Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


LG G7: Дата виходу, новини і чутки

Тут все, що ми знаємо і ще дізнаємося про флагмані LG G7 2018 року.

LG G6 зовсім недавно вийшов на полиці магазинів, а ми вже думаємо про його наступника, LG G7. Як він буде виглядати, що всередині і, нарешті, які особливості чекають новий LG? Давайте почнемо.

Нижче ви знайдете постійно оновлювану історію G7, на основі всього, що ми дізнаємося, будь то чутки, витоку або офіційні (рідкість) новини. І, звичайно ж, не обійшлося без наших п'яти копійок, присвячених тому, що ми сподіваємося бачити з флагманом LG наступного року.

У погоню!

  • Що це? Флагман LG 2018 роки;
  • Коли чекати? Навесні 2018, швидше за все;
  • Скільки коштує? Як і G6, LG G7 буде коштувати близько 42.000 рублів;

LG G7: Дата виходу і ціни

Дата виходу G7, ймовірно, відбудеться на виставці MWC 2018, так що ми, ймовірно, побачимо його в неділю, 25 лютого 2018 року.

Це наше краще припущення про дату виходу G7, засноване на тому факті, що LG G6 і LG G5 були представлені на виставці MWC. Конференція в Барселоні є великим і доступним місцем, щоб привернути увагу всього світу.

Якщо ви купували LG G5 в розстрочку на два роки, ви будете готові якраз до покупки нового G7, коли той вийде весняним сезоном. Однак, це не дешевий телефон. Відповідно до іншими флагманами LG, ми очікуємо, що він не піде в продаж дешевше 42000 рублів. Це значна сума, але є і дорожче. Samsung Galaxy S8 , Наприклад, продається за 55.000 рублів.

LG G7: Новини та чутки

Поки все тихо, для чуток занадто рано, але чекати залишилося не довго, перш ніж перші повідомлення почнуть приходити. Отже, стежте за нашим сайтом, щоб нічого не пропустити. І в той же час, є деякі припущення, які ми можемо прийняти на віру, оскільки вони правдоподібно звучать в перспективі наступного флагмана.

Наприклад, Snapdragon 821 останнього G6 є прекрасним чіпсетом, але в порівнянні з останніми Snapdragon 835 , На якому дебютував Samsung Galaxy S8, це стара капелюх. Маючи це на увазі, компанія, швидше за все, спробує випередити конкурента з новим Snapdragon 845, навіть якщо Samsung Galaxy S9 вже поклав на нього око.

Ви не знайдете Snapdragon 835 в G6.

Чіпсети в сторону, флагману LG буде що запропонувати в 2018 році. З огляду на, що G6 став першим великим смартфоном, запущеним з невеликим обрамленням і співвідношенням сторін 18: 9, все вказує на те, що смартфон наступного покоління буде переймати філософію дизайну G6: великий, високий екран всередині компактного корпусу.

Однак те, як будуть виглядати окремі елементи нового LG G7, в даний момент, покриті таємницею. Сьогодні кращі практики в області виробництва флагманських смартфонів, ймовірно, кардинально відрізняються від тих, що стануть домінувати в 2018 році, так що чекайте побачити справедливу частку вигнутого металу і, не виключено, екрану.

Що ми хочемо бачити в LG G7? Ми раді, що ви запитали!

Калейдоскоп вигнутих екранів

LG G6 пропонує ділову (плоску) лицьову панель і стильну (вигнуту) задню панель, але ми хотіли б бачити наступний флагман на основі зворотного формули.

Подивіться, як добре пройшов вигнутий експеримент Samsung. Швидше за все, полірований продукт ми отримали ще з S7, і ми сподівалися, що флагмани 2017 року переймуть ідею Samsung'а, а тепер ми розраховуємо на покоління 2018.

До того ж, кому не подобається трохи вигнутий екран? Він відмінно відчуває себе в руках і виглядає просто футуристично. Якщо LG зможе зробити його корисним, як це робить Samsung, тим краще.

Новітній чіпсет Snapdragon

Snapdragon 821 всередині LG G6 НЕ прогнеться. Він ідеально підходить для повсякденного використання, і сповільнити його можуть лише високі навантаження мобільного віртуальної реальності Daydream VR на Google Pixel (G6 не підтримує Daydream . Ми повернемося до цього пізніше). Але навіть з продуктивністю його родоводу, це старий чіпсет.

Коли G6 був випущений, одним з головних моментів було те, що він використовував старі технології, що суперечить самій ідеї нового флагманського (див. Передового) смартфона. Не порівняти з Galaxy S8, який приходить з наступним поколінням Snapdragon 835 незабаром після його релізу. Чи не найкраще рішення, LG.

І хоча останній флагман обіцяє заклик LG до тих, хто шукає добре складений смартфон з тонною можливостей, виробника чекає відтік хардкорних аудиторії, яка уважна до можливостей сирої продуктивності. Вибір Snapdragon 845, або як там буде зватися наступний флагманський чіпсет Qualcomm, стане хорошим способом домогтися цього.

LG V20 має знімну задню панель, чому б і ні, G7?

знімний акумулятор

LG добре знайома з телефонами, обладнаними знімними акумуляторами. Візьміть LG G4, LG G5, LG V10 і LG V20, як деяких прикладів. Таким чином, немає ніякої причини для того, щоб наступний флагманський смартфон опускав цю бажану функцію.

Звичайно, тонкий дизайн вимагає жертвувати чимось в конструкції смартфона, тому в даній ітерації зрозуміло, чому LG виключила можливість заміни акумулятора на останньому флагмані, але ми хотіли б бачити цю функцію в наступному році, і ми не самотні.

Після того, як в минулому році Samsung Galaxy Note 7 горів і вибухав, переваги знімного акумулятора пояснити легко. На щастя, репутація компанії LG в відділенні акумулятора залишається залізної, однак, навіть досвідчені користувачі бажають мати можливість заміни акумулятора, всі ми в одному човні.

Бездротова зарядка і Quad DAC в Росії

LG G6 є майстром на всі руки, правда, багато що залежить від того, де ви живете. Наприклад, в США LG G6 пропонує функцію бездротової зарядки, але не має Quad DAC, апаратної частини, яка робить звук смартфона винятковим.

У Росії, наприклад, ми отримали Quad DAC, але залишилися без функцій бездротової зарядки. В результаті, немає ідеальної версії LG G6.

Компанія намагається дати кожній країні те, до чого рвуться її користувачі, тим самим, виробник втрачає частину аудиторії, яка змушена купувати смартфони інших виробників в 2017 році.

Ми говорили з прес-секретарем LG про проблеми створення «ідеального» смартфона і, на щастя, він заявив, що LG дуже чуйно прислухається до зворотного зв'язку. З огляду на, що зазначена зворотний зв'язок активно пройшлася по регіональному розколу апаратних функцій LG G6, ми побачимо, чи правда це, коли LG G7 вийде на ринок в наступному році.

OLED для VR

І, нарешті, давайте пройдемося по одному з найбільш непробачних упущень G6: OLED-дисплей. Компанія передбачувано продовжує використовувати дисплеї IPS, тому той факт, що LG G6 продовжив тенденцію торішніх флагманів ні несподіванка, проте, став розчаруванням.

Багато конкуруючі смартфони переходу на OLED-панелі, які забезпечують більший коефіцієнт контрастності і яскравості, ніж IPS LCD. І поки ці панелі страждають обмеженими кутами огляду, вони заповнюють недолік яскравою картинкою, яка змушує технології LG виглядати трохи застарілими в порівнянні. Щоб дати вам уявлення про те, чим це скінчилося для LG G6, найкраща гарнітура віртуальної реальності, сумісна з G6 - Google Cardboard.

Нові OLED-панелі на наступному флагманському LG не тільки задовольнить бажання користувачів, а й розширить можливості G6, запропонувавши підтримку Google Daydream, чим не може похвалитися останній флагман. Таким чином, якщо віртуальна реальність вас цікавить, ви змушені дивитися на інші смартфони в цьому році. LG демонструє приголомшливі OLED-телевізори. Компанія може зробити це.

7. Як він буде виглядати, що всередині і, нарешті, які особливості чекають новий LG?
Що це?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика