Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Драйвера для Asus A9RP

 1. Короткий зміст
 2. Інформація про драйвери для ноутбука Asus A9RP
 3. Набір корисних програм для Asus A9RP
 4. Набір драйверів для Asus A9RP для Windows XP
 5. Драйвер для системних пристроїв AMD
 6. Драйвер для відеокарти ATI Radeon X200M
 7. Драйвер для звукової карти Realtek AC97
 8. Драйвер для мережевої карти Realtek
 9. Драйвер для Wi-Fi адаптера
 10. Драйвер для картридера на чіпах Ricoh
 11. Драйвер для Web-камери ноутбука
 12. Драйвер для модему
 13. Драйвер для тачпада ноутбука Asus A9RP
 14. Набір утиліт для ноутбука Asus A9RP
 15. Повний набір драйверів для Asus A9RP для Windows Vista і Windows 7
 16. Драйвер для чіпсета AMD
 17. Драйвер для відеокарти
 18. Драйвер для звукової карти Realtek AC97
 19. Драйвер для мережевої карти Realtek
 20. Драйвер для Wi-Fi адаптера Atheros
 21. Драйвер для картридера Ricoh
 22. Драйвер для Web-камери ноутбука
 23. Драйвер для тачпада Synaptics
 24. Драйвер для модему
 25. Набір фірмових утиліт Asus для ноутбука Asus A9RP для Windows Vista і Windows 7

Короткий зміст

Повний комплект драйверів і фірмових утиліт Asus для ноутбука Asus A9RP для Windows XP, Windows Vista і Windows 7.

Інформація про драйвери для ноутбука Asus A9RP

Як ви вже здогадалися, тут розміщений повний набір драйверів і фірмових утиліт Asus для різних модифікацій ноутбука Asus A9RP. Перш ніж перейти безпосередньо до самих драйверів, потрібно сказати пару слів про особливості даного ноутбука.

Основу Asus A9RP становить набір мікросхем ATI. Він включає в себе мікросхему північного моста ATI RC410MD і мікросхему південного моста ATI SB400. Процесор в даному ноутбуці виробництва Intel. Примітно, що відеокарта ATI Mobility Radeon X200M вбудована в північний міст ноутбука. Мережева і звукова карти засновані на мікросхемах Realtek. Wi-Fi адаптер ноутбука виробництва Atheros, а картрідер від Ricoh. Як бачите, в такому здавалося б невеликому ноутбуці так багато всяких пристроїв. Думаю, буде зайвим пояснювати, що для нормальної роботи цих всіх пристроїв потрібні драйвера. Про них, до речі, зараз і поговоримо. Почнемо з версій.

Версія драйвера і для якої операційної системи він підходить зазвичай вказується в назві архіву. Якщо в назві не вказана операційна система, то драйвер однаково підходить як для Windows XP, так і для Windows Vista і Windows 7. Якщо в назві не вказана розрядність операційної системи, то драйвера підходять як для 32-бітної (x86), так і для 64-бітної (x64) версії Windows.

Для деяких системних пристроїв для вашої зручності на вибір надається як свіжа версія драйвера, так і попередня версія. Якщо у вас на ноутбуці раптом виникнуть проблеми зі свіжими драйверами, то ви завжди можете спробувати встановити попередню версію. Велике прохання негайно повідомити про проблеми з драйверами в відповідній темі форуму (її ви можете знайти за допомогою путівника по форуму для новачків ). Перш ніж звертатися з питаннями на форум будь ласка ознайомтеся з темами форуму. Особливу увагу зверніть на перші повідомлення тим з відповідями на найбільш часті питання. Цілком ймовірно, що ваше запитання вже піднімався відвідувачами і було вирішено. Так ви сильно заощадите свій час.

Процес установки фірмових утиліт Asus і драйверів на ноутбук Asus A9RP в деталях і малюнках показаний тут: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Там описано в якому порядку і як встановлювати драйвера і утиліти, а також різні нюанси. Фірмові утиліти ноутбуків Asus обговорюються тут: Опис і рішення проблем з утилітами для ноутбуків Asus .

Набір корисних програм для Asus A9RP

Набір необхідних безкоштовних додатків ви можете завантажити за даними адресами: завантажити / завантажити .

Більш детальну інформацію про набір програм по посиланнях вище ви можете дізнатися тут: Добірка необхідних безкоштовних програм .

Набір драйверів для Asus A9RP для Windows XP

Для установки Windows XP на ноутбук Asus A9RP ви можете скористатися цим керівництвом: Установка Windows XP без інтеграції драйверів SATA . У вашому випадку драйвера SATA інтегрувати не потрібно. Якщо у вас раптом виникнуть питання щодо встановлення Windows XP, то ви можете їх викласти в даній темі форуму: Рішення проблем з установкою Windows XP на ноутбук .

Драйвер для системних пристроїв AMD

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: даний драйвер потрібен для правильної роботи багатьох системних пристроїв. Про них було розказано на початку цієї статті. Крім вищезазначених контролерів і мікросхем, варто окремо згадати контролер інтерфейсу SMBus. Сам інтерфейс відповідає за конфігурацію пам'яті, правильну роботу ноутбука з акумулятором і енергозбереженням в загальному. Штука потрібна, як і багато інших пристроїв. Як показує практика, на них драйвера встановлювати треба. На щастя, установка гранично проста: завантажуємо архів, розпаковуємо і запускаємо setup.exe.

Драйвер для відеокарти ATI Radeon X200M

Завантажити драйвер для відеокарти ATI: завантажити / завантажити

Завантажити іншу версію драйвера для відеокарти ATI: завантажити / завантажити

Опис і як встановлювати: як уже згадувалося вище, в даном ноутбуці встановлена відеокарта ATI Mobility Radeon X200M. На жаль, випуск нових драйверів для цієї відеокарти був припинений в кінці 2009 року. За посиланнями вище розміщені останні працюють версії. Установка драйвера цілком стандартна і не повинна викликати складнощів. Все повинно встановитися. Проблеми з установкою драйвера можуть виникнути при використанні замість чистих MSDN збірок Windows XP SP3 збірок на кшталт Zver, Loner, Lite, Xtreme і інших. Ця обставина пов'язана з тим, що в таких збірках автори часто вбудовують драйвера для настільних відеокарт. Це як раз і призводить до помилок на етапі установки мобільних драйверів. У разі виникнення проблем з драйверами для відеокарти звертайтеся сюди: Вирішення проблем з драйверами на відеокарту

Драйвер для звукової карти Realtek AC97

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і його установка: як уже згадувалося вище, в даних моделях ноутбуків встановлений аудіочіп виробництва Realtek. Йому для роботи теж потрібні драйвера. Їх установка цілком стандартна. Розпаковуємо архів і запускаємо Setup.exe. Всі питання по драйверам на звук прошу адресувати сюди: Вирішення проблем з драйверами для звукової карти .

Драйвер для мережевої карти Realtek

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера: в Asus A9RP встановлена досить стара мережева карта на чіпі Realtek. Як ви вже здогадалися, і вона теж вимагає для своєї роботи драйвер. До слова, установка драйвера на дану мережеву карту цілком стандартна. Проблеми з драйверами на мережеву карту ви можете вирішити за допомогою цієї теми форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi .

Драйвер для Wi-Fi адаптера

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера на чіпі Atheros: завантажити / завантажити

Установка і опис драйвера: в Asus A9RP встановлюються адаптери на основі чіпів Atheros. Про це ви вже мали можливість дізнатися на початку статті. Для Wi-Fi теж потрібно драйвер. Перед установкою драйвера переконайтеся, що сам бездротової адаптер включений. Установка драйверів для адаптерів Atheros не повинна викликати складнощів. Драйверів на Wi-Fi присвячена дана тема форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi .

Драйвер для картридера на чіпах Ricoh

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: як і у випадку з звуковою картою, картрідер даного ноутбука заснований на чіпах Ricoh. Установка драйвера також не повинна викликати проблем Питання за даними драйверам викладаємо тут: Рішення проблем з пошуком і установкою драйверів .

Драйвер для Web-камери ноутбука

Завантажити набір драйверів для камери з інструкцією по установці: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: даний драйвер потрібен для нормальної роботи веб-камери ноутбука. Інструкція по установці є в архіві з драйвером. Також ви можете ознайомитися з цією інструкцією: Пошук і установка драйвера для веб-камери . Там все детально описано. Питання по Web-камерам обговорюються тут: Рішення проблем з Web-камерами .

Драйвер для модему

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: дані драйвера потрібні для роботи вбудованого Dial-up модему. Установка також стандартна: розпаковуємо архів і запускаємо відповідний файл.

Драйвер для тачпада ноутбука Asus A9RP

Завантажити драйвер для тачпада Synaptics: завантажити / завантажити

Опис драйвера і процесу його установки: драйвер для тачпада ноутбука. Якщо ви хочете використовувати смуги прокрутки і інші функції, то потрібно обов'язково встановити цей драйвер. Разом з даними драйвером встановлюється утиліта для настройки тачпада.

Набір утиліт для ноутбука Asus A9RP

Завантажити Основний набір утиліт: завантажити / завантажити

Завантажити додатковий набір утиліт: завантажити / завантажити

Опис і установка утиліт Asus: в архіві з основним набором утиліт розміщені такі утиліти: ATK 0100 (системний драйвер), ATK Package, ATK Hotkey для роботи з комбінаціями клавіш, ATK Media, ATK OSD, KBFilter (фільтр клавіатури для коректної роботи з Fn комбінаціями ), Asus LiveFrame для камери, Asus Generic Function Service, Asus Wireless Console і Asus Power 4 Gear. Їх потрібно обов'язково встановлювати. Дані утиліти описані в керівництві: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Додаткові утиліти Asus ви можете знайти в другому наборі утиліт. Питання по подібним утилітам ви можете викласти тут: Опис драйверів і утиліт для ноутбуків Asus .

Повний набір драйверів для Asus A9RP для Windows Vista і Windows 7

Установка Windows Vista і Windows 7 на ноутбук Asus A9RP досить. Процедура установки детально описана в керівництві: Установка Windows Vista для новачків і Установка Windows 7 .

Драйвера для Windows Vista і Windows 7 підбиралися таким чином, щоб вони однаково добре підходили як до одній операційній системі, так і до іншої. У деяких випадках драйвера для Windows 7 і Windows Vista йтимуть окремо.

Драйвер для чіпсета AMD

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: даний драйвер потрібен для правильної роботи багатьох системних пристроїв. До таких пристроїв в першу чергу відноситься контролер інтерфейсу SMBus. Даних інтерфейс відповідає за конфігурацію оперативної пам'яті, за правильну роботу ноутбука з акумулятором і енергозбереженням в загальному. Встановлювати даний драйвер потрібно обов'язково. Установка гранично проста: завантажуємо архів, розпаковуємо і запускаємо setup.exe.

Драйвер для відеокарти

Завантажити драйвер для відеокарти ATI: завантажити / завантажити

Завантажити іншу версію драйвера для відеокарти ATI: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: як уже було сказано на початку, в ноутбуці Asus A9RP встановлена відеокарта ATI Mobility Radeon X200M. Компанія AMD припинила підтримку даних відеочипів починаючи з 10 версії своїх драйверів Catalyst. За посиланнями вище розміщені останні працюють версії. Установка драйвера цілком стандартна: запускаємо setup.exe, ставимо і перезавантажуємо ноутбук. На відміну від Windows XP, драйвера для відеокарт ATI під Windows Vista і Windows 7 більш терпимі до неоригінальним збірок Windows. У будь-якому випадку, якщо виникнуть проблеми з драйвером відеокарти, то звертаємося сюди: Вирішення проблем з драйверами на відеокарту . Перш ніж поставити питання читаємо тему.

Драйвер для звукової карти Realtek AC97

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і процесу установки: в даних моделях ноутбуків встановлений аудіочіп виробництва Realtek. Установка драйвера цілком стандартна. Розпаковуємо архів і запускаємо Setup.exe. Все як завжди. Питання по драйверам на звук прошу адресувати сюди: Вирішення проблем з драйверами для звукової карти .

Драйвер для мережевої карти Realtek

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера: в ноутбуці Asus A9RP встановлена мережева карта на чіпі Realtek. Установка драйвера цілком стандартна. Проблеми з драйверами на мережеву карту вирішуються в даній темі форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi .

Драйвер для Wi-Fi адаптера Atheros

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера Atheros: завантажити / завантажити

Опис драйвера і установка: в ноутбуці Asus A9RP часто зустрічаються адаптери на основі чіпів Atheros. Перед установкою переконайтеся, що сам адаптер включений за допомогою утиліти Wireless Console. Установка драйверів для Wi-Fi адаптера також не повинна викликати складнощів. За драйверам для Wi-Fi існує ціла тема форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi .

Драйвер для картридера Ricoh

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і способів установки: картрідер ноутбука Asus A9RP побудований на чіпах Ricoh. Для їх роботи потрібні драйвера. У диспетчері пристроїв невстановлений картрідер часто відображається як декілька PCI-контролера пам'яті з жовтенькими знаками оклику. Установка драйвера також не повинна викликати проблем. Розпаковуємо архів, запускаємо установку. Питання за даними драйверам викладаємо тут: Рішення проблем з пошуком і установкою драйверів .

Драйвер для Web-камери ноутбука

Завантажити набір драйверів для камери з інструкцією по установці: завантажити / завантажити

Опис драйвера для веб-камери і як встановлювати: даний драйвер потрібен для нормальної роботи веб-камери ноутбука. Інструкція по установці є в архіві з драйверами по посиланнях вище. Також рекомендую ознайомитися з цим посібником: Пошук і установка драйвера для веб-камери . Питання по Web-камерам прошу викладати тут: Рішення проблем з Web-камерами .

Драйвер для тачпада Synaptics

Завантажити драйвер для тачпада Synaptics: завантажити / завантажити

Опис драйвера і процесу його установки: драйвер для тачпада ноутбука. Він потрібен якщо ви бажаєте використовувати смуги прокрутки і інші додаткові функції. Разом з даними драйвером встановлюється утиліта для настройки тачпада.

Драйвер для модему

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: дані драйвера потрібні для роботи вбудованого Dial-up модему. Установка також стандартна: розпаковуємо архів і запускаємо відповідний файл.

Набір фірмових утиліт Asus для ноутбука Asus A9RP для Windows Vista і Windows 7

Завантажити Основний набір утиліт: завантажити / завантажити

Завантажити додатковий набір утиліт: завантажити / завантажити

Опис і установка утиліт Asus: в архіві з основним набором утиліт розміщені такі утиліти: ATK 0100, ATK Package, ATK Hotkey, ATK Media, ATK OSD, KBFilter, Asus LiveFrame для камери, Asus Generic Function Service, Asus Wireless Console і Asus Power 4 Gear. Їх потрібно обов'язково встановлювати. Дані утиліти, їх установка і інша інформація подана в керівництві: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Решта утиліти Asus ви знайдете в архіві з додатковим набором утиліт. Всі питання по подібним утилітам прошу адресувати сюди: Опис драйверів і утиліт для ноутбуків Asus .

На цьому все.

Якщо у вас виникнуть питання, то ознайомтеся спочатку з відповідями на часті питання , А потім з відповідною темою форуму. Її ви можете знайти за допомогою путівника по форуму для новачків .

З повагою, автор матеріалу - Тонієвич Андрій. Публікація даного матеріалу на інших ресурсах вирішуються виключно з посиланням на джерело та з зазначенням автора.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика