошукати в інтернеті найбільш підходящий драйвер.

На закінчення

Як видно, питання статті може завести користувача, який не має спеціальних технічних знань, навичок роботи з програмним забезпеченням і, врешті-решт, викруток, в тупик.

Тим не менш, ви дізналися що робити в даній ситуації. Сподіваємося, що наведена вище інформація стала в нагоді і ви вийшли з ситуації переможцем. Успіхів!

Найчастіше   дана проблема   викликана збоями в операційній системі або помилками при оновленні драйверів Найчастіше дана проблема викликана збоями в операційній системі або помилками при оновленні драйверів. Трохи рідше зустрічаються і інші несправності, як самої плати, так і ОС через які диспетчер пристроїв не бачить відеокарту. І в цій статті я розповім, як їх самостійно діагностувати і усунути.

Стався збій в роботі ОС Windows

Звичайна ситуація, коли несподівано гасне світло, комп'ютер вимикається і при наступному завантаженні видає численні помилки. Так буває, при некоректному завершенні роботи ОС Windows пошкоджуються системні файли , Необхідні для належного функціонування.


Так буває, при некоректному завершенні роботи ОС Windows пошкоджуються   системні файли   , Необхідні для належного функціонування

Отже, першу причину, чому відеокарти немає в диспетчері пристроїв, ми розібрали. Якщо вам цей спосіб не допоміг, рухаємося далі.

драйвера

Драйвера встановлені або оновлені з помилками - ще одна проблема, через яку дискретна карта не відображається в списку відеоадаптерів диспетчера пристроїв на ноутбуці. В цьому випадку допоможе тільки повна їх перевстановлення.

Розберемо процес більш докладно:


Після чергової перезавантаження, працездатність відновиться і карта з'явиться в диспетчері пристроїв.

У разі якщо карта відображається, але поруч з назвою стоїть знак оклику, вирішення проблеми буде той же. У разі якщо карта відображається, але поруч з назвою стоїть знак оклику, вирішення проблеми буде той же

Даний спосіб показав найбільшу ефективність, навіть в тих випадках, коли користувач випадково видалив драйвер відеокарти.

Невдале оновлення Windows

Бувають випадки, коли після чергового оновлення ОС, перестають працювати ті чи інші пристрої. Найчастіше це пов'язано з помилками і в такому випадку, потрібно відкинути останні зміни.

Все що потрібно це:


Після перезавантаження ПК, Віндовс запуститься у нормальному режимі. Однак якщо даний спосіб вам не допоміг і відеокарта як і раніше не визначається в диспетчері пристроїв, то переходимо до наступного пункту.

Перевірка підключення графічної плати

Перед тим як приступити до перевірки, необхідно повністю виключити ПК і від'єднати шнур живлення. Далі зніміть бічну кришку ПК і перевірте підключення відеокарти. Вона повинна щільно сидіти в гнізді материнської плати.


BIOS

Можливо, відеокарта просто відключена в налаштуваннях БІОС, тому ваш комп її не бачить в диспетчері пристроїв. Виправити ситуацію досить просто, розберемо все по кроках.

Переконайтеся, що відеокарта правильно встановлена ​​і приєднана до материнської плати. Детальніше про встановлення пристрою ви можете дізнатися з інструкції до відеокарти або на сайті її виробника. Перевірте кріплення шлейфів і переконайтеся, що монітор знаходиться в робочому стані і налаштований на передачу відеосигналу.

Проблема з тим, що комп'ютер «не бачить» встановлену відеокарту, може полягати в неправильних налаштуваннях BIOS . Перезавантажте або включите комп'ютер і натисніть клавішу F2 або DEL, щоб увійти в меню налаштувань. Перегляньте доступні розділи БІОС і виберіть той, який відповідає параметрам відеоадаптера. В його назві можуть пристосовувати такі слова, як Video, Display, Graphic або VGA.

Активуйте такі параметри адаптера, як VGA, Video і Primary Display. Встановіть шину вашої відеокарти: PEG, IGD, PCI або AGP. Натисніть F10 для збереження налаштувань і перезавантаження комп'ютера. Після цього перевірте, чи почнеться завантаження операційної системи, і в разі досягнення позитивного результату упевніться, що встановлена ​​відеокарта присутня в списку підключених пристроїв комп'ютера.

Додаткові можливості

Оновіть драйвер відеокарти. Якщо у вас спостерігаються проблеми з зображенням, наприклад, воно спотворюється або пропадає, швидше за все, в цьому винен саме застарілий драйвер. Запустіть диспетчер пристроїв через панель управління комп'ютера. Перейдіть до вкладки з назвою відеокарти і виберіть в ній пункт «оновити драйвер». Переконайтеся, що у вас активно підключення до інтернету, оскільки пошук драйверів буде здійснюватися саме через нього. Якщо системі не вдалося знайти підходяще оновлення, ви можете виконати його завантаження самостійно. Відкрийте сайт виробника відеокарти і перейдіть в розділ «драйверів» або «Drivers». Вкажіть назву вашого адаптера і версію операційної системи, після чого скачайте дистрибутив і виконайте його установку.

Перевірте вашу операційну систему на наявність вірусів і інших шкідливих програм , Використовуючи антивірус з оновленими базами. Відсутність зображення або інші проблеми з ним можуть виникати саме через зараження системи. Також не виключена ймовірність того, що відеокарта просто вийшла з ладу, тому можна спробувати замінити її або ще раз перевірити на працездатність, але вже на іншому комп'ютері.

Будь-яке апаратне забезпечення працює за підтримки системи драйверів цих пристроїв. Згодом будь-який драйвер може застаріти, тому що практично кожен місяць виходять нові версії драйверів. Для оновлення драйверів пристроїв можна використовувати спеціальні комплекти драйверів, які випускаються на гнучких дисках або завантажувати оновлення драйверів за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Вам знадобиться

  • Програмне забезпечення Driver Genius Professional.

Інструкція

дана програма дозволяє перевіряті операційну систему з метою Виявлення застаріліх драйверів, такоже вона предлагает автоматично провести оновлення драйверів для будь-которого пристрою системи. Цікавою особливістю програми є впізнання пристроїв, драйвера для яких так і не були встановлені до цього моменту. Також можна виділити можливість збереження поточних драйверів системи, які можна встановити при наступних переустановлення операційної системи.

Перш за все, необхідно завантажити програму. Воно набула широкого поширення, тому проблем при пошуку у вас не виникне. Програма поширюється не безкоштовно. Не забудьте зареєструвати і оплатити програму. Та сума, яка буде витрачена на оплату ліцензійної версії програми, з лишком окупить всі ваші витрати. Якщо купувати комплект драйверів окремо, особливо для декількох комп'ютерів, сума виявиться значною більшою в порівнянні з оплатою ліцензії цієї програми.

При запуску програми відбувається запит до сервера на наявність оновлень баз драйверів, а також версії програми. Версію програми не обов'язково оновлювати, а бази даних драйверів оновити варто. При запуску програми перед вами з'явиться невелике вікно з пропозицією провести перевірку комп'ютера, натисніть кнопку перевірки. Після деякого очікування закінчення перевірки в головному вікні програми з'явиться список пристроїв, оновлення драйверів яких необхідно зробити найближчим часом.

Сьогодні ми спробуємо розібратися, чому комп'ютер не зможе правильно визначити відеокарту. Дана помилка останнім часом набула великого поширення. Особливо це стосується тих користувачів, які віддають перевагу постійно оновлювати операційну систему.


Але не варто панікувати завчасно. Якщо комп'ютер взагалі перестав бачити відеокарти, причини такої помилки можуть виявитися абсолютно безпечними. Ви зможете впоратися з ними без жодних проблем. З якої ж причини може виникнути дана проблема? Як її можна усунути?

Найпростіший варіант
Перший і найпростіший варіант проблеми, через яку комп'ютер не бачить відеокарту, це неправильна установка. В основному це актуально для стаціонарних комп'ютерних терміналів. Саме в таких пристроях користувачі часто вдаються до самостійної заміні залізних компонент. Якщо комп'ютер у вас так і не побачив відеокарту, перевірте, чи правильно вона встановлена ​​в материнську плату. Можливо ви просто не до кінця її вставили. З цієї причини контакт не підтримується. Як ви самі можете переконатися, причин для паніки немає. В даному випадку бажано отримати дану складову, а потім встановити її до упору.

Материнська плата
Тепер розглянемо більш серйозні випадки. Подібне явище може бути викликано виникненням певних проблем з самою материнською платою. Тут можуть бути різні варіанти. Так, наприклад, материнська плата могла просто зламатися, або сам роз'єм для відеокарти виявився пошкоджений. Самостійно діагностувати поломку швидше за все не вийде. Так що, якщо у вас є підозри, пов'язані з поломкою материнської плати, то краще відразу нести її в ремонт. Підтвердити або спростувати ваші здогадки зможе тільки професійні майстер. Полагодити пошкоджену роз'єм в деяких випадках можна. Якщо виконати дану процедуру не можна, користувачеві доведеться повністю замінити материнську плату. Якщо ваш комп'ютер не бачить відеокарту від компанії Nvidia, або будь-яку іншу, зверніть увагу на те, наскільки стара материнська плата встановлена ​​у вашому комп'ютері. Це ж стосується і самої відеокарти. Варто зазначити, що стара материнська плата не зможе працювати з новою відеокартою, і навпаки. Якщо ви підозрюєте, що проблема полягає саме в несумісності, спробуйте замінити складові і перевірити, чи буде виправлена ​​проблема. Виправити становище, швидше за все, вдасться без особливих проблем.

несправність
Але рано радіти. Якщо комп'ютер не бачить відеокарту Radeon або будь-яку іншу, і обладнання при цьому один одному відповідає, то можливий ще один неприємний результат. В даному випадку мова йде про поломку відеокарти. Якщо з даним компонентом щось не в порядку, комп'ютер просто не буде його сприймати. Також можливі варіанти, в яких відеокарта то працює, то не працює. Як бути в даному випадку? Перш за все, спробуйте віднести «залізо» на ремонт в сервісний центр. Там фахівці спробують полагодити вашу відеокарту. Якщо це виявиться неможливо, то вам доведеться купувати нову деталь. Її краще підбирати таким чином, щоб уникнути виникнення проблем з материнською платою. Даний прийом позбавить вас від можливих проблем.

несумісність
З якої причини комп'ютер не розпізнає відеокарту? Можливо безліч варіантів, однак не всі з них небезпечні. Крім перерахованих ваше випадків, може зустрічатися і проста несумісність обладнання або операційної системи. Найчастіше подібні ситуації зустрічаються при покупці нової відеокарти . При спробах підключення пристрою ви можете зазнати невдачі. Швидше за все проблема полягає в тому, що материнська плата і відеокарта просто не відповідають один одному. При покупці або заміні складових персонального комп'ютера обов'язково звертайте увагу на те, які плати сумісні з даним типом обладнання. В іншому випадку вам доведеться міняти залізні компоненти. Можлива також несумісність операційної системи. Особливо актуальна ця проблема для тих користувачів, які встановили на свій персональний комп'ютер Windows 10.Все складові комп'ютера можуть бути сумісні або несумісні з тим або іншим контентом. Даний пункт зазвичай прописують в технічні характеристики пристрою. Але багато користувачів просто не приділяють цьому належної уваги. А адже це могло б позбавити їх від багатьох проблем. Так що, якщо комп'ютер не бачить відеокарту через несумісність програмного забезпечення, доведеться змінити другий пункт. На що саме, це можна подивитися в характеристиках використовуваної вами відеокарти. Тут все повинно бути написано. Якщо у вас стоїть встановлена ​​Windows 10, то не дивуйтеся неможливості роботи будь-яких підключених пристроїв. Дана операційна система на сьогоднішній день особливо багата помилками, які не дозволяють користувачеві комфортно працювати з програмним забезпеченням.

драйвери
Що робити, якщо персональний комп'ютер не розпізнає відеокарту? Якщо чесно, не завжди потрібно відразу кидатися перевіряти комп'ютерне залізо і вивчати сумісність обладнання. Досить часто буває так, що в системі з тієї чи іншої причини просто відсутні драйвери. це програмне забезпечення дозволяє комп'ютеру побачити підключені пристрої і коректно з ними працювати. Як бути, якщо проблема полягає в драйверах? Щоб перевірити її наявність, необхідно використовувати диспетчер пристроїв. Якщо потрібні драйвера відсутні, необхідно завантажити та встановити їх. Після це потрібно перезавантажити комп'ютер. Зверніть увагу на те, що шукати драйвери необхідно конкретно для використовуваної вами моделі відеокарти і підбирати їх в залежності від операційної системи. Весь необхідний контент ви зможете знайти на сайті виробників.

зараження
Ще одна можлива причина полягає в інфікуванні комп'ютера. Досить часто віруси стають для користувачів великою проблемою. Саме з цієї причини комп'ютер відмовляється сприймати відеокарту. Такий варіант можна припускати тільки після того, як ви переконаєтеся в справності і сумісності використовуваного обладнання.

З якої ж причини може виникнути дана проблема?
Як її можна усунути?
Як бути в даному випадку?
Як бути, якщо проблема полягає в драйверах?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика