Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Colorful представила материнську плату з вбудованою GeForce GTX 1070

Компанії Colorful і Chaintech в ході Computex представили материнську плату, оснащену графічним процесором GP104-200 від NVIDIA, таким же, який стоїть в відеокарті GeForce GTX 1070. При цьому сама материнська плата виглядає як бюджетне рішення для ігрової системи на базі чіпсета Intel B150.

Представлена ​​плата взагалі позбавлена ​​слотів PCIe, проте має вже розпаяний GPU і пам'ять GDDR5 від Samsung. По суті, покупці отримають ту ж GTX 1070, тільки вбудовану в материнську плату. Про те, що на платі використаний недорогий чіпсет і сокет LGA 1151 для процесорів Skylake, випливає з її назви - B150-GP104. Крім цього на платі виявлені два слота для пам'яті SODIMM.

Також наголошується, що Colorful продемонструвала материнську плату з вбудованою відеокартою GTX 980. Крім того, за чутками, фірма готує і версію з вбудованою GTX 960. Формат материнських плат також різний, від стандартної платформи до m-ITX. При цьому джерело зазначає, що такі рішення навряд чи надійдуть у роздрібний продаж. Найбільш ймовірно їх можна буде зустріти в недорогих ігрових комп'ютерах малого розміру , Таких як Steam Machine і рюкзак віртуальної реальності .

Найбільш ймовірно їх можна буде зустріти в   недорогих ігрових комп'ютерах малого розміру   , Таких як Steam Machine і   рюкзак віртуальної реальності

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика