Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Кращий браузер для збільшення автономності ноутбука

  1. Microsoft показала, чому потрібно відмовитися про Google Chrome і Firefox в Windows 10
  2. Opera провела власні тести, які показують, що Microsoft Edge не виробляє збільшення автономності акумулятора

Microsoft і Opera Software незалежно один від одного провели тестування продуктивності своїх браузерів Microsoft Edge і Opera для виявлення найефективнішого з точки зору енергоспоживання браузера в Windows 10

Microsoft і Opera Software незалежно один від одного провели тестування продуктивності своїх браузерів Microsoft Edge і Opera для виявлення найефективнішого з точки зору енергоспоживання браузера в Windows 10

Microsoft показала, чому потрібно відмовитися про Google Chrome і Firefox в Windows 10

Microsoft провела серію тестувань продуктивності для виявлення найефективнішого з точки зору енергоспоживання браузера в Windows 10 , І не дивно, що власний браузер Microsoft Edge став лідером цих випробувань.

Редмонд стверджує, що Edge був спеціально розроблений для з акцентом на "ефективне енерговикористання і збільшення автономності без необхідності окремого режиму енергозбереження або змін стандартних налаштувань". Підтвердженням цього стали результати оціночного тестування на пристрої Surface Book, де браузер Microsoft зміг перевершити таких суперників, як Google Chrome , Mozilla Firefox і Opera .

Перші тести були проведені в контрольованих лабораторних умовах при використанні спеціалізованого обладнання для моніторингу енергоспоживання. Компанія намагалася визначити, який браузер споживає найбільше енергії при виконанні стандартних дій, включаючи відвідування веб-сайтів, прокрутку статей і перегляд відеороликів в окремих вкладках. У випробуваннях застосовувалися одні й ті ж популярні веб-сайти: Facebook, Google, YouTube, Amazon і Вікіпедія.

Споживання енергії браузером (менше - краще)

Не дивно, Microsoft Edge виявився на першому рядку підсумкового рейтингу з 2068 балами, в той час як Chrome отримав 2819 балів (чим менше, тим краще). Firefox виступив найгірше і заробив 3161 балів.

Firefox виступив найгірше і заробив 3161 балів

Середнє споживання енергії (менше - краще)

Порівняння даних тестування з телеметричним показниками

Потім Microsoft використовувала дані телеметрії (які збираються з комп'ютерів Windows 10 по всьому світу) для порівняння результатів лабораторного тестування з показниками при реальному використанні, і як виявляється, результати бенчмарка вірні. Edge дійсно є самим енергоефективним браузером, за ним слідують Firefox і Google Chrome.

Браузеру Microsoft вдалося зберегти від 17 до 70 відсотків більше заряду акумулятора в випробуванні перегляду потокового відео в порівнянні з конкурентами.

Microsoft пояснила результати: "Microsoft Edge працював на три години довше, ніж Google Chrome - що досить для перегляду фінального епізоду трилогії, в той час як конкуренти перервуть перегляд на півдорозі".

Представлені цифри дійсно можуть зробити Microsoft Edge привабливим вибором, але існує одна вагома причина для відмови від заміщення Google Chrome і Firefox - недолік функцій Edge. Можлива ситуація зміниться з виходом Anniversary Update в наступному місяці, коли браузер Microsoft повинен отримати розширення функціональних можливостей, включаючи довгоочікувану підтримку розширень.

Opera провела власні тести, які показують, що Microsoft Edge не виробляє збільшення автономності акумулятора

Тести, опубліковані Microsoft пару днів назад, показали, що новий браузер Windows 10 надає вищу автономність батареї в порівнянні з суперниками, зокрема Google Chrome, Mozilla Firefox і Opera.

Opera Software інвестувала дуже багато коштів у розробку енергозберігаючої технології для свого браузера, тому вирішила провести власне порівняльне тестування, що підтвердити або спростувати результати бенчмарка Microsoft.

На ділі тест Opera спростовує твердження Редмонда - Opera 39 Developer є лідером тестування автономності.

Час життя батареї

Випробування показує, що "Opera Developer (39.0.2248.0) з нативним блокувальником реклами та вбудованою функцією енергозбереження" працює на 22 відсотки довше, ніж Microsoft Edge (25.10586.0.0) на ноутбуці з 64-бітної версією Windows 10 і на 35 відсотків довше, ніж остання версія Google Chrome (51.0.2704.103) ".

Функція енергозбереження Opera

У той час, як Microsoft не надала точну методику тестування, Opera вибрала політику прозорості та пояснила, що під час тестування "відвідували набір веб-сайтів, а автоматично скрипти імітували стандартні дії з сайтами, що відповідає звичним сценарієм серфінгу більшості користувачів".

Функція енергозбереження Opera, яка дозволяє знижувати енергоспоживання за рахунок серії оптимізації, включаючи зниження активності фонових вкладок, автоматичної зупинки невикористовуваних плагінів, примусового скорочення частоти кадрів до 30 фреймів в секунду, зупинки анімації браузерних тим і зниження звернень до ЦПУ.

Швидше за все, якщо Google вирішить провести власне порівняльне тестування, Chrome стане безумовним переможцем, тому кращий спосіб вибрати оптимальне рішення - спробувати браузери самостійно. Opera поставляється з декількома корисними функціями, включаючи вбудований блокувальник реклами та VPN-клієнт, тому варто дати цьому браузеру шанс.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика