Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Де знайти безкоштовні і вільні звуки для своїх проектів?

  1. Інші корисні ресурси
  2. Partners In Rhyme
  3. Get-sounds.com

Зовсім недавно ми розповідали вам, де знайти безкоштовну і вільну музику для своїх проектів . Однак звукова палітра вашого фільму, кліпу, презентації, ігри або програми може містити не тільки фонову музику, а й безліч звуків, що озвучують окремі події. «Дорослі» студії мають спеціальні архіви, що містять звуки на будь-який випадок - від співу цвіркунів до реву реактивного літака. Ми ж звертаємося до спеціальних сайтах в мережі і знаходимо все, що нам необхідно, саме там.

На цьому сайті зосереджені багато тисяч різних звуків. Є система пошуку і поділ за рубриками. Будь-який вподобаний вам файл можна завантажити. Особливу увагу на цей сайт варто звернути розробникам програмних інтерфейсів, так як тут величезна добірка звуків для різних комп'ютерних подій.

Тут розташована величезна бібліотека звуків, але більшість з них, на жаль, пропонуються до покупки. Однак, якщо ви зайдете в розділ безкоштовних звуків на сайті, то знайдете кілька сот пропозицій, серед яких цілком можна вибрати що-небудь відповідне.

Ви хотіли б дізнатися, як співають крокодили? Я теж. Тому я зайшов в розділ тварин на цьому сайті і послухав. Зрозуміло тут є не тільки записи природи, а й тисячі інших файлів, які можна скачати в один клік.

Це спеціалізований пошук, який дозволить вам знайти необхідні звуки на просторах мережі. Вам достатньо вказати тему, формати файлів, кількість каналів, розрядність і вже через секунду в вашому розпорядженні опиняться результати пошуку. Більшість з них можна прямо на цій же сторінці прослухати і скачати.

На цьому сайті, на відміну від інших, ви не знайдете готових звукових ефектів. Зате зможете самі створити саме те, що вам потрібно. Bfxr - це онлайновий генератор звуків, що містить просто нереальна кількість налаштувань і, відповідно, можливостей. На нього, в першу чергу, необхідно звернути увагу творцям комп'ютерних ігор і програм, так як генеруються файли мають явно виражену електронну забарвлення. наш огляд .

Інші корисні ресурси

Якщо ви не знайшли відповідного звукового супроводу на попередніх сайтах, то продовжити пошуки можете тут:

Partners In Rhyme

Pac DV

Get-sounds.com

Simply The Best Sound

AutoSpeak

Ви хотіли б дізнатися, як співають крокодили?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика