Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Суміш про CES / 2010

 1. Mobile-review.com Суміш про CES / 2010 Під час канікул було цікаво спостерігати за тим, що відбувається...
 2. Sony - чорт ногу зломить
 3. Робін Бобін Барабек (з'їв сорок чоловік)
 4. Enlarge your pe ... display !!!
 5. Ноутбук доктора Зло
 6. Samsung розбушувався
 7. навиворіт
 8. Mobile-review.com Суміш про CES / 2010
 9. личинка чужого
 10. Sony - чорт ногу зломить
 11. Робін Бобін Барабек (з'їв сорок чоловік)
 12. Enlarge your pe ... display !!!
 13. Ноутбук доктора Зло
 14. Samsung розбушувався
 15. навиворіт
 16. Mobile-review.com Суміш про CES / 2010
 17. личинка чужого
 18. Sony - чорт ногу зломить
 19. Робін Бобін Барабек (з'їв сорок чоловік)
 20. Enlarge your pe ... display !!!
 21. Ноутбук доктора Зло
 22. Samsung розбушувався
 23. навиворіт

Mobile-review.com Суміш про CES / 2010

Під час канікул було цікаво спостерігати за тим, що відбувається на виставці, там був і наш чоловік, але основна праця взяла на себе команда Engadget, жоден ресурс не присвятив стільки сил і часу опису новинок і заходів. Нічого дивного немає, адже вказаний сайт є офіційним інформаційним партнером CES, та й народу там працювало понад двох десятків. У нас таких інтернет-редакцій просто-напросто немає, якщо говорити про порталах, присвячених гаджетам. Мрія - мобільна студія для запису подкастів і відео, купа фотоапаратури, купа співробітників в підпорядкуванні ... Ех. Але без зайвої скромності скажу, що працюй там редакція Mobile-review в складі Ельдара, Артема, мене і пари наших падаванів, ще невідомо, у кого б вийшло крутіше. Російські б перемогли, на мій погляд. Але зовсім не журналістським змагань хотілося б присвятити цю суміш. Я ретельно профільтрував представлені на виставці штучки і вирішив написати про деякі з них окрему статтю. Ні-ні, ніяких «Нексус». Поговоримо про інші речі.

личинка чужого

Про Alienware знають не так вже й багато людей в Росії, офіційно цей бренд з'явився на прилавках десь півроку тому. Ті, хто знають «чужих», уявляють, що це за ноутбуки і комп'ютери. Великі. Потужні. З незвичайним дизайном. Дуже дорога іграшка зовсім не для підлітка - любителя Call of Duty, а для дорослого дядька, який вирішив прикупити гаджет на Різдво. Адже мало підлітків, готових заплатити від ста до майже двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, але ж? Відповідно, ніхто і припустити не міг, що в Dell (Dell і Alienware - слова-синоніми за великим рахунком) зважаться на сміливий крок. Зробити ігровий нетбук. Хоча нетбуком цю машинку я б не став називати, швидше за в компанії вирішили піти сучасному тренду - все, що менше дванадцяти дюймів, називати саме нетбуками. Два з половиною роки тому я цілком прекрасно користувався Dell XPS M1210, це був один з перших дванадцятидюймових ноутбуків з «ігровий» відкритий. Працював в автономному режимі он недовго, зате мав вражаючою для настільки маленького пристрою продуктивністю. На ньому можна було грати в ігри! Незважаючи на маленьку діагональ, я провів чимало годин у всесвіті Battlefield і, в общем-то, зір не зіпсував. Саме тому Alienware M11x настільки мене зацікавив. На офіційному сайті поки доступні лише зображення пристрою, в мережі бродить розрізнена інформація про характеристики. Спробую підбити бабки:

 • Windows 7
 • Процесор Intel Core Duo SU7300, 1,3 ГГц, кеш другого рівня 3 Мб
 • Відеоадаптер NVidia GT335M, 1 Гб власної пам'яті, плюс згадується якийсь чіпсет Intel (800 МГц)
 • Діагональ дисплея - 11,6 дюйма, роздільна здатність - 1366х768 пікселів (дисплей глянцевий). Про дозвіл скажу окремо, для такої діагоналі це дуже добре. Співвідношення сторін - 16: 9
 • Підсвічування клавіатури (це треба відзначити особливо!) І підсвічування деяких ділянок корпусу
 • Слот для карт пам'яті SD
 • 3хUSB 2.0, HDMI, VGA, Display Port, mini FireWire, в деяких модифікація є 3G-модем і, відповідно, слот для SIM-карти. Плюс два роз'єми 3,5 мм, порт для підключення мікрофона
 • Час роботи - 6,5 годин в нормальному режимі, 2 години в режимі гри. Незрозумілий момент. Судячи з усього, в звичайному режимі задіюється Intel, в ігровому - NVidia. І ще одне - на деяких ресурсах йдеться про те, що батарея тут вбудована
 • Кажуть, клавіатура дуже приємна, це стосується тактильних відчуттів, зручності набору тексту. Треба перевіряти. Зовнішній вигляд клавіатури подобається
 • Зверніть увагу на дизайн, тут є всі риси великих Alienware, тільки в зменшеному масштабі. Цікаве рішення. Поки тільки один колір - чорний з червоними вставками
 • Wi-Fi: 802.11 a, b, g, n - це добре
 • Ціна - близько 1000 доларів. Це в США. У нас - більше. Можу лише припускати, що модифікацій буде як мінімум дві, і ціни в Росії будуть починатися з сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Головне питання. Адже це ігровий ноутбук, нетбук (майже ноутбук). Відповідно, без приводу, одношпиндельні. Як встановлювати гри? Про торренти все зрозуміло і про Steam теж, але в Росії так чи інакше для свіжих іграшок доведеться купувати диск. У разі якщо вам потрібен ще й нормальний мультиплеер на офіційних серверах. Чи буде привід в комплекті? Я думаю, просто зобов'язаний бути. Уже навесні цей пристрій з'явиться у продажу, вважаю, незабаром вдасться зробити перший погляд цього цікавого рішення. Зрозуміло, що M11x не можна назвати машинкою для всіх, аж ніяк. Але в минулому році на CES представили Sony VAIO P - теж машина з розряду іграшок, натуральних гаджетів. І ось саме тому Alienware M11x так для мене цікавий. Гаджет.

Судячи з кількості замовлень в деяких західних інтернет-магазинах, інтерес до ноутбука великий. Видно, не дарма я звернув на це особливу увагу.

Sony - чорт ногу зломить

Компанія Sony представила три нових VAIO, це оновлена ​​серія Z, нові «літери» Y, F, S.

Тепер у Sony є три трінадцатідюймових моделі. Це Y, S (замінює CR) і Z. Коли будете слухати новий подкаст, не лайте сильно - зараз вже пізно щось виправляти, я там переплутав S і CR. Але в цілому головна думка подкасту цілком зрозуміла. У Sony прагнуть зменшити кількість шасі. Наприклад, не буде більше AW, RT, інших моделей. Менше шасі - зрозуміліше позиціонування. Начебто це логічно, правда?

Не тут то було. Тому що люди з Японії не здаються. І ось три трінадцатідюймових ноутбука, Y начебто теж повинен бути не в одному кольорі, а S і так різнокольоровий. У кожної моделі свою назву. Наприклад, ось таке -VPCY11M1E / S. Наведу специфікації для Y c англійської сайту - по засланні . А ось так виглядає назва однієї з моделей S - VPCS11V9E / B, тут же і специфікації .

А ось так виглядає назва однієї з моделей S - VPCS11V9E / B, тут же і  специфікації

Найкрутіша «трінашка» - це оновлений Z з процесорами Intel Core i5 - i7, потім йде S з процесором Intel Core i5, найслабша ланка - Sony VAIO Y. Тут процесор Intel Pentium Processor SU4100, конкурент «Тошиба» та «Асус» на базі таких же «каменів».

Що стосується F, то це новий мультимедійний ноутбук з шістнадцятидюймовими дисплеєм, характеристики однієї з конфігурацій ось такі . Назва вганяє в тремтіння - VPCF11Z1E / BI. І що це за дивний екран? Ах да, адже у Apple немає ноутбуків з восемнадцатідюймовий дисплеями. Так викинемо їх. Нехай краще будуть чесні 16.4 дюйма.

Як і написано вище, чорт ногу зломить в цих Sony. Як кажуть, зараз є тридцять п'ять моделей, а до кінця року будуть всі п'ятдесят. Попса? Да-да-да, дорогі мої, тренд VAIO в 2010-му році дуже навіть добре видно. Ось тільки на користь чи вся ця демократизація, штучне роздування? Ми, може бути, і хочемо make.believe, та тільки як це співвідноситься з VPCF11Z1E / BI? Може бути, варто було попрацювати над чіткістю позиціонування? Для кого все це різноманітність «трінашек», причому зовсім недешевих? Відповідей поки немає. Незабаром в парі з Дімою (проба пера відбулася в статті «Суміш про топ», ну а огляди ноутбуків він почав писати набагато раніше) ми напишемо про те, що нас чекає від Sony в 2010-му році. Але і наведеної вище інформації вам може цілком вистачити, щоб усвідомити просту річ. Адже схоже на поведінку SE, правда? «Більше» практично ніколи не означає «краще».

Робін Бобін Барабек (з'їв сорок чоловік)

Якось потихеньку, дуже акуратно, непомітно компанія Sony Ericsson продемонструвала маленький смартфон на базі Android під назвою Robyn. Він маленький. Це ключове слово. Є роз'єм 3,5 мм, microUSB, фотокамера, чорний корпус з бархатистого пластику, зелені кнопки. Цікаво, що це був не анонс, а лише демонстрація. Офіційно про продукт скажуть в лютому. Поки можемо помріяти про низьку ціну.

Чесно кажучи, продукт настільки нішевий, що далі просто нікуди. Чимось нагадує Neonode. Ну і де тепер цей Neonode? Все, немає неонодов. Ринок не прощає помилок. Акули з усіх боків. З чого раптом в компанії вирішили, що мініатюрний Andriod - це круто, зовсім незрозуміло. Адже маленький дисплей вбиває саму ідею «розумної» ОС. Прогулянка в Інтернеті? Подивитися з комфортом документ? Забудьте.

Фото з сайту PointGPhone.com

com

Фото з сайту GSMArena.com

Enlarge your pe ... display !!!

Був продемонстрований апарат LG GW990 з дисплеєм діагоналлю 4,8 дюйма, це мутований в MID смартфон з багатьма функціями. як показує блог , Людям пристрій небайдуже. Цікава штука.

Цікава штука

Фото з сайту Engadget.com

Ноутбук доктора Зло

В Asus взяли приклад Samsung і вирішили зробити ноутбук в парі з дизайн-бюро Bang & Olufsen. Називається комп'ютер Asus NX90Jq. Дизайн, дизайн і ще раз дизайн. Два тач-пада. Напевно відмінну якість звуку. Восемнадцатідюймовий дисплей. Дуже багато полірованого алюмінію. Ну і відповідна ціна - під три тисячі доларів.

Мрія оформлювача інтер'єрів.

Samsung розбушувався

Крім цікавих електронних книг і могутньої купки інших цікавих пристроїв була анонсована фотокамера Samsung NX-10. Оскільки я дуже ледачий, то наведу свій же пост з блогу:

«Для Samsung цей рік буде особливим, деякі мертві напрямки пожвавлюються, та ще й як. Багато всього цікавого буде з ноутбуками, ще більше - з фото- і відеокамерами. Ще минулого літа я говорив про те, що з'явиться "зеркалка" без дзеркала, і що б там не говорили люди, вона все-таки засвітилася.

Зверніть увагу на розташування елементів управління - не стали мудрувати, все на своїх місцях. Цікаво, як в реальності сприймаються розміри, хоча можна спробувати уявити.

Цікаво, як в реальності сприймаються розміри, хоча можна спробувати уявити

Ось тут докладніше порівняння розмірів, посилання веде на чудовий сайт Sizeasy, дуже корисний ресурс для техножурналістов. Поряд GF-1 і колода карт. Як видно, тіло NX-10 злегка побільше, але зовсім не критично. Камера для кишені куртки. Правда, великої кишені!

Правда, великої кишені

Фото з сайту Sizeasy.com

Характеристики такі:

 • Сенсор: 14,6 МП APS-C КМОП (CMOS)
 • Кріплення об'єктивів: Samsung NX
 • Дисплей: 3-дюймовий, AM OLED, дозволом VGA
 • Видошукач: електронний
 • Відеозйомка: 720p HD (MP4, H.264)
 • ISO: 100-3200
 • Вбудований висувний спалах
 • Система оптичної стабілізації зображення
 • Ультразвукова система очищення лінз
 • HDMI (Anynet +)
 • Розміри: 121,9х86,3х40,6 мм
 • Вага: 353 г.

Невеликі розміри і вага, тридюймовий дисплей, відеозйомка в HD. Що там буде з об'єктивами і комплектацією - поки незрозуміло, судячи з фото, невеличкий парк "млинчиків" вже є (правда, "млинці" тут дуже навіть вгодовані). Поки нічого не ясно з ціною, треба буде Марата катувати.

Що означає поява цієї камери на ринку? У Samsung є страхітливого розміру маркетингові ресурси. І зараз є всі шанси серйозно змінити стан справ в маленькому сегменті недзеркальних "дзеркалок". Власне, мова не йде навіть про конкуренцію з Pen або камерами Panasonic такого типу - аж надто їх мало на ринку, це екзотика. Я вважаю, що в компанії на цю новинку зроблять особливий упор в 2010-му, можливо, до кінця року з'явиться продовження або навіть ціла лінійка. В Samsung адже по-іншому не вміють, якщо бачать тренд, вгризаються намертво.

Для споживачів це тільки на користь, звичайно ».

Для споживачів це тільки на користь, звичайно »

Приклади знімків можна подивитися ось тут .

За цінами, ось новина: «The NX10 will cost 599.99 in a kit that includes an 18-55mm lens. Provisional UK prices for other kits - yet to be confirmed - are as follows: NX10, plus a 30mm 'pancake' lens will cost 649.99; the NX10 with an 18-55mm OIS and 50-200mm OIS lens will retail at 699.99; and the kit that includes an 18-55mm OIS and 30mm 'pancake' lens is expected to go on sale priced 749.99 ».

Якщо дивитися в майбутнє з оптимізмом, то ціна в Росії складе близько тридцяти тисяч рублів. Для порівняння Panasonic GF-1 коштує близько сорока тисяч рублів, а ось Olympus Pen E-P1 Kit якраз і буде конкурентом, середня ціна - близько тридцяти тисяч. Але все це попередні прикидки, до моменту появи на ринку ситуація з цінами може змінитися.

У будь-якому випадку, компанії Samsung треба сказати спасибі за цікаву камеру.

навиворіт

Смартфон на базі Android, цікавий форм-фактор - BackFlip можна буквально вивернути навиворіт. Крім цього, нічого особливо цікавого. Коли вже нові Motorola приїдуть до Росії? Зачекалися.

Зачекалися

В цілому виставка як виставка. Досить сумно. Зачаїлися. Готуються. Подивимося, що нам покаже Apple в кінці січня. Навряд чи це буде планшет.

Обговорення на форумі >>>

Сергій Кузьмін ( [email protected] )
Сергій Кузьмін (  skuzmin@mobile-review Twitter Livejournal
Опубліковано - 13 грудень 2010 р

Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Mobile-review.com Суміш про CES / 2010

Під час канікул було цікаво спостерігати за тим, що відбувається на виставці, там був і наш чоловік, але основна праця взяла на себе команда Engadget, жоден ресурс не присвятив стільки сил і часу опису новинок і заходів. Нічого дивного немає, адже вказаний сайт є офіційним інформаційним партнером CES, та й народу там працювало понад двох десятків. У нас таких інтернет-редакцій просто-напросто немає, якщо говорити про порталах, присвячених гаджетам. Мрія - мобільна студія для запису подкастів і відео, купа фотоапаратури, купа співробітників в підпорядкуванні ... Ех. Але без зайвої скромності скажу, що працюй там редакція Mobile-review в складі Ельдара, Артема, мене і пари наших падаванів, ще невідомо, у кого б вийшло крутіше. Російські б перемогли, на мій погляд. Але зовсім не журналістським змагань хотілося б присвятити цю суміш. Я ретельно профільтрував представлені на виставці штучки і вирішив написати про деякі з них окрему статтю. Ні-ні, ніяких «Нексус». Поговоримо про інші речі.

личинка чужого

Про Alienware знають не так вже й багато людей в Росії, офіційно цей бренд з'явився на прилавках десь півроку тому. Ті, хто знають «чужих», уявляють, що це за ноутбуки і комп'ютери. Великі. Потужні. З незвичайним дизайном. Дуже дорога іграшка зовсім не для підлітка - любителя Call of Duty, а для дорослого дядька, який вирішив прикупити гаджет на Різдво. Адже мало підлітків, готових заплатити від ста до майже двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, але ж? Відповідно, ніхто і припустити не міг, що в Dell (Dell і Alienware - слова-синоніми за великим рахунком) зважаться на сміливий крок. Зробити ігровий нетбук. Хоча нетбуком цю машинку я б не став називати, швидше за в компанії вирішили піти сучасному тренду - все, що менше дванадцяти дюймів, називати саме нетбуками. Два з половиною роки тому я цілком прекрасно користувався Dell XPS M1210, це був один з перших дванадцятидюймових ноутбуків з «ігровий» відкритий. Працював в автономному режимі он недовго, зате мав вражаючою для настільки маленького пристрою продуктивністю. На ньому можна було грати в ігри! Незважаючи на маленьку діагональ, я провів чимало годин у всесвіті Battlefield і, в общем-то, зір не зіпсував. Саме тому Alienware M11x настільки мене зацікавив. На офіційному сайті поки доступні лише зображення пристрою, в мережі бродить розрізнена інформація про характеристики. Спробую підбити бабки:

 • Windows 7
 • Процесор Intel Core Duo SU7300, 1,3 ГГц, кеш другого рівня 3 Мб
 • Відеоадаптер NVidia GT335M, 1 Гб власної пам'яті, плюс згадується якийсь чіпсет Intel (800 МГц)
 • Діагональ дисплея - 11,6 дюйма, роздільна здатність - 1366х768 пікселів (дисплей глянцевий). Про дозвіл скажу окремо, для такої діагоналі це дуже добре. Співвідношення сторін - 16: 9
 • Підсвічування клавіатури (це треба відзначити особливо!) І підсвічування деяких ділянок корпусу
 • Слот для карт пам'яті SD
 • 3хUSB 2.0, HDMI, VGA, Display Port, mini FireWire, в деяких модифікація є 3G-модем і, відповідно, слот для SIM-карти. Плюс два роз'єми 3,5 мм, порт для підключення мікрофона
 • Час роботи - 6,5 годин в нормальному режимі, 2 години в режимі гри. Незрозумілий момент. Судячи з усього, в звичайному режимі задіюється Intel, в ігровому - NVidia. І ще одне - на деяких ресурсах йдеться про те, що батарея тут вбудована
 • Кажуть, клавіатура дуже приємна, це стосується тактильних відчуттів, зручності набору тексту. Треба перевіряти. Зовнішній вигляд клавіатури подобається
 • Зверніть увагу на дизайн, тут є всі риси великих Alienware, тільки в зменшеному масштабі. Цікаве рішення. Поки тільки один колір - чорний з червоними вставками
 • Wi-Fi: 802.11 a, b, g, n - це добре
 • Ціна - близько 1000 доларів. Це в США. У нас - більше. Можу лише припускати, що модифікацій буде як мінімум дві, і ціни в Росії будуть починатися з сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Головне питання. Адже це ігровий ноутбук, нетбук (майже ноутбук). Відповідно, без приводу, одношпиндельні. Як встановлювати гри? Про торренти все зрозуміло і про Steam теж, але в Росії так чи інакше для свіжих іграшок доведеться купувати диск. У разі якщо вам потрібен ще й нормальний мультиплеер на офіційних серверах. Чи буде привід в комплекті? Я думаю, просто зобов'язаний бути. Уже навесні цей пристрій з'явиться у продажу, вважаю, незабаром вдасться зробити перший погляд цього цікавого рішення. Зрозуміло, що M11x не можна назвати машинкою для всіх, аж ніяк. Але в минулому році на CES представили Sony VAIO P - теж машина з розряду іграшок, натуральних гаджетів. І ось саме тому Alienware M11x так для мене цікавий. Гаджет.

Судячи з кількості замовлень в деяких західних інтернет-магазинах, інтерес до ноутбука великий. Видно, не дарма я звернув на це особливу увагу.

Sony - чорт ногу зломить

Компанія Sony представила три нових VAIO, це оновлена ​​серія Z, нові «літери» Y, F, S.

Тепер у Sony є три трінадцатідюймових моделі. Це Y, S (замінює CR) і Z. Коли будете слухати новий подкаст, не лайте сильно - зараз вже пізно щось виправляти, я там переплутав S і CR. Але в цілому головна думка подкасту цілком зрозуміла. У Sony прагнуть зменшити кількість шасі. Наприклад, не буде більше AW, RT, інших моделей. Менше шасі - зрозуміліше позиціонування. Начебто це логічно, правда?

Не тут то було. Тому що люди з Японії не здаються. І ось три трінадцатідюймових ноутбука, Y начебто теж повинен бути не в одному кольорі, а S і так різнокольоровий. У кожної моделі свою назву. Наприклад, ось таке -VPCY11M1E / S. Наведу специфікації для Y c англійської сайту - по засланні . А ось так виглядає назва однієї з моделей S - VPCS11V9E / B, тут же і специфікації .

А ось так виглядає назва однієї з моделей S - VPCS11V9E / B, тут же і  специфікації

Найкрутіша «трінашка» - це оновлений Z з процесорами Intel Core i5 - i7, потім йде S з процесором Intel Core i5, найслабша ланка - Sony VAIO Y. Тут процесор Intel Pentium Processor SU4100, конкурент «Тошиба» та «Асус» на базі таких же «каменів».

Що стосується F, то це новий мультимедійний ноутбук з шістнадцятидюймовими дисплеєм, характеристики однієї з конфігурацій ось такі . Назва вганяє в тремтіння - VPCF11Z1E / BI. І що це за дивний екран? Ах да, адже у Apple немає ноутбуків з восемнадцатідюймовий дисплеями. Так викинемо їх. Нехай краще будуть чесні 16.4 дюйма.

Як і написано вище, чорт ногу зломить в цих Sony. Як кажуть, зараз є тридцять п'ять моделей, а до кінця року будуть всі п'ятдесят. Попса? Да-да-да, дорогі мої, тренд VAIO в 2010-му році дуже навіть добре видно. Ось тільки на користь чи вся ця демократизація, штучне роздування? Ми, може бути, і хочемо make.believe, та тільки як це співвідноситься з VPCF11Z1E / BI? Може бути, варто було попрацювати над чіткістю позиціонування? Для кого все це різноманітність «трінашек», причому зовсім недешевих? Відповідей поки немає. Незабаром в парі з Дімою (проба пера відбулася в статті «Суміш про топ», ну а огляди ноутбуків він почав писати набагато раніше) ми напишемо про те, що нас чекає від Sony в 2010-му році. Але і наведеної вище інформації вам може цілком вистачити, щоб усвідомити просту річ. Адже схоже на поведінку SE, правда? «Більше» практично ніколи не означає «краще».

Робін Бобін Барабек (з'їв сорок чоловік)

Якось потихеньку, дуже акуратно, непомітно компанія Sony Ericsson продемонструвала маленький смартфон на базі Android під назвою Robyn. Він маленький. Це ключове слово. Є роз'єм 3,5 мм, microUSB, фотокамера, чорний корпус з бархатистого пластику, зелені кнопки. Цікаво, що це був не анонс, а лише демонстрація. Офіційно про продукт скажуть в лютому. Поки можемо помріяти про низьку ціну.

Чесно кажучи, продукт настільки нішевий, що далі просто нікуди. Чимось нагадує Neonode. Ну і де тепер цей Neonode? Все, немає неонодов. Ринок не прощає помилок. Акули з усіх боків. З чого раптом в компанії вирішили, що мініатюрний Andriod - це круто, зовсім незрозуміло. Адже маленький дисплей вбиває саму ідею «розумної» ОС. Прогулянка в Інтернеті? Подивитися з комфортом документ? Забудьте.

Фото з сайту PointGPhone.com

com

Фото з сайту GSMArena.com

Enlarge your pe ... display !!!

Був продемонстрований апарат LG GW990 з дисплеєм діагоналлю 4,8 дюйма, це мутований в MID смартфон з багатьма функціями. як показує блог , Людям пристрій небайдуже. Цікава штука.

Цікава штука

Фото з сайту Engadget.com

Ноутбук доктора Зло

В Asus взяли приклад Samsung і вирішили зробити ноутбук в парі з дизайн-бюро Bang & Olufsen. Називається комп'ютер Asus NX90Jq. Дизайн, дизайн і ще раз дизайн. Два тач-пада. Напевно відмінну якість звуку. Восемнадцатідюймовий дисплей. Дуже багато полірованого алюмінію. Ну і відповідна ціна - під три тисячі доларів.

Мрія оформлювача інтер'єрів.

Samsung розбушувався

Крім цікавих електронних книг і могутньої купки інших цікавих пристроїв була анонсована фотокамера Samsung NX-10. Оскільки я дуже ледачий, то наведу свій же пост з блогу:

«Для Samsung цей рік буде особливим, деякі мертві напрямки пожвавлюються, та ще й як. Багато всього цікавого буде з ноутбуками, ще більше - з фото- і відеокамерами. Ще минулого літа я говорив про те, що з'явиться "зеркалка" без дзеркала, і що б там не говорили люди, вона все-таки засвітилася.

Зверніть увагу на розташування елементів управління - не стали мудрувати, все на своїх місцях. Цікаво, як в реальності сприймаються розміри, хоча можна спробувати уявити.

Цікаво, як в реальності сприймаються розміри, хоча можна спробувати уявити

Ось тут докладніше порівняння розмірів, посилання веде на чудовий сайт Sizeasy, дуже корисний ресурс для техножурналістов. Поряд GF-1 і колода карт. Як видно, тіло NX-10 злегка побільше, але зовсім не критично. Камера для кишені куртки. Правда, великої кишені!

Правда, великої кишені

Фото з сайту Sizeasy.com

Характеристики такі:

 • Сенсор: 14,6 МП APS-C КМОП (CMOS)
 • Кріплення об'єктивів: Samsung NX
 • Дисплей: 3-дюймовий, AM OLED, дозволом VGA
 • Видошукач: електронний
 • Відеозйомка: 720p HD (MP4, H.264)
 • ISO: 100-3200
 • Вбудований висувний спалах
 • Система оптичної стабілізації зображення
 • Ультразвукова система очищення лінз
 • HDMI (Anynet +)
 • Розміри: 121,9х86,3х40,6 мм
 • Вага: 353 г.

Невеликі розміри і вага, тридюймовий дисплей, відеозйомка в HD. Що там буде з об'єктивами і комплектацією - поки незрозуміло, судячи з фото, невеличкий парк "млинчиків" вже є (правда, "млинці" тут дуже навіть вгодовані). Поки нічого не ясно з ціною, треба буде Марата катувати.

Що означає поява цієї камери на ринку? У Samsung є страхітливого розміру маркетингові ресурси. І зараз є всі шанси серйозно змінити стан справ в маленькому сегменті недзеркальних "дзеркалок". Власне, мова не йде навіть про конкуренцію з Pen або камерами Panasonic такого типу - аж надто їх мало на ринку, це екзотика. Я вважаю, що в компанії на цю новинку зроблять особливий упор в 2010-му, можливо, до кінця року з'явиться продовження або навіть ціла лінійка. В Samsung адже по-іншому не вміють, якщо бачать тренд, вгризаються намертво.

Для споживачів це тільки на користь, звичайно ».

Для споживачів це тільки на користь, звичайно »

Приклади знімків можна подивитися ось тут .

За цінами, ось новина: «The NX10 will cost 599.99 in a kit that includes an 18-55mm lens. Provisional UK prices for other kits - yet to be confirmed - are as follows: NX10, plus a 30mm 'pancake' lens will cost 649.99; the NX10 with an 18-55mm OIS and 50-200mm OIS lens will retail at 699.99; and the kit that includes an 18-55mm OIS and 30mm 'pancake' lens is expected to go on sale priced 749.99 ».

Якщо дивитися в майбутнє з оптимізмом, то ціна в Росії складе близько тридцяти тисяч рублів. Для порівняння Panasonic GF-1 коштує близько сорока тисяч рублів, а ось Olympus Pen E-P1 Kit якраз і буде конкурентом, середня ціна - близько тридцяти тисяч. Але все це попередні прикидки, до моменту появи на ринку ситуація з цінами може змінитися.

У будь-якому випадку, компанії Samsung треба сказати спасибі за цікаву камеру.

навиворіт

Смартфон на базі Android, цікавий форм-фактор - BackFlip можна буквально вивернути навиворіт. Крім цього, нічого особливо цікавого. Коли вже нові Motorola приїдуть до Росії? Зачекалися.

Зачекалися

В цілому виставка як виставка. Досить сумно. Зачаїлися. Готуються. Подивимося, що нам покаже Apple в кінці січня. Навряд чи це буде планшет.

Обговорення на форумі >>>

Сергій Кузьмін ( [email protected] )
Сергій Кузьмін (  skuzmin@mobile-review Twitter Livejournal
Опубліковано - 13 грудень 2010 р

Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Mobile-review.com Суміш про CES / 2010

Під час канікул було цікаво спостерігати за тим, що відбувається на виставці, там був і наш чоловік, але основна праця взяла на себе команда Engadget, жоден ресурс не присвятив стільки сил і часу опису новинок і заходів. Нічого дивного немає, адже вказаний сайт є офіційним інформаційним партнером CES, та й народу там працювало понад двох десятків. У нас таких інтернет-редакцій просто-напросто немає, якщо говорити про порталах, присвячених гаджетам. Мрія - мобільна студія для запису подкастів і відео, купа фотоапаратури, купа співробітників в підпорядкуванні ... Ех. Але без зайвої скромності скажу, що працюй там редакція Mobile-review в складі Ельдара, Артема, мене і пари наших падаванів, ще невідомо, у кого б вийшло крутіше. Російські б перемогли, на мій погляд. Але зовсім не журналістським змагань хотілося б присвятити цю суміш. Я ретельно профільтрував представлені на виставці штучки і вирішив написати про деякі з них окрему статтю. Ні-ні, ніяких «Нексус». Поговоримо про інші речі.

личинка чужого

Про Alienware знають не так вже й багато людей в Росії, офіційно цей бренд з'явився на прилавках десь півроку тому. Ті, хто знають «чужих», уявляють, що це за ноутбуки і комп'ютери. Великі. Потужні. З незвичайним дизайном. Дуже дорога іграшка зовсім не для підлітка - любителя Call of Duty, а для дорослого дядька, який вирішив прикупити гаджет на Різдво. Адже мало підлітків, готових заплатити від ста до майже двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, але ж? Відповідно, ніхто і припустити не міг, що в Dell (Dell і Alienware - слова-синоніми за великим рахунком) зважаться на сміливий крок. Зробити ігровий нетбук. Хоча нетбуком цю машинку я б не став називати, швидше за в компанії вирішили піти сучасному тренду - все, що менше дванадцяти дюймів, називати саме нетбуками. Два з половиною роки тому я цілком прекрасно користувався Dell XPS M1210, це був один з перших дванадцятидюймових ноутбуків з «ігровий» відкритий. Працював в автономному режимі он недовго, зате мав вражаючою для настільки маленького пристрою продуктивністю. На ньому можна було грати в ігри! Незважаючи на маленьку діагональ, я провів чимало годин у всесвіті Battlefield і, в общем-то, зір не зіпсував. Саме тому Alienware M11x настільки мене зацікавив. На офіційному сайті поки доступні лише зображення пристрою, в мережі бродить розрізнена інформація про характеристики. Спробую підбити бабки:

 • Windows 7
 • Процесор Intel Core Duo SU7300, 1,3 ГГц, кеш другого рівня 3 Мб
 • Відеоадаптер NVidia GT335M, 1 Гб власної пам'яті, плюс згадується якийсь чіпсет Intel (800 МГц)
 • Діагональ дисплея - 11,6 дюйма, роздільна здатність - 1366х768 пікселів (дисплей глянцевий). Про дозвіл скажу окремо, для такої діагоналі це дуже добре. Співвідношення сторін - 16: 9
 • Підсвічування клавіатури (це треба відзначити особливо!) І підсвічування деяких ділянок корпусу
 • Слот для карт пам'яті SD
 • 3хUSB 2.0, HDMI, VGA, Display Port, mini FireWire, в деяких модифікація є 3G-модем і, відповідно, слот для SIM-карти. Плюс два роз'єми 3,5 мм, порт для підключення мікрофона
 • Час роботи - 6,5 годин в нормальному режимі, 2 години в режимі гри. Незрозумілий момент. Судячи з усього, в звичайному режимі задіюється Intel, в ігровому - NVidia. І ще одне - на деяких ресурсах йдеться про те, що батарея тут вбудована
 • Кажуть, клавіатура дуже приємна, це стосується тактильних відчуттів, зручності набору тексту. Треба перевіряти. Зовнішній вигляд клавіатури подобається
 • Зверніть увагу на дизайн, тут є всі риси великих Alienware, тільки в зменшеному масштабі. Цікаве рішення. Поки тільки один колір - чорний з червоними вставками
 • Wi-Fi: 802.11 a, b, g, n - це добре
 • Ціна - близько 1000 доларів. Це в США. У нас - більше. Можу лише припускати, що модифікацій буде як мінімум дві, і ціни в Росії будуть починатися з сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Головне питання. Адже це ігровий ноутбук, нетбук (майже ноутбук). Відповідно, без приводу, одношпиндельні. Як встановлювати гри? Про торренти все зрозуміло і про Steam теж, але в Росії так чи інакше для свіжих іграшок доведеться купувати диск. У разі якщо вам потрібен ще й нормальний мультиплеер на офіційних серверах. Чи буде привід в комплекті? Я думаю, просто зобов'язаний бути. Уже навесні цей пристрій з'явиться у продажу, вважаю, незабаром вдасться зробити перший погляд цього цікавого рішення. Зрозуміло, що M11x не можна назвати машинкою для всіх, аж ніяк. Але в минулому році на CES представили Sony VAIO P - теж машина з розряду іграшок, натуральних гаджетів. І ось саме тому Alienware M11x так для мене цікавий. Гаджет.

Судячи з кількості замовлень в деяких західних інтернет-магазинах, інтерес до ноутбука великий. Видно, не дарма я звернув на це особливу увагу.

Sony - чорт ногу зломить

Компанія Sony представила три нових VAIO, це оновлена ​​серія Z, нові «літери» Y, F, S.

Тепер у Sony є три трінадцатідюймових моделі. Це Y, S (замінює CR) і Z. Коли будете слухати новий подкаст, не лайте сильно - зараз вже пізно щось виправляти, я там переплутав S і CR. Але в цілому головна думка подкасту цілком зрозуміла. У Sony прагнуть зменшити кількість шасі. Наприклад, не буде більше AW, RT, інших моделей. Менше шасі - зрозуміліше позиціонування. Начебто це логічно, правда?

Не тут то було. Тому що люди з Японії не здаються. І ось три трінадцатідюймових ноутбука, Y начебто теж повинен бути не в одному кольорі, а S і так різнокольоровий. У кожної моделі свою назву. Наприклад, ось таке -VPCY11M1E / S. Наведу специфікації для Y c англійської сайту - по засланні . А ось так виглядає назва однієї з моделей S - VPCS11V9E / B, тут же і специфікації .

А ось так виглядає назва однієї з моделей S - VPCS11V9E / B, тут же і  специфікації

Найкрутіша «трінашка» - це оновлений Z з процесорами Intel Core i5 - i7, потім йде S з процесором Intel Core i5, найслабша ланка - Sony VAIO Y. Тут процесор Intel Pentium Processor SU4100, конкурент «Тошиба» та «Асус» на базі таких же «каменів».

Що стосується F, то це новий мультимедійний ноутбук з шістнадцятидюймовими дисплеєм, характеристики однієї з конфігурацій ось такі . Назва вганяє в тремтіння - VPCF11Z1E / BI. І що це за дивний екран? Ах да, адже у Apple немає ноутбуків з восемнадцатідюймовий дисплеями. Так викинемо їх. Нехай краще будуть чесні 16.4 дюйма.

Як і написано вище, чорт ногу зломить в цих Sony. Як кажуть, зараз є тридцять п'ять моделей, а до кінця року будуть всі п'ятдесят. Попса? Да-да-да, дорогі мої, тренд VAIO в 2010-му році дуже навіть добре видно. Ось тільки на користь чи вся ця демократизація, штучне роздування? Ми, може бути, і хочемо make.believe, та тільки як це співвідноситься з VPCF11Z1E / BI? Може бути, варто було попрацювати над чіткістю позиціонування? Для кого все це різноманітність «трінашек», причому зовсім недешевих? Відповідей поки немає. Незабаром в парі з Дімою (проба пера відбулася в статті «Суміш про топ», ну а огляди ноутбуків він почав писати набагато раніше) ми напишемо про те, що нас чекає від Sony в 2010-му році. Але і наведеної вище інформації вам може цілком вистачити, щоб усвідомити просту річ. Адже схоже на поведінку SE, правда? «Більше» практично ніколи не означає «краще».

Робін Бобін Барабек (з'їв сорок чоловік)

Якось потихеньку, дуже акуратно, непомітно компанія Sony Ericsson продемонструвала маленький смартфон на базі Android під назвою Robyn. Він маленький. Це ключове слово. Є роз'єм 3,5 мм, microUSB, фотокамера, чорний корпус з бархатистого пластику, зелені кнопки. Цікаво, що це був не анонс, а лише демонстрація. Офіційно про продукт скажуть в лютому. Поки можемо помріяти про низьку ціну.

Чесно кажучи, продукт настільки нішевий, що далі просто нікуди. Чимось нагадує Neonode. Ну і де тепер цей Neonode? Все, немає неонодов. Ринок не прощає помилок. Акули з усіх боків. З чого раптом в компанії вирішили, що мініатюрний Andriod - це круто, зовсім незрозуміло. Адже маленький дисплей вбиває саму ідею «розумної» ОС. Прогулянка в Інтернеті? Подивитися з комфортом документ? Забудьте.

Фото з сайту PointGPhone.com

com

Фото з сайту GSMArena.com

Enlarge your pe ... display !!!

Був продемонстрований апарат LG GW990 з дисплеєм діагоналлю 4,8 дюйма, це мутований в MID смартфон з багатьма функціями. як показує блог , Людям пристрій небайдуже. Цікава штука.

Цікава штука

Фото з сайту Engadget.com

Ноутбук доктора Зло

В Asus взяли приклад Samsung і вирішили зробити ноутбук в парі з дизайн-бюро Bang & Olufsen. Називається комп'ютер Asus NX90Jq. Дизайн, дизайн і ще раз дизайн. Два тач-пада. Напевно відмінну якість звуку. Восемнадцатідюймовий дисплей. Дуже багато полірованого алюмінію. Ну і відповідна ціна - під три тисячі доларів.

Мрія оформлювача інтер'єрів.

Samsung розбушувався

Крім цікавих електронних книг і могутньої купки інших цікавих пристроїв була анонсована фотокамера Samsung NX-10. Оскільки я дуже ледачий, то наведу свій же пост з блогу:

«Для Samsung цей рік буде особливим, деякі мертві напрямки пожвавлюються, та ще й як. Багато всього цікавого буде з ноутбуками, ще більше - з фото- і відеокамерами. Ще минулого літа я говорив про те, що з'явиться "зеркалка" без дзеркала, і що б там не говорили люди, вона все-таки засвітилася.

Зверніть увагу на розташування елементів управління - не стали мудрувати, все на своїх місцях. Цікаво, як в реальності сприймаються розміри, хоча можна спробувати уявити.

Цікаво, як в реальності сприймаються розміри, хоча можна спробувати уявити

Ось тут докладніше порівняння розмірів, посилання веде на чудовий сайт Sizeasy, дуже корисний ресурс для техножурналістов. Поряд GF-1 і колода карт. Як видно, тіло NX-10 злегка побільше, але зовсім не критично. Камера для кишені куртки. Правда, великої кишені!

Правда, великої кишені

Фото з сайту Sizeasy.com

Характеристики такі:

 • Сенсор: 14,6 МП APS-C КМОП (CMOS)
 • Кріплення об'єктивів: Samsung NX
 • Дисплей: 3-дюймовий, AM OLED, дозволом VGA
 • Видошукач: електронний
 • Відеозйомка: 720p HD (MP4, H.264)
 • ISO: 100-3200
 • Вбудований висувний спалах
 • Система оптичної стабілізації зображення
 • Ультразвукова система очищення лінз
 • HDMI (Anynet +)
 • Розміри: 121,9х86,3х40,6 мм
 • Вага: 353 г.

Невеликі розміри і вага, тридюймовий дисплей, відеозйомка в HD. Що там буде з об'єктивами і комплектацією - поки незрозуміло, судячи з фото, невеличкий парк "млинчиків" вже є (правда, "млинці" тут дуже навіть вгодовані). Поки нічого не ясно з ціною, треба буде Марата катувати.

Що означає поява цієї камери на ринку? У Samsung є страхітливого розміру маркетингові ресурси. І зараз є всі шанси серйозно змінити стан справ в маленькому сегменті недзеркальних "дзеркалок". Власне, мова не йде навіть про конкуренцію з Pen або камерами Panasonic такого типу - аж надто їх мало на ринку, це екзотика. Я вважаю, що в компанії на цю новинку зроблять особливий упор в 2010-му, можливо, до кінця року з'явиться продовження або навіть ціла лінійка. В Samsung адже по-іншому не вміють, якщо бачать тренд, вгризаються намертво.

Для споживачів це тільки на користь, звичайно ».

Для споживачів це тільки на користь, звичайно »

Приклади знімків можна подивитися ось тут .

За цінами, ось новина: «The NX10 will cost 599.99 in a kit that includes an 18-55mm lens. Provisional UK prices for other kits - yet to be confirmed - are as follows: NX10, plus a 30mm 'pancake' lens will cost 649.99; the NX10 with an 18-55mm OIS and 50-200mm OIS lens will retail at 699.99; and the kit that includes an 18-55mm OIS and 30mm 'pancake' lens is expected to go on sale priced 749.99 ».

Якщо дивитися в майбутнє з оптимізмом, то ціна в Росії складе близько тридцяти тисяч рублів. Для порівняння Panasonic GF-1 коштує близько сорока тисяч рублів, а ось Olympus Pen E-P1 Kit якраз і буде конкурентом, середня ціна - близько тридцяти тисяч. Але все це попередні прикидки, до моменту появи на ринку ситуація з цінами може змінитися.

У будь-якому випадку, компанії Samsung треба сказати спасибі за цікаву камеру.

навиворіт

Смартфон на базі Android, цікавий форм-фактор - BackFlip можна буквально вивернути навиворіт. Крім цього, нічого особливо цікавого. Коли вже нові Motorola приїдуть до Росії? Зачекалися.

Зачекалися

В цілому виставка як виставка. Досить сумно. Зачаїлися. Готуються. Подивимося, що нам покаже Apple в кінці січня. Навряд чи це буде планшет.

Обговорення на форумі >>>

Сергій Кузьмін ( [email protected] )
Сергій Кузьмін (  skuzmin@mobile-review Twitter Livejournal
Опубліковано - 13 грудень 2010 р

Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Адже мало підлітків, готових заплатити від ста до майже двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, але ж?
Як встановлювати гри?
Чи буде привід в комплекті?
Начебто це логічно, правда?
І що це за дивний екран?
Попса?
Ось тільки на користь чи вся ця демократизація, штучне роздування?
Believe, та тільки як це співвідноситься з VPCF11Z1E / BI?
Може бути, варто було попрацювати над чіткістю позиціонування?
Для кого все це різноманітність «трінашек», причому зовсім недешевих?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика