Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Огляд смартфона Honor 6C Pro

  1. зміст Характеристики Вступ Дизайн, розміри, керуючі елементи дисплей акумулятор комунікаційні...
  2. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  3. дисплей
  4. акумулятор
  5. комунікаційні можливості
  6. пам'ять
  7. камери
  8. продуктивність
  9. програмна платформа
  10. Мультимедіа
  11. висновок

зміст
  1. Характеристики
  2. Вступ
  3. Дизайн, розміри, керуючі елементи
  4. дисплей
  5. акумулятор
  6. комунікаційні можливості
  7. пам'ять
  8. камери
  9. продуктивність
  10. програмна платформа
  11. Мультимедіа
  12. висновок

Характеристики

  • Матеріали корпусу: метал, скло
  • Операційна система: Android 7.0, EMUI 5.1
  • Мережі: GSM / EDGE (850/900/1800/1900 Мгц), UMTS / HSDPA, LTE CAT 4 (Band 1, 3, 5, 7, 8, 20)
  • Екран: IPS LCD, діагональ 5.2 ", дозвіл 720x1280 точок (HD)
  • Платформа: MediaTek MT6750
  • Процесор: восьміядерний, 64-бітний, 4 ядра 1.5 ГГц (Cortex-A53) і 4 ядра 1.0 ГГц (Cortex-A53)
  • Графіка: Mali T860
  • Оперативна пам'ять: 3 ГБ
  • Пам'ять для зберігання даних: 32 ГБ
  • Слот під карту пам'яті: так, microSD (замість другої SIM-карти)
  • Основна камера: 13 МП f / 2.2
  • Фронтальна камера: 8 МП f / 2.4
  • Інтерфейси: Wi-Fi b / g / n (2.4 ГГц), Bluetooth 4.1, роз'єм microUSB (USB-Host) для заряду / синхронізації, роз'єм 3.5 мм для гарнітури / навушників
  • Навігація: GPS / A-GPS / ГЛОНАСС
  • Додатково: сканер відбитків пальців, акселерометр, датчик світла, сенсор наближення
  • Батарея: 3000 мАг (незнімний)
  • Габарити: 147.9 x 73.2 x 7.65 мм
  • Вага: 153 грама

Вступ

Буквально на днях компанія Huawei представила черговий недорогий смартфон під назвою Honor 6C Pro. Цікаво, що Honor 6 був показаний близько 4 років тому, а в «арсеналі» китайської компанії є ще відносно нові 6A і 6X. Причому відрізняються вони досить-таки сильно. Та й взагалі, чи не гику розібратися у всіх цих найменуваннях складно: З Pro, Lite, X, A і так далі.

Гаджет Honor 6C Pro непримітний: простий процесор MTK6750, 3 ГБ ОЗУ і 32 ГБ вбудованої пам'яті, звичайні камери, звичайний акумулятор і вкрай звичний зовнішній вигляд. Однак ціна 11 000 рублів змушує задуматися над покупкою цього девайса, адже в конкурентах, по суті, тільки Meizu і лудший Xiaоmi.

Дизайн, розміри, керуючі елементи

Дивна пішла тенденція: якщо пристрій бюджетне або наближається до такого, то зовнішній вигляд обов'язково буде копіювати інші апарати в цих цінових категоріях. Упевнений, що це не так, але схоже на змову вендорів: давайте робити «прості» телефони однаковими з точки зору зовнішнього вигляду, щоб народ вибирав виходячи тільки з параметрів. Ну, погодьтеся: задня кришка з металу і дві пластикові вставки, що стирчить камера, сканер ззаду - опис майже будь-якого недорогого телефону. Я вважаю, що подібні апарати якраз-таки повинні «грати» на яскравому і незвичайному дизайні: червоні, сині, зелені кольори, гравірування, малюнки і так далі. А не просто ноунейм-болванки, на яких тільки й знай, що штампуй імена виробників.

А не просто ноунейм-болванки, на яких тільки й знай, що штампуй імена виробників

Може, я неправий? Ось що пише Huawei:

«Привабливий дизайн - це результат копіткої роботи, що складається з 13 етапів. 8 шарів покриття і найтонша лазерне гравіювання забезпечують гладку і приємну на дотик текстуру корпусу. Дзеркальні бічні грані і матові поверхні передньої і задньої панелі створюють дивовижний контраст. Покриття на бічні грані корпусу наноситься за допомогою спеціальної технології вакуумного напилення з відбиваючим ефектом ».

З дизайном Honor 6C Pro, думаю, закінчили :)

З дизайном Honor 6C Pro, думаю, закінчили :)

Смартфон продається в трьох колірних рішеннях, та й вони теж «унікальні»: чорний, темно-синій і золотий.

Збірка відмінна, олеофобним покриття на склі є, його якість хороша: палець ковзає легко, а відбитки стираються швидко. За час тестування ніяких проблем з подряпинами, відколами не було помічено.

В апарата не найбільші габарити (коментатори у нас особливі, писати «компактні» не варто - з'їдять) - 147,9 x 73,2 x 7.65 мм. Тонкий, добре лежить в руці, не вислизає, зібраний добротно. Власне, що ще потрібно від недорогого смартфона?

Власне, що ще потрібно від недорогого смартфона

На лицьовій панелі - індикатор пропущених подій (праворуч), стандартні датчики, розмовний динамік. Він гучний, чутно співрозмовника добре, тембр приємний, без луни і інших сторонніх шумів.

Він гучний, чутно співрозмовника добре, тембр приємний, без луни і інших сторонніх шумів

На нижньому торці знаходяться мікрофон, стилізований під грати спікера, microUSB і динамік гучного зв'язку. Праворуч - кнопка включення / виключення, клавіша регулювання гучності (хід маленький, натискання легке), а зліва - комбінований слот SIM + SIM (nano) або SIM + microSD. Гніздо для навушників і другий мікрофон - зверху.

Гніздо для навушників і другий мікрофон - зверху

Зі зворотного боку - спалах, об'єктив камери, який виступає на пару міліметрів, круглий сканер відбитків пальців. Останній функціонує адекватно, але не дуже швидко.

Останній функціонує адекватно, але не дуже швидко

Honor 6C Pro і Apple iPhone 8 Plus

Honor 6C Pro і Apple iPhone 8 Plus

Honor 6C Pro і Huawei P10 Plus

До змісту >>>

дисплей

У цьому пристрої використовується екран, діагональ якого становить 5.2 дюйма. Фізичний розмір - 64х114 мм, рамка зверху - 15 мм, знизу - 16 мм, праворуч і ліворуч - приблизно по 3.5 мм. Присутній покриття антивідблиску, ефективне.

Роздільна здатність дисплея Honor 6C Pro - HD, тобто 720x1280 точок, співвідношення сторін - 16: 9, щільність - 283 пікселя на дюйм. Матриця IPS без повітряного прошарку.

Максимальна яскравість білого кольору - 390 кд / м2, максимальна яскравість чорного кольору - 0.53 кд / м2, контрастність - 735: 1.

Матриця непогана, кути огляду максимальні, проте під певними кутами картинка желтит або злегка йде в фіолетові відтінки з інвертуванням.

В апараті є режим захисту зору, що знижує рівень УФ-випромінювання екрану, який запобігає втомі очей при тривалому використанні смартфона.

акумулятор

Усередині апарату варто незнімна батарейка на 3000 мАг. Така ємність - стандарт майже для всіх Android-смартфонів в будь-якій ціновій категорії: більше - вітається, менше - вважай, приречений на вигнання, якщо тільки не використовувалася AMOLED-матриця екрану. Та й з нею часом гаджети живуть недовго.

Смартфон Honor 6C Pro показує типові результати апарату з HD екраном і простим чіпсетом: 7 - 7.5 години програвання відео на максимальній яскравості, близько 3.5 години іграшок. Працює з 9 ранку до 18 годин при середньому навантаженні і до 23 годин при легкому навантаженні. Теоретично може «доживати» і до наступного дня, але тільки з Wi-Fi підключенням.

комунікаційні можливості

Пристрій працює не тільки в мережах 2G (850/900/1800/1900 Мгц) ​​/ 3G (HSPA + до 42 Мбіт / с), а й в 4G CAT 6 band 1/3/5/7/8/20. Чіпа NFC тут немає, решта стандартно для будь-якого Android-смартфона: GPS і ГЛОНАСС (чутливість середня), Wi-Fi b / g / n (2,4 ГГц), Bluetooth 4.1, USB 2.0 з підтримкою OTG.

пам'ять

Смартфон 6С Pro оснащений непоганим кількістю оперативної пам'яті - 3 ГБ (швидкість, як не дивно, 4 000 МБ / с, тобто для недорогого рішення хороша). Як правило, подібні гаджети ще використовують всього 2 ГБ «оперативки», що злочинно мало. Вбудованої пам'яті компанія Huawei також не пошкодувала, тому знайдете тут 32 ГБ всього і 24 ГБ доступного простору. Швидкість читання даних складає 125 МБ / с, а записи - 121 МБ / с. Значення нормальні, бачив і гірше.

Значення нормальні, бачив і гірше

До змісту >>>

камери

Оскільки Honor 6C Pro є недорогим пристроєм, то очікувати від камери чогось оригінального не варто. Тут використовується 13 МП сенсор, діафрагма об'єктива - f / 2.2, фокусна відстань - 27 мм. Є односекційна спалах. Фронтальна камера на 8 МП, діафрагма об'єктива - f / 2.4, а фокусна відстань таке ж - 27 мм.

Для своєї вартості якість фотографій зійде, хоча, звичайно, трохи пригнічують низька деталізація, «мильце» при недостатніх умовах освітлення, повільний фокус. Баланс білого відпрацьовує вірно, фокус точний, динамічний діапазон середній. Нічні кадри простенькі, зате майже немає шумів.

Фронтальна камера мені сподобалася, вона знімає як треба майже у всіх умовах.

Відео у 6С Pro виходить в дозволі FullHD при 30 к / с вдень і 16 к / с вночі. Якість середня, експозиція «стрибає», звук стерео. Камера для Селфі також знімає FullHD і при тих же параметрах.

Незважаючи на те, що апарат не претендує на роль камерофон, в інтерфейсі передбачений ручний режим: ISO (100 - 1600), витримка (1/4000 - 0,6 сек.), Експозиція, фокус і баланс білого. Ще є режим HDR.

приклади фотографій

день

ніч

Селфі

До змісту >>>

продуктивність

У компанії Huawei вирішили відмовитися від власного рішення HiSilicon на користь чіпа MediaTek. У 6С Pro варто MT6750 - найбільш популярний в минулому році: 28 нм, 4 ядра, графіка Mali-T860.

З невідомої мені причини на дану модель Antutu Benchmark відмовився інсталюватися. Втім, досвід тестування величезної кількості подібних гаджетів дозволяє мені зробити висновок, що Huawei набрав би близько 40 000 балів.

В цілому, телефон працює повільно, натужно, складається враження, що процесор ледве-ледве справляється зі своїми завданнями. Інтерфейс замислений. Майже всі ігри йдуть нормально. Складнощі викликають тільки 3D-шутери на максимальній графіці.

При навантаженні корпус трохи нагрівається, але в межах розумного.

тест Quadrant

тест Quadrant

Тест Epic Citadel

програмна платформа

В якості системи - Google Android версії 7.0 з фірмовим інтерфейсом EMUI 5.1. На мій погляд, чекати Android 8 не варто.

До змісту >>>

Мультимедіа

У моделі 6С Pro використовується один динамік для виведення гучного зв'язку. Звучить (пардон за тавтологію) неголосно, якість хороша. У навушниках звук звичайний.

Іноді мене запитують в коментарях, мовляв, а чому про звук ви розповідаєте так мало? Відповідаю: коли є про що розповісти, то обов'язково це роблю. Відверто скажу, що майже всі смартфони звучать однаково. Навіть деякі «цапову» апарати мають посередню якість. Втім, оцінювати такі речі складно через індивідуальних особливостей: для кого-то і кнопковий teXet за 500 рублів - ідеал якості звуку.

Любителі радіо тут його знайдуть.


висновок

Що таке Honor 6C Pro від Huawei? Збалансований недорогий апарат без особливої ​​фішки. Тобто, в смартфоні можна виділити крайні точки, причому як позитивні, так і негативні.

Серед конкурентів варто відзначити Meizu M5s або Meizu M6. Вони мають плюс-мінус однакові параметри. Відмінний варіант - Xiaomi 4X з батарейкою на 4100 мАг. Можна навести приклади інших гаджетів: ZTE Blade A6, Lenovo Vibe S1, BQ Space, ASUS Zenfone 3 Max і так далі.

До покупки саме Honor 6C Pro, як я думаю, спонукає наявність апарату на полиці у великого ритейлера. Тобто, гаджет повинен лежати на видному місці серед смартфонів з більш високим цінником. В іншому випадку продавець може запропонувати вам який-небудь Senseit, Jinga або Keneksi.

Нагадаю, що Honor 6С Pro продається за ціною 11 000 рублів.

До змісту >>>

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Може, я неправий?
Власне, що ще потрібно від недорогого смартфона?
Іноді мене запитують в коментарях, мовляв, а чому про звук ви розповідаєте так мало?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика