Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Додаток блокнот для Андроїд

Блокноти для Андроїда! Саме це рішення сьогодні приходить на зміну паперовим записниках, які назавжди залишилися в ХХ столітті і сьогодні можуть вважатися справжньою архаїкою. У багатьох з нас під рукою знаходиться смартфон. Але чи можемо ми сказати, що використовуємо цей гаджет на 100%? Наші дослідження показали, що більшість користувачів користуються лише 50-65 відсотками всього діапазону його можливостей. Ми, в свою чергу, порекомендуємо смартфон, який в поєднанні з корисними додатками, на зразок програми-блокнота, стане надійним і вірним помічником.

Ми, в свою чергу, порекомендуємо смартфон, який в поєднанні з корисними додатками, на зразок програми-блокнота, стане надійним і вірним помічником

Чому Fly: переваги, модель Cirrus 9

Британська компанія Fly ось уже 14 років є постачальником надійних, якісних, і при цьому, недорогих смартфонів, які відповідають всім сучасним вимогам. Яскраві і контрастні кольори на екрані, потужний процесор, якісні камери, потужний акумулятор, технологія високошвидкісного інтернету - все це можна знайти в смартфонах від компанії Fly.

Для повноцінного використання програми, особливо, якщо мова йде про такий важливий і відповідальній справі, як вивчення іноземних мов, знадобиться, дійсно, високопродуктивний смартфон, який забезпечить стабільну роботу будь-якої програми. Таким девайсом може стати остання новинка від британського бренду Fly Cirrus 9 . 4G LTE смартфон об'єднав в собі стильний дизайн, приємну вартість в межах 6,5 тисячі рублів і якісні технічні компоненти.

4G LTE смартфон об'єднав в собі стильний дизайн, приємну вартість в межах 6,5 тисячі рублів і якісні технічні компоненти

На яскравому і насиченому IPS-екрані діагоналлю 5,5 дюймів можна максимально комфортно виконувати будь-які завдання від перегляду веб-сторінок і відео до роботи з додатками і текстом. Стабільну роботу забезпечить поєднання високошвидкісного модуля 4G LTE, потужного 4-ядерного процесора з частотою 1,25 ГГц, багатогранних можливостей сучасної операційної системи Android 6.0 і ємного процесора на 2800 мАг. А дві якісні камери на 8 і 2 мегапікселі допоможуть відобразити кращі моменти життя.

Чим же хороший блокнот для Андроїда?

Наші дослідження показали, що сучасні користувачі смартфонів воліють:

 • оперативно і в будь-який момент робити не тільки текстові замітки, а й голосові записи. І в тому, і в іншому випадку блокнот для Android повинен містити хороший віджет, який виключить довгий "копання" в надрах пристрою і забезпечить практично блискавичний занесення в пам'ять необхідної замітки;
 • текст і голос - це прекрасно, але ще частіше в нашій повсякденній практиці потрібне оперативне збереження зображень і всіляких фотографій. Визначаючи спектр ідеальних блокнотів для Андроїд, ми вибрали ті версії програм, які дозволяють здійснювати цю задачу;
 • на третє місце варто поставити можливість синхронізації з ноутбуками, нетбуками, стаціонарними комп'ютерами. Адже сьогодні багато користувачів вважають за краще дублювати важливу інформацію, яка може бути загублена безповоротно разом зі смартфоном, і, нарешті, практично кожен другий користувач повідомив, що хотів би мати блокнот для андроїд російською, який допоможе скласти нескладний список справ «на сьогодні».

Адже сьогодні багато користувачів вважають за краще дублювати важливу інформацію, яка може бути загублена безповоротно разом зі смартфоном, і, нарешті, практично кожен другий користувач повідомив, що хотів би мати блокнот для андроїд російською, який допоможе скласти нескладний список справ «на сьогодні»

Базуючись на вищенаведених вимог, ми готові представити на ваш розгляд наступну добірку блокнотів для андроїд!

OneNote

Версія ОС: Android 4.0 або пізніша
завантажити

0 або пізніша  завантажити

OneNote - додаток-блокнот для списків справ, конспектів, планів на відпустку і будь-якої інформації, яку вам потрібно упорядкувати або запам'ятати. Свої замітки можна набирати за допомогою клавіатури або стиком. Також кожну замітку можна проілюструвати фотографією. Все заметки синхронізуються на між різними пристроями.

Основні функції програми:

 • Створення заміток;
 • Використання текстових стилів;
 • Розподіл заміток по розділах і тегами;
 • Створення рукописних текстів і малюнків;
 • Висновок найважливіших заміток на робочий стіл смартфона;
 • Додавання фото до нотаток;
 • Синхронізація нотаток з OneDrive для бізнесу під обліковим записом Office 365 або SharePoint.

Note Everything

Версія ОС: Android 3.0 або пізніша
завантажити

0 або пізніша  завантажити

Ці блокноти для андроїда сьогодні використовують ті, хто хотів би не просто створювати голосові записи, а також «накидати» на смартфоні текст або оперативно формувати нескладні списки. «Note Everything» це «мистецтво» робити малюнки пальцем на екрані! Даний блокнот для android російською може похвалитися платною версією, яка коштує всього кілька доларів. Крім збереження зображень вона дає можливість формування заміток з QR-кодів. Ви хотіли б переносити документи з Google Docs? До Ваших послуг «Note Everything»! Тим, хто хотів би зробити підвищені заходи безпеки щодо збереження інформації, напевно, припаде до смаку можливість створення автоматичних резервних копій, яка надана платною версією програми.

Catch Note

Версія ОС: Android 2.3 або пізніша
завантажити

3 або пізніша  завантажити

Як «сховища» для складених заміток, сформованих планів, втілювати в життя ідей, контактів, аудіозаписів і фотоархівів багато обирають блокнот для android Catch Note.

Скористатися цим блокнотом можна за допомогою різних пристроїв - iPad, комп'ютерного браузера, iPhone і, звичайно ж, Android. Всі дані - що важливо! - автоматично копіюються в пам'ять пристрою. А це означає, що якщо Ви втратили доступ в мережу, то весь спектр інформації буде, тим не менш, доступний Вам в будь-який момент. Крім штатного набору розділів під назвою «My Ideas» існує можливість створення власних областей. Але безкоштовна версія дозволяє додати не більше п'яти. Є все необхідне для любителів тегів.

Evernote

Версія ОС: Android 2.3 або пізніша
завантажити

Цей унікальний блокнот для андроїд створений спеціально для тих, хто хотів би скористатися наявними можливостями програм такого роду з максимальним розмахом. Користувачі «Evernote» можуть зберігати в блокноті заплановані маршрути поїздок, відскановані документи, плани місцевості, карти міст, підтвердження броні. Будь-які фотографії і файли завжди будуть доступні не тільки Вам, але і Вашим друзям і близьким, а також колегам по роботі, яким Ви захочете надати доступ. Є й істотний мінус! Можливість підключення до інтернету - обов'язкова умова доступу до безкоштовної програми. Питання, звичайно, може вирішити придбання платної версії. Але на це погодиться не кожен раціональний користувач. Програма, однак, легко розпізнає тексти з графічних файлів і знімків, а також надає можливість збору інформації в тематичні блокноти.

Сподобалася стаття? ви можете дізнатись на якому смартфоні на Андроїд найкраща камера в нашому огляді. Про корисні додатках на всі випадки життя, а також про смартфони і їх можливостях ви можете прочитати на сайті fly-phone.ru .


© www.fly-phone.ru

На правах реклами

Але чи можемо ми сказати, що використовуємо цей гаджет на 100%?
Чим же хороший блокнот для Андроїда?
Ви хотіли б переносити документи з Google Docs?
Сподобалася стаття?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика