Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


MagCable перетворить звичайний Lightning-коннектор в магнітний [відео]

Минулого місяця MacDigger писав про незвичайний адаптер ZNAPS , Що перетворює звичайний кабель Lightning в аналог зарядки MagSafe. Необхідна сума для втілення задумки в життя не тільки зібрана, але і перевищена в 25 разів . Компанії aMagic сподобалася ідея аксесуара і вона випустила власну версію цікавого аксесуара, але вже у вигляді «магнітного» кабелю. Минулого місяця MacDigger писав про незвичайний адаптер   ZNAPS   , Що перетворює звичайний кабель Lightning в аналог зарядки MagSafe

Чим гарний MagCable? Як мінімум його використання позбавить від небезпеки впустити мобільний пристрій при випадковому ривку дроти. Магнітне з'єднання дозволить не дивлячись підключати смартфон до зарядки, а сама заглушка дозволить запобігти потраплянню всередину роз'єму бруду і вологи. Зрозуміло, пристрій зможе не тільки заряджатися, а й синхронізуватися з комп'ютером через цей перехідник.

Зрозуміло, пристрій зможе не тільки заряджатися, а й синхронізуватися з комп'ютером через цей перехідник

Особливістю магнітного коннектора MagCable є поєднання зручності бездротової зарядки і швидкості заряду через мережу. За заявами розробників, він відмінно працює з Quick Charge 2.0. З цією метою на кабелі знаходиться перемикач - зарядка / синхронізація або швидка зарядка. Крім іншого, з цим пристосуванням користувачам більше не доведеться перевіряти, яким боком потрібно вставити коннектор в смартфон. Крім того, магнітний адаптер захищає роз'єм від впливу вологи.

Краудфандінговая кампанія MagCable почалася зовсім недавно, тому виробникові ще не вдалося досягти поставленої мети в 200 000 канадських доларів. На даний момент вже зібрано $ 26 000 при вартості одного пристрою в $ 12. Відвантаження адаптера в трьох варіаціях - Micro USB (1 м), Lightning (1 м) і Lightning (15 см) - стартують не раніше жовтня.

джерело: MacDigger.ru

Слідкуйте за новинами Apple в нашому Telegram-каналі , А також в додатку MacDigger на iOS .

Приєднуйтесь до нас в Twitter , ВКонтакте , Facebook , Або через RSS , Щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.

Поділися цією статтею з друзями

Чим гарний MagCable?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика