Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Готові системні блоки

Готові системні блоки

Заощадити час і отримати максимальну якість за мінімальну ціну при покупці комп'ютера - про це можна не турбуватися, вибираючи готовий системний блок в нашому магазині. Широкий асортимент, представлений на вітринах, дозволяє зробити правильний вибір системного блоку відповідно до Ваших цілями, завданнями та інтересами.

І незалежно від того, купуєте ви комп'ютер для простих домашніх розваг або для виконання більш складних функцій, його начинка буде однаково сучасна і надійна. Нові системні блоки збираються на базі сучасних процесорів Intel шостого покоління.

Стабільну роботу наших готових системних блоків також забезпечують материнські плати провідних світових брендів - Asus і Gigabyte.

Необхідний користувачеві рівень графіки підтримують відеокарти Palit , Sapphire , MSI , За результатами тестів продуктивності лише трохи поступаються лідерам ринку.

Для найбільшого комфорту користувачів при складанні готових системних блоків ми використовуємо жорсткі диски об'ємом від 500Гб (в стандартних конфігураціях) до 1Тб і 2Тб (в більш потужних і топових конфігураціях) з інтерфейсом SATA-3, що забезпечує швидкий обмін даними. Що стосується виробників, то і тут ми не відступаємо від своїх правил, пропонуючи клієнтам продукцію провідних компаній - Seagate і WD.

Оперативна пам'ять стандарту DDR3-1600 і новітня DDR4-2133, що встановлюється в готові системні блоки, також є продуктом давно і позитивно зарекомендували себе компаній Hynix і Kingston.

Корпуси ми підбираємо не тільки за критерієм стилю і зручності. Ми також опираємося на даних про ефективність системи охолодження і як стали корпусу.

Потужність блоку живлення в кожній готової збірці є достатньою для стабільної роботи системи. До складу найбільш продуктивних конфігурацій входять блоки живлення Thermaltake і Chieftec потужністю до 1500W.

Кулери, що встановлюються на процесори, також проходять попередню перевірку. Для тих, хто хоче додатково заощадити час і сили на встановлення програмного забезпечення, ми пропонуємо OEM-версію найпопулярнішої операційної системи Windows 10 Home , Windows 10 PRO . Принциповою відмінністю даного програмного продукту від використовуваної деякими компаніями DOEM-версії, де прив'язка ліцензії здійснюється безпосередньо до обладнання (материнської плати, жорсткого диска і ін.), Є той факт, що користувач зберігає право використання ОЕМ-ліцензії при заміні будь-якого компонента комп'ютера.


НАЗАД

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика