Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Центр комп'ютерної допомоги IT-Сфера

 1. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
 2. ГАРАНТІЯ
 3. Типові причини виходу з ладу чіпа:
 4. При зверненні клієнта з проблемним ноутбуком ми робимо ремонт в кілька етапів:
 5. Базові принципи профілактики - як уберегти свій ноутбук:

Частою і самої критичною для ноутбука поломкою є вихід з ладу одного з центральних чіпів на материнській платі: північного або південного моста, а також відеокарти

Частою і самої критичною для ноутбука поломкою є вихід з ладу одного з центральних чіпів на материнській платі: північного або південного моста, а також відеокарти.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ

від 800,00 грн.

ГАРАНТІЯ

6 місяців

Якби чіп "згорів" на материнській платі стаціонарного комп'ютера, то його заміна вважалася б недоцільною, адже вартість такої б / у плати врядли буде більше 1000 грн., Що рівнозначно заміні одного чіпа на ній. Але ось ноутбук виріб спочатку дороге, тому заміна чіпа на ньому стоїть вкладених коштів.

У сервісному центрі Ай-Ті Сфери є професіонали і необхідне обладнання, в тому числі інфрачервона паяльна станція нового покоління, щоб якісно здійснити заміну потрібного чіпа. Термін виконання ремонту в середньому 3 дні.

Типові причини виходу з ладу чіпа:

 • найпоширеніша причина - довготривалий перегрів мікросхеми, можливо через несвоєчасну або непрофесійної чистки системи охолодження ноутбука;
 • заводський брак;
 • скачки напруги і електричні розряди від інших мікросхем або з порту USB (винуватицею може бути навіть неякісна флешка або розряд блискавки, який пройде по кабелю локальної мережі);
 • під впливом води на плату (іноді згорає кілька мікросхем і ремонт недоцільний);
 • механічний стрес материнської плати - падіння, удари та інше.

Які симптоми поломки чіпа відеокарти або моста?

Достовірно визначити хто став винуватцем поломки і які мікросхеми на материнській платі ноутбука необхідно замінити може тільки майстер в сервісному центрі. Для діагностики використовуються крім зовнішніх спостережень за роботою ще спеціальні інструменти, такі як POST-карта, і технології вимірів. Іноді з метою діагностики перегрітий і підгорів чіп спеціально прогрівається паяльною станцією - в цьому випадку ноутбук навіть деякий час увійде в нормальний робочий стан. Але не надовго. Будьте обережні - варіанти ремонту "прогріти чіп" насправді обман, а не ремонт - дефектний чіп підлягає саме заміні, а не псевдоремонту або як ще кажуть "Реболи".

Якщо ноутбук включається без зображення, то це може свідчити з великою часткою ймовірності як раз про вихід з ладу моста або відеокарти.

Коли на екрані з'являється шлюб зображення, артефакти, смужки або кольорові символи - це майже гарантовано говорить про необхідність заміни відеокарти (відеочипа) або відеопам'яті.

У будь-якому підозрілому випадку, в тому числі якщо ноутбук став мимоволі вимикатися або перезавантажуватися, набагато повільніше працювати та інше - краще принести на діагностику з сервісний центр.

При зверненні клієнта з проблемним ноутбуком ми робимо ремонт в кілька етапів:

 • розбирання ноутбука, первинна діагностика, виявлення проблеми з конкретною мікросхемою;
 • узгодження з клієнтом вартості і раціональності ремонту;
 • замовлення необхідної нової мікросхеми у постачальника;
 • демонтаж старої, дефектної мікросхеми, підготовка материнської плати;
 • сушка, підготовка нової мікросхеми для якісної припайки на контакти з кулями BGA;
 • монтаж нової мікросхеми на інфрачервоної паяльної станції;
 • збірка і тестування ноутбука.

розбирання ноутбука, первинна діагностика, виявлення проблеми з конкретною мікросхемою;  узгодження з клієнтом вартості і раціональності ремонту;  замовлення необхідної нової мікросхеми у постачальника;  демонтаж старої, дефектної мікросхеми, підготовка материнської плати;  сушка, підготовка нової мікросхеми для якісної припайки на контакти з кулями BGA;  монтаж нової мікросхеми на інфрачервоної паяльної станції;  збірка і тестування ноутбука

Базові принципи профілактики - як уберегти свій ноутбук:

Якщо модель ноутбука попалася спочатку "гарячої", найчастіше на платформі AMD, то можна подумати і про охолоджуючої підставці. Аллюминиевая площину підставки вже сама по собі допомагає з відведенням тепла, а піднесена форма сприяє надходженню освіжаючого повітря до мікросхем через нижні отвори в корпусі ноутбука. Вартість підставки варіюється від 200 грн. до 1000 грн. - в Ай-Ті Сфері вам допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Ніколи не варто працювати з ноутбуком поклавши його на м'яку площину (диван, подушка і т.д.). Може бути якщо Ви любитель подивитися фільм в ліжку - подумайте над придбанням спеціального столика для кроматі. Тільки на рівній твердій поверхні за рахунок ніжок знизу ноутбука створюється простір для забору повітря для охолодження!

Тільки на рівній твердій поверхні за рахунок ніжок знизу ноутбука створюється простір для забору повітря для охолодження

Намагайтеся обережно поводитися з ноутбуком - за рахунок його портативності часто користувачі занадто безвідповідально до нього ставляться і іноді кидають навіть у включеному стані.

Команда Ай-Ті Сфери бажає Вашому ноутбуку довгих і продуктивних років роботи! Якщо Вас зацікавила наведена інформація звертайтеся до нас за телефонами в контактах .

Які симптоми поломки чіпа відеокарти або моста?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика