Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ізраїльська валюта

Офіційна валюта Ізраїлю називається «шекель», а якщо більше офіційно - «новий шекель». Частина шекеля називається «агора» або «агорот» (у множині).

Ізраїльська валюта складається з монет - 10, 50 агорот. А також 1, 2, 5 і 10 шекелів. Ізраїльські купюри - 20, 50, 100 і 200 шекелів.

Офіційний курс по відношенню до основних валют встановлюється щодня центробанком. Але протягом останніх років 1 долар коштує трохи менше 4 шекелів. А одне євро - трохи менше 5 (але, звичайно ж, в сучасному світі все може дуже швидко змінитися).

У всіх великих містах працюють десятки приватних пунктів обміну валюти. Також вони є і в невеликих містах і містечках. У них зручніше і вигідніше всього міняти валюту на шекелі і навпаки.

Як правило, тут не беруть комісії (потрібно заздалегідь запитати) і у них найвигідніший курс. При обміні великих сум можна й поторгуватися.

Готелі в Ізраїлі за найкращими цінами:

Натисніть тут, щоб довідатися про ціни на готелі Ізраїлю

Обмін валюти можна зробити також у всіх відділеннях пошти. Обмін відбувається без комісії, але курс трохи гірше. При великих сумах також є знижки. А також - в банках, але в банках, як правило, беруть комісію, що досягає 5-10% від суми. Чи не вигідно змінювати валюту в аеропорту - величезна комісія і курс.

В Ізраїлі крім готелів всюди прийнято платити тільки шекелями, а також кредитними картами. Міжнародними кредитними картами в Ізраїлі можна платити практично скрізь: від невеликих магазинів і кафе, до торгових центрів і ресторанів. Немає необхідності в особливих картах, чіпах і т.д. - достатньо звичайної міжнародної кредитної картки.

схоже

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика