Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Mobile-review.com Досвід експлуатації Samsung SGH-i900 (WiTu)

  1. Фотографії Samsung SGH-i900 в інтер'єрі зміст:
  2. Корпус, конструкція
  3. Екран, звук
  4. Продуктивність, автономна робота
  5. Камера
  6. Програмне забезпечення
  7. Висновок

Фотографії Samsung SGH-i900 в інтер'єрі

зміст:

  1. Корпус, конструкція
  2. Екран, звук
  3. Продуктивність, автономна робота
  4. Камера
  5. Програмне забезпечення
  6. висновок

До покупки цього апарату я не здогадувався, наскільки рівень пізнання речі власником відрізняється від такого у просто випробувача, нехай і захопленого. Насмілюся припустити, що в ряді випадків дарування об'єктів тестування могло б надзвичайно підвищити його якість. Це гіпотеза, реальність же така: зараз початок дев'ятого, і я годину як зайняв своє 14-е місце в черзі на здачу документів для оформлення закордонного паспорта. Така нелегка доля громадянина. Скрашує ж перебування в непривабливому куточку рідного міста лише мій нерозривний супутник ось уже на протязі 3 місяців Samsung SGH-i900, а по-російськи - WiTu (Omnia в інших регіонах продажів). На ньому я це і пишу, висловлюючи жаль з приводу відсутності у нього апаратної клавіатури.

На ньому я це і пишу, висловлюючи жаль з приводу відсутності у нього апаратної клавіатури

Корпус, конструкція

Проте, на корпусі досить несенсорним кнопок (всі зібрані на правому борту), є і джойстик, що зараз стає рідкістю. На клавіші «Меню» і «Камера» стандартними засобами можна призначити запуск будь-якої програми. Регулятор гучності дозволяє збільшити зображення треба натиснути на верхню частину важеля або включити ліхтарик, тобто світлодіодне підсвічування, натиснувши на нижню половину кнопки. Ця функція дезактивируется за бажанням користувача. Кнопку «Відбій» можна пристосувати або для відхилення передачі даних, або для блокування телефону.

Кнопку «Відбій» можна пристосувати або для відхилення передачі даних, або для блокування телефону

Як багатьом відомо, джойстик тут незвичайний, законно іменований тачпадом або міні-мишею. Виконаний він з прозорого темно-бузкового пластика, удаваного чорним, поки на нього як слід не посвітив. Чіткого знімка не вийшло, однак колір переданий точно.

Залежно від настройки джойстик діє як звичний по інших пристроїв або як миша. Я вибрав останній варіант, оскільки в Windows Mobile вистачає деталей інтерфейсу, за якими з першої спроби інакше як стилусом або курсором не потрапити. Крім того, вона дозволяє не тягнутися через весь екран до потрібного пункту, а досягти бажаного, провівши пару раз по тачпаду і натиснувши на нього.

Його поверхня не зовсім паралельна пластині, в центрі якої даний орган контролю і розташований. Показати на фотографії не виходить, але пальці це відчувають.

Тильна стінка WiTu захищена заводський плівкою, на якій показано, де заховані антени радіомодулів. Об'єктив і світлодіодна спалах камери дивляться крізь проріз в задній кришці, під нею знаходиться батарея і слоти для SIM- і MicroSD-карт. У мене ж там ще кілька шматків ізоляційної стрічки, що усувають зазор між кришкою і начинкою комунікатора. До прийняття цих заходів вона прогиналася і бовталася, ніж діяла мені на нерви, - єдина претензія до збірки.

Особливої ​​згадки гідно важке, міцно сидить в своєму ковпачку, елегантне, чимось схоже на дорогу сигаретку телескопічне перо. Спосіб його носіння відразу видає в WiTu екстраверта - якщо не помиляюся, це перший комунікатор, всередину якого не можна прибрати стилус. Паличка просто кріпиться шнурком до металевого вушка на правому боці корпусу.

Паличка просто кріпиться шнурком до металевого вушка на правому боці корпусу

Навик притримувати цей доважок виробляється швидко: будучи наданий сам собі, він стукає по трубці і по щоці господаря, якщо той невдало виконує якийсь маневр. Звичка стискати в руці стилус трохи страхує апарат від падіння, а ще петля це кріплення: повернувся додому, повісив на гачок куртку, а поруч - смартфон. Ручка віконної рами теж підійде.

Ручка віконної рами теж підійде

Роз'єм у i900 один, універсальний, специфічний, що нав'язує вам приналежності Samsung. Крім відсутності вибору злегка турбує, що вузол максимально навантажений. Він використовується в півтора-два рази частіше, ніж в конструкціях, які передбачають окремі гнізда для зарядного пристрою, навушників і кабелю підключення до комп'ютера. Втім, до того ж Fast-Port Sony Ericsson і колишнім роз'ємів Samsung претензій не надто багато. Так що така організація навряд чи завдасть страждання, але маленькі незручності запросто. Ситуація рідкісна, і все ж вона має місце, коли під час зарядки хочеться послухати музику або радіо, в загальному, неважливо що, головне, це безнадійно.

Ситуація рідкісна, і все ж вона має місце, коли під час зарядки хочеться послухати музику або радіо, в загальному, неважливо що, головне, це безнадійно

Про чудову якість збірки WiTu, про його монолітності, стійкості покриття до стирання і т.п. ходять легенди. У тій лавці, яку я намітив для придбання машини, знайшовся лише вітринний зразок. У нього була злегка подряпана спинка, і з обличчя він виявився дещо рябим. Не виключено, що він став жертвою жорстокого поводження (у чому сумніваюся), тим не менше, почуття жалю і бажання заощадити були недостатньо сильні для покупки того примірника. Кількома годинами пізніше я став власником більш дорогого, зате чистого зразка. У такому стані він перебуває й донині, оскільки залишає чохол тільки на час фотосесії, а дисплей агрегату укритий плівкою. Оскільки я переконаний, що рано чи пізно телефон вислизне з рук, віддаю перевагу порівняльну скромність вигляду вихованця обшарпаності. Від чого захиститися не можна, так це від пилу і сала, які осідають на поверхнях, на деяких фотографіях «культурний шар» навмисне збережено його можна тільки стерти.

Від чого захиститися не можна, так це від пилу і сала, які осідають на поверхнях, на деяких фотографіях «культурний шар» навмисне збережено його можна тільки стерти

Екран i900-го грунтовно обрамлений металом, задня частина корпусу виконана з відмінного пластика. Задня кришка квола, але так як у неї багато точок опори, розчавити її нелегко, пластина з кнопками прийому і відхилення виклику справляє враження металевої. Найменш переконливо виглядає дисплей: без захисного шару обов'язково подряпається, але зруйнувати його начебто не так просто. За твердженнями одного досить популярного сайту, екран уцілів навіть під колесами автомобіля. Я б сказав, що зламати WiTu складно, але і зберегти його товарний вигляд теж, якщо не одягати апарат в чохол і не обтягувати екран плівкою.

Я б сказав, що зламати WiTu складно, але і зберегти його товарний вигляд теж, якщо не одягати апарат в чохол і не обтягувати екран плівкою

Обладунків для WiTu незліченна кількість: Krusell, Brando, Noreve, Covertec, Aspire, XDM, CarryMobile. І тільки у одного з них (зараз не згадаю, кого саме), за відгуками продавців Царицинського радіоринку, надійна кліпса, чиє кріплення через місяць-другий не ослабне. Тому-то, послухавши їх поради і зауважень про те, що пластиковий ложемент ще й кути при падінні захистить, я купив упаковку CarryMobile (зовсім без кліпси) за 650 р. Зараз така коштує разу в півтора дорожче, але ціна на вироби Krusell, Brando, Noreve, переваги яких мені неочевидні, знаходиться біля позначки у 2000 р.

Зараз така коштує разу в півтора дорожче, але ціна на вироби Krusell, Brando, Noreve, переваги яких мені неочевидні, знаходиться біля позначки у 2000 р

До змісту >>>

Екран, звук

Роздільна здатність дисплея по теперішній час низька - 240х400 пікселів при діагоналі 3,2 ", кількість відображуваних відтінків - 65536. Екран не втоплений в корпус, так як розробники розраховували на те, що управління буде здійснюватися пальцями (див. Програмне забезпечення). Кути огляду пристойні, проблем не виникає, як і на сонці: зображення тьмяніє, але залишається помітним.

Кути огляду пристойні, проблем не виникає, як і на сонці: зображення тьмяніє, але залишається помітним

Якість єдиного динаміка така, що через нього слухати музику можна, але не хочеться. Він прішепетивает на гучності близькій до максимальної, яка не дуже велика, - дзвінок чути не з будь-якого кінця квартири, з внутрішніми кишенями верхнього одягу ті ж труднощі. Непомітним часом виявляється середній по силі вібровиклик. Я чекав від WiTu кращих акустичних показників, більшої амплітуди коливань, проте на практиці зазначені недоліки загрожують лише пропущеним SMS або викликом по другій лінії.

Звук в навушниках мене влаштовує, тим більше що апарат не грає роль плеєра, - ніколи цієї штучки не мав, не відчуваю в ній потреби і зараз. Через надлишкової довжини проводу гарнітури (у Nokia N82 він рази в півтора коротше) плутаєшся в ньому постійно. Крім цього, не розумію, чому шнурок, що йде до правого навушника, в три рази довше того, що тягнеться до лівого. Кажуть, звичайна справа, але в чому сенс? У Nokia не так. Ще й кнопку на гарнітурі не може бути примушений викликати додаток для голосового набору - установка AE Button Plus на якийсь час полегшила долю, але потім утиліта перестала діяти. І періодично при розмові через гарнітуру (як без-, так і дротову) в її динаміці лунає похрюкивание.

В іншому вона влаштована розумно. Швидше за все, конструкція типова для Samsung, але в силу того, що з телефонами компанії давно не стикався, сприймаю це як нововведення. Скорботним про відсутність 3,5 мм роз'єму для навушників на корпусі розрадою буде відповідне гніздо на пульті управління гарнітурою. Це все одно змушує шукати фірмовий перехідник, однак він утворює справжню гарнітуру в поєднанні з будь-якими навушниками.

До змісту >>>

Продуктивність, автономна робота

Не буде помилкою сказати, що Samsung WiTu володіє практично рекордною продуктивністю, в чому заслуга процесора Marvell PXA 312 (624 МГц) і мультимедійних інструкцій MMX. Свій внесок вносять і 128 Мб ОЗУ (з них зазвичай 50 Мб вільні), а ось ПЗУ на кшталт 256 Мб, але є з них спочатку мегабайт 30 (апарат заповнений ПО різного ступеня потрібності), а потім і того менше. І, в залежності від модифікації, трубка містить вбудовану карту на 8 або 16 Гб.

Обсягу пам'яті вистачає для зберігання кількох фільмів в хорошій якості, а потужності системи для їх відтворення. Ролик дозволу 720х544 точки в кодуванні XVID при швидкості потоку 1800 Кбіт / с відома програма TCPMP обробляла без проблем. Як би це виглядало на екрані 800х480 пікселів - не знаю. Раз зараз з подібними завданнями справляються чіпи Qualcomm 7200A, є шанс, що і Marvell PXA 312 НЕ схибив би. Чисте цікавість: вийшов би з WiTu відеоплеєр чи ні? Втім, це абстрактні міркування, так як поодинокі ентузіасти, підключати машину до телевізора через дефіцитний відеокабель (в комплекті поставки його немає), говорять, що на екран виводяться зображення формату 400х240 пікселів - ніякого чарівності.

Комунікатор досить впевнено тримається без підзарядки. При його використанні в якості радіо розраховуйте на 30-32 години роботи і, за моїми спостереженнями, рази в 2 менше при включеному в настройках харчування меню «Режим економії енергії». А ось у вкладці «Wi-Fi» його обов'язково треба активувати, інакше батарея буде повністю розряджатися через 4-5 годин ходіння по Мережі. При належних же налаштуваннях: 2-2,5 години веб-серфінгу, 1,5 години розмов і кілька знімків за дві доби залишають в запасі ще 40% заряду. Якщо ж звести майже всю діяльність телефону до розмов (по годині в день), заряджати його доведеться раз в три доби з тих же 40%. При відтворенні згаданого вище відеоролика i900 витримує 4 години, якщо ж взяти фільм простіше, роздільною здатністю 320х240, всі 7 годин. Декодування МР3 засобами Windows Media розряджає батарею за 14-15 годин, а в більш зручному плеєрі Samsung (див. Програмне забезпечення) - годин за 13.

Витрата енергії системою не самий великий, хоча при тактовій частоті ЦП в 200 МГц (якщо вірити TCPMP, в більшості випадків вона підтримується на цьому рівні) істотний. Ємність елемента живлення - 1440 мАг, від мережі він заряджається години 4, по крайней мере, саме стільки часу йде у індикатора на кнопці включення, щоб змінити колір з червоного на зелений. За свідченнями ж шкали зарядки, все відбувається рази в два швидше, а працює смартфон стільки ж. При приєднанні i900 до порту USB зарядка також відбувалася, але добитися позеленіння заповітної кнопки не вдалося, так само, як і знайти спосіб відключення опції підживлення від USB.

До змісту >>>

Камера

Про неї окремо було сказано майже все. Варто тільки зробити поправку на те, що за минулий період вийшли 3 нових прошивки з підвищеною швидкістю роботи. На запуск камери зараз йде 3 с, на фокусування 2-3 с, на підготовку до наступного знімка 4-5 с. Є функція стабілізації зображення, і вона діє.

Часом фотографії виходять не гірше, ніж у Nokia N82, але їй вони вдаються регулярніше і зазвичай відрізняються кращою деталізацією, відеосюжети і поготів. І хоча частота кадрів здається порівнянної, з вигляду вони один на одного не схожі: самсунговскіе немов викладені з прямокутників. У старій прошивці це було не настільки вираженим. Між іншим, для відтворення відзнятих роликів зі звуком необхідний Quick Time Player, VLC освоює лише відеодоріжку. Не можна сказати, що якість киноматериала (фотографії-то однозначно краще у WiTu) нижче такого, припустимо, у HTC Touch Pro 2 - у кожного свої недоліки.

Порівняння фотографій і відео, зроблених Samsung i900 і Nokia N82:

Samsung i900 WiTu Nokia N82 Samsung i900 WiTu Nokia N82   (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG   (+) Збільшити, 2592x1944, JPEG   (+) Збільшити, 1920x2560, JPEG   (+) Збільшити, 1944x2592, JPEG   (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG   (+) Збільшити, 2592x1944, JPEG (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG (+) Збільшити, 2592x1944, JPEG (+) Збільшити, 1920x2560, JPEG (+) Збільшити, 1944x2592, JPEG (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG (+) Збільшити, 2592x1944, JPEG

Фотографії та відеозаписи, зроблені Samsung i900 WiTu:

(+) Збільшити, 2560x1920, JPEG   (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG   (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG   (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG   (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG   (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG (+) Збільшити, 2560x1920, JPEG

Приклад відео (mp4, 4 мб) >>>

До змісту >>>

Програмне забезпечення

Основа всього - програмна платформа Windows Mobile 6.1. Остання офіційна прошивка PUHJ2 датована жовтнем.

Обмежся виробник тільки програмним забезпеченням Windows Mobile, результат був би значно гірше. На щастя, інтерфейс частково адаптований до управління пальцями, ніякого TouchFLO і тим більше 3D, але життя спрощує. Похмурий лик Windows Mobile можна замаскувати оболонками інтерфейсу TouchWiz: Samsung Widgets, Samsung Today 1, Samsung Today 2.

Правда, перша це робить лише частково. Через лівий край екрана тягнеться смуга, розкидані по ній віджети можна пересувати пальцем. Тут є різні варіанти годин, кілька утиліт від інтернет-ресурсів, які інформують про пробки, афіші, погоді, новинах. Інше: ігри, замітки, засоби управління улюбленими контактами, плеєром, радіо і т.п. Виглядає непогано, а користі приносить мало, розширити перелік додатків не можна.

Самий функціональний Samsung Today 1, що дозволяє витягти на стартовий екран посилання на 6 самих затребуваних програм, хоча там поміщається 12 ярликів, просто інші (верхній і нижній ряд) нам нав'язують. Це нерозумно, однак мирюся з таким станом речей.

Більш ущербний Samsung Today 2. Як і віджети, його не можна змінити на краще, елементи у верхньому рядку зміщуються легким рухом руки. Там зібрані посилання, що ведуть в розділ зручних налаштувань, в спеціальне меню і до списку контактів для швидкого набору. Налаштування приємні тим, що їх можна здійснювати однією рукою, натискаючи на екран великим пальцем.

Під спеціальним меню я розумію дві сторінки з ярликами програм, на його запуск йде секунди 3. Переміщення виробляється або натисканням на трикутник в центрі нижнього рядка, або пальцем. Ця панель управління викликається після натискання виділеної апаратної клавіші «Меню» (при її утриманні спливає список запущених додатків), а також за допомогою програмної кнопки. Наприклад, в Samsung Today 1 вона займає правий нижній кут. Є в меню кнопка «Ярлики», яка викликає матрицю для швидкого запуску додатків, а також пункт програми, що веде до списку ПО. Призначення інших розділів зрозуміло з назв.

Так як в WM жалюгідний не тільки інтерфейс, але і клавіатура, в Samsung запропонували на вибір цілих три: буквено-символьну і пару телефоноподобних. Оперувати однією рукою з першої важко, з двома іншими простіше, але для вистукування тексту вона найкраща, хоча і не при наборі обома руками. Клавіатура не настільки зручна, як деякі комерційні рішення, але варто незрівнянно вище стандартної.

Інженери корейського концерну не полінувалися створити власний плеєр, один з найбільш зрозумілих, що зустрічав. При роботі з ним не виникає жодних питань, тоді як в Windows Media деякі речі я зробити не в змозі не тому, що це неможливо, а тому, що через п'ять хвилин безглуздою метушні у мене вичерпується терпіння.

Є в WiTu програма «Фоторамка», що влаштовує слайд-шоу, що супроводжується музикою і показом часу. Толку мало, зате красиво ...

Толку мало, зате красиво

Добре продумано додаток «Фото», призначене для перегляду зображень. Вони сортуються за датою, невимушено перегортуються пальцем і масштабуються.

Оптимізовано інтерфейс «Контактів» в частині пошуку, сортування, прокрутки списку. Ті ж зауваження справедливі і для диспетчера файлів ( «Мої файли»), додатки по набору номера, звідки можна швидко перейти до контактів, журналів викликів (оновленого), відключити системні звуки, залишивши вібровиклик.

Якщо не помиляюся, останнім піддалося переробці додаток - «Годинник». Крім установки часу, секундоміра, нагадувань про події (в тому числі повторюваних) тут є будильник, здатний використовувати радіо як сигнал до підйому. Так, FM-утиліта теж на висоті: підтримується не тільки запам'ятовування до 12 станцій (не так вже й багато), але і запис радіотрансляцій в МР3 (192 Кбіт / с).

Всім покупцям WiTu Samsung дарує браузер Opera Mobile 9.5 и начебто урізаній англо-російський / Російсько-англійський словник Lingvo 12, Чиї горизонти якось розширюють (коли момент настане, програма вам сама пояснить). Є програми для завантаження и прослуховування подкастів, читання Новин стрічок, перегляду відео з мережі і ще якісь, якіх Вже НЕ згадаєш. Десь Глибока захованій переглядач PDF, что НЕ справляється з великими файлами. Я його замінів на Foxit Reader. Замість же звичайний поштового клієнта у мене стоит безкоштовна QMail, что не найбільш дружною для користувача увазі, что НЕ обробляє html, іноді халтурно перевіряючій ящик на Яндексі, однак функціонально насіченій. Незважаючи на наявність Opera Mobile 9.5, я тримаю Opera Mini, засмучує мене несприйнятністю до символів, набирається на літерних клавіатурах, тільки введення з телефоноподобних досягає мети (дуже виручають закладки). Про інших програмах власної установки розповідати не буду, так як це особисте.

Програмний комплекс цілком моторний і стабільний, затримка при запуску програми зазвичай не перевищує 2-3 с, а перезавантажувати WiTu мені доводиться раз або два на місяць. На момент написання статті на телефон було встановлено програм двадцять, що поки не привело до яких-небудь конфліктів. Розумію, кількість тут не головне, бо першою і єдиною жорсткого перезавантаження я домігся з удвічі меншим набором ПО. Вірніше, не перезавантаження, вона була потім, коли я зрозумів, що смартфон не в силах запустити ні GPRS, ні Wi-Fi. Відносно зв'язку i900 взагалі дивакуватий, зокрема, він вміє робити вигляд, що підключений до мережі, опиняючись при цьому недоступним. Щоб його напоумити, необхідно заглибитися в сервісне меню, все під вашу особисту відповідальність. Те ж саме стосується і неофіційних прошивок. Як показала практика, процедура пов'язана з певним ризиком. На мій погляд, і фірмова непогана, якщо не брати до уваги реалізації Bluetooth (у багатьох при голосовому наборі мітка відтворюється не в навушник, а в динамік) і того, що занадто багато ПЗУ зайнято комплектними програмами. Поставлялися б вони краще окремо, і кожен би сам встановлював ті продукти, що йому подобаються, в будь-якій розділ пам'яті.

До змісту >>>

Висновок

Не побоюся почати з недоліків. У приладу дивно низька чутливість GSM-приймача: там, де стародавня Nokia 3330 реєструє сигнал на рівні 50%, WiTu лише здогадується, що мережа присутня, і то не завжди. Змусити працювати Bluetooth-гарнітуру в режимі повноцінного голосового набору вдається далеко не всім, нерідко запорукою успіху є кустарна прошивка. Тим же способом очищають ПЗУ від непотрібних програм.

Чого я, всупереч очікуванням, не знайшов в i900: гідної відеозапису, тривалого часу автономної роботи, можливості застосовувати апарат як відеоплеєр. Перше - недолік об'єктивний, друге - суб'єктивний (комунікатор перший серед рівних, просто я думав, що буде краще), третє - моя примха.

Після покупки вкрай рекомендую ознайомитися з розділом FAQ: у смартфона є проблеми, звуки і закладки, які треба усувати відразу. Про решту, думаю, ви попереджені.

Час від часу я ще зітхаю про те, що у мого підопічного екран не 800х480 і немає апаратної клавіатури. Проте, відверто розчарував, мабуть, тільки слабкий GSM-модуль, але зауважив я це на 4-му місяці експлуатації. Значить, це не дає занадто кидається в очі. Зате відчуваю колосальну віддачу від Wi-Fi, хорошою камери, іноді радіо, можливостей сенсорного дисплея (так, адже натискання на нього супроводжуються вібрацією!) І самсунговскіе програмних хитрувань. Дійде колись черга і до GPS - при пробному запуску, будучи підключеним до мережі Wi-Fi, комунікатор за 50 з зловив сигнали 5 супутників (це в метрі від вікна). Наявні недоліки не дозволяють назвати WiTu чудовим, але він дуже хороший. І сподіваюся, що думка про нього через роки, які, я сподіваюся, мобільний термінал прослужить, не зміниться. По-моєму, вже кілька місяців Samsung SGH-i900 залишається одним з найбільш гідних покупки (за поточною ціною) Windows Mobile-пристроїв.

До змісту >>>

Іван Гагнідзе ( [email protected] )
Опубліковано - 07 квітень 2009 р

Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Новини:

14.06.2019 Відео на каналі: ОГЛЯД | Honor 20 за 20к в 2к19!

14.06.2019 У Китаї відкрито передзамовлення на неанонсовані смартфон від Huawei - Nova 5 Pro

14.06.2019 Xiaomi в цьом году відкріє 100 Нових магазинів в России

14.06.2019 Роскомнадзор решил вместо блокувань накладаті багатомільйонні штрафи за відмову зберігаті дані в России

13.06.2019 AT & T анулював попередні замовлення на Samsung Galaxy Fold

13.06.2019 Названо докладні характеристики Motorola One Action

13.06.2019 Vivo Z1 Pro - три камери и екран з прорізом

13.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Війна проти Huawei и російська ОС "Аврора"

13.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Проблеми розмовний дінаміків в СУЧАСНИХ смартфонах

13.06.2019 На російський ринок Надходить продукція Creative з технологією супер аудіо-голографії Super X-Fi

13.06.2019 В России оголошено старт продажів смартфонів HONOR 20

13.06.2019 Відео на каналі: ОГЛЯД | Доступний планшет Samsung Galaxy Tab A10.1 (2019)

13.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Товариш майор, что стежа за вами

13.06.2019 У Тінькофф з'явився свой голосовий помічник - Олег

13.06.2019 Google розкрили дизайн нового смартфона Pixel 4

13.06.2019 У Китаї кажуть, что нова ОС від Huawei - на 60% швідше Android

12.06.2019 PayPal: Онлайн віпереджає офлайн на російському Сайти Вся бронювання подорожей

12.06.2019 AMAZFIT Verge 2 - Нові «розумні» годинник тепер и з ЕКГ в реальному часі и підтрімкою eSIM

12.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | "Злівають" флагманом Huawei и Samsung

12.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Про шкоду 5G мереж

12.06.2019 Opera відкріла доступ до первого в мире ігровому браузеру Opera GX

12.06.2019 Samsung Офіційно представила смартфон Galaxy M40

12.06.2019 HTC Desire 19 Plus - стильний бюджетник з потрійною камерою

11.06.2019 Firefox может отріматі платних версию

11.06.2019 Стали відомі ключові характеристики Samsung Galaxy Note 10 и Note 10 Pro

підписка

Кажуть, звичайна справа, але в чому сенс?
Чисте цікавість: вийшов би з WiTu відеоплеєр чи ні?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика