Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


HP анонсувала гібридний ноутбук Spectre x360 з процесором Intel Kaby Lake-G

Американська корпорація Hewlett-Packard на виставці CES 2018 розповіла нові подробиці про гібридний лептопі HP Spectre x360, який можна використовувати як в якості звичайного ноутбука, так і планшета. Ще в жовтні минулого року компанія повідомила , Що третє покоління HP Spectre x360 буде побудовано на базі ЦП Intel Kaby Lake Refresh і буде включати в себе моделі з енергоефективними процесорами Core i5-8250U (1,6 / 3,4 ГГц) або Core i7-8550U (1,8 / 4 , 0 ГГц). Тепер же стало відомо, що до них додадуться і мобільні процесори Core 8-го покоління з суфіксом G.

повідомила

Лептопи HP Spectre x360 позиціонуються як рішення для творчих фахівців на кшталт фотографів, відеооператорів або художників. У вимогах до таких пристроїв значаться сенсорний екран з роздільною здатністю 4K і стилусом в комплекті, достатня продуктивність процесорної і графічної частини, а також великий час автономної роботи.

У вимогах до таких пристроїв значаться сенсорний екран з роздільною здатністю 4K і стилусом в комплекті, достатня продуктивність процесорної і графічної частини, а також великий час автономної роботи

Як приклад наводяться дві моделі з однаковою рекомендованою вартістю $ 1 370. У першому випадку використовується центральний процесор Intel Core i7-8550U укупі з дискретною відеокартою Nvidia GeForce MX150, а в другому неназваний APU Intel Kaby Lake-G з графічним ядром Radeon RX Vega M GL (1280 потокових процесорів). Обидві моделі підтримують швидку зарядку до 50% за 30 хвилин, а час автономної роботи, за підрахунками HP, в першому випадку складе до 13,5 годин, а в другому - до 12 годин.

За ці гроші ноутбук буде обладнаний 15,6-дюймовим сенсорним IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 3840х2160 точок і захисним склом Gorrilla Glass 4, 512-гігабайтним NVMe-накопичувачем і 16 ГБ оперативної пам'яті DDR4-2400. Мережеві можливості представлені бездротовим адаптером Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth 4.2. Фронтальна камера підтримує розпізнавання осіб Windows Hello і фірмову технологію Sure View.

На прилавки магазинів HP Spectre x360 обладнаний процесорами Intel Kaby Lake-G потрапить 18 березня 2018 року зі рекомендованим цінником $ 1370.

джерело:
Anandtech

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика